Įkraunama...
Įkraunama...

Anstoliai ir skolų išieškojimo agentūros

tai vat as ir tai girdejau is savo pasamdytos vln dirbancios anstoles bet kaskaip nepatikejau.ot gerai diedam prisidirba ir gali i uk dinkti.jai mama neture litu tai ir laimes jis.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 06 27, 22:30)
tai vat as ir tai girdejau is savo pasamdytos vln dirbancios anstoles bet kaskaip nepatikejau.ot gerai diedam prisidirba ir gali i uk dinkti.jai mama neture litu tai ir laimes jis.

jei nepatinka kad dirba uk - pasiūlykit taip pat apmokamą darbą lietuvoje. keistas priekaištas. jums "dinkti" ir užsidirbti uk niekas nedraudžia, ir litų bus daugiau. ne vyras vienas gi turi išlaikyti, todėl vaikiška kaltinti prisidirbimu mirksiukas.gif

anstoliai turi veiklos teritorijas, todėl jei norite skolą išieškoti uk - kreipkitės į uk anstolį pagal veiklos teritoriją, turėtų padėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 27 birželio 2010 - 21:48
QUOTE(l'eau @ 2010 06 27, 23:47)
jei nepatinka kad dirba uk - pasiūlykit taip pat apmokamą darbą lietuvoje. keistas priekaištas. jums "dinkti" ir užsidirbti uk niekas nedraudžia, ir litų bus daugiau. ne vyras vienas gi turi išlaikyti, todėl vaikiška kaltinti prisidirbimu mirksiukas.gif

anstoliai turi veiklos teritorijas, todėl jei norite skolą išieškoti uk - kreipkitės į uk anstolį pagal veiklos teritoriją, turėtų padėti smile.gif

klausykite moteriske ar as jums kaska pasakiau asmeniskai kad jus dabar cia mane uzsipuolete????as apie jus bei ten jusu antra puse nekalbu ir ne jums nurodineti ka man dirbti,kur man dinkti.tai gal jus pasiulykite mano ez gera darba kad nedinktu?!
Atsakyti
nieks jūsų neužsipuolė ir nieko jums nenurodinėja, neisterikuokite ir nesusireikšminkite taip, nesate niekam tokia įdomi kad tamstai kažkas kažką nurodinėtų ar užsipultų. įsiskaitykite kas buvo parašyta jei jau taip pasirodė, o nemokant bendrauti mandagiai verčiau patylėti. jūsų eks jūs juo ir rūpinkitės, jei nepatinka kad dirba uk, vaikiška savo problemas siūlyti spręsti kitiems cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo l'eau: 27 birželio 2010 - 22:32
QUOTE(l'eau @ 2010 06 27, 23:29)
nieks jūsų neužsipuolė ir nieko jums nenurodinėja, neisterikuokite ir nesusireikšminkite taip, nesate niekam tokia įdomi kad tamstai kažkas kažką nurodinėtų ar užsipultų. įsiskaitykite kas buvo parašyta jei jau taip pasirodė, o nemokant bendrauti mandagiai verčiau patylėti. jūsų eks jūs juo ir rūpinkitės, jei nepatinka kad dirba uk, vaikiška savo problemas siūlyti spręsti kitiems cool.gif

ko jus cia uzsipolet zmogu,visai cia ne vaikiskos problemos.jums gal but,nes ziuriu,kad ne vienoj temoj jus taip uzsipuolat zmones,gal geriau jums pasimokyt bendraut graziaiu. g.gif ir prie ko cia sprest kitiems problemas,tam ir yra sita tema,kad galima butu paklaust.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 28 birželio 2010 - 09:20
thumbup.gif aciu uz supratima ir palaikyma.jo ta moteriske jau nebe pirmas sykis taip.jau nebeistveriau tokiu jos komentaru. yu.gif
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 06 17, 17:36)
man ir tai aktualu.nes mano vaiko tevas prasiskolines nemazai isvykes dabar i uk gyvena sau ramus.tai mano ansatole ir sake kaad ne ju valei tipo tai ka jis ten dirba nors ir legalei jiems neimanoma isreikalauti.neva as turiu kreiptis i uk anstolius ir ten vel pradeti is naujo.kaskokia biskuti nesamone didele.tai cia visi isbeks kad tik isvenkti mokejimo vaikams,dzin skolos jiems.as tai dabar i polic kreipiausi kad jis piktavaliskai nemoka.prasidejo ikiteisminis procesas,paskelbta paieska jam.zina jau kur jis uk gyvena.tai sake susisieke su ju policija ir greitu metu pargabens kai sulaikys.nu tada tegu kencia,nenusileisiu niekaip.

ir labai teisingai, jis negalės net lėktuvu parskristi atosotogų namo, nes iš karto bus areštuotas dar oro uoste ir taip jam ir reikia, aš tikrai neesu tos nuomonės, kad vaikus gali išlaikyti tik viena motina, juk vaikas abiejų. O dėl viso kito, net jei jis ir gyvena Anglijoje, juk vis tiek grįžta į LT bent atostogų, o tada tai jo lauks dideli nemalonumai, be to, ateis ir senatvė, tai jis ir pensijos neteks, ves antrą kartą - užtaisys skolą žmonai. O tau turi mokėti valstybė po 195 į mėnesį, taip, kad tau nėra ko jaudintis.
Atsakyti
QUOTE(Lavinja @ 2010 06 28, 13:20)
ir labai teisingai, jis negalės net lėktuvu parskristi atosotogų namo, nes iš karto bus areštuotas dar oro uoste ir taip jam ir reikia, aš tikrai neesu tos nuomonės, kad vaikus gali išlaikyti tik viena motina, juk vaikas abiejų. O dėl viso kito, net jei jis ir gyvena Anglijoje, juk vis tiek grįžta į LT bent atostogų, o tada tai jo lauks dideli nemalonumai, be to, ateis ir senatvė, tai jis ir pensijos neteks, ves antrą kartą - užtaisys skolą žmonai. O tau turi mokėti valstybė po 195 į mėnesį, taip, kad tau nėra ko jaudintis.

jau vede jis antra karta po musu skirybu praejus pusmeciui,jau ir dukra turi.jis uk su nauja seima jau nuo vasario.nemoka man tik zada ir zada.vat zadejo siandien per pasta persius,ziuresma bet netikiu juo.as jam nesakiau kad jis paieskomas nebent kaskas pranes.nes policija apklause jo tevus bei jo zmonos tevus.yra nauja byla.nemokejo nei karto o sunui jau 3m bus spali.priteista po 400lt skola auga ir auga.teta sako pamatysi vaikui bus 18m dar jis nebus sumokejas visko.na bet tada jau vaikas gales kovoti jai nores,bet sakiau paraginsiu nenusileisti teveliui.del to fondo biskuti bijau.nemazai girdejau is daugelio mamu kad neva tada ta valstybes skola gali vaikas paveldeti.tai biski nesamone,vaikas gauna tuos alimentus is valst paskui turi grazinti vel.sakiau kai busiu vln nuvyksiu ten ir gyvai issiaiskinsiu viska.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 06 28, 08:43)
ko jus cia uzsipolet zmogu,visai cia ne vaikiskos problemos.jums gal but,nes ziuriu,kad ne vienoj temoj jus taip uzsipuolat zmones,gal geriau jums pasimokyt bendraut graziaiu.  g.gif ir prie ko cia sprest kitiems problemas,tam ir yra sita tema,kad galima butu paklaust.


Nekreipkit dėmesio į tą personą, ji visas puola, kas mažai uždirba arba neturi nuosavo būsto. irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Lavinja @ 2010 06 28, 12:20)
ir labai teisingai, jis negalės net lėktuvu parskristi atosotogų namo, nes iš karto bus areštuotas dar oro uoste ir taip jam ir reikia, aš tikrai neesu tos nuomonės, kad vaikus gali išlaikyti tik viena motina, juk vaikas abiejų. O dėl viso kito, net jei jis ir gyvena Anglijoje, juk vis tiek grįžta į LT bent atostogų, o tada tai jo lauks dideli nemalonumai, be to, ateis ir senatvė, tai jis ir pensijos neteks, ves antrą kartą - užtaisys skolą žmonai. O tau turi mokėti valstybė po 195 į mėnesį, taip, kad tau nėra ko jaudintis.

Man atrodo, kad tai netiesa. Tėvo skolos yra tik jo, o ne naujos žmonos. g.gif Ar aš klystu?
Atsakyti
QUOTE(Melisa Rudeniop @ 2010 06 28, 11:44)
Nekreipkit dėmesio į tą personą, ji visas puola, kas mažai uždirba arba neturi nuosavo būsto.  irnesakyk.gif

Nei vienos dienos be l'eau komentaru ne apie tam tikra situacija ir konkretu klausima,o butent apie asmenisko zmogaus gyvenimo kritikavima rolleyes.gif .Siuo metu labai aktuali tema apie alimentu nemokancius tecius,kurie isvyksta i kitas salis ,kur Lt istatymai negalioja.Taip pat daug zmoniu pasieme paskolas isvyksta ir nebegrazina pinigu,atsidaro saskaitas bankuose,kokiu nera LT ir cia uzbluokotos saskaitos negasdina.Taip ,kad tai tikrai yra nemaza problema,kuria anksciau ar veliau reikes musu valstybei spresti.
Atsakyti
tai vat kad reikala tame uzblokavo ex sask 2 seb bei hanse kuriose jau ir taip tuscia buvo.beto dar kitas anstolis jau uzblokaves buvo 1 sask uz bauda nesumoketas policijai.tai sake anstole kad pirmumas buna vaiko islaikymams jai i sask patektu bent litas o tada tik jau kitos skolos.bet kas isto jis gudrus duoda sask num dabar jauciu zmonos visur kad tik neatimtu is jo nei lito.ziuresiu jai iki rugpj niekas nesikeis tai kai isvaziuosma i uk kreipsiuosi su visa medziaga i uk anstolius.tik idomu kiek jie kainuoja,jauciu nemazai.bet gal jau ten viska griesciau ziuri nei musu lietuva susikta.
Atsakyti