Įkraunama...
Įkraunama...

Anstoliai ir skolų išieškojimo agentūros

Ar teisetai vyrui atskaiciuoja daugiau negu 50 proc is minimalaus atligynimo uz vaiko islaikyma? Pagal vykdomaji rasta idomiai parasyta: kad 70 proc atskaiciuoti is atligynimo virsijanti minimalu atlg ir 50 proc nuo minimalaus atlg, bet nemaziau pvz 450 lt.?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2010 01 24, 17:45)
Priklauso kokios skolos - už ką ir kada jos atsirado.
I[B]š vaiko pašalpos skolos neišieškomos.[/B]

As is pasalpos mokejau po 100 Lt.,o anstolis buvo liepes po 500 ir dzin jam,kad tai pasalpa.jis vel uzblokavo saskaita ir jam neidomu is ko as pragyvensiu.
Gerai kas susiduria su susnekamais anstoliais,ar istatymus gerai zino,bet geriausia tiem,kas isvis su jais nesusitinka.
Atsakyti
QUOTE(Aiste @ 2011 10 25, 13:53)
As is pasalpos mokejau po 100 Lt.,o anstolis buvo liepes po 500 ir dzin jam,kad tai pasalpa.jis vel uzblokavo saskaita ir jam neidomu is ko as pragyvensiu.
Gerai kas susiduria su susnekamais anstoliais,ar istatymus gerai zino,bet geriausia tiem,kas isvis su jais nesusitinka.

Laba diena. o vaiko pasalpa tai kas? g.gif ar cia ne ta pati pasalpa, kuria moka seimai, jei zmogui neiseina 350 lt? ar is tokios pasalpos gali isskaiciuot?
Atsakyti
QUOTE(M E M O R Y @ 2011 10 25, 18:56)
Laba diena. o vaiko pasalpa tai kas?  g.gif   ar cia ne ta pati pasalpa, kuria moka seimai, jei zmogui neiseina 350 lt? ar is tokios pasalpos gali isskaiciuot?


pvz, išmokos vaikams iš soc. paramos skyriaus arba VIF
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo solniska: 25 spalio 2011 - 19:27
QUOTE(Aiste @ 2011 10 25, 14:53)
As is pasalpos mokejau po 100 Lt.,o anstolis buvo liepes po 500 ir dzin jam,kad tai pasalpa.jis vel uzblokavo saskaita ir jam neidomu is ko as pragyvensiu.
Gerai kas susiduria su susnekamais anstoliais,ar istatymus gerai zino,bet geriausia tiem,kas isvis su jais nesusitinka.


Tai pasiimkit pazyma is ten, is kur gaunat pasalpa (tokio tipo, kad tokia ir tokia pasalpa pervedama i tokia ir tokia saskaita) ir su ta pazyma pas antstoli, turetu nuimti aresta
Atsakyti
QUOTE(Aiste @ 2011 10 25, 13:53)
As is pasalpos mokejau po 100 Lt.,o anstolis buvo liepes po 500 ir dzin jam,kad tai pasalpa.jis vel uzblokavo saskaita ir jam neidomu is ko as pragyvensiu.
Gerai kas susiduria su susnekamais anstoliais,ar istatymus gerai zino,bet geriausia tiem,kas isvis su jais nesusitinka.

nes sutikot moketi,pasiraset kad mokesit,o taip tai jie negali is pasalpu nuimineti,mano tokia paty situacija buvo,bet as sutikau moketi,o jei nesutikciau,jie nieko nepadarytu,nes nesiau pazyma is banko,kad i sia saskaita gaunu vaiko pinigus ir mot(tev) pasalpa is sodros.
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2011 10 26, 22:15)
Tai pasiimkit pazyma is ten, is kur gaunat pasalpa (tokio tipo, kad tokia ir tokia pasalpa pervedama i tokia ir tokia saskaita) ir su ta pazyma pas antstoli, turetu nuimti aresta

Susiduriau su saskaitu arestu. Aresto nenuima. tiesiog anstoliai perduoda bankui duomenys, kad tas pasalpas galesit isgryninti banke. (tik uz ta isgryninima ima sau procenta) cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M E M O R Y: 28 spalio 2011 - 15:58
QUOTE(M E M O R Y @ 2011 10 28, 16:57)
Susiduriau su saskaitu arestu. Aresto nenuima. tiesiog anstoliai perduoda bankui duomenys, kad tas pasalpas galesit isgryninti banke. (tik uz ta isgryninima ima sau procenta)  cool.gif

Jie negali taip daryti,nebent i ta saskaita gaunami kiti pinigai netik pasalpa.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 28, 17:07)
Jie negali taip daryti,nebent i ta saskaita gaunami kiti pinigai netik pasalpa.

Tai o jei kazkuria diena pvz i ta saskaita alga ateis....arba kokie dar pinigeliai...tai antstoliai gi praleis tokia proga pasiimt juos sau. Uztat ir nenuims aresto. cool.gif

Pas mane irgi ateidavo tik pasalpos, alimentai, kuriuos kiti antstoliai iskovodavo ir is GVIF alimentai. Vistiek arestavo, be jokiu kalbu. Ir jokie barniai ir necenzura su tuo antstoliu man nepadejo. doh.gif Tiesiog vaiksciojau kas menesi nuiminet tuos pinigelius ir mokejau procentus. Stovejimas eilese, procentai bankui... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M E M O R Y: 28 spalio 2011 - 16:23
QUOTE(M E M O R Y @ 2011 10 28, 17:20)
Tai o jei kazkuria diena pvz i ta saskaita alga ateis....arba kokie dar pinigeliai...tai antstoliai gi praleis tokia proga pasiimt juos sau.  Uztat ir nenuims aresto. cool.gif

Pas mane irgi ateidavo tik pasalpos, alimentai, kuriuos kiti antstoliai iskovodavo ir is GVIF alimentai. Vistiek arestavo, be jokiu kalbu. Ir jokie barniai ir necenzura su tuo antstoliu man nepadejo. doh.gif  Tiesiog vaiksciojau kas menesi nuiminet tuos pinigelius ir mokejau procentus. Stovejimas eilese, procentai bankui... doh.gif

nezinau,man normaliai nueme aresta,kai tik pristaciau pazyma is banko.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 10 28, 17:25)
nezinau,man normaliai nueme aresta,kai tik pristaciau pazyma is banko.

Idomu g.gif pasiseke. As tai pasikankinau po darbo stovet eilese, ir atidavinet pinigus nei uz ka. Bet is ko gi antstoliai ruosiasi nuiminet tada skolas? g.gif jei pvz zmogus niekada negaus jokiu kitu pinigu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(M E M O R Y @ 2011 10 28, 17:32)
Idomu g.gif pasiseke. As tai pasikankinau po darbo stovet eilese, ir atidavinet pinigus nei uz ka.  Bet is ko gi antstoliai ruosiasi nuiminet tada skolas?  g.gif  jei pvz zmogus niekada negaus jokiu kitu pinigu? g.gif

neisko,lauks kol zmogus prades dyrbti.Arba igys kazkoki turta.
Atsakyti