Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

Taip tikrai 650 yra didziausia pirma karta gavau po menesio po pirmo apsilankymo,tai taip ir gaunu visada 21 diena.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 05 03, 15:32)
neišmokama už pilną mėnesį  schmoll.gif čia kaip darbe su alga. jei pardėjot dirbti pvz  kovo 15 d, tai bal mėn 10 d gausite pinigus už KOVĄ. Taip  ir biržoje. Buhalterijoje atskaitos taška syra kalendorinis mėnuo, o ne kiekvieno įsiregistravimo data.
Pagal viską priklauso nuo to kada buvot pas konsultantę. Anksčiausiai išmoka ga;i ateiti 10d, o gali ir tik kito mėn pradžioj. Aš pačią pirmą gavau po 1,5 mėn.



Tai del kokiu priezasciu ismoka gali buti uz menesi mazesne nei 650 (nors konsultantes zodziais priskaiicuota 650).? g.gif Ar kad atleido is darbo ne nuo menesio 1 d.? Ar kad isiregistravai ne nuo 1 d.? Ar kaip? g.gif

Na pvz. zmogus isiregistruoja vasario 26 d., kovo 8 d. nueina pas konsultante, o balandzio 23 d. gauna ismoka uz kova 545, nors jam priklausytu bedarbio draudimo ismoka 650. Kaip suprantu cia ne uz visa menesi gal g.gif Bet kaip tada apskaiciuota? g.gif
Atsakyti
QUOTE(teisiniai @ 2010 05 04, 10:00)

Na pvz. zmogus isiregistruoja vasario 26 d., kovo 8 d. nueina pas konsultante, o balandzio 23 d. gauna ismoka uz kova 545, nors jam priklausytu bedarbio draudimo ismoka 650. Kaip suprantu cia ne uz visa menesi gal g.gif  Bet kaip tada apskaiciuota? g.gif


Nesuprantu ko jūs nesuprantate. Dėl to, kad prisiregistravote nuo kovo 8d. gavote 545lt už laikotarpį Nuo kovo 8 dienos iki kovo 31 dienos. Už balandį gausite 650 lt. Tiesiog darbe jei nedirbate pilną mėnesį irgi negaunate algos už visą. Jums už visą mėnesį priklauso 650 lt. O kovo mėn jūs "dirbote" bedarbe tik nuo kovo 8 d biggrin.gif Už tai ir gavote 545 mirksiukas.gif .
Pusei metų praėjus, gausite už tas 8 dienas "viršaus" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 04 gegužės 2010 - 09:16
laba diena esu neščia nestuke.gif 35 savaitė turiu vaika ir kol kas esu apdraustą kaip vienas iš tėvų auginantis vaika iki 8 metų nedirbu darbo biržai nestoviu bet noriu ten nueiti užregisrtotis dėl to kad mano vyras(ei viskas bus gerai o aš tikiosi kad taip ir bus)gimus vaikučiui nori išeitii vaiko prežiūros atostogų nuo vaiko gimimo dienos iki dvejų metų, ir aš automatiškai nuo vaiko gimimo dienos ne busiu drausta valstybenem lešom. Nu ir pas mania toks klausymas g.gif ar mania užregestros ei aš dabar nueisiu i birža nu kad nereiketu moketi po 72 litus ir jau kaip ir vėlų? ir aiškų dirbtį kol kas negalesiu ax.gif ir tiesa sakant nenoriu blush2.gif ką daryti kad ne kur nesiųstū g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(sekme27 @ 2010 05 04, 13:36)
laba diena esu neščia  nestuke.gif 35 savaitė turiu vaika ir kol kas esu apdraustą kaip vienas iš tėvų auginantis vaika iki 8 metų nedirbu darbo biržai nestoviu bet noriu ten nueiti užregisrtotis dėl to kad mano vyras(ei viskas bus gerai o aš tikiosi kad taip ir bus)gimus vaikučiui nori išeitii vaiko prežiūros atostogų nuo vaiko gimimo dienos iki dvejų metų, ir aš automatiškai nuo vaiko gimimo dienos ne busiu drausta valstybenem lešom. Nu ir pas mania toks klausymas g.gif  ar mania užregestros ei aš dabar nueisiu i birža nu kad nereiketu moketi po 72 litus ir jau kaip ir vėlų? ir aiškų dirbtį kol kas negalesiu ax.gif  ir tiesa sakant nenoriu blush2.gif  ką daryti kad ne kur nesiųstū g.gif  ?

gimus vaikui nueisit i ligoniu kasa,kad apdraustu.
o jei jus pati nedirbsit,tai jusu vyras negales but vaiko auginimo atostogose iki 2metu.nebent 1men,arba eiti atostogu,nes vaiko auginimo atostogose gali but tik vienas is tevu.pataisykit jei klystu.
Atsakyti
QUOTE(sekme27 @ 2010 05 04, 13:36)
laba diena esu neščia  nestuke.gif 35 savaitė turiu vaika ir kol kas esu apdraustą kaip vienas iš tėvų auginantis vaika iki 8 metų nedirbu darbo biržai nestoviu bet noriu ten nueiti užregisrtotis dėl to kad mano vyras(ei viskas bus gerai o aš tikiosi kad taip ir bus)gimus vaikučiui nori išeitii vaiko prežiūros atostogų nuo vaiko gimimo dienos iki dvejų metų, ir aš automatiškai nuo vaiko gimimo dienos ne busiu drausta valstybenem lešom. Nu ir pas mania toks klausymas g.gif  ar mania užregestros ei aš dabar nueisiu i birža nu kad nereiketu moketi po 72 litus ir jau kaip ir vėlų? ir aiškų dirbtį kol kas negalesiu ax.gif  ir tiesa sakant nenoriu blush2.gif  ką daryti kad ne kur nesiųstū g.gif  ?

manau kad negali jusu neregistruot darbo birzoj g.gif zmoniskai pasnekekit su tarpininke, supras situacija ir darbo nesiulys, juk ner tu darbu perdaugiausia. ir busit apdrausta. dar vienas variantas.nueikit i ligoniu kasas, kai giims vaikelis, ten apdraus jus iki 8metu. o poto vyras tegu iseina vaiko prieiuros atostogu smile.gif gal taip galima butu? nors nesu tikra, pasiskambinkit pasiklaust smile.gif
Atsakyti
QUOTE(plazma @ 2010 05 06, 19:57)
o jei jus pati nedirbsit,tai jusu vyras negales but vaiko auginimo atostogose iki 2metu.nebent 1men,arba eiti atostogu,nes vaiko auginimo atostogose gali but tik vienas is tevu.pataisykit jei klystu.

Tėtis galės eiti vaiko priežiūros atostogų jei jis dirba ir visai nesvarbu mama dirba ar ne.
Atsakyti
mamytes gal kuri susiduret, birzoje stoviu 3 men, gaunu pasalpa 4 men susiradau darba ar man priklauso dar pasalpa uz 4 men?nes ten jos nesuinteresuotos klausymu atsakymu, sedi ir bamba nepatenkintos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gigute2 @ 2010 05 07, 16:56)
mamytes gal kuri susiduret, birzoje stoviu 3 men, gaunu pasalpa 4 men susiradau darba ar man priklauso dar pasalpa uz 4 men?nes ten jos nesuinteresuotos klausymu atsakymu, sedi ir bamba nepatenkintos blush2.gif

Jei darbas oficialus - baigiasi visos pasalpos.
Atsakyti
QUOTE(gigute2 @ 2010 05 07, 16:56)
mamytes gal kuri susiduret, birzoje stoviu 3 men, gaunu pasalpa 4 men susiradau darba ar man priklauso dar pasalpa uz 4 men?nes ten jos nesuinteresuotos klausymu atsakymu, sedi ir bamba nepatenkintos blush2.gif


kodėl turėtų priklausyti pašalpa jei turit darbą g.gif jums priklausys iki tos dienos kurią įsidarbinote.
Atsakyti
Man kyla klausimas gal kas pagelbes 4u.gif Kol laukiausi visa laika isstovejau birzoje.Dabar gime vaikutis kaip tik reikia i birza o as jo neturiu kur palikt kol vyras dirba iki vakaro.Darbo man nereikia.Tai pasiskaiciau cia ,kad kai vaikutis gimes iki 8m ir mane turetu but apdraude,o cia automatiskai jei as isstociau is birzos buciau apdrausta ar reikia eiti i ligoniu kasas teirautis? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Tau reikia tik i ligoniu kasa nueiti su vaiko gimimo liudijimu,esi drausta iki kol vaikuciui sueis 8m.
Atsakyti