Įkraunama...
Įkraunama...

Anstoliai ir skolų išieškojimo agentūros

QUOTE(Medinis @ 2009 07 22, 07:13)
1. Na... gali, negali, bet jie jau pasielgė. Kad atgauti šiuos pinigus jums gali tekti kreiptis į teismą. Tai nėra taip labai baisu, laiko manau turite daug...
2. Gal jūs ne visai supratote... Tai nėra antstolio asmeninė sąskaita. Tai antstolio darbinė sąskaita. Sakėte jie paėmė jūsų pinigus - juk antstolis sau ne į kišenę juos įsidėjo, pervedė į savo sąskaitą, pasiėmė savo išlaidų apmokėjimą, likutį pervedė tiems, kam buvote skolinga. Todėl dabar antstolis ir negali (nenori) šių pinigų gražinti, nes jis jų jau nebeturi. Kaip minėjau - teisminis kelias jums padės.

O šiaip skolas reikia gražinti. 2000Lt nėra didelė suma, ji augs kartu su antstolio darbu... Nežinau ar viena auginate vaiką, bet tokią sumą galima užsidirbti.



Dekui uz atsakyma 4u.gif
I teisma tikrai neisim, tiesiog kai pirma karta su tuo susiduriu, tai ir nezinau, nei kas, nei kaip...
Taip, auginu vaika viena, todel kolkas neturiu galimybes samdyti aukle ir eiti dirbti. Laukiam darzelio, tuomet galesiu pradeti dirbti ir grazinti skola. Suprantu, kad skolas reikia grazinti, galu gale ir sazine ant galvos lipa, ne tik anstoliai.
Dar karteli dekui uz info 4u.gif
Atsakyti
Galit nueiti pas antstolį, pasakyti, kad neturite iš ko gyventi ir išlaikyti vaiką, kadangi tai buvo vieninteliai pinigai, kuriuos gaunate. Pasakykite, kad būsite priversta kreiptis į žiniasklaidą, kad galvojate apie skundo Antstolių Rūmams parašymą... Gal gražins, nors dalį, antstoliai dabar tyliai sėdi, bijo atkreipti į save dėmesį...
Atsakyti
Gal ir man kas gales padeti, ieskojau uzsienyje darbo, neradau, grizau i LT, laukiuosi, istojau i darbo birza, is teismo atejo vykdomasis rastas susimoketi isiskolinima, suma 2000 lt, nes perduos antstoliams, bankui skambinau, sako, kad nieko negali padaryt, jei nesumokesiu privales issiusti rasta antstoliam, ar imanoma tartis su antstoliais, kad mokeciau dalimis? kokia suma sau pasiimtu antstolis? ar gali arestuoti mano mamos buta, kuriame gyvenu ir esu registruota?
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2009 10 10, 14:24)
ar gali arestuoti mano mamos buta, kuriame gyvenu ir esu registruota?

Ne.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 10 10, 18:46)



dekoju, gal galetumet pasakyti kas skaitosi tretieji asmenys? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Porcelianinė @ 2009 10 10, 20:24)
dekoju, gal galetumet pasakyti kas skaitosi tretieji asmenys?  4u.gif

Tie, kurie taip pat turi pretenzijų į kažką, arba gali būti už kažką atsakingi.
Atsakyti
Labai tingiu skaityti visa temute, bet galiu pasakyti ka zinau simtu procentu. Jei yra perduota anstoliams, tai jie arestuos saskaitas i kuria yra pervedami pinigeliai, nesvarbu ar jus turite viena vaika ar desimt. Ikisus kortele i bankomata matysite ne savo atlyginima, o raudonais skaiciais parasyta -suma kuria esate skolingi, tik is jos bus isminusuota suma kuri buvo saskaitoje ir taip minusuosis suma kol nieko nebusite skolingi. Ir negalesite nusimti nei vieno lito. Jei jau taip nutiko, arba jei dar taip nenutiko, eikite tiesei pas anstoli ir pasakykite visa padeti kaip yra. Jie geranoriskai paklaus kokia suma galite moketi kas men, kad ir po 50lt, juk jie ir zmones ir yra susidure su bet kokia situacija. Susitare del sumos, nuims aresta nuo saskaitos ir gyvensite kaip gyvenia. Netgi sutarta suma nuskaiciave grazins atgal i saskaita likusi pinigeliu skirtuma, jei ju ten buvo. Bet tada jau stenkites ta sumele visada moketi. Arba dar geriau, pasirasykite banke tiesioginio nuskaitymo sutartele tam tikrai lt sumai. Gal ne lb aiskiai isdesciau savo mintis, bet gal suprasite. mirksiukas.gif jei kas ne aisku, rasykite ax.gif
Atsakyti
kiek gilinausi - esant vaiko prieziuros atostogose (kai pajamos tik is vaiko auginimo) arestuoti saskaitu negali (pristacius gaunamu pajamu kilmes dokumentus). jei savanoriskai noriu dalimis padengti skola, tariuosi su antstoliu pvz., kad kas menesi pervedinesiu po 50 litu, nes skola viskgi privalau ir noriu ismoketi - ar tiek pakanka? draugisko susitarimo ir is mano puses isipareigojimu vykdymo? jei skola nemaza (tukstanciai litu) - ar galiu buti rami, kad nelies mano/seimos turto susitarus del kasmenesiniu imoku?
Atsakyti
Jie atsiuncia ispejamaji laiska, jei i ji nekreipiama demesio, tada uzblokuoja saskaitas nors esi ir vaiko auginimo atostogose. Nes kaip kitaip jiems ta skola isieskoti. Bet nuejus ir susitarus, saskaitas atblokuoja. O ar 50lt pakanka ar ne nzn. Tiesiog nueini pas anstoli ir paklausi kokia maziausia suma galima imoketi. Gal lieps atnesti is banko isklotine, is kur gaunamos pajamos. Gal lieps pasirasyti tiesioginio nuskaitymo sutarti su banku. Kai suderinsit su anstoliu mokejimo grafika, galesite ramiai gyventi, niekas jusu nelies.
Atsakyti
Nezinau ar su visais anttoliais tai yra, bey tarkim mano vyras buvo dirbantis, o as ne ir dar dukriuka auginam. Atejo is antstoliu laiskas i darboviete, kad nuskaiciuotu koki tai procenta nuo algos. Tai MB nuejo pas antstole, pasake, jog vienas dirbantis yra, kad ir taip pajamos nedideles, vaikiuka auginam, ti jam leido moketi per menesi po 50 lituku 4u.gif
Svarbiausia reikia eiti ir kalbetis su tais antstoliais 4u.gif
Atsakyti
Sena tema

Sveik,turiu toki klausima,gal kas buvo susidures ir gales patart.Siandien atejo man laiskas is anstoliu del vyro skolu,bet mes su vyru susitokem kalejime,ir kai jis isejo net negyvenom kartu.As turiu maza sunu ir gaunu uz ji pasalpa,ar gales anstolei is manes imti vyro skolas?ka man daryti?kur kreiptis ?gal reikia advokata imti?
isanksto dekuj smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 25 sausio 2010 - 11:05
QUOTE(dija2008 @ 2010 01 24, 14:36)
Sveik,turiu toki klausima,gal kas buvo susidures ir gales patart.Siandien atejo man laiskas is anstoliu del vyro skolu,bet mes su vyru susitokem kalejime,ir kai jis isejo net negyvenom kartu.As turiu maza sunu ir gaunu uz ji pasalpa,ar gales anstolei is manes imti vyro skolas?ka man daryti?kur kreiptis ?gal reikia advokata imti?
isanksto dekuj smile.gif

Priklauso kokios skolos - už ką ir kada jos atsirado.
Iš vaiko pašalpos skolos neišieškomos.
Atsakyti