Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Utėlės
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
Daivad
Mielos mamytės!
išploviau savo antrokėlei vakar galvą, pradėjau džiovinti ir vos nenugriuvau !!! Pamačiau vabalą galvoje, internete išsiaiškinau, kad tai utėlė! Po to dar ir kelias glindas radau cry.gif Čemeryčių vandeniu nebeprekiaujama, žibalo irgi nežinau kur rasti. O dukrelės plaukai ilgi, iki pat užpakalio...
Patarkit ka daryti! Labai prašau!
Ede
g.gif Eit i vaistinę ir prašyti vaistų nuo utėlių,plius tankias šukas mirksiukas.gif Mamytei-kantrybės smile.gif
Mazule
Nepergyvenk taip, tikrai nueik i vaistine, yra kazkoks specialus tepalas, o poto kantriai plauk ir rink, pataline pakeisk ir visokias kepures-skareles isvirink.
Kantrybes. Va mano kaimynes vaikas - taip pat antrokas g.gif - buvo atsineses siu parazitu arba is mokyklos - lanko Seskineje - arba Vilniaus krepsinio mokyklos............
Anandita
ojojoj sunku bus mamytei, kai dukrytės plaukučiai ilgi g.gif , kad tik neprisireiktų kirpti. Aišku, kad lėk į vaistinę pirkti vaistukų, šiais laikais, manau daug gerų priemonių pasiūlys vaistinėj. Kantrybės 4u.gif
Filia
Siūlau plačiau apie utėles pasiskaityti "Vaikų darželių" skiltyje, ten šitą temą jau gvildenom.
Linkiu kantrybės renkant glindas. Jos taip lengvai nepasiduoda net ir negyvos.
Daivad
ačiū visiems už patarimus dėl vaistinės: tą šiandien ir padariau, tik man tegalėjo pasiūlyti vienintelį skystį "Nitiforą", kuris tikiuosi padės, todėl ir klausiau gal dar kas nors buvo su tuom susidūręs, turi gerų patarimų...
Amalia
QUOTE(Daivad @ 2005 11 17, 15:55)
ačiū visiems už patarimus dėl vaistinės: tą šiandien ir padariau, tik man tegalėjo pasiūlyti vienintelį skystį "Nitiforą", kuris tikiuosi padės, todėl ir klausiau gal dar kas nors buvo su tuom susidūręs, turi gerų patarimų...
*

Nepanikuok, nereiks tu plaukuciu kirpti, tik viska tiksliai pagal nurodyma daryk, pas mandruolius svaruolius vokiecius puse vaiku plikom galvom vaiksciotu. Tik netikek, jei kas sakys, kad cia apsileidimo zyme. Siais laikais pasitaiko dazniau, negu manytum - zmones daugiau vazineja, susitikineja, gali per sporto pamoka gauti, baseine, teratre ir tt..Tik dar karta - nepanikuok.Sekmes naikinant tuos subnuomininkus!Sukisk viska saldymo kameron, ko plauti gal negali , nusigalabys brudai nuo salcio.
Daivad
[quote=Rucikas,2005 11 17, 17:42]
Siūlau plačiau apie utėles pasiskaityti "Vaikų darželių" skiltyje, ten šitą temą jau gvildenom.
tai kad nieko ten neradau apie utėlių gydymą cry.gif
Filia
[quote=Daivad,2005 11 17, 18:56]
[quote=Rucikas,2005 11 17, 17:42]
tai kad nieko ten neradau apie utėlių gydymą cry.gif
*

[/quote]

Neradote pačios temos ar patarimų?

Nuoroda: Vaikų auklėjimas ir ugdymas > Vaikų darželiai
dėmesio - utėlės!

O jeigu čia neradote patarimų, tai abejoju ar ką daugiau galima patarti - juk čia patirtimi pasidalijo tėvai susidūrę su ta problema.
Daivad
aš nelabai radau kokiom priemonėm gydyti, t.y gal kas būtų parekomendavęs koius konkrečius losjonus, šampūnus, skysčius ar dar ką nors... Man vakar vaistinėj rekomendavo tik "Nitifor". Nors vakar vakare ir šukavau tankiom šukom, ir šiaip plaukučius apžiūrinėjau ir neradau galvoj nei glindų, nei tų baisuoklių, bet vis tiek baisu...
Filia
Iš esmės ką vaistinėj duoda efektyvaus, tai ir gerai. Galbūt įvyko taip, kad gyvį aptikote labai greitai, nes šiaip utėlė per kelias dienas sugeba sudėti virš 100 glindų!!! Tikros bjauruolės. Galvytę galite prieš šviesą gerai apžiūrėti šukuojant po mažą sruogytę, praktiškai imant po plauką ir taip visą galvą apeiti. Tankiomis šukomis nebent utėlę galima iššukuoti, o glindas, nors ir negyvas, sunku, ypač iš ilgesnių plaukučių. Deda tarp šukų dantukų vatos pavilgytos acto-vandens tirpale, bet vistiek sunkiai iššukuojama. Praktiškai reikia išrinkti glindas.
Po vaistų jos tampa negyvos-rudesnės truputį ir lengviau išimamos, tačiau galvą gerai butų perplauti vaistais dar kartą po kokių 4-5 dienų - apsidraudimui.
O jeigu vaikas iš mokyklos parsinešė, reikia problemą paviešinti, nes niekada negali būti garantuotas, kad ar fizinyje darydamas kulverstį ant to paties čiužinio, ar šiaip greta sėdėdamas, namo neparsineš "lauktuvių". Utėlės dievina švarias galvas. Yra tėvų, kurie gėdijasi kelti šią problemą kolektyve, tačiau atsiradus vienam drąsiam, greitai paaiškėja, kad tai pusės kolektyvo problema ir visi drąsiai apie tai kalbėti pradeda. Galų gale, galima pasiūlyti visiems vaikams išplauti galvas vaistais tarkim sekmadienį, visiems, o kaip įrodymą klasės auklėtojai atnešti tuščią vaistų dėžutę (juk nepaslaptis, kad yra visokių tėvų su visokiais požiūriais į problemą).
Daivad
ačiū labai už patarimus!
Daivad
labai dėkoju dar kartą Rucikui už patarimus ir už padrąsinimus dėl problemos paviešinimo.
Tikiuosi, kad su tom bjauruoklėm jau pabaigėm: kelis vakarus dar vis tikrinau kiekvieną plaukelį, bet nieko daugiau neužtikau. nežiūrint į tai, vis tiek ištepiau galvą Nityfor skysčiu ir įsidrąsinau paskambinti mokytojai... Pasirodo yra klasėj viena mergaitė, kuri gyvena ne kokioj aplinkoj, ir turbūt nenuostabu, kad nešiojo ir platino... Mokytoja pati papasakojo kaip rugsėjo mėnesio gale pastebėjo ją kasantis, patikrino galvą ir... Jai buvo uždrausta lankyti mokyklą, kol nebus išnaikinta. Kai grįžo į mokyklą, lyg ir švari buvo galva, bet tampa nebeaišku, ar daugiau ji vaikų neužkrėtė, o gal ir vėl pas ją apsigyveno...
Džiugu buvo išgirsti iš mokytojos lūpų susirūpinimą ir supratimą. gavau asmenišką patvirtinimą, kad šiandien bus patikrintos visos klasės vaikų galvos.
taip norisi tikėti, kad ši problema bus išspręsta ir nebereiks drebančiom rankom tikrinti kievieną vakarą galvos plaukų.
Todėl visus kviečiu nebijoti šios problemos, ir, atsitikus tokiai situacijai, kaip mano, ją paviešinti, nes aplinkiniai tikrai jus supras. Tik mūsų nepakantumas tiems gyviams padės juos sunaikinti.
*Fortūna*
Na, mano turimomis žiniomis Nitiforas tikrai geras ir tų plaukučių nereikės nukirpti 4u.gif nesijaudink smile.gif Dar gali pabandyti paieskoti Pedeks (latviškas preparatas) sako, irgi geras smile.gif
Sėkmės, parašyk, kaip sekėsi.
Daivad
Ačiū už patarimus. Tikiuosi, kad užteko ir Nitiforo. Kol kas daugiau nieko nebeužtinku. Taip norisi tikėtis, kad šitas košmaras jau praeityje.
O gal kas žinot, ar glindų gali būtipvz., plauko viduryje, ar tik arčiau galvos ieškoti, nes plaukučiai tai ilgi, iki užpakalio, todėl kiekvieną kruopščiai išžiūrėti ne taip ir lengva
Filia
Kiek man teko susidurti, tai gali, nors nedažnai. Kai maniškė buvo parsinešus iš daržo tai radau, bet nedaug.
*Fortūna*
Glindų tikrai gali būti ir per visą plauko ilgį....sad.gif
Kentė
Radau zurnale kaip naikinti uteles :

Galvos oda itrinkite sampunu,plaukus uzriskite politel.skarele arba kepuraite.Kad uteles neissibegiotu.Palaikykite 20- 30 min.Isplaukite tekanciu vandeniu.
Norin isimti glindas : plaukus perplaukite vandeniu su actu ,tada plaukai tampa l b svelnus ir glindos isbyra.
Laima V
Mano 5 metuku mazoji lanko darzeli. Pastebejau, kad pradejo labai kasyt galvyte Apziurejau labai kruopsciai ir nieko neradau, bet vis tiek bijau, nes kartu darzely yra vaiku is nevalyvu seimu. Bijojau kad gyvuneliu neparsinestu. Nieko nemaciau, bet norejau jusu paklausti gal zinot kaip atrodo tos glindos, kokios spalvos? Mano mergytes galvyte pleiskanoja ir nelabai suprantu kaip tas glindas reiktu atskirti nuo pleiskanu? Kuo skiriasi? Nu jeigu rasiu ka nors, darzeliui bus blogai gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Labai susinervinau, bukit geros parasykit, labai prasau, nebezinau ka galvoti. cray.gif cray.gif cray.gif
presjosa:)
labai geras budas naikinti uteles yra, istrinti galva actu atskiestu su vandeniu, bet turi buti puse ant puses.Palaukti koki pusvaladi ir osplauti galva samunu, ir si procesa kartoti kas antra diena.
taibent1
QUOTE(presjosa:) @ 2007 07 11, 09:35)
labai geras budas naikinti uteles yra, istrinti galva actu atskiestu su vandeniu, bet turi buti puse ant puses.Palaukti koki pusvaladi ir osplauti galva samunu, ir si procesa kartoti kas antra diena.
*

Kazin, ar padeda? Gal kas bande?
As savo dickes galvoje radau tikra gyvenviete... Siaubas... Nieko nesako- tik galva vis plauna ir plauna kiekviena diena... Gerai, kad paklausiau... Sako, man niezti, tai ir plaunu...
Katik isploviau galva actu, uzmaukslinau maisa ir sedi... Po to dar isplausiu sampunu ir ziuresiu, ar bus rezultatas...
manga
Labukas.Pries metus mano panelyte turejo gyvuneliu verysad.gif .Ji lanko darzeli,viena vakara gryzusi eme kasytis galva as pagalvojau,kad tai nuo sampuno sakau gal netinka g.gif .Pasiziurejau ,ziuriu lyg pleiskanu atsirado,nulekiau iki vaistines nupirkau nuo pleiskanu sampuno issiplovem galva ir ant rytojaus vel i darzeli.Vakare gryzusi ji man vel kasinejasi tada pasiziuriu ir net issigandau doh.gif ,kazkas juda. nuejau i vaistine ten dave vaistu>>>PEDEKS<<<,plovem ir su zibalu atskiedem vandeniu,perskalavom su actu skiestu vandeniu,isbandem viska,ka zinojom.Man tai buvo sokas verysad.gif verysad.gif .Pranesiau darzeliui .Pasirodo viena mergaite grupej jau senai turejo,o tevai ja vistiek leido i darzeli,o vakare atseit naikindavo,nesuprantu tokiu abejingu tevu doh.gif .Juo labiau ,kad mama niekur nedirba blink.gif
taibent1
QUOTE(ligitabutk @ 2007 09 23, 18:26)
Labukas.Pries metus mano panelyte turejo gyvuneliu verysad.gif .Ji lanko darzeli,viena vakara gryzusi eme kasytis galva as pagalvojau,kad tai nuo sampuno sakau gal netinka g.gif .Pasiziurejau ,ziuriu lyg pleiskanu atsirado,nulekiau iki vaistines nupirkau nuo pleiskanu sampuno issiplovem galva ir ant rytojaus vel i darzeli.Vakare gryzusi ji man vel kasinejasi tada pasiziuriu ir net issigandau doh.gif ,kazkas juda. nuejau i vaistine ten dave vaistu>>>PEDEKS<<<,plovem ir su zibalu atskiedem vandeniu,perskalavom su actu skiestu vandeniu,isbandem viska,ka zinojom.Man tai buvo sokas  verysad.gif  verysad.gif .Pranesiau darzeliui .Pasirodo viena mergaite grupej jau senai turejo,o tevai ja vistiek leido i darzeli,o vakare atseit naikindavo,nesuprantu tokiu abejingu tevu  doh.gif .Juo labiau ,kad mama niekur nedirba blink.gif
*

Tai su kuo beisnaikinot?
manga
QUOTE(taibent1 @ 2007 09 28, 12:21)
Tai su kuo beisnaikinot?
*

geriausia tai su vaistais ,nors kaip ir rasiau kad isbandem viska,kad kuo greciau isnyktu.<atsiprasau,kad tik daba perskaiciau> 4u.gif
taibent1
Mes jau dukart plovem su actu, tris buteliukus vaistu supylem... Lygtai mergina sako, kad nebeniezti, sukuojam kasdien... Bet bus matyt dar...
manga
QUOTE(taibent1 @ 2007 10 04, 13:18)
Mes jau dukart plovem su actu, tris buteliukus vaistu supylem... Lygtai mergina sako, kad nebeniezti, sukuojam kasdien... Bet bus matyt dar...
*

O kokius vaistus naudojai,nes tie kur as parasiau tai naikina ir glindas,ir uteles.Mums buvo dave ir kitokiu,tai jie naikina tik parazita,o svarbiause yra glindos jas ir reike isnaikyti,seip kad vienas actas padetu tai as nezinau schmoll.gif .Pabandyk su zibalu ji atskiesk su vandeniu istrink galva aprisk maiseliu ir palaikyk kokia15min tada isplauk galva ir kelis kart perskalauk skiestu actu,nes nuo zibalo yra kvapas,o actas ji naikina.Pabandyk tikrai nepakenks mano mama net pasakojo,kad seniau specelia plaudavo su zibalu,kad plaukai geresni butu<nezinau kiek tos tiesos>.Dar esu girdejus kad su cemeryciom,bet nebandziau.Sukuoti tai gaus ilgai nes glindos buna prisitvirtinusios prie plauko,bet jei jos negyvos,tai pradeda byreti sukuojant.Tiesa labai nusauseja galvos oda,todel iskarto pasirupink sampunu ir balzamu.As tai po visko nusipirku tu vaistu ir profilaktiskai karta i menesi perplaunu galva.Aciu,daugiau nenoriu tokio aukso bigsmile.gif sekmes mirksiukas.gif parasyk kaip sekasi 4u.gif
violal
Šiaip tai ir kosmetinis žibalas padeda, o rasti jo galima vaistinėse, ir kvapas jo visai pakenčiamas smile.gif
taibent1
Mes naudojom pedex (ar kazkaip panasiai)...
Kazkada jaunysteje plaudavom galva su zibalu... Oi, kaip seniai tas buvo... O tai jis ir nuo uteliu padeda? Ar cia, kad plauka atgaivint?
manga
QUOTE(taibent1 @ 2007 10 04, 15:07)
Mes naudojom pedex (ar kazkaip panasiai)...
Kazkada jaunysteje plaudavom galva su zibalu... Oi, kaip seniai tas buvo... O tai jis ir nuo uteliu padeda? Ar cia, kad plauka atgaivint?
*

Taip tie vaistai taip vadinasi,kosmetinis tai nuo uteliu nepades juo gali plauti tik del plauku atgaivinimo,as pirkau paprasta kur i zibalines lempas pilasi.Tai jis naikina,uteles ir glindos sudziusta.
Platina_
Vajei dabar esu labai išsigandusi.. Pajutai kad galvą labai niežti. O apie ūteles pagalvoti man taip baisu... verysad.gif verysad.gif verysad.gif Tokia man gėda. Atrodo kad kažkokia nešvaruolė esu verysad.gif Nors tikrai laikausi higienos. Tiesa a lanaku mokykla, o tai puiki vieta šioms bjaurybėms veistis.
O kokie požymiai kad turi ūtėlių ?? verysad.gif
Ede
QUOTE(Platina_ @ 2007 10 04, 16:58)
Vajei dabar esu labai išsigandusi.. Pajutai kad galvą labai niežti. O apie ūteles pagalvoti man taip baisu...  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  Tokia man gėda. Atrodo kad kažkokia nešvaruolė esu  verysad.gif  Nors tikrai laikausi higienos. Tiesa a lanaku mokykla, o tai puiki vieta šioms bjaurybėms veistis.
O kokie požymiai kad turi ūtėlių ??  verysad.gif
*

Vienintelis požymis ir yra,kai tau įkyriai niežti galvą,aišku,jei nesergi kokia odos liga doh.gif
Platina_
Vajei... Apie tuos gyviu amno plaukuose net baisu pagalvoti.. Net gėda verysad.gif verysad.gif
Deimanciukas
Mes va irgi susidurem su tais parazitais doh.gif Ir norejau paklausti gal zinot kur rasti tankias sukas, kad glindas issukuot?
taibent1
mes sukavom parastom dantytom sukom. svarbiausiai, kad nebutu labai retos....
braskiuxx
QUOTE(Daivad @ 2005 11 17, 13:05)
Mielos mamytės!
išploviau savo antrokėlei vakar galvą, pradėjau džiovinti ir vos nenugriuvau !!! Pamačiau vabalą galvoje, internete išsiaiškinau, kad tai utėlė! Po to dar ir kelias glindas radau  cry.gif  Čemeryčių vandeniu nebeprekiaujama, žibalo irgi nežinau kur rasti. O dukrelės plaukai ilgi, iki pat užpakalio...
*

Miela mamyte, mus irgi žiauriai užpuolė utėlės. Mano mergaitė šeštokė ir turi gražius, ilgus plaukus. Netikėjau, kad taip gali atsitikti. Tik ketvirta diena, kaip pamačiau kas pas ją darosi plaukuose... Vienos utėlės ir glindos, žodžiu lizdas!!! blink.gif. Puoliau ieškoti utėlių skysčio. Turguje, kur prekiaujama rusiškais vaistais-yra rusiško "čemeryčių skysčio". Šukavau su tankiomis šukomis, tryniau galvą su tuo skysčiu, užpylus ant vatos... Ir dabar dar kariauju!!! Neleidžiu jos į mokyklą. Buvau aiškintis mokykloje, bet kolkas teisybės nerandu. Auklėtoja pareiškė, kad reikalingi tėvų sutikimai patikrint kitų vaikų galvas... Ryt žadėjo paskambinti, ir kažką pasakyti. Bet aiškinsiuos ir kovosiu toliau, nes tai ką patyriau, tai yra košmaras... Sėkmės... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Deimanciukas @ 2007 10 15, 17:13)
Mes va irgi susidurem su tais parazitais  doh.gif  Ir norejau paklausti gal zinot kur rasti tankias sukas, kad glindas issukuot?
*

Turgelių rusiškų vaistų kioskose mirksiukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(Ede @ 2007 10 04, 18:52)
Vienintelis požymis ir yra,kai tau įkyriai niežti galvą,aišku,jei nesergi kokia odos liga doh.gif
*

Pažiūrėt, ar nėra glindų. O jos panašios į pleiskanas, bet stipriai prikibusios prie plauko verysad.gif .
Neri29
QUOTE(Daivad @ 2005 11 17, 15:05)
Mielos mamytės!
išploviau savo antrokėlei vakar galvą, pradėjau džiovinti ir vos nenugriuvau !!! Pamačiau vabalą galvoje, internete išsiaiškinau, kad tai utėlė! Po to dar ir kelias glindas radau  cry.gif  Čemeryčių vandeniu nebeprekiaujama, žibalo irgi nežinau kur rasti. O dukrelės plaukai ilgi, iki pat užpakalio...
*

Liudna
ir net siurpas per nugara nubega, bet pati pries kelias dienas isgyvenau ta kosmara.
Dukra is darzelio atsinese sito turtelio, pamaciau vakare lovoje, tai is karto begau i budincia vaistine,pirkom vaistu, istrynem galva ir dukrytei, ir sau profilaktiskai, nes vien nuo to zodzio galva niezeti pradeda. Dabar vaistai geri, sako kad ir glindas naikina, tik beda kad jos prilipusios buna, nors ir negyvos, bet neestetiskai atrodo ir issukuoti reikia, isrankioti. Kita diena beveik istisai ieskojau dukros galvoje ar neliko kokia, ar glindos nera. Radusi glinda tiesiog nukirpdavau ta plauka, nes plaukai ilgi ir stori. Sukavau su acto vandens skiediniu, sako kad plaukas suminksteja issisukuoja geriau jei kas yra. Bet vakare pakartojau procedura su vaistais. Blogiau galvoju nebus. Va ir dabar kai cia rasau, jau vien pagalvojus niezeti pradeda.

Sekmes
dangausvaivorykste
Mano sesers mergaite yra antroke ir irgi viena diena is mokyklos grysta su mokytojos rasteliu kad kalseje 5vaikai su utelem galvoje tai sesers vyras greit i vaistine nupirko kazkoki tepala ytryne apsiriso skarelem visi seimos nariai galvas po to issimaude ir su sukomis sukavo ir ieskojo tu butybiu mirksiukas.gif ,nu baisu net i mokyklas vaikus leisti nes parsinesa ivairias ligas g.gif
Deimanciukas
schmoll.gif
edgaras
mes irgi susidureme su situ nelaimingu gynuneliu problema...jau antras menesis niekaip ju neissinaikinam,ir ko tik nedarem,ir pedeksu trynem ir kosmetiniu zibalu trynem,pora dienu ju nera o paskui vel kaip priseta...kiekviena diena rankiojames tuos gycius us galvos,db persakitem kad galima ir zibalu istrynt,tai vaziuosim i senukus pirkt ir trynt,tikiuos pades,nes jau isprotet baigiam. bash.gif bash.gif bash.gif bash.gif bash.gif
edicike
siandien paskambino mokytoja ir pranese kad kad sesute pas mano vaika rado glindu doh.gif doh.gif man sokas!!!!kaip dabr jas reikai naikinti g.gif
taibent1
Perskaitytkit tema- viska paraseme... Mums pakako dvieju kartu tepimu ir ilu sukavimu po to...
edicike
QUOTE(taibent1 @ 2007 11 15, 14:04)
Perskaitytkit tema- viska paraseme... Mums pakako dvieju kartu tepimu ir ilu sukavimu po to...
*

paskaiciau ir kaip supratau reikia vaisto ,acto tirpalo ir geru suku.as niekad nesusidurus su ta bjaurastim blink.gif o be to jis sukavosi kelias dienas mano sepeciu ,tai jauciu prof reiks ir man ta galva prasiplauti tais vaistais g.gif
tik nezinau ar jam paciam sakyti.gal sakysiu kad as cia jo pleiskanas naikinu unsure.gif
taibent1
QUOTE(edicike @ 2007 11 15, 15:42)
paskaiciau ir kaip supratau reikia vaisto  ,acto tirpalo ir geru suku.as niekad nesusidurus su ta bjaurastim blink.gif o be to jis sukavosi kelias dienas mano sepeciu ,tai jauciu prof reiks ir man ta galva prasiplauti tais vaistais g.gif
tik nezinau ar jam paciam sakyti.gal sakysiu kad as cia jo pleiskanas naikinu unsure.gif
*

as pirkau tris buteliukus tepaliuko nuo uteliu, rasiau anksciau jo pavadinima- neprisimenu dabar. sukavau po plovimo su daznom sukom. ir neliko. pradzioj dar buvo glindu, bet issukavome...
nesuprantu, kodel reikia nuo jo slepti- zinos, kad reikia buti atsargesniam, neimti svetimu suku, nesideti kepuriu ir pan. svarbiausia vaikui normaliai paaiskinti
edicike
QUOTE(taibent1 @ 2007 11 15, 14:59)
nesuprantu, kodel reikia nuo jo slepti- zinos, kad reikia buti atsargesniam, neimti svetimu suku, nesideti kepuriu ir pan. svarbiausia vaikui normaliai paaiskinti
*

gal tu ir teisi blush2.gif laukiu kada gris is mokyklos ir tada jau stversiu tas glindas
gun_bandana.gif
o mokykla leidot ,kol neisnaikinot?
gupija
Maniškė buvo iš daržo parsinešus. Ploviau Pedeks losjonu. Super daiktas. Kadangi plaukai pas mergą ilgi, tai dėl visa pikta ploviau 3 kartus.
taibent1
QUOTE(edicike @ 2007 11 15, 16:35)
o mokykla leidot ,kol neisnaikinot?
*

Aisku, kad leidau. Bet ispejau mokytoja.
edicike
QUOTE(taibent1 @ 2007 11 17, 13:41)
Aisku, kad leidau. Bet ispejau mokytoja.
*

As viena diena neleidau smile.gif Saindien pilsiu trecia karta ta vaista doh.gif pas ji tu dlindu pilna tokiu smulkiu blink.gif o jas reikia isrankioti ar jos pacios su laiku issiplaus g.gif
taibent1
QUOTE(edicike @ 2007 11 17, 15:51)
As viena diena neleidau smile.gif Saindien pilsiu trecia karta ta vaista doh.gif pas ji tu dlindu pilna tokiu smulkiu blink.gif o jas reikia isrankioti ar jos pacios su laiku issiplaus g.gif
*

Jas reikia issukuoti daznomis sukomis.
Ede
QUOTE(taibent1 @ 2007 11 17, 13:48)
Jas reikia issukuoti daznomis sukomis.
*

Ne dažnomis,o tankiomis mirksiukas.gif
edicike
QUOTE(Ede @ 2007 11 17, 15:10)
Ne dažnomis,o tankiomis mirksiukas.gif
*

nelabai ten kas issisukuoja ir su tom tankiom sukom schmoll.gif ,as vos ne su pirstais isrankiojau kiek pajegiau doh.gif vakar supyliau trecia vaistu doze,tikiuosi tos zarazos
galutinai nusitrucis blink.gif g.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.