Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

sveikos 4u.gif gal galit ir man atsakyti 4u.gif
esu vaiko auginimo atostogose. kiek supratau jeigu išeičiau iš darbo, kai jam sueis 2metai, gaučiau iš darbo biržos pašalpą. o jeigu išeinu po 3 metų? nebegaučiau turbūt?
ir kaip apskaičiuoja pašalpos dydį? 4u.gif
Atsakyti
turiu toki klausima,
jei stovi darbo birzoje ir seima gauna soc parama.
sugalvoji issimti verslo liudijima (kazka girdejau, kad per birza imantis verslo liudijima,birza padengia kazkokia liudijimo dali, kazkuri laiko tarpa- jei neklystu)

taigi klausimas tame, ar su verslo liudijimu dar imanoma gauti soc parama- ar jau skaitaisi verslininkas ir niekas nebepriklauso, nei kompensacijos, nei parama
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 18, 20:23)
turiu toki klausima,
jei stovi darbo birzoje ir seima gauna soc parama.
sugalvoji issimti verslo liudijima (kazka girdejau, kad per birza imantis verslo liudijima,birza padengia kazkokia liudijimo dali, kazkuri laiko tarpa- jei neklystu)

taigi klausimas tame, ar su verslo liudijimu dar imanoma gauti soc parama- ar jau skaitaisi verslininkas ir niekas nebepriklauso, nei kompensacijos, nei parama


Žinau tik tiek, kad bedarbiams verslo už verslo liudijimą reikia mokėti tik 30proc sumos, vieneriems metams.

Logiškai mąstant, soc parama žmogui su verslo liudijimu neturėtų priklausyti. Kaip yra iš tiesų-nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 03 18, 20:40)
Žinau tik tiek, kad bedarbiams verslo už verslo liudijimą reikia mokėti tik 30proc sumos, vieneriems metams.

Logiškai mąstant, soc parama žmogui su verslo liudijimu neturėtų priklausyti. Kaip yra iš tiesų-nežinau.


katik pasikonsultavau ne 30, o 20 procentu (nes 80proc. verslo liudijimo sumos kompensuojama) bet visa kita privalomas sveikatos draudimas ir socialinis draudimas mokamas pilna suma.
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 18, 21:11)
katik pasikonsultavau ne 30, o 20 procentu (nes 80proc. verslo liudijimo sumos kompensuojama) bet visa kita privalomas sveikatos draudimas ir socialinis draudimas mokamas pilna suma.

Gali būt, pasikeitė nuo naujų metų.
Po tas sveikatos ir soc draudimas daugiausiai ir kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 03 18, 20:40)
Žinau tik tiek, kad bedarbiams verslo už verslo liudijimą reikia mokėti tik 30proc sumos, vieneriems metams.

Logiškai mąstant, soc parama žmogui su verslo liudijimu neturėtų priklausyti. Kaip yra iš tiesų-nežinau.


pasiklausiau,kaip yra su soc parama, jei isigyji verslo liudijima stovedamas birzoje (taigi jei verslo liudijima pasiimi su birzos zinia ir ji kompensuoja 80proc to liudijimo) -tai lyg ir priklauso(priklausomai nuo pajamu) nes tu kaip ir lieki birzoje tik buna sustabdytas stovejimas joje.
jei pasiimi verslo liudijima pilna kaina, birza automatiskai tave ismeta su teise gristi pasibaigus liudijimui, nereikia laukti puses metu kol vel galesi istot i db -soc. parama nebepriklauso ir nepriklausys dar 6 menesius, nes nebusi isstovejes 6 menesiu birzoje
tai dabar toks klausimas (jei grizti po menesio tarkim pasibaigus verslo liudijimui i darbo birza- tai vel birza mokes pasalpa? nes stazas bus kaip ir nenutrukes.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 03 17, 20:21)
Nepasakysiu tikslai apie 650 lt

Kol kas maximali 650 bet greitai gali buti ir 200 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Flirta @ 2010 03 17, 13:58)
Pridesiu dar 1 klausima, ar gali praejus tiem 6 men, toliau "sutarus" su darbo birza, man laikyt toje programoje? ar nepazeidziamos mano teises? Juk jei padarys vel pagal programa, o as noresiu iseit savo noru, ar nebus nuo to tik blogiau man, nes neva nutrauksiu is birzos programa, ar gauciau tada pasalpas?
na labai reik atsakymo, laikas tiksi, o kad kreiptis i savo birzos konsultante, galiu ikliut

Jeigu kalbate apie ta programa, kai atlyginima moka pusiau valstybe, pusiau darbdavys, tai praejus tiems 6men, daugiau Jums jos ir neprates. Man taip mokejo tik 3men.
Atsakyti
QUOTE(Cinamonine @ 2010 03 17, 20:12)
Skaitau cia dabar apie tuos siuntimus dirbti viesuosius darbus ir toks klausimas iskilo, daug kas minejo, kad aukstojo issilavinimo neturi, todel varo i tuos darbus. Tai jei turi aukstaji, tai jau man negali kisti tu darbu, as ju galiu atsisakyt? Ar cia kaip yra? g.gif

taip galit atsisakyt.jei nunesit diploma isilavinimo jie net nesiulys jum tokio darbo, man kaip aiskino ten pas juos kazkokios eiles yra zmoniu, kiek supratau ne oficialiai bet jie ten kazkaip pagal lygius skirsto. manes paklause tai kokio darbo noriu ar pagal isilavinima ar tai koki dirbau visa laika. pasakiau, kad pacio paprasciausio, kad tik darbas, o ne namuos sedet, tai man pasake, kad gali pasiulyt uzrasyt ten vel i kazkokia eile, bet tada jau i toki darba kuri buvau dirbus ar pagal specialybe jie nebeitrins. nelabai as ten supratau tu ju lygiu, bet va ryt kaip tik vel vaziuoju ziuresiu ka ten pasakys ir prasysiu kad tuos lygius isaiskintu. nuo kada net darbo birzoj jau zmones pagal lygius skirstyt pradejo doh.gif , na nebent kai pirma karta stoju, gal ten taip visada buvo unsure.gif , bet .....
Atsakyti
Na va, ir suklaidino, pasirodo 200 lt mokes tiems kas tures verslo liudijimus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perfekta: 20 kovo 2010 - 08:16
noriu paklaust 4u.gif ar stovint darbo birzoj jei gauni pinigelius galima pasiimt biuleteni g.gif ir ar uz ji gausi is sodros pinigus g.gif
Atsakyti
sveikutes, iskilo toks klausimelis, jei man pasake mokes 500lt, o gavau 300lt, tai ka ca atskaite dar mokescius, o gal likusia suma veliau pervedines g.gif gal kam teko taip susidurti g.gif
Atsakyti