Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Anstoliai ir skolų išieškojimo agentūros
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
rainiukas
QUOTE(vikute321 @ 2010 02 26, 21:32)
Turiu klausimėlį.Draugė už komunalines paslaugas turi skolą apie 3000 lt.Aišku buvo teismas,po to anstoliai.Ji pasirašė su anstoliu sutartį ,jog kas mėnesį mokės po 200 lt.Jau įmokėjo 2200,tačiau butų ūkis negavo nė cento.O juk kuo daugiau sumoki skolos,tuo mažiau butų ūkis skaičiuoja delspinigių.Tai taip išeina,kad anstolis disponuoja tais pinigais kaip nori.  O vargšei moteriškei reikia kas mėnesį mokėti apie 50 lt. delspinigių,nes gerbiamas anstolis per 11 mėnesių nesugebėjo nė vieno pavedimo padaryti butų ūkiui.Parašė ji skundą anstolių rūmams,tai teks palaukti atsakymo.Gal Jūs galit ką patarti?
*

Uz skola, perduota teismui, butu ukis jokiu procentu neturi skaiciuoti, viska paskaiciuoja antstoliai. O ka sako antstolis?
vikute321
QUOTE(rainiukas @ 2010 03 04, 10:05)
Uz skola, perduota teismui, butu ukis jokiu procentu neturi skaiciuoti, viska paskaiciuoja antstoliai. O ka sako antstolis?
*

Anstolio jau antra savaitę nėra,o padėjėja skėsčioja rankom.Aiškina,kad nieko nežino.Bet pagalvojau ,tai kodėl butų ūkis skaičiuoja delspinigius,jei byla pas anstolį ir jam reikia mokėti? g.gif Reiks pasakyti draugei,kad nueitų į butų ūki pasiklaustų.Tikrai logikos jokios.
Mon Amour
Gal kas žinote, per kiek dienų nuimamas sąskaitos areštas po to, kai anstoliui pristoma pažyma, kad darbo užmokestis arba vaiko pinigai pervedami į būtent tą sąskaitą.
rainiukas
QUOTE(Mon Amour @ 2010 03 09, 14:54)
Gal kas žinote, per kiek dienų nuimamas sąskaitos areštas po to, kai anstoliui pristoma pažyma, kad darbo užmokestis arba vaiko pinigai pervedami į būtent tą sąskaitą.
*

Ta pacia arba kita diena, nepangek paskambinti paraginti 4u.gif
Mon Amour
QUOTE(rainiukas @ 2010 03 10, 01:39)
Ta pacia arba kita diena, nepangek paskambinti paraginti 4u.gif
*

Labai ačiū už atsakymą 4u.gif O aš pasiskambinau pasiteiraut šiuo klausimu, tai man pasakė, kad geriausiu atveju nuimamas arštas tik po 1,5savaitės nuo pažymos pateikimo verysad.gif
muter
labutis,kreipiuosi i jus,nes mazai ismanau istatymus blush2.gif Situacija tokia,pries kelis metus mano vyras per ukio banka paeme kompiuteri,mokejo tvarkingai kol neteko darbo,esme tame,kad nuo mane anstolis nuskaiciuoja,paeme vaiko alimentus,nusiunciau jam pazymas,alimentu negrazino,tik nuskaitineja po 20 %,siandiena pasiziurejau sutarti kur imta,jis paimtas pries mums dar susituokiant,vadinasi dar nebuvome seima,ar teisiskai jis gali taip elgtis,ir dar jis man neatsiunte jokio rasto,ar ispejimo ax.gif
Aciu labai atsakiusioms mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Astaite1 @ 2010 02 21, 14:02)
Patarkit prašau ir man. Mano vyras turi individualią įmonę, todėl už įsipareigojimus esame atsakingi abu. Veikla kelis metus sekėsi neblogai. Prieš keletą metų nutarė plėstis ir paėmė iš banko paskolą ir įsigijo miškovežį (seną kledarą, kuris daugiau lūžo, nei važiavo). Prasidėjus krizei ėmė trūkti pinigų paskolai mokėti, dar dasidėjo tai, kad už paslaugas rangovai neatsiskaitė ir vyras įklimpo į skolas. Skolos didelės, jo įmonei, jei kas būtų užsiėmęs, seniai būtų paskelbtas bankrotas, o jis pats įmonės neuždaro, nes neatsiskaitęs su VMI. Daugelis skolų yra oficialiai priteistos ir dar su metinėmis palūkanomis, todėl jos nuolat auga. Jis niekur nedirba tik savo IĮ. Aš dirbu ir visas mano atlyginimas yra oficialus. Praeitų metų sausį patyriau tikrą šoką, kai nuvažiavau į bankomatą pasiimti pinigų, o ten buvo
-18000,- Lt. Galvojau bankomatas sukvailiojo, grįžus į darbą pasitikrinau sąskaitą ir radau, kad antstolis mano sąskaitoms uždėjo areštą virš 18000 Lt. Susiskambinau su anstoliu, pristačiau visas pažymas, kad aš į tą saskaitą gaunu tik darbo užmokestį, sąskaitai areštą nuėmė, bet vėl neperspėjęs nusiuntė į darbovietę, kad išskaityti iš atlyginimo 20 % nuo 800,- Lt ir 70% nuo to kas virš 800,- Lt. Aš kaip ir minėjau mano visas atlyginimas yra oficialus, todėl atskaičius antstoliui man lieka 1100 į rankas. Mes paėmę būsto paskolą, todėl bankui už šią paskolą aš turiu mokėti 900 Lt, du maži vaikai, kurie eina į darželį, todėl už darželį aš taip pat privalau kas mėnesį mokėti apie 250 Lt, o apie visokias kitas išlaidas net nešneku. Todėl viską sususmavus, pinigų nelieka niekam ir dar kaupiasi skolos. Bandžiau su antstoliu tartis, kad mažintų įmokas, nes mes neturime iš ko gyventi, jis net nesileidžia į kalbas. Bet baisiausia ne tai, aš pabaigsiu mokėti šią vyro skolą, bet tokių skolų yra dar ne viena, kurios didėja dėl priskaičiuotų palūkanų. Vyras pinigais prisideda labai minimaliai, nes moka paskolą už miškovežį. Ką man toliau daryti neišmanau. Tėvai skatina skirtis, bet kiek žinau teismai taip lengvai neišskirs, nes yra būsto paskola ir dar vyro miškovežio paskola. Jaučiuosi užspeista į kampą. Kartais pinigų neužtenka net maistui, socialinių pašalpų gauti negaliu, nes oficialus atlyginimas didelis, o atskaičius antstoliui ir sumokėjus mokesčius nieko nelieka. Jaučiuosi bejėgė, nebūtų vaikų, tai kilpą ant kaklo ir viskas baigta, o dabar sulaiko tai, kad du visai maži vaikai. Man baisiausia, kad aš viena stengiuosi, plėšausi, o vyrui viskas dzin. Aš moku už namą, kad vaikai turėtų, kur gyventi, o per tėvo skolas arba per mano negalėjimą išmokėti paskolą, gali ir jį atimti. Patarkit ką man toliau daryti, kaip man apsisaugoti ir vaikus apsaugoti nuo vyro skolų, ar yra kokia išetis?
*

Labai jus uzjauciu,dieve kai paskaitai kiek dg zmoniu siais laikais nukentejo per krize,baisu darosi doh.gif mes ir panasioj situacijoj,skolu kruvos,darbu nebera doh.gif
anastra
Turiu klausimėlį.Draugė už komunalines paslaugas turi skolą apie 3000 lt.Aišku buvo teismas,po to anstoliai.Ji pasirašė su anstoliu sutartį ,jog kas mėnesį mokės po 200 lt.Jau įmokėjo 2200,tačiau butų ūkis negavo nė cento.O juk kuo daugiau sumoki skolos,tuo mažiau butų ūkis skaičiuoja delspinigių.Tai taip išeina,kad anstolis disponuoja tais pinigais kaip nori.  O vargšei moteriškei reikia kas mėnesį mokėti apie 50 lt. delspinigių,nes gerbiamas anstolis per 11 mėnesių nesugebėjo nė vieno pavedimo padaryti butų ūkiui.Parašė ji skundą anstolių rūmams,tai teks palaukti atsakymo.Gal Jūs galit ką patarti?
*

Patarčiau dar parašyti prašymą pačiam antstoliui, kad išduotų pažymą, kiek jam buvo pervestą pinigų ir kiek ir kada jis ūkiui pervedė. Jis privalo tokią pažymą išduoti. Bet geriausiai siųsti registruotų laišku, nes jei nebus išduoda Jums pažymą, Jūs turėsite įrodymų, kad antstolis nevykdo savo pareigų. Jei pinigų taip ir neatsiras ūkiuose - turite pilną teisą su visais įrodymais kreiptis į Ekonominę policją dėl piniginių lėšų pasisavinimą. O paskutinė instancija jau teismas - bet geriau būtų, kad prieš teismą prasidėtų ikiteisminis tyrimas ir dar baudžiamoji byla būtų užvesta (dėl piniginių lėšų pasisavinimą). Nes teismai šiais laikais labai neprognozuojami, kai policija atliko prieš tai tyrimą, jie įrodymų atmesti negalės.
teresiukas3
sveikos o koki procenta nuskaiciuoja anstoliai nuo atlyginimo?
pupppsis_22
laba diena merginos noriu ir jusu pasiklausineti,gavau informacija is anstoles bei keliu advokatu tad pasimetusi esu.sunaus tevas skolingas virs 6000lt alimentu.advokatas sako kad skola iki vestuviu jo su kita yra jo skola,bet nuo tada kai apsizenijo jau yra bendra.nes bendras ukis,pajamos visa kita.tad kai nuejau pasiklausti advokatu 2 kedainiuose jie pasake kad anstole turi teise pasidometi zmona,jos uzdarbiu,sask ir laisvai gali nuo jos sask nurasyti skola dalimis po tam tikra suma kaip susitartu su jais.gal kam buvo taip kad is jusu ateme skola anstolis ar jus is savo ex vyro zmonos???
still_magic
sveiki, gal galit patart, gal kam taip buvo..
mano vyras buvo pasiemes lizingu telefona, tas lizingas buvo siek tiek pradelstas, bet susitarem su jais ir apmokejom viska su palukanom ir visais mokesciais teismui. Paskambinom dar ir isitikinom ar atsiskaitem, viskas buvo gerai. Po apmokejimo praejo pusantro menesio, siandien man ir vyrui arestavo saskaitas anstolis del sio atseit neapmoketo lizingo ir dar reikalauja pinigu uz darba. Susisiekem su lizingu, ten sako, kad i anstolius nesikreipe ir mes su jais atsiskaite, o anstolis turi is teismo leidima ir dar procentus priskaiciuotus. Saskaitas ir mano, ir vyro arestavo be juokio perspejimo, jokiu popieriu, kad turim apmoket kaz ka negavom, arestuoti visi pinigai, ka daryti..? anstolis siulo kreiptis i teisma, bet kol vyks procesas saskaitos lieka blokuotos...
JOLANCIUK
QUOTE(Birūta @ 2010 02 03, 13:55)
turiu klausima, prasau zinanciu atsakyti: kai is atlyginimo isieskoma skola per antstoli atitinkamai max procentu vienai imonei. kai buna, sakykim, trys isieskojimai skirtingu antstoliu skirtingoms imonems - kaip su isieskojimo procentais? isieskomas maximumas dalinamas i tris dalis? (pvz. maximali suma isieskant 900 litu. isieskoma skola per 1 antstoli, tai jis ir ims 900 litu. prisideda dar du isieskojimai. tuomet 900 dalinasi is triju ir pirmajam atstoliui suma sumazeja? ar reikia pateikti pirmajam dokumentus, jog isieskomos dar ir kitos skolos ir del to imoka mazes?)
kaip tuo atveju, jei pajamos - pasalpa is SODROS esant vaiko prieziuros atostogose. skola - keli tukstanciai. antstolis saskaitos sutinka nearestuoti jam pateikus pajamu kilme irodancius dokumentus, bet sako, jog, sakykim, minimali imoka jam reikalinga po 200 litu menesiu, o, sakykim, as sakau, kad galiu moketi tik po 100 litu... ? antstolis visvien reikalauja po 200 litu ir praso parasyti laisvos formos prasyma/isipareigojima toms 200litu imokoms. ar parasyti?
*

Man siuo metu tokia pati situacija,gaunu is sodros motinistes pasalpa,pasirasiau pas anstolius kad mokesiu po 100 lt,bet moku kaip iseina,kada po 20,kada po 30 lt,jiems nesvarbu po kiek mokesi,svarbu,kad eitu iplaukos jiems i saskaita,kad ne butu pertraukimu.
muter
labutis,kreipiuosi i jus,nes mazai ismanau istatymus blush2.gif Situacija tokia,pries kelis metus mano vyras per ukio banka paeme kompiuteri,mokejo tvarkingai kol neteko darbo,esme tame,kad nuo mane anstolis nuskaiciuoja,paeme vaiko alimentus,nusiunciau jam pazymas,alimentu negrazino,tik nuskaitineja po 20 %,siandiena pasiziurejau sutarti kur imta,jis paimtas pries mums dar susituokiant,vadinasi dar nebuvome seima,ar teisiskai jis gali taip elgtis,ir dar jis man neatsiunte jokio rasto,ar ispejimo ax.gif
Mon Amour
Prieš savaitę nunešiau pažymą iš darbovietės anstoliui, kad į areštuotą sąskaitą pervedamas mano atlginimas. Šiandien areštą nuo sąskaitos nuėmė, bet pinigų, kurie buvo nuskaičiuoti negrąžino. Ar čia per greitai aš tų pinigų laukiu ar realiai jų taip ir negrąžins. Nors kai skambinausi, tai supratau, kad nuėmus areštą grąžinami ir nuskaičiuoti nuo tos sąskaitos pinigai g.gif O paskui jau moki po kiek gali (žinom, kuo po daugiau mokėsi, tuo greičiau pasinaikins skola)
Kristyna
QUOTE(muter @ 2010 03 18, 11:33)
*

Na pranešti tai ir neturėjo, nes sužinojęs skolininkas gali tas lėšas paslėpti smile.gif kad daiktas pirktas iki vedybų visiškai nesusiję su dabartine vyro skola. Jei šiuo metu esate susituokę, o vyras yra skolingas, tada antstolis gali išieškoti ir iš jūsų (ką, kaip suprantu, jis ir daro). Liko tik neaišku apie kokius vaiko alimentus kalbate? Nes jei tai iš tikrųjų yra vaiko tėvo mokami alimentai vaikui išlaikyti tada iš jų išieškoti antstolis negali.
vikute321
QUOTE(anastra @ 2010 03 17, 10:30)
Patarčiau dar parašyti prašymą pačiam antstoliui, kad išduotų pažymą, kiek jam buvo pervestą pinigų ir kiek ir kada jis ūkiui pervedė. Jis privalo tokią pažymą išduoti. Bet geriausiai siųsti registruotų laišku, nes jei nebus išduoda Jums pažymą, Jūs turėsite įrodymų, kad antstolis nevykdo savo pareigų. Jei pinigų taip ir neatsiras ūkiuose - turite pilną teisą su visais įrodymais kreiptis į Ekonominę policją dėl piniginių lėšų pasisavinimą. O paskutinė instancija jau teismas - bet geriau būtų, kad prieš teismą prasidėtų ikiteisminis tyrimas ir dar baudžiamoji byla būtų užvesta (dėl piniginių lėšų pasisavinimą). Nes teismai šiais laikais labai neprognozuojami, kai policija atliko prieš tai tyrimą, jie įrodymų atmesti negalės.
*

Dėkui už atsakymą. aciuks.gif
muter
QUOTE(Kristyna @ 2010 03 18, 16:20)
Na pranešti tai ir neturėjo, nes sužinojęs skolininkas gali tas lėšas paslėpti smile.gif kad daiktas pirktas iki vedybų visiškai nesusiję su dabartine vyro skola. Jei šiuo metu esate susituokę, o vyras yra skolingas, tada antstolis gali išieškoti ir iš jūsų (ką, kaip suprantu, jis ir daro). Liko tik neaišku apie kokius vaiko alimentus kalbate? Nes jei tai iš tikrųjų yra vaiko tėvo mokami alimentai vaikui išlaikyti tada iš jų išieškoti antstolis negali.
*

As turiu vyresni sunu,is pirmos santuokos,o anstoliui nusiuciau vygdomaji rasta kur priteisti alimentai,bet negrazino g.gif
Vonios Fane
QUOTE(Mon Amour @ 2010 03 18, 14:16)
Prieš savaitę nunešiau pažymą iš darbovietės anstoliui, kad į areštuotą sąskaitą pervedamas mano atlginimas. Šiandien areštą nuo sąskaitos nuėmė, bet pinigų, kurie buvo nuskaičiuoti negrąžino. Ar čia per greitai aš tų pinigų laukiu ar realiai jų taip ir negrąžins. Nors kai skambinausi, tai supratau, kad nuėmus areštą grąžinami ir nuskaičiuoti nuo tos sąskaitos pinigai  g.gif O paskui jau moki po kiek gali (žinom, kuo po daugiau mokėsi, tuo greičiau pasinaikins skola)
*

Mano atveju, as pranesiau antstoliui, kad negrazintu to, ka nuskaiciavo, visvien reikes moketi. Bet siaip jie grazina, jei paprasai mirksiukas.gif
juratelexxx
*

Galiu pasakyti, kad Jusu drauge padare klaida. Matydama, kad skola ne mazeja, dar pervedinejo pinigus i anstolio saskaita doh.gif Dazniausiai anstoliai pirmiausia atsiima savo pinigus, o tik tada atsiskaito su ieskovais bash.gif
Patarimas: visada pirmiausiai TIESIOGIAI apmokekite isiskolinimus, t.y. apmokekite saskaitas ieskovui. Anstoliui pakanka pateikti KOPIJA ar banko israsa, kad atitinkama skolos dalis apmoketa. Jie segasi kopijas i bylas.
Man siuo budu sekmingai pavyko padeti artimam zmogui isspresti problemas su anstoliu.
Jeigu tvarkingai periodiskai mokesite isiskolinimus, neturetumete tureti problemu.
Beje imoku sumos dalis - tai susitarimo reikalas, svarbu, kad mazintumete isiskolinimus.
SEKMES ir nenuleiskite ranku 4u.gif Iseitis visada yra mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(anastra @ 2010 03 17, 12:30)
*

Mano pasiulymas butu toks, kad pirmiausiai visas saskaitu apmokejimo kopijas (cekius ar banko israsus) kuo skubiau nusiuskite ieskovui. Zinoma, reikia pasidometi, ar tikrai pinigai pateko i reikalinga saskaita, ar neivyko, kokia klaida. Jei viskas tvarkoje, tai sorry, ieskovas sudare sutarti su anstoliu, tai ir tegu ieskosi. Jus kaip apmokejimo irodymus pateikiate imoku kopijas.
Jei anstolis tikrai gavo pinigus ir anstoliu darbo islaidos nevirsija imoku (nes atlyginimus jie pirmiusiai issimoka is imoketu pinigu), tai toki anstoli galima apskusti ir dar prisiteisti, kad jam neapmoketi "darbo" islaidu.
Pirmiausiai isitikinkite, kad pinigai tikrai reikalingoje saskaitoje. SEKMES
romadra
noriu paklausti.neseniai mano vyras b uvo teisma del alimento.po teismo mano vyras grizo namo ir vel pradejo kilti problemos.jo pirmos santuokos reikalavo moketi uz alimento 230lt,bet dar reikia moketi uz jos advokato 540lt ir skolos uz 3 menesiu po 110lt.mes sutinkame moketi kas menesi 230lt alimentui,o kiti 540ir plius330lt.mes negalesime iskart moketi virs900lt.ar galima po biski kas menesi pvz:kas menesi 100lt.?neseniai vyro is pirmos santuokos skambino mano vyrui reikalavo si menesi moketi uz skolos 900lt,bet mes pajamu gauname 900lt ir turim savo mazamete.ji norejo kreiptis i antslolius.ar gali buti atims is musu turto(masinos).?padekite mums.bijau ,gal ka nors atims is musu vyro masinos,nes mes turime turto tik masinos.o kiti turto neturime.mano drauge sake nera ko bijoti del antsolious,gali po biski moketi,bet neismesti cekio.o mano mama sake,gali buti blogai ir atims is vyro masinos,jei si menesi nesumokesim is viso 900lt.as nesuprantu.
benyte
Merginos, gal kas galite pakomentuoti stai tokia situacija 4u.gif .
Sesuo gyvena su vyru( nesusituoke), turi 1.5 metu vaika. Tevystes atostogose vyras ir jis gauna motinystes-tevystes pasalpa. Vyras turejo pasiemes vartojamaja paskola, taciau del susiklosciusiu aplinkybiu, nebebuvo galimybes jos moketi. Bankas perdave teismui. Papuole pas labai bjuria teiseja, kuri pirma karta ji isvadino bemoksliu( nes baiges tik vidurine, neturi specialybes), sako eik gatviu sluoti, uzsidirbsi paskolai...Nu zodziu buvo ziauriai pazemintas...Rase teismui skunda, kad pakeistu kita teiseja, bet pati teiseja ta skunda uzprotestavo ir neleido perduoti kitam teisejui.
Atejo laikas issiaiskinti del paskolos grazinimo. Pristate visus dokumentus apie seimos pajamas bei privalomasias islaidas. Pajamos yra 2000 lt( tevystes pasalpa), is mamos puses pajamu 0. Uz buto paskola jie grazina po 1200 lt kas menesi, lieka 800 lt susimoketi uz patarnavimus ir pragyvenimui verysad.gif . O teiseja, neatsizvelgiant i tai, pazymejo, kad jie privalo grazinti ta vartojamaja paskola dalimis - metus laiko po 600 lt blink.gif . Nuosprendi pateisino tuo - esate jauni, prasimanysite is kur gauti pinigu unsure.gif . Kazkaip galvoje nesutelpa, ar taip galima g.gif? Vadinasi 3 asmenu seimai lieka 200 lt pragyvenimui, arba yra priversi isiskolinti kitam bankui, kad grazintu sita paskola...
Nu bet ir teiseja papuole blink.gif ( senmerge, beje biggrin.gif ), visa laika su tokia pasaipa sedejo, sako galeciau ir maziau rasyti, bet nerasysiu, nenoriu, nematau pagrindo. Tai jin gal kysio norejo, ar kaip suprasti toki pasakyma g.gif ( Veiksmas Panevezyje)
najnajnaj123
o kaip yra su saskaitu blokavimu uzsienyje? vaziuoju ten uzsidirbt pinigu skolu grazinimui, bet jei vos tik gavus pirma alga ten nuskaiciuos pinigus, tai liksiu uzsieny be pinigu, negalesiu susimoketi uz nuoma ir reikes gryzt LT bei toliau sekmingai augint skolas verysad.gif
Aruša
Gal ir aš sulauksiu atsakymų/patarimų. Vyras turėjo iš senų laikų baudą, sumokėjau ją pereitais metais gruodžio mėnesį. Šių metų sausio vidury atėjo laiškas, kad byla nutraukta. Na ir ką - pravedė vakar vyrui už biuletenį ir neina nuimt - įsiskolinimas beveik 60lt doh.gif nesuprantu kas vėl doh.gif Tas pats anstolis. Skambinausi, bet sakė ryt tedirbs priėmimo skyrius. Skambinausi į policiją, iš kur bauda yra, sako viskas sumokėta, jokių įsiskolinimų nėra. Ar galėjo taip vat už atrodo nieką nuskaityti pinigus? g.gif 4u.gif
llauruze
QUOTE(Aruša @ 2010 03 25, 14:28)
Gal ir aš sulauksiu atsakymų/patarimų. Vyras turėjo iš senų laikų baudą, sumokėjau ją pereitais metais gruodžio mėnesį. Šių metų sausio vidury atėjo laiškas, kad byla nutraukta. Na ir ką - pravedė vakar vyrui už biuletenį ir neina nuimt - įsiskolinimas beveik 60lt doh.gif  nesuprantu kas vėl doh.gif  Tas pats anstolis. Skambinausi, bet sakė ryt tedirbs priėmimo skyrius. Skambinausi į policiją, iš kur bauda yra, sako viskas sumokėta, jokių įsiskolinimų nėra. Ar galėjo taip vat už atrodo nieką nuskaityti pinigus? g.gif  4u.gif
*

Gali būti antstolis nepanaikinęs seno sąskaitos arešto. Jei banke teikia informaciją pasiklauskit koks antstolis ir kada areštavo sąskaitą, tada ir kreipkitės į tą antstolį 4u.gif
saule08
Laba diena. situacija tokia vyksta teismo procesas, mano saskaitos arestuotos. arestuotos, kaip apsaugine priemone. teismas siunte n kartu saukimus, taciau ne tuo adresu, net netuo kur as registruota is oro istraukta adresa sugalvojo. tad uzdetas asrestas. kol buvau vaiko atostoguose as pinigelius nusiemiau be problemu. dabar kai grizau i darba anstolis reikalauja pazymos is darbdavio apie saskaita i kuria bus pervedami pinigeliai.
gal zinot kokio tipo ta pazima turi but? kokia indormacija i ja sudeta? gal koks pavyzdys yra?
isanksto dekoju.
Papildyta:
QUOTE(Aruša @ 2010 03 25, 13:28)
Gal ir aš sulauksiu atsakymų/patarimų. Vyras turėjo iš senų laikų baudą, sumokėjau ją pereitais metais gruodžio mėnesį. Šių metų sausio vidury atėjo laiškas, kad byla nutraukta. Na ir ką - pravedė vakar vyrui už biuletenį ir neina nuimt - įsiskolinimas beveik 60lt doh.gif  nesuprantu kas vėl doh.gif  Tas pats anstolis. Skambinausi, bet sakė ryt tedirbs priėmimo skyrius. Skambinausi į policiją, iš kur bauda yra, sako viskas sumokėta, jokių įsiskolinimų nėra. Ar galėjo taip vat už atrodo nieką nuskaityti pinigus? g.gif  4u.gif
*

as manau, kad tai arba anstolio priskaiciuotas atlyginimas, arba nenuimtas arestas.
ameliux
o man siandien atejo laiskas ,kad is saskaitu kurias turiu reikia nuskaiciuoti 3.30 Lt skolos ir 70 litu vykdymo islaidu.Klausiu is kur tokia skola tai tip is valstybes ir mazdaug neklausk daugiau tai esu susinervinus ir pasimetu ziauriai nes uz ta 73.30 galiu vaikui geriau batukus nupirkt nei moket uz nieka... Gal kas galit patart ar verta gincytis ir kokius dok pristatyt reikia anstoliui jei ii saskaita kuria naudojuos gaunami tik vaiko pinigai,o nuo ju nuskaiciuot kiek zinau negalima... g.gif
JOLANCIUK
QUOTE(ameliux @ 2010 04 01, 12:40)
o man siandien atejo laiskas ,kad is saskaitu kurias turiu reikia nuskaiciuoti 3.30 Lt skolos ir 70 litu vykdymo islaidu.Klausiu is kur tokia skola tai tip is valstybes ir mazdaug neklausk daugiau tai esu susinervinus ir pasimetu ziauriai nes uz ta 73.30 galiu vaikui geriau batukus nupirkt nei moket uz nieka... Gal kas galit patart ar verta gincytis ir kokius dok pristatyt reikia anstoliui jei ii saskaita kuria naudojuos gaunami tik vaiko pinigai,o nuo ju nuskaiciuot kiek zinau negalima... g.gif
*

nuo vaiko pinigu nuskaiciot negali,reikia is banko israsa paimt,kad i sia saskaita jus gaunat vaiko pinigus ir anstoliui nunest.
ravesa
QUOTE(romadra @ 2010 03 21, 16:34)
noriu paklausti.neseniai mano vyras b uvo teisma del alimento.po teismo mano vyras grizo namo ir vel pradejo kilti problemos.jo pirmos santuokos reikalavo moketi uz alimento 230lt,bet dar reikia moketi uz jos advokato 540lt ir skolos uz 3 menesiu po 110lt.mes sutinkame moketi kas menesi 230lt alimentui,o kiti 540ir plius330lt.mes negalesime iskart moketi virs900lt.ar galima po biski kas menesi pvz:kas menesi 100lt.?neseniai vyro is pirmos santuokos skambino mano vyrui reikalavo si menesi moketi uz skolos 900lt,bet mes pajamu gauname 900lt ir turim savo mazamete.ji norejo kreiptis i antslolius.ar gali buti atims is musu turto(masinos).?padekite mums.bijau ,gal ka nors atims is musu vyro masinos,nes mes turime turto tik masinos.o kiti turto neturime.mano drauge sake nera ko bijoti del antsolious,gali po biski moketi,bet neismesti cekio.o mano mama sake,gali buti blogai ir atims is vyro masinos,jei si menesi nesumokesim is viso 900lt.as nesuprantu.
*

Anstolis gali uždėti turto areštą jūsų turtui, jei negrąžinsite skolos- tą padaryti gali labai greitai, tačiau atimti (t.y. parduoti iš varžytinių galima tik tada, kai skola pasiekia tam tikrą sumą, tačiau galima kreiptis į anstolį dėl skolos mokėjimo dalimis. Anstolis pirmiausia bandys išskaičiuoti skolą dalimis iš jūsų pajamų,jeigu tai nera vaiko pinigai.
Papildyta:
QUOTE(ameliux @ 2010 04 01, 13:40)
*

Iš vaiko pinigų neatskaičiuos, bet kai ateis laikas kada nors, kai gausite ne tik juos, bus palūkanų dar kiek prisikaupę.... savo darbovietėj esu mačius vykdomąjį raštą dėl 1,20 skolos 145 lt mokėti....
Ingusia31
QUOTE(romadra @ 2010 03 21, 16:34)
*

Visu pirma nesuprantu kodel jusu vyras turi sumoketi jo pirmajai zmonai advokato islaidas, juk ji pati padave iskini tegul ir susimoka pati. Praeitu laikotarpiu skolas moketi visgi reikes bet tikrai galima tartis dalimis. Jusu vyro pirmoji zmona gali daug ko noreti bet ne viskas galima.Tegul kreipiasi ji i anstolius ir tada nueisite pas anstolius ir susitarsite kokias ismokas ir per koki laikotrapi moketi sutinkate, niekas nepuola arestuoti ar atimineti jusu turto jei eisite i normalu kontakta su anstoliu ir sazinigai mokesite.
ravesa
QUOTE(Ingusia31 @ 2010 04 02, 16:41)
Visu pirma nesuprantu kodel jusu vyras turi sumoketi jo pirmajai zmonai advokato islaidas, juk ji pati padave iskini tegul ir susimoka pati. Praeitu laikotarpiu skolas moketi visgi reikes bet tikrai galima tartis dalimis. Jusu
*

Bylose dėl alimentų jei mama samdo advokatą ir teismo prašo advokato ir bylinėjimosi išlaidas priteisti vaiko tėvui, išlaidos VISADA priteisiamos vyrui.
pupppsis_22
as ir samdziausi advokata del alimentu priteisimo bei tevystes nustatymo.ir mes laimejome tad visas teismo islaidas bei dnr teko padenkti teveliui bei skola taip pat priskaiciavo uz 3m atbuline tvarka bei priteise alimentus po 400lt
Baltute2
Sveikos, noreciau patarimo ir nebezinau kur geriau jo klaust. Uzliejom kaimynus, kelis aukstus, jie grasina teismais arba reikalauja graziuoju dengti nuostolius, is savo puses kviesim eksperta, kad zinotumem tikslius nuostolius, kaip bebutu graziuoju islaidos bus tikrai mazesnes nei per teismus, ypac kai surasyti visi aktai ir mes skaitomes kalti, bet kalba eina apie ~ 15 000Lt, tokiu pinigu tikrai neturim, o tokiais laikais net nzn is ko galeciau pasiskolinti. Ar ymanoma sudaryti skolu mokejimo grafika per notara? Kiek maciau tokie grafikai buna teismo sprendimu, o as noreciau to isvengti. Gal kas esat susidure ka daryti tokiu atveju??
*Carma
Nenorejau kurti naujos temos, todel noriu pasiklausti cia.

Situacija tokia, mes (as, vyras ir dukryte) gyvenam pas tevus bute. Butas tevo vardu. Mes kazkur jau puse metu mokam uz viska, tevas nieko nemoka, bet viskuo naudojasi (elektra, dujos, vanduo ir t.t.). Daznai net cia nebuna. Bandem susitart, jis sako perraso ir parduoda buta mums, bet reikia pirkt. Kadangi pinigu neturim tai, nieko neiseina...

Gal imanoma kazka padaryti kad ji isgyvendintu ar dar kazka padarytu?
Ingusia31
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2010 04 06, 12:05)

Situacija tokia, mes (as, vyras ir dukryte) gyvenam pas tevus bute. Butas tevo vardu. Mes kazkur jau puse metu mokam uz viska, tevas nieko nemoka, bet viskuo naudojasi (elektra, dujos, vanduo ir t.t.). Daznai net cia nebuna. Bandem susitart, jis sako perraso ir parduoda buta mums, bet reikia pirkt. Kadangi pinigu neturim tai, nieko neiseina...

*

Tikrai nieko schmoll.gif net isdeklaruoti jo jums nepavyktu (kad nereiktu uz ji moketi kazkokiu mokesciu arba noretumte gauti lengvatas mokesciu) nes tai jo nuosavybe ir faktas kad jis negyvena ir turtu nesurupina cia nieko nevaidina. Cha butu gerai taip apiplesineti zmones g.gif Jusu paciu statusas ten yra kaip nuomininku (net ne seima skaitotes jam) ir jokiu teisiu ten neturite schmoll.gif
muter
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2010 04 06, 12:05)

*

Nu nepykit,bet keista,tevas leidzia jiems gyventi,neima nuomos,tai jie po puse metu nori is jo jau buta atimti,nu ziauru kur zmones ritasi doh.gif nepykit kad pakomentavau,nesusilaikiau schmoll.gif
laumupė
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2010 04 06, 13:05)

*

Tėvą į maišą, maišą į bagažinę, pervažiuokit 7 tiltus, kur nors miške iškratykit ir kol anas nespėjo atsipeikėti, neatsigręždami bėkit. Tiesa, nepamirškit maišo pasiimti, juk dukrytę auginat, tad pagalvokit ir apie jos ateitį, kam jai galvą kvaršintis iš kur pinigų paimti butui. Močią į maišą ir baigtas kriukis bigsmile.gif
*Carma
Na ir apverciat viska doh.gif
Aisku nezinant visos situacijos gal ir baisiai skamba, bet cia nepasakosiu savo gyvenimo istoriju. Pasakysiu tik tiek, vaikyste buvo sunki, mama mus su sese islaikydavo, tevas geriantis neduodavo nei lito ir dar reikalaudavo kad mama moketu uz buta. Prisiteisus mama buvo ir alimentus kad tik mus ismaitintu...
Ir dabar gerimai nesibaigia, zodziu gyvena ir mus sunkia.
Dar buvom susitare moket perpuse viska, bet teko dar ir jo skolas tukstantines mums moket. Jeigu negyventume cia, jau senai jis neturetu buto.
rainiukas
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2010 04 07, 10:08)
Na ir apverciat viska  doh.gif
Aisku nezinant visos situacijos gal ir baisiai skamba, bet cia nepasakosiu savo gyvenimo istoriju. Pasakysiu tik tiek, vaikyste buvo sunki, mama mus su sese islaikydavo, tevas geriantis neduodavo nei lito ir dar reikalaudavo kad mama moketu uz buta. Prisiteisus mama buvo ir alimentus kad tik mus ismaitintu...
Dar buvom susitare moket perpuse viska, bet teko dar ir jo skolas tukstantines mums moket. Jeigu negyventume cia, jau senai jis neturetu buto.
*

Jus kreipkites i advokata, tikrai suprantu, kaip beviltiskai jauciates verysad.gif
muter
*

jus pirmai kai paraset,tikrai ne kaip nuskambejo,db kai situacija paaiskinot,viskas kitaip atrodo mirksiukas.gif
Manau jums tikrai reikia gero advokato,sekmes 4u.gif
Ingusia31
QUOTE(laumupė @ 2010 04 07, 08:56)
Tėvą į maišą, maišą į bagažinę, pervažiuokit 7 tiltus, kur nors miške iškratykit ir kol anas nespėjo atsipeikėti, neatsigręždami bėkit. Tiesa, nepamirškit maišo pasiimti, juk dukrytę auginat, tad pagalvokit ir apie jos ateitį, kam jai galvą kvaršintis iš kur pinigų paimti butui. Močią į maišą ir baigtas kriukis  bigsmile.gif
*

lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:

Pasakysiu tik tiek, vaikyste buvo sunki, mama mus su sese islaikydavo, tevas geriantis neduodavo nei lito ir dar reikalaudavo kad mama moketu uz buta. Prisiteisus mama buvo ir alimentus kad tik mus ismaitintu...
*

Pasakysiu kad tavo vaikyste nebuvo tokia jau ir sunki, nes mano tevai irgi issiskyre ir mama nuo 15 metu net maista nuo manes slepdavo jau nekalbu apie drabuzius ir vis siunte gyventi pas teva, kuriam as nerupejau irgi. Apie patiriama smurta is patevio ir motinos isvis patyliu, todel nereik nusiverkslenti suaugusiems zmonems.

Daba is esmes. Visu pirma jums iseitis akivaizdi, esate atskira seima ir nesuprantu jei jums taip blogai tai ko ten sedite? Prasom kurtis savo lizdeli kas ir priklausytu is esmes, o ne ieskoti kaip tevo turtus pasisavinti uz tai kad jis gere ir t.t.

Tik va del jusu mamos (jei ji ten su jumis dar gyvena ir vis vargsta), jei turtas igytas iki santuokos tai nesvarbu kad aprasytas tevo vardu priklauso ir mamai. As zinau realia situacija kai 2 kambariu buta pasidalino pora kuri skyresi bet liko gyventi bendrame bute. Jiems buvo priteista moketi uz patarnavimus tam tikromis dalimis ir jie net kvitukus gaudavo is butu ukio valdybos atskirus (elektra ir kiti patarnavimai per skaitliukus tai buvo teismo priteista procentais ) ir jie kievienas mokedavo atskirai tuos mekescius ir rinkdavo kvitelius jei reiktu irodyti kuri puse nemoka patarnavimu. Tokiu atveju mama turi kreiptis i teisma per advokata zinoma.

l'eau
QUOTE(*CHOCOLADE* @ 2010 04 07, 09:08)
Aisku nezinant visos situacijos gal ir baisiai skamba...

žinant skamba taip pat. nenorit užsidirbti ir įsigyti SAVO buto - jūsų sprendimas, bet atimti iš kito net su advokatais, kaip čia kažkas patarinėja nepavyks. nenorėjot mokėti skolų - nieks nevertė. dabar turite kur gyventi. jei nepatinka - visada galite išsikraustyti, nemanau kad kas verčia ten gyventi rolleyes.gif neįsižeiskit tik jei tiesa nepatinka, bet taip jau yra - butas nėra jūsų.
Ingusia31
QUOTE(rainiukas @ 2010 04 07, 10:16)
Jus kreipkites i advokata, tikrai suprantu, kaip beviltiskai jauciates  verysad.gif
*

Beviltiskai jaucias suauge zmones gyvendami pas tevus? Turedami rankas ir kojas? Lengviausia yra nedaryti nieko kad nebutu taip beviltiska aisku... Duok dieve kad visu bevilciu tik tokios bedos butu

Ir galiausiai nesirupinkite tevo turtu ar tevo butu, tai ju o ne jusu turtas ir bedos, o budami geri vaikai dar ir mamai padetumete priglausdami ar apgindami nuo tevo, o ne tik jo butus skaiciuodami.
*Carma
QUOTE(Ingusia31 @ 2010 04 07, 14:16)
Tik va del jusu mamos (jei ji ten su jumis dar gyvena ir vis vargsta), jei turtas igytas iki santuokos tai nesvarbu kad aprasytas tevo vardu priklauso ir mamai. As zinau realia situacija kai 2 kambariu buta pasidalino pora kuri skyresi bet liko gyventi bendrame bute. Jiems buvo priteista moketi uz patarnavimus tam tikromis dalimis ir jie net kvitukus gaudavo is butu ukio valdybos atskirus (elektra ir kiti patarnavimai per skaitliukus tai buvo teismo priteista procentais ) ir jie kievienas mokedavo atskirai tuos mekescius ir rinkdavo kvitelius jei reiktu irodyti kuri puse nemoka patarnavimu. Tokiu atveju mama turi kreiptis i teisma per advokata zinoma.
*

Gyvenam kartu ir su mama. 1 kambary mes, kitam mama ir treciam tevas. As negaunu nei lito, nes jau 2,5 metu motinystes atostogose. Vyras mus islaiko, kol dar turi darba. Mama gauna minimuma ir dar padeda mums su mokesciais ir maistu. Aisku lengviausia butu issikraustyt, duokit darba, galimybe, taip ir butu.
Na zodziu gailiuosi kad cia paklausiau patarimo.
Ingusia31
Kaip matau esi Kauniete o mazas pajamas gaunancioms seimoms yra puikus projektas Kaune. Jei neturi galimybes leisti vaiko i darzeli gal tau tiks tokia parama per europos sajungos socialini fonda nemakama aukle i namus ateinanti
www.geradirbti.lt
ernestuliaa
Sveikos mergytes.... turiu beda didele..... esu mama su baikeliu (6m.)... taip susikloste aplinkybes, kad teko vienu gyvenimo momentu pasiskolinti is privataus kreditoriaus 20 000 Lt. mokejau kas menesi procentus... deja padetis paslijo, ir nebeturiu is ko susimoketi. Ryt paduos anstoliams? neturiu tokios patirties.... kas man gresia?? turiu pasiemusi busto paskola, o kitokio turto (automobilis) neturiu.... blogai, nezinau ka daryti ir kaip elgtis. kas man gresia?
PRASAU mergytes jei kas galit atsakykit, ar turite tokios patirties ir kaip man reiketu elgtis?
Ingusia31
Tavo vietoje pirmiausia nueiciau i banka is kurio emei paskola bustui (nes jei anstolis arestuos tavo saskaita bus sunku atsiskaitineti su banku), tad kol nevelu nueik ir savo situacija pasipasakok ir paklausk ju patarimo kaip elgtis kad jiems neliktum skolinga. Kitas dalykas anstoliai tavo skola padidins procentais sau uz darba, tavo pareiga atsiliepti i anstoliu kvietimus, eiti geranoriskai tartis ir sudaryti kazkokius mokejimo grafikus pagal galimybes (nes kuo ilgiau vengsi anstoliu tuo daugiau uz viska jie tau pripliusuos) nes paciai taip bus tik geriau. Del buto tai turetum buti rami nes turi vaikeli o su vaikeliu is paskutinio buto neturetu jusu judinti bet kokiu atveju (ypac tokiu sunkmeciu yra ziurima i tai labai rimtai )
laumupė
QUOTE(Ingusia31 @ 2010 04 09, 13:58)
Del buto tai turetum buti rami nes turi vaikeli o su vaikeliu is paskutinio buto neturetu jusu judinti bet kokiu atveju (ypac tokiu sunkmeciu yra ziurima i tai labai rimtai )
*

Butas ne jos, o banko, kol paskola neišmokėta, tad vargiai antstoliai ją klibins iš buto.
ernestuliaa
Taip mergytes, esu geranoriska ir noriu tikrai del visko tartis. iki siol pati viena viska issilaikiau ir vengiau bedu...tiesiog gyvenime buna manau ir kriziniu momentu.... bandau save raminti, juk svarbiausia is tiesu yra mano ir mano vaiko gerove, o materialus turtas - uzgyvenamas... kaip ir pinigeliai. tiesiog esu didelej baimej, kai nezinau realios "bausmes".... jei yra galimybe su anstoliais derintis skolu ismokejimo termina ir grafika statytis - puiku....mano priesas dabar - begantis laikas ir padetis, kuri per viena menesi pasisuko 360 laipsniu kampu.... sad.gif deja, neturiu nei teveliu, nei artimu giminiu, kurie galetu man bent siuo momentu pagelbeti, tai kapstausi viena.
Gal yra koks puslapis, kur galeciau sia tema (kaip anstoliai issiesko skolas) pasiskaityti?
Aciu Jums labai!
Ingusia31
Teisa kad tas anstolis tave pradetu klibinti pirmiausia turi buti teismo sprendimas pagal kuri tas anstolis galetu isieskoti is taves ta skola, todel pirmiausia tas privatus asmuo turi paduoti tave i teisma del skolos negrazinimo. Teisme turesi apginti savo negalimybe moketi ir parodyk nora pasirasyti kokia taikos sutarti del atidejimo ir t.t. Nes tik teismas priima sprendima anstoliams vykdyti, juk pagalvojus tu gali sakyti kad net nepazysti to zmogaus ir sutartis yra sufalsifikuota ir tu nieko nezinai, todel tik teismas turi ivertinti visus dokumentus irodymus ir t.t. Zodziu buk geranoriska ir uzsitesus procesams gal jau atsiras ta galimybe ir tau paciai pradet moketi 4u.gif ir zinok kad kuo daugiau eisi tartis ir bendraut su anstoliu tuo mazesni kastai uz jo paslaugas taves lauks mirksiukas.gif
Papildyta:
Pasiskaityk cia ten aiskiai parasyta kad teismas ivertines tavo laikina negalejima moketi skolos gali iki 2 metu atideti ar isdestyti per 2 metus tavo skolos mokejima ir tik jei nevykdysi teismo priimto sprendimo tas zmogus gales kreiptis i anstoli 4u.gif

http://webcache.googleusercontent.com/sear...=clnk&gl=lt
liusi2003
Sveiki, mergaites turiu tokio klausima- i kokia instancija galima pasiskusti ant anstolio KLP. ACIU
ravesa
QUOTE(liusi2003 @ 2010 04 16, 15:55)
Sveiki, mergaites turiu tokio klausima- i kokia instancija galima pasiskusti ant anstolio KLP. ACIU
*

Anstolių rūmams
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.