Įkraunama...
Įkraunama...

Utėlės

QUOTE(mamukai @ 2011 08 16, 10:37)
ar neatsiranda utėlių atsparumas šiems vaistams? ta prasme, jeigu visi darželyje naudotume tą pačią priemonę? nes tendencija, kiek suprantu, su parazitais ir net su ligom, virusais visokiais, yra, kad atsparumas vystosi ir paskui jau niekaip tuo pačiu vaistu neįveiksi


mums gydytoja minėjo ir pati internete informacijos ieškojau, tai atsparumas utėlių atsiranda būtent cheminiams vaistams, kurių sudėtyje yra pesticidų. savo vaikams net negalvočiau ant galvos kažkokių chemikalų pilti schmoll.gif va kaip tik straipsnis ta tema - http://bit.ly/nsiEha
Atsakyti
kaip tik ir delfyje šia tema savaitgalį buvo straipsnis - http://www.delfi.lt/...e.d?id=49006538. mūsų darželyje labai įvairių vaikų yra, tai vos pasikaso galvą, tuoj ir žiūriu doh.gif
Atsakyti
ieškojau informacijos apie vaistus nuo utėlių, tai radau sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijos http://sena.sam.lt/l...ija/pedikulioze. bet kažkaip iš sudėties visų nurodytų vaistų matosi, kad tai pesticidiniai preparatai. siaubas kažkoks, kodėl jokių alternatyvų neįtraukę? kodėl nori vaikus taip visus nuodyti? doh.gif
Atsakyti
su sia ''dovana'' susipazinau, kai vyresnelis pradejo eiti y mokykla doh.gif , naudojau ''Pedeks 0,5%''
Atsakyti
QUOTE(lina-linutia @ 2011 09 24, 16:03)
su sia ''dovana'' susipazinau, kai vyresnelis pradejo eiti y mokykla doh.gif , naudojau ''Pedeks 0,5%''


Šiuose vaistuose naudojamas permetrinas (http://en.wikipedia.org/wiki/Permethrin) - pesticidas, kuris savaime yra nuodas. Ir ne tik utėlėms, bet ir vaikui. Permitrinas naudojamas ir kačių, šunų vaistuose nuo blusų, pasitaiko, kad gyvūnėliai net nudvesia. Gerai įsiskaitykit, kokios medžiagos yra sudėtyje ir pasidomėkit jomis išsamiau.
Atsakyti
QUOTE(mamukai @ 2011 08 16, 10:37)
ar neatsiranda utėlių atsparumas šiems vaistams? ta prasme, jeigu visi darželyje naudotume tą pačią priemonę? nes tendencija, kiek suprantu, su parazitais ir net su ligom, virusais visokiais, yra, kad atsparumas vystosi ir paskui jau niekaip tuo pačiu vaistu neįveiksi


net ir gydant kosulį klausia gydytojai, kokius vaistus vartojote, kad galėtų skirti veiksmingesnius ar nesikirstų sudėtinės dalys. o utėlių nepaklausi, kuo jas nuodijo, tai geriau ir rinktis tokį, nuo kurio nėra tikimybės, kad atspari utėlė jam bus. mums utėliukų pavyko atsikratyti su hedrin. sudėtyje parašyta, kad nėra pesticidų, kuriems utėlės galėtų būti atsparios
Atsakyti
QUOTE(Algė2 @ 2010 02 20, 11:24)
Vasarą, po stovyklos, dukra parsivežė utėlių
Mano dukros ilgi plaukai, tai įsivaizduokit, koks buvo šokas, kai pastebėjusi, kad kasosi radau gyvūnų, naikinom daug kartų ir naudojom nuo pigiausių čeremyčių iki brangiausių, bet praeina savaitė ir vėl jų yra, nes joks stirpalas negarantoja, kad išnaikins glindas, kurios prlipusios ant plauko. Net brangiausių instrukcijose rašo, kartokit ir kartokit.
Buvau praradusi viltį išnaikint iki rugsėjo 1, bet tada man toptelėjo mintis, išlyginti plaukus su plaukų lygintuvu.
Tai idealiausia priemonė ilgaplaukėms . Glindos iškepė ir mūsų bėdos baigėsi.
Taigi nenusiminkit.


čemeryčių vandenį panaudojau profilaktiškai, kai vaiką gydžiau nuo utėlių - tiek sudirgino galvos odą, kad maniau jau ten milijonas utėlių pas mane, kad taip niešti, vis kasausi. vyras patikrino ir ne sykį nėra nieko. tai pasidariau bėdos iš to atsargumo, gerai, kad vaikui su kitais vaistais pavyko utėles išnaikint
Atsakyti
QUOTE(vasarotoja @ 2011 10 25, 12:39)
čemeryčių vandenį panaudojau profilaktiškai, kai vaiką gydžiau nuo utėlių - tiek sudirgino galvos odą, kad maniau jau ten milijonas utėlių pas mane, kad taip niešti, vis kasausi. vyras patikrino ir ne sykį nėra nieko. tai pasidariau bėdos iš to atsargumo, gerai, kad vaikui su kitais vaistais pavyko utėles išnaikint


o kokiais vaistais utėliukus naikinot?
Atsakyti
QUOTE(shagyby @ 2011 10 28, 12:44)
o kokiais vaistais utėliukus naikinot?


ne viena mamytė jau minėjo šiuos vaistukus - su Hedrin atsikratėm utėliukų. kaip tik ieškodama informacijos radau straipsnį kaip utėles veikia sudėtyje esantis dimetikonas - http://www.svzm.lt/i...amp;strid=38228. man pasirenkant bet kokius vaistus svarbu, koks jų poveikis yra vaikui, o dimetikonas neprasiskverbia į galvos odą kaip kokie pesticidiniai vaistai
Atsakyti
Darzelyje pranese, kad yra uzsikretes utelem vaikas, patikrinom dukros galva ir mane istiko sokas - uteles blink.gif . O dukros plaukai iki puses nugaros.Tuoj pat nusipirkome Parasidose vaistineje. Raso, kad 100 proc efektyvus, naikina uteles ir glindas, be cheminiu insekcidu, kokuso riesutu aliejaus pagrindu. Tik zaraza brangus -65 Lt.Ilgiems plaukams beveik visa buteliuka sunaudojom doh.gif
Ziurinedama dukros galva, tik viena gyviuka maciau ir nedaug glindu aptikau apie ausis, prie kaklo, bet kai pradejau preparatu purksti, gal 20 uteliu isrinkau doh.gif Paskui sukavom dar bent du kartus... tai ir dar gyviu isukavom ir glindu.
Siaubas kaip nemalonu! verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 09 lapkričio 2011 - 07:47
QUOTE(o la la la @ 2011 11 09, 08:38)
Darzelyje pranese, kad yra uzsikretes utelem vaikas, patikrinom dukros galva ir mane istiko sokas - uteles blink.gif . O dukros plaukai iki puses nugaros.Tuoj pat nusipirkome Parasidose vaistineje. Raso, kad 100 proc efektyvus, naikina uteles ir glindas, be cheminiu insekcidu, kokuso riesutu aliejaus pagrindu. Tik zaraza brangus -65 Lt.Ilgiems plaukams beveik visa buteliuka sunaudojom  doh.gif
Ziurinedama dukros galva, tik viena gyviuka maciau ir nedaug glindu aptikau apie ausis, prie kaklo, bet kai pradejau preparatu purksti, gal 20 uteliu isrinkau doh.gif Paskui sukavom dar bent du kartus... tai ir dar gyviu isukavom ir glindu.
Siaubas kaip nemalonu!  verysad.gif


na, Hedrin - irgi ne cheminis, be insekticidų, tik perpus pigesnis ir tikrai užtenka nurodytiems dviems kartams. teko išbandyti, deja doh.gif nuo vaikų buvau užsikrėtusi, tai ištepiau plaukus gausiai - vos ne per kaktą bėgo, plaukai mano ilgesni negu iki pečių. ir vargo nėra - išsitepei, palaikei, išplovei, paskui pakartojai po savaitės ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(shagyby @ 2011 11 11, 12:33)
na, Hedrin - irgi ne cheminis, be insekticidų, tik perpus pigesnis ir tikrai užtenka nurodytiems dviems kartams. teko išbandyti, deja  doh.gif nuo vaikų buvau užsikrėtusi, tai ištepiau plaukus gausiai - vos ne per kaktą bėgo, plaukai mano ilgesni negu iki pečių. ir vargo nėra - išsitepei, palaikei, išplovei, paskui pakartojai po savaitės ir viskas.

o kaip isrinkti tas rudas glindas?mes naudojom si preparata. po plovimo rinkau glindas.sako jei jos traiskant poksteli, sugarsu treskiasi,vadinasi gyvybingos.tai siandien, praejus 2 dienom po plovimo eilini karta rinkau glindas ir radau vle mazyte utele, glindos dydzio tik su kojelem jau.isigandau vel ploviau tuo paciu galva ir vaikui ir sau. dar klausimas,kas kiek keiciat patalyne? as ja lyginu kasvakara, keiciu kai tik uzsitepam plaukus.nebezinau ka daryti,kaip isrankioti tas glindas,ir kiek laiko naudoti vaistus. verysad.gif
Papildyta:
beje, ar kas zinote,ar nukritusi ar nuimta glinda nuo plauko dar gyvybinga?na pavyzdziui jei nukrito ant pagalves ir vel patekusi i galva veisiasi?na kaip truksta informacijos sad.gif o uteles vaiksto tik ant plauku ar gali ropoti po patalus?
Atsakyti