Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo Birža - 5 Tema

QUOTE(rasyte @ 2010 06 02, 23:15)
Viska siandien suzinojau,jie man mokes skirtuma,kad bendra suma butu 650 lt smile.gif
Papildyta:

Ir as girdejau,kad iki 8 metu auginant vaikeli jus esate soc drausta ir darbo birzoj stovet nereikia,bet aiskunuvaziuokite ir viska tiksliai suzinokite smile.gif

Man ir šita info aktuali, tik kur čia plačiau sužinot apie visą šitą reikalą , pagooglinau, bet kažkaip nieko konkretaus neradau.
Atsakyti
QUOTE(Milky-Way @ 2010 06 03, 09:50)
Man ir šita info aktuali, tik kur čia plačiau sužinot apie visą šitą reikalą , pagooglinau, bet kažkaip nieko konkretaus neradau.

kad drausta tai taip , bet ar nereikia moket kas menesi po tuos 73 berods?nes as kai ejau i birza ir klausiau ar butina man stot, tai pasake jog draudimas yra kol maziausiam sueis 8 metai, bet sako po tuos 73 litus vistiek reikes moket jei nesiregistruosiu unsure.gif .tai va tik todel ir istojau i ta birza kad nereiketu dar papildomu mokesciu , kuriu jau ir taip ta valstybe mum nepaigailejo. bet va tas vaiskciojimas dabar pastovus tai .....dar gerai kai uztenka nueit bet kai reikia vaziuot ir su visais vaikais tai ui ui.
Atsakyti
QUOTE(rasyte @ 2010 06 02, 23:15)
Viska siandien suzinojau,jie man mokes skirtuma,kad bendra suma butu 650 lt smile.gif
Papildyta:

Ir as girdejau,kad iki 8 metu auginant vaikeli jus esate soc drausta ir darbo birzoj stovet nereikia,bet aiskunuvaziuokite ir viska tiksliai suzinokite smile.gif

tai cia i ligoniu kasas eit reikia klaust taip?
Papildyta:
as radau biskeli info,imesiu nuoroda,tik neaisku tikrai ar nereiks moket tu 72 lt?
cia
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2010 06 03, 09:55)

as radau biskeli info,imesiu nuoroda,tik neaisku tikrai ar nereiks moket tu 72 lt?
cia


Citata iš šios nuorodos: laikomi apdrausti "vienas iš tėvų (įtėvių), auginantis vaiką iki 8 metų, taip pat vienas iš tėvų (įtėvių), auginantis du ir daugiau nepilnamečių vaikų; asmenys iki 18 metų;"

Tik draugė (gydytoja) sakė, jog vis tiek reikia kokią tai pažymą pasiimt iš Ligonių kasų, kitaip priklauso tik būtinoji pagalba (t.y. jau kai mirtis smile.gif ).
Atsakyti
Laba diena, ar galėtų kas man, blondinei, paaiškinti šį ,,užkoduotą sakinį ": O kintamos nedarbo draudimo išmokos dydis lygus 40 proc. buvusio darbo užmokesčio, kurį bedarbis gaudavo iki netekdamas darbo per paskutinius 36 mėnesius, praėjusius iki užpraeito kalendorinio ketvirčio pabaigos nuo bedarbio įsiregistravimo teritorinėje darbo biržoje.

Niekaip nesuprantu. Gal pagal mano situaciją kas galėtų paaiškinti plačiau. Nuo 2007-06-18 iki 2009 02 15 dirbau pagal darbo sutartį iš pradžių puse etato, vėliau pilnu. Tada nuo 2009 07 dirbau pagal autorinę sutartį ir gavau kapeikas iki 2010 01, nuo 2010 01 iki 2010 06 pagal individualios veiklos pažymėjimą irgi gavau centus. Tai sakykite, nuo ko man bus skaičiuojama bedarbio pašalpa, ar apskritai nebus skaičiuojama ir ar nebūsiu su tom autorinėm sutartim pasidarius sau ,,meškos paslaugos,,. Ar bus skaičiuojama visų 36 mėn, ar paskutinių 18, ar dar kaip..
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2010 06 03, 10:55)
tai cia i ligoniu kasas eit reikia klaust taip?
Papildyta:
as radau biskeli info,imesiu nuoroda,tik neaisku tikrai ar nereiks moket tu 72 lt?
cia

kadangi šiandien susitvarkiau šitą reiklą tai galiu išsklaidyt abejones. Mokėt tikrai nereikia 72lt ir pažymos jokios irgi nereikia, reikia tik nueit į ligonių kasas su pasu ir vaiko gimimo liudijimu, ten jie duomenu bazėje pažymi kad augini vaiką iki 8 metų ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milky-Way @ 2010 06 04, 19:17)
kadangi šiandien susitvarkiau šitą reiklą tai galiu išsklaidyt abejones. Mokėt tikrai nereikia 72lt ir pažymos jokios irgi nereikia, reikia tik nueit į ligonių kasas su pasu ir vaiko gimimo liudijimu, ten jie duomenu bazėje pažymi kad augini vaiką iki 8 metų ir viskas smile.gif

ir birzoje tada gali nebestoveti ane,aikutis tada
Atsakyti
QUOTE(nerida @ 2010 06 04, 21:43)
ir birzoje tada gali nebestoveti ane,aikutis tada

gali nebestovėti, bet kam aktualu pvz. kompensacija už šildymą tai tada reikia stovėti biržoj.
Atsakyti
QUOTE(Milky-Way @ 2010 06 04, 20:17)
kadangi šiandien susitvarkiau šitą reiklą tai galiu išsklaidyt abejones. Mokėt tikrai nereikia 72lt ir pažymos jokios irgi nereikia, reikia tik nueit į ligonių kasas su pasu ir vaiko gimimo liudijimu, ten jie duomenu bazėje pažymi kad augini vaiką iki 8 metų ir viskas smile.gif

Bet cia abiem tevam taikomas sis dalykas ar tik mamai? nes siaip juk ir tevas prisideda prie auginimo vaiko , ir jei mamai nereikia moket kol vaikui sieis 8 metai , o tai kodel teciui reikia tada? g.gif o kad reikia tai reikia, nes mano vyras nuo pernai metu spalio menesio nebedirbo oficialiai niekur ir kai siemet deklaravo pajamas tai uz tuos menesius iki sausio turejo pasidengt po tuos 73 litus, ir nesvarbu buvo kad turim tris mazamecisu vaikus kuriem dar nera 8 metu.kazkaip idomiai, todel ir man pasake stot i birza nes reikes kitais metais pasidengt deklaruojant uz ta laikotarpi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(briga1 @ 2010 05 31, 12:40)
ar jau gavot atsakyma?  ax.gif  as dar ne  g.gif


Laba 4u.gif Tik vakar pavaduotoja pasirase prasyma tai pirmadieni jau keliausim i DB ax.gif

Tai kiek supratau jei stovui DB tai nereikia i jokias ligoniu kasas ir nereiks papildomai tu 73lt moket ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bbbituteee @ 2010 06 05, 10:35)
Bet cia abiem tevam taikomas sis dalykas ar tik mamai? nes siaip juk ir tevas prisideda prie auginimo vaiko , ir jei mamai nereikia moket kol vaikui sieis 8 metai , o tai kodel teciui reikia tada? g.gif o kad reikia tai reikia, nes mano vyras nuo pernai metu spalio menesio nebedirbo oficialiai niekur ir kai siemet deklaravo pajamas tai uz tuos menesius iki sausio turejo pasidengt po tuos 73 litus, ir nesvarbu buvo kad turim tris mazamecisu vaikus kuriem dar nera 8 metu.kazkaip idomiai, todel ir man pasake stot i birza nes reikes kitais metais pasidengt deklaruojant uz ta laikotarpi  unsure.gif

tas dalykas taikomas vienam iš tėvų smile.gif kai mano vaikui suėjo 2 metai, aš grįžau į darbą, o tada bedarbis tetis ligonių kasose apsidraudė iki vaikui sueis 8 metai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dovyyliux @ 2010 06 05, 10:54)
Laba  4u.gif Tik vakar pavaduotoja pasirase prasyma tai pirmadieni jau keliausim i DB  ax.gif

Tai kiek supratau jei stovui DB tai nereikia i jokias ligoniu kasas ir nereiks papildomai tu 73lt moket ? ax.gif

jei registruotas DB, 72 lt mokėt nereikės, o į ligonių kasas taip pat nebūtina...nors mano vyras susitvarkė viską, ką tik įmanoma - ir DB stovi, ir ligonių kasose užsiregistravo, ir sodroj pasidarė vaiko auginimą nuo 2 iki 3 metų, pensijai gauti smile.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu keletą klausimų - gal kuri esate su panašia situacija susidūrusi smile.gif
Baigiau dienines magistro studijas, šiuo metu nedirbu savo noru ir artimiausiu metu darbo greičiausiai neiškosiu. Išeina taip, kad man baigiasi socialinis draudimas, todėl svarstau du variantus: 1) savarankiškai mokėti soc. draudimo įmokas 2) registruotis darbo biržoje. Tiesą sakant, netgi skiriasi versijos, nuo kada po studijų baigimo skaitausi neapdrausta? Nuo diplomo įteikimo?
Gal kas žinote, ar verta po studijų registruotis DB, jei realiai ten darbo neiškosi (tik tokiu atveju jie už tave moka soc. draudimo įmokas), ar per daug vargo, procedūrų ir pan..?
Būsiu dėkinga už jūsų patarimus smile.gif
Atsakyti