Įkraunama...
Įkraunama...

Anstoliai ir skolų išieškojimo agentūros

QUOTE(Molė @ 2010 07 01, 16:14)
Grąžinti teks ir kuo greičiau g.gif Nes paskui dar ir teismo išlaidos dasidės. Tik jau labai neįtikinamai skamba jos paėmimas g.gif

ta pati norejau pasakyti, juk kreditui paimti neuztenka vien korteles ir telefono numerio.....
vienas is variantu - prisijungti prie internetines bankininkystes (irodant savo tapatybe) - as taip suprantu....
nes jei cia bet kas prades mano telefono numeriu sau i korteles vedinetis, tai bus juokinga...
as tikrai pasiknisciau giliau...
ir tie neregistruoti laiskai kazkaip keistai skamba...... g.gif
be to juk telefonu skambinant jus irasomi pokalbiai, reiktu pasidometi kiek metu juos saugo... jei buvo irasas
arba ID patikrinti reikia is kurio buvo uzsakyta, taip galima atsekti,kad su jumis sitaip pajuokavo..
nes kaip ten bebutu kredito niekas neduoda, jei nesi uzsiregistraves prie ju tinklapio....
(asmens kodo taip pat juk reikia)...
na tarkim adresa galejo giminaite zinoti, asmens koda gal irgi prisimine, jei kada buvo maciusi, na bet korteles serijos numeri.... tai atsiprasau... cia jau ne kiekvienas zino....
kazin ar pati zinotum nepaziurejus??
o be to jei prisiregistruoji, vistiek gauni i nurodyta tel numeri patvirtinimo koda, kitaip juk neimanoma..
registracija juk irgi mokama- ja turejo apmoketi is jusu nurodyto banko... o jei turejo tik kortele- tai logiskai mastant be tam tikru kodu (internetines bankininkystes) internetu ja ir nepasinaudosi

o jei jau tiesiog netyciom kada nors ir paemete kredita- tai grazinkite kuo greiciau....
pigiau pasiimti paskola ir moketi tuos procentukus kas menesi, negu dar kokias teismo islaidas padengt ir greitai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 01 liepos 2010 - 15:35
QUOTE(vikosiuks @ 2010 07 01, 16:19)
ta pati norejau pasakyti, juk kreditui paimti neuztenka vien korteles ir telefono numerio.....
juk turi prisijungti prie internetines bankininkystes (irodant savo tapatybe) - as taip suprantu....
nes jei cia bet kas prades mano telefono numeriu sau i korteles vedinetis, tai bus juokinga...
as tikrai pasiknisciau giliau...
ir tie neregistruoti laiskai kazkaip keistai skamba...... g.gif
be to juk telefonu skambinant jus irasomi pokalbiai, reiktu pasidometi kiek metu juos saugo... jei buvo irasas
arba ID patikrinti reikia is kurio buvo uzsakyta, taip galima atsekti,kad su jumis sitaip pajuokavo..
nes kaip ten bebutu kredito niekas neduoda, jei nesi uzsiregistraves prie ju tinklapio....
(asmens kodo taip pat juk reikia)...
na tarkim adresa galejo giminaite zinoti, asmens koda gal irgi prisimine, jei kada buvo maciusi, na bet korteles serijos numeri.... tai atsiprasau... cia jau ne kiekvienas zino....
kazin ar pati zinotum nepaziurejus??
o be to jei prisiregistruoji, vistiek gauni i nurodyta tel numeri patvirtinimo koda, kitaip juk neimanoma..

IB naudojosi.
laiskai neregistruoti - va to as irgi niferštein.
mąstau, gal buvo kitas nr. pradžioj, nes dabar jie man pasakė manajį. prisijungus galima keisti duomenis.
bet kokiu atveju laukiu saskaitos išrašo ir bendrovės atsakymo dėl mokėjimo dalimis.
ot įlindau doh.gif
man nereikia komentarų - jei kas žinote kuo galėčiau argumentuoti mokėjimo termino ilginimą - mestelkite mintį. tokių pasisakymų laukiu, o įtikėtina-neįtikėtina - gi tema ne pliurpalams, o ieškantiems išsamios info. nė vienos nenoriu įžeist, bet kai visa drebi iš pykčio tokie pamąstymai dar labiau nervuoja doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vikosiuks @ 2010 07 01, 16:19)



o jei jau tiesiog netyciom kada nors ir paemete kredita- tai grazinkite kuo greiciau....
pigiau pasiimti paskola ir moketi tuos procentukus kas menesi, negu dar kokias teismo islaidas padengt ir greitai...

jei būčiau paėmusi - būčiau save įvardinusi. kitiems ant galvos š... nepilu.
surašiau visą situaciją, nors geriau turbūt buvo nutylėt pusę jos. esmė - klausimas apie terminus, ne apie tai, kas kreditą paėmė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labo: 01 liepos 2010 - 15:37
QUOTE(labo @ 2010 07 01, 16:40)
IB naudojosi.
laiskai neregistruoti - va to as irgi niferštein.
mąstau, gal buvo kitas nr. pradžioj, nes dabar jie man pasakė manajį. prisijungus galima keisti duomenis.
bet kokiu atveju laukiu saskaitos išrašo ir bendrovės atsakymo dėl mokėjimo dalimis.
ot įlindau  doh.gif
man nereikia komentarų - jei kas žinote kuo galėčiau argumentuoti mokėjimo termino ilginimą - mestelkite mintį. tokių pasisakymų laukiu, o įtikėtina-neįtikėtina - gi tema ne pliurpalams, o ieškantiems išsamios info. nė vienos nenoriu įžeist, bet kai visa drebi iš pykčio tokie pamąstymai dar labiau nervuoja  doh.gif
Papildyta:

jei būčiau paėmusi - būčiau save įvardinusi. kitiems ant galvos š... nepilu.
surašiau visą situaciją, nors geriau turbūt buvo nutylėt pusę jos. esmė - klausimas apie terminus, ne apie tai, kas kreditą paėmė


nesinervinkit tik taip stipriai unsure.gif , tikiu kad sokas, bet pirma siulau issiaiskinti kas paeme ta kredita, kad nebutumet apgauta eilines aferos... juk visokiu firmeliu yra...
o siaip kazkur skaiciau, kad tos greitu kreditu firmos issimoketinai niekam neduoda...
taigi paskola butu geresnis variantas...
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 07 01, 16:49)


nesinervinkit tik taip stipriai unsure.gif , tikiu kad sokas, bet pirma siulau issiaiskinti kas paeme ta kredita, kad nebutumet apgauta eilines aferos... juk visokiu firmeliu yra...
o siaip kazkur skaiciau, kad tos greitu kreditu firmos issimoketinai niekam neduoda...
taigi paskola butu geresnis variantas...

palauksiu ką atsakys. parašysiu čia - gal bus kažkam aktualu dėl išsimokėjimo dalimis kaip pvz. konkrečiai Gelvora leidžia išsimokėti susitarusi ar tai nesitarusi su užsakove (ar kaip čia tą kreditų įmonę įvardinti). vienžo - bandysiu kalbėt dar ir dar kartą dėl mokėjimo dalimis.
nu bet nesuprantu kodėl pusantrų metų tylėta nors tu ką... suprantu, kad paėmusysis ir rūpinasi grąžinimu - ne skolintojo pareiga primint, nu bet tokį laiką.... g.gif mąstau tik viena - kokia aplaidi ar naujokė darbuotoja pamiršo tą kreditą ir tik po belekiek mėnesių jis buvo pastebėtas bei perduotas išieškojimui doh.gif dėl to ir aiškino man ten, kad delspinigiai tik už nedidelį laikotarpį paskaičiuoti. ir dar išrėkė į ragelį "kas jums nepatinka? mes galim delspinigius ir už pusantrų metų paskaičiuot"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labo: 01 liepos 2010 - 16:00
QUOTE(labo @ 2010 07 01, 16:57)
palauksiu ką atsakys. parašysiu čia - gal bus kažkam aktualu dėl išsimokėjimo dalimis kaip pvz. konkrečiai Gelvora leidžia išsimokėti susitarusi ar tai nesitarusi su užsakove (ar kaip čia tą kreditų įmonę įvardinti). vienžo - bandysiu kalbėt dar ir dar kartą dėl mokėjimo dalimis.
nu bet nesuprantu kodėl pusantrų metų tylėta nors tu ką... suprantu, kad paėmusysis ir rūpinasi grąžinimu - ne skolintojo pareiga primint, nu bet tokį laiką....  g.gif mąstau tik viena - kokia aplaidi ar naujokė darbuotoja pamiršo tą kreditą ir tik po belekiek mėnesių jis buvo pastebėtas bei perduotas išieškojimui  doh.gif dėl to ir aiškino man ten, kad delspinigiai tik už nedidelį laikotarpį paskaičiuoti. ir dar išrėkė į ragelį "kas jums nepatinka? mes galim delspinigius ir už pusantrų metų paskaičiuot"


siaubas....
labai jie cia idomiai... ir dar delspinigius uz kelis menesius tepaskaiciavo?
jiems tai labai nebudinga.....
nesupykit, bet ziuriu i ikainius, kiek reikia atiduoti.... pasiemus greita kredita ir sukasi galvoje, kad kazkas jus bando isdurti....
http://www.topcredit.lt/kreditai/
nelabai tikiu, kad kredito firma uz 600 butu jus padavusi Gelvorai... suma turejo buti jau milziniska, o ne tie 600lt visgi pusantru metu... ir labiausiai neitiketina,kad jie patys savo noru mazesnes palukanas pritaikys.... g.gif
aisku nesupykit, bet cia kazkas tikrai savo uzpakali bando issukti (kokia darbuotoja)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 01 liepos 2010 - 16:42
QUOTE(labo @ 2010 07 01, 16:57)
palauksiu ką atsakys. parašysiu čia - gal bus kažkam aktualu dėl išsimokėjimo dalimis kaip pvz. konkrečiai Gelvora leidžia išsimokėti susitarusi ar tai nesitarusi su užsakove (ar kaip čia tą kreditų įmonę įvardinti). vienžo - bandysiu kalbėt dar ir dar kartą dėl mokėjimo dalimis.
nu bet nesuprantu kodėl pusantrų metų tylėta nors tu ką... suprantu, kad paėmusysis ir rūpinasi grąžinimu - ne skolintojo pareiga primint, nu bet tokį laiką....  g.gif mąstau tik viena - kokia aplaidi ar naujokė darbuotoja pamiršo tą kreditą ir tik po belekiek mėnesių jis buvo pastebėtas bei perduotas išieškojimui  doh.gif dėl to ir aiškino man ten, kad delspinigiai tik už nedidelį laikotarpį paskaičiuoti. ir dar išrėkė į ragelį "kas jums nepatinka? mes galim delspinigius ir už pusantrų metų paskaičiuot"

ziurekit,kad kokia afera nebutu.nes su tais delspinigiais labai itartina,jie jei skaiciuoja juos,tai jau pilnumoj,o ne uz pora menesiu. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 01 liepos 2010 - 16:44
aš ir vėl skambinau. vėl prašiau, tai sakė, kad ryt paskambins dėl galutinio atsakymo.
paklausiau kodėl jie nenorėjo savo pinigų atgauti anksciau, ne praėjus tokiam laikui, tai atsakė, kad taikosi prie klientų, nenori jų nuskriausti. labai geranoriškai kalbėjo, viską išsiaiškinom. sakė, kad patys laukė, kol klientas sugrąžins kreditą. visvien nesuprantu - nu porą mėnesių nėr pinigų - gi reikalauti reikėjo, kad grąžint... nieko nebesakiau - laukiu rytojaus. berods atnaujins tą išieškojimo sutartį su Gelvora ir tada dėl terminų pasakys. skambinu aš internete rastu numeriu tiesiai į įmonę
tiek tos istorijos. be reikalo jus sukėliau ant kojų. tik su Gelvora dar nekalbėjau - ryt
Atsakyti
la vakarely 4u.gif as noreciau paklausti pas mane atejo i darba 3 vykdomi laiskai isskaiciuoti is atlyginimo skolas bet as gaunu minimuma,kazin uz visus tris iskaiciuos ar tik po viena vykdoma rasta sad.gif aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(Jurgyyyta @ 2010 07 01, 20:47)
la vakarely  4u.gif as noreciau paklausti pas mane atejo i darba 3 vykdomi laiskai  isskaiciuoti is atlyginimo skolas bet as gaunu minimuma,kazin uz visus tris iskaiciuos ar tik po viena vykdoma rasta sad.gif aciu uz atsakyma

Turėtų buhalterija vykdyti visus tris vienu metu ir išskaičiuotą iš atlyginimo sumą skirstyti pagal visus tris raštus proporcingai. Pasiteiraukit buhalterijoj, kaip jie daro. Ir dar svarbu, kas yra išieškoma. Nes jei išieškomas koks nors išlaikymas ar žalos sveikatos suluošinimu atlyginimas, tai šitas išieškojimas turi būti vykdomas pirmiau ir tik jei nuo ko kas lieka - dengiami kiti įsiskolinimai (baudos, skolos ir pan.)
Atsakyti
Merginos, sakykite, jei anstolis vykdo teismo sprendima uz isikolinima pastate aresta saskaitoje -2000 litu. Prasau, kad nuimtu aresta ir sumokesiu dalimis, o jie nesutinka, sako negalime, vykdome teismo sprendima. Bet tai kaip man gyventi, jei kt savaite gausiu darbo uzmokesti, ir jie viska nuskaiciuos, tai uz ka man valgyti, uz buta moketi? Juk taip negalima istatymiskai, ar as klystu? Tam tikras procentas nuo algos turi buti nuimtas g.gif Padekite, patarkite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2010 07 02, 11:33)
Merginos, sakykite, jei anstolis vykdo teismo sprendima uz isikolinima pastate aresta saskaitoje -2000 litu. Prasau, kad nuimtu aresta ir sumokesiu dalimis, o jie nesutinka, sako negalime, vykdome teismo sprendima. Bet tai kaip man gyventi, jei kt savaite gausiu darbo uzmokesti, ir jie viska nuskaiciuos, tai uz ka man valgyti, uz buta moketi? Juk taip negalima istatymiskai, ar as klystu? Tam tikras procentas nuo algos turi buti nuimtas g.gif  Padekite, patarkite  4u.gif


cia viena mamyte rase, kad berods 20% nuo minimumo nuskaiciuoja ir 70% kas virs minimumo... tiesiog atkelsiu jos zinute ax.gif
QUOTE(Totosha1980 @ 2010 05 05, 13:57)
Sveiki!!! 4u.gif  Gal kas nors gales mums konsultacija suteikt. blush2.gif  Vyras turi skola 4100 lt. Ta skola yra pas anstolius, vakar arestavo saskaita, i kuria perveda alga. Auginam 2 nepilnamecius vaikus, nuomojames buta. Vyras skambino i kontora ir bande tartys kad suteiktu galimybe moketi dalimis, pvz. po 400 lt. Neleidzia, vakar pasake kad nuskaiciuos po 20% nuo algos. Sutikom, nes skola moket vistiek reikia, o vyras dabar turi darba ir nors ir sunkiai, bet kaip nors sumoketumem ta skola. Bet siandien vyras paziurejo kad saskaita vis dar arestuota, o paskambines suzinojo, kad nusprende nuskaiciuot po 20% nuo minimumo ir nuo sumos kuri virsija dar po 70%. verysad.gif  Vakar snekejo su pacia anstole, o siandien su padejeja, anstoles prie telefono nepakviete ir pasake kad sprendimas priimtas, reikia rytoj vaziot, pasirasyt. verysad.gif  Kokias teises mes turim? Ei nuskaiciuos tiek pinigu, mes neisgyvensim, neturesim kaip uz buta susimoket, o pagalbos nelabai turim is kur sulaukt. verysad.gif  Beje, maziuke turi neigaluma, ar tai keicia ka nors? Labai prasau patarimo, nes siandien ir i anstoliu rumus skambinau, o jie nelabai ka galejo man pasakyt, atseit anstoliai turi daug teisiu ir jiems neidomu kokia situacija pas tave ir kur ir uz kokius pinigus tu gyveni.

Atsakyti
QUOTE(Vonios Fane @ 2010 07 02, 11:33)
Merginos, sakykite, jei anstolis vykdo teismo sprendima uz isikolinima pastate aresta saskaitoje -2000 litu. Prasau, kad nuimtu aresta ir sumokesiu dalimis, o jie nesutinka, sako negalime, vykdome teismo sprendima. Bet tai kaip man gyventi, jei kt savaite gausiu darbo uzmokesti, ir jie viska nuskaiciuos, tai uz ka man valgyti, uz buta moketi? Juk taip negalima istatymiskai, ar as klystu? Tam tikras procentas nuo algos turi buti nuimtas g.gif  Padekite, patarkite  4u.gif


Jei jus gaunate oficialia alga, antstoliai negali arestuoti saskaitos, jie turi siusti vykdoma rasta i darboviete. Jei nenorit, kad siustu, bandykit tartis, pasiimkit pazyma apie uzmokesti ir tarkites su antstoliu, kokiomis dalimis mokesit. Aisku, jis gali paprasyti kiek daugiau, nei priklauso pagal istatyma, cia jau tokia tradicija ju. Bet aresta turi nuimti ir is karto.
Atsakyti