Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

Sveikos,ateinu su tokiu klausimu blush2.gif Darbo biržoje buvau užsiregistravusi 2009.09 mėn,2010 sausį mane įdarbino subsidijuojamoje vietoje,tačiau po poros mėnesių atleido doh.gif verysad.gif prieš tai buvau dirbusi puse etato,o toj subsidijuojamoje vietoje pilnu etatu,šiandien nuėjusi į darbo birža išgirdau,kad mano pašalpa tęsis toliau,bet jos suma tik mažės,niekas nieko neperskaičiuos verysad.gif tai aš nebesuprantu,jei du mėnesius gavau dvigubai daugiau nei pirma kartą įstojusi i biržą,tai nieko nereiškia? g.gif ar kaip?kodėl jie pašalpą skaičiuos,neįskaičiavę tų paskutinių dviejų mėnesių?būsiu dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(terese @ 2010 03 03, 01:34)
Sveikos,ateinu su tokiu klausimu blush2.gif  Darbo biržoje buvau užsiregistravusi 2009.09 mėn,2010 sausį mane įdarbino subsidijuojamoje vietoje,tačiau po poros mėnesių atleido doh.gif  verysad.gif  prieš tai buvau dirbusi puse etato,o toj subsidijuojamoje vietoje pilnu etatu,šiandien nuėjusi į darbo birža išgirdau,kad mano pašalpa tęsis toliau,bet jos suma tik mažės,niekas nieko neperskaičiuos verysad.gif tai aš nebesuprantu,jei du mėnesius gavau dvigubai daugiau nei pirma kartą įstojusi i biržą,tai nieko nereiškia? g.gif ar kaip?kodėl jie pašalpą skaičiuos,neįskaičiavę tų paskutinių dviejų mėnesių?būsiu dėkinga už atsakymą 4u.gif

Jei jums moka tą pačią pašalpą toliau reiškias jūsų satusas DB kol dirbote buvo tik sustabdytas, taip būna pavyzdžiui jei žmogus įsidarbina pagal terminuotą sutartį. Todėl ir neperskaičiavo pašalpos išnaujo, o moka tiek pat. Jei išeisite iš biržos ir išnaujo užsiegistruosite tada jums perskaičiuos jau naujai, bet pašalpą paskirs ne anksčiau kaip praėjus metams nuo paskutinio mokėjimo, taigi labai gerai pagalvokite ar verta 4u.gif
Atsakyti
Gavau šiandien SMS apie laisvą darbo vietą. Taip reiktų suprasti,kad iš DB,nes nieko neparašyta. Ar aš privalau kažkaip oficialiai į tą SMS reaguoti? Ar tiesiog kaip į rekomendacinio pobudžio informaciją..

Ir dar. Tarpininkei apie ligą (t.y. nedarbingumo lapelį) reikia pranešti 3 dienos (pasak informacijos knygutėje) nuo ligos pradžios ar jau uždarius nedarbingumo lapelį?
Atsakyti
QUOTE(agno @ 2010 03 03, 16:24)
Gavau šiandien SMS apie laisvą darbo vietą. Taip reiktų suprasti,kad iš DB,nes nieko neparašyta. Ar aš privalau kažkaip oficialiai į tą SMS reaguoti? Ar tiesiog kaip į rekomendacinio pobudžio informaciją..

Ir dar. Tarpininkei apie ligą (t.y. nedarbingumo lapelį) reikia pranešti 3 dienos (pasak informacijos knygutėje) nuo ligos pradžios ar jau uždarius nedarbingumo lapelį?

na kai pas mus kedain buvo 1 susirinkimas informacinis tai pranese kad gali atsiusti sm apie laisva darbo vieta.tad zmogus gaves tokia sm turi atvykti i db pas savo tarpininke.nes jei zmogus neatvyxta tai skaitysis kaip neatvykimas,atsisakymas darbo ir bus sustabdomas mokejimas 3men.taip pasake db darbuotoje kuri pravede ta seminara.tad manau tas visur galioja
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 03 03, 15:37)
... zmogus gaves tokia sm turi atvykti i db pas savo tarpininke.nes jei zmogus neatvyxta tai skaitysis kaip neatvykimas,atsisakymas darbo ir bus sustabdomas mokejimas 3men.taip pasake db darbuotoje kuri pravede ta seminara.tad manau tas visur galioja


Absurdas... nuo kada jie yra tikri, kad sms pasieke adresata. Butent ta adresata? Registruotu laisku tegu siuncia. Manau, cia gasdinimai... nes jei ne, tai tokio ispindejimo dar nesu macius!!!
Atsakyti
zmogus duoda tel num kai registruojasi,tad db atsiusti gali sma.kiti buna duoda pasto adresa tada i pasta galiu atsiusti laiska.na o jei neturi nei tel nei pasto adreso tai ateina sutarta diena.na seip manau retas zmogus dabar neturi tel,nebent bomzas.o seip jei zmogus tikrai ieskosi darbo ir jam tai yra svarbu jis tikrai duos savo tel.numeri bei sureguos i sms.nebent tam zmogui dzin. smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal jūs padėsit atsakyti į klausimą į kurį niekaip nesugeba atsakyti konsultantė nei gražei paklausus nei piktuoju, žodžiu niekaip unsure.gif čia gal vieša paslaptis ar kaip.
tai gi vyras stovėdamas darbo biržoje susižalojo, ir dabar yra ant biuletenio, tai kas mokės už tą laiką kol yra ant biuletenio? Sodra? Darbo birža? Ar niekas?
Atsakyti
QUOTE(Junda @ 2010 03 03, 02:14)
Sveikos DB ekspertės smile.gif Sakykite, ar baisiai ilgos eilės Vilniaus DB, kai ateini užsiregistruot? Man pašalpos nereik (turiu verslo liudijimą), bet noriu užsiregistruot kaip ieškanti darbo (kad verslo liudijimas būtų pigesnis ir nereikėtų PSD mokėti už visus metus į priekį).

Registracijai užsirašiau internetu, bet turbūt visi taip daro...

Tai domina ar jau čia paskirt visą dieną tam DB ar įmanoma greitai susitvarkyti?

Na, as pirma karta kai ejau registruotis tai laukiau gal pora min, o antra karta kai jau ejau pas savo koordinatore laukiau gal 25 min ax.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 03 03, 23:34)
Sveikos,

gal jūs padėsit atsakyti į klausimą į kurį niekaip nesugeba atsakyti konsultantė nei gražei paklausus nei piktuoju, žodžiu niekaip unsure.gif  čia gal vieša paslaptis ar kaip.
tai gi vyras stovėdamas darbo biržoje susižalojo, ir dabar yra ant biuletenio, tai kas mokės už tą laiką kol yra ant biuletenio? Sodra? Darbo birža? Ar niekas?

nelabai supratau, kaip bedarbis gauna biuleteni? g.gif kiek zinau, tik dirbanciam zmogui israsomas biuletenis g.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 03 04, 00:34)
gal jūs padėsit atsakyti į klausimą į kurį niekaip nesugeba atsakyti konsultantė nei gražei paklausus nei piktuoju, žodžiu niekaip unsure.gif  čia gal vieša paslaptis ar kaip.
tai gi vyras stovėdamas darbo biržoje susižalojo, ir dabar yra ant biuletenio, tai kas mokės už tą laiką kol yra ant biuletenio? Sodra? Darbo birža? Ar niekas?

Už biuletenį moka sodra, kaip ir bedarbio pašalpas. Mokėjimas vyksta per DB, jūsų vyras turi pranešti konsultantei, galima ir telefonui, nuo kada turi biuletenį, kai jį uždarys iškarto pristatyti jį konsultantei ir viskas. Bet mokės tik tada jei jūsų vyras gauna bedarbio pašalpą.
Atsakyti
QUOTE(Neraitė @ 2010 03 04, 07:53)
Už biuletenį moka sodra, kaip ir bedarbio pašalpas. Mokėjimas vyksta per DB, jūsų vyras turi pranešti konsultantei, galima ir telefonui, nuo kada turi biuletenį, kai jį uždarys iškarto pristatyti jį konsultantei ir viskas. Bet mokės tik tada jei jūsų vyras gauna bedarbio pašalpą.


O jeigu biuletenis tesiasi ilgiau negu 30 dienų? Kaip supratau sodra moka tik už 30d, o kas paskui? Ir kokio dydžio išmoka būna iš sodros? Tie patys 650lt?
***** darbo biržoj tokių atsakymų kaip jūsų nesulauksi iš nieko, ačiū jum labai nuoširdžiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2010 03 04, 13:23)
O jeigu biuletenis tesiasi ilgiau negu 30 dienų? Kaip supratau sodra moka tik už 30d, o kas paskui? Ir kokio dydžio išmoka būna iš sodros? Tie patys 650lt? 
***** darbo biržoj tokių atsakymų kaip jūsų nesulauksi iš nieko, ačiū jum labai nuoširdžiai 4u.gif

Jei biuletenis tesiasi ilgiau nei 30 d. tai kitos dienos neapmokamos. Mokėjimas bus toks: jums mokės pašalpą kaip mokėjo, tris mėn. didesnę, kitus tris greičiausiai mažesnę, o paskui po tų 6 mėn. tiesiog mokėjimą pratęs dar tiek dienų kiek tęsėsi biuletenis, bet neilgiau nei 30 d., mokės tokio dydžio pašalpą kaip paskutinius mėnesius, nesvarbu ar sirgote kai mokėjo didesnę ar kai mažesnę sumą. Tiesiog gausis taip, kad jums pašalpos mokėjimas prasitęsia. Tikrai patarčiau dėl konkretaus atvejo klausti buhalterės, nes ten pasakys tikslią sumą, o konsultalnės dažnai nežino, o nežino nes nesidomi 4u.gif
Atsakyti