Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

Man atrodo, kad ne tik pirmą, o bet kada, nes konsultantė pasakojo, kad galima pratęsti nuo 6 mėnesių iki 7 dėl biuletenio ir nieko neužsiminė apie "pirmą mėnesį".
Atsakyti
Na, paskambinau i sodra, pasake kad jie bet kokiu atveju nieko nemokes, tiesiog bus pratestas pasalpos mokejimas birzoje blink.gif nu cia toks bardakas kad baisu, jau nezinai kuo pasitiket doh.gif
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 03 24, 13:24)
Na, paskambinau i sodra, pasake kad jie bet kokiu atveju nieko nemokes, tiesiog bus pratestas pasalpos mokejimas birzoje  blink.gif nu cia toks bardakas kad baisu, jau nezinai kuo pasitiket  doh.gif

Na, aš irgi taip pat supratau, kad mokės tokiu atveju DB, nors vėliau pergalvojau ir pamaniau, kad turbūt ne taip supratau smile.gif
Atsakyti
supsidijos kol kas yra,bet sake kad gali greit panaikint
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2010 03 24, 16:09)
supsidijos kol kas yra,bet sake kad gali greit panaikint

Na taip, kol kas padare, kad galima pagal sia programa idarbinti zmogu tik viena karta, o mane darbino lapkricio menesi, tai tas virsininkas sako, reik paskubeti, nes po nauju gali nebelikti pinigu tam, tai ir neaisku kiek cia besites tai.
Atsakyti
QUOTE(vikaakiv @ 2010 03 24, 17:24)
Na taip, kol kas padare, kad galima pagal sia programa idarbinti zmogu tik viena karta, o mane darbino lapkricio menesi, tai tas virsininkas sako, reik paskubeti, nes po nauju gali nebelikti pinigu tam, tai ir neaisku kiek cia besites tai.

Vilniuje jau ir nebeliko pinigu schmoll.gif .
Gavau is tarpininkes toki atsakyma- taip, supsidija jums priklauso, bet lesu jau nera, viskas isnaudota iki kovo vidurio doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Reginok @ 2010 03 25, 01:55)
Vilniuje jau ir nebeliko pinigu schmoll.gif .
Gavau is tarpininkes toki atsakyma- taip, supsidija jums priklauso, bet lesu jau nera, viskas isnaudota iki kovo vidurio doh.gif .



Bet yra tox istatymas ar jis pasikeite po NM? Nes "liko neliko" - tai bobuciu lygmeny...
Jei priklauso, privalo but, negi turi darbdavi apgaudinet sakydama, jog priklauso, bet pinigu nera doh.gif
Atsakyti
Sveiki,
nežinau čia pataikiau su savo klausimu ar ne, bet gal padėsit apsispręsti. Esu užsiregistravusi darbo biržoje, jokių pašalpų negaunu, nes nesu niekur dirbusi. O dabar dar ir pastojau. Vakar nuėjau į biržą, pasakiau, kad laukiuosi, o man vistiek pasiūlė dėl darbo kreiptis į vieną firmą. Tai mastau ką daryti. Ar yra nors kokia tikimybė, kad mane priims nėščią??? Gal neverta nei CV siųst g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neziniuxe: 25 kovo 2010 - 15:57
Is anksto atsiprasau jei i toki klausimeli jau teko atsakinet, bet norejau paklasut kuri laiko tarpo gali but registruotas darbo birzoje? Labai aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte525 @ 2010 03 23, 17:41)
aš kai suėjo 3 metai, tai nuėjau į DB ir  į kursus nesiuntė, o pašalpą mokėjo 6 mėn. Tik stažas skaičiuojasi, jei tam buvusios gyvenamosios vietos darbe rašei pareiškimą, kad iki kol sieis vaikui 3 metai būsi vaiko priežiūros atostogose.

Jei gausi biržoje pašalpą, tai vėl stažas eina.


O gal cia atsiras zinancu kaip elgtis mano situacijoje. as buvau vaiko prieziuros atostogose iki sueis 3 metai, bet dabrdavys bankrutavo ir mane atleido dar spali, taciau kol vaikui suejo 2 meai, sodra mokejo ta pasalpa. Dabar vaikui suejo 2 metai. KAIP yra toliau ? ar as skaitausi vaiko prieziuros atostogose dar metus ? ar esu socialiai drausta ir galiu naudotis sveikatos prieziuros istaigomis ? ar esu bedarbe ir reikia registruotis darbo birzoje ? g.gif
Atsakyti
sveikatos prieziuros paslaugomis galite naudotis iki vaikui sukaks 8 metai, bet reikia nuvykti i ligoniu kasas su vaiko gimimo liudijimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neziniuxe @ 2010 03 25, 17:57)
Sveiki,
nežinau čia pataikiau su savo klausimu ar ne, bet gal padėsit apsispręsti. Esu užsiregistravusi darbo biržoje, jokių pašalpų negaunu, nes nesu niekur dirbusi. O dabar dar ir pastojau. Vakar nuėjau į biržą, pasakiau, kad laukiuosi, o man vistiek pasiūlė dėl darbo kreiptis į vieną firmą. Tai mastau ką daryti. Ar yra nors kokia tikimybė, kad mane priims nėščią??? Gal neverta nei CV siųst  g.gif

As tai jusu vietoje bandyciau darbintis, aisku jei pilvuko dar labai nesimato wub.gif
Atsakyti