Įkraunama...
Įkraunama...

Laimo liga ir erkinis encefalitas

QUOTE(rasų lanka @ 2009 07 01, 21:00)
Tai Jums siūlė skiepytis nuo erkinio encefalito?

Taip, skiepai tik nuo erkinio encefalito.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barskuole: 05 liepos 2009 - 12:32
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 07 01, 20:52)
Faktiškai galima,praktiškai sunkiai.

Manau kad ne,sirgau pries kelis metus laimo liga,tai ilgai geriau antibiotikus,apie menesi doksiciklina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sindi @ 2009 07 05, 14:36)
Manau kad ne,sirgau pries kelis metus laimo liga,tai ilgai geriau antibiotikus,apie menesi doksiciklina doh.gif

Tai čia dar nedaug tų antibų.Aš sugėriau..nepamenu..gal 6 kursus...Doksociklinas-1mėn.,kitus trumpiau truputį... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 07 05, 17:51)
Tai čia dar nedaug tų antibų.Aš sugėriau..nepamenu..gal 6 kursus...Doksociklinas-1mėn.,kitus trumpiau truputį... doh.gif

Na gal tau smarkesne forma buvo,man uzteko ir to kurselio,pienlige prilipo ir taip kaip šašas...reikejo dar apsilankyti po pusmecio krauja pakartotinai pasidaryti,bet taip ir nebenuejau...negerai jauciu kad taip atmestinai pasielgiau...
Atsakyti
QUOTE(sindi @ 2009 07 06, 21:18)
Na gal tau smarkesne forma buvo,man uzteko ir to kurselio,pienlige prilipo ir taip kaip šašas...reikejo dar apsilankyti po pusmecio krauja pakartotinai pasidaryti,bet taip ir nebenuejau...negerai jauciu kad taip atmestinai pasielgiau...

Pienligę ir aš buvau po kokio 3 kurso įsitaisius visur...net pilve buvo pienligė doh.gif
Atsakyti
Labas, Ruta1992 smile.gif Mes Arvydui padarėm kontrolinius tyrimus, dabar pas jį IgG 11 u/ml, (norma 0-5,9), o Igm 0,538, buvo 0,993 (norma 0-0,303). Kaip suprantu ūminė pereina į lėtinę, ar tai gera dinamika? Ar ne per lėtai mažėja? Po antibiotikų kurso praėjo 5 sav.? Ačiū, jei turėsi laiko atsakyt
Atsakyti
sveikos. Man isisiurbusi erke buvo birzelio 14d. Krauja pridaviau sekancia diena,atsakymas buvo geras. Tyrimus pakartojau Liepos 15d.,uzkrete zaraza mane cray.gif norma 0-0,303 o pas mane 0,321 paskyre 7d.antibiotiku kursa Amoxicillina, nes nesisaugojom ir planavom nestuke.gif . Ar uzteks tokio kurso, kada vel krauja tikrinti? Ar isgydis mane sie vaistai,? Suprantu, kad klausimai gal ir kvailoki, bet pas mene baimes labai labai daug verysad.gif Labai prasau atsakyti kas bent daugiau nusimano verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zanna.lt @ 2009 07 20, 16:47)
Labas, Ruta1992  smile.gif Mes Arvydui padarėm kontrolinius tyrimus, dabar pas jį IgG 11 u/ml, (norma 0-5,9), o Igm 0,538, buvo 0,993 (norma 0-0,303). Kaip suprantu ūminė pereina į lėtinę, ar tai gera dinamika? Ar ne per lėtai mažėja? Po antibiotikų kurso praėjo 5 sav.? Ačiū, jei turėsi laiko atsakyt

Pagal mane labai neblogai krenta. mirksiukas.gif Buciau as Dievui padekojus jei po pirmo antibu kurso taip nukrite butu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Džigė @ 2009 07 20, 18:23)
sveikos. Man isisiurbusi erke buvo birzelio 14d. Krauja pridaviau sekancia diena,atsakymas buvo geras.  Tyrimus pakartojau Liepos 15d.,uzkrete zaraza mane  cray.gif norma 0-0,303 o pas mane 0,321 paskyre 7d.antibiotiku kursa Amoxicillina, nes nesisaugojom ir planavom  nestuke.gif .  Ar uzteks tokio kurso, kada vel krauja tikrinti? Ar isgydis mane sie vaistai,? Suprantu, kad klausimai gal ir kvailoki, bet pas mene baimes labai labai daug  verysad.gif  Labai prasau atsakyti kas bent daugiau nusimano  verysad.gif

As drisciau Jum patart pasikartot tyrima,nes jei tai istikro Laimo liga-7d Amoxicillino neuztenka niekaip! doh.gif Minimalus yra 14d. o iprastas 3 savaites.
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 07 21, 00:11)


As drisciau Jum patart pasikartot tyrima,nes jei tai istikro Laimo liga-7d Amoxicillino neuztenka niekaip!  doh.gif  Minimalus yra 14d. o iprastas 3 savaites.


O man sake kad sie skaiciukai gali likti visus metus nepakite unsure.gif ir kad tyrimas nieko neparodytu. O tas kursas daromas po kazkokios pertraukos ar geriama be tarpu antibiotikai?
Atsakyti
Sveiki, nuėjau pas gydytoją lygiai po dviejų savaičių nuo erkės įkandimo, nes pastebėjau raudoną dėmę. Gydytoja pažiūrėjus pasakė, kad Laimo liga, skyrė Azitrox antibiotikų 9 tabletes (kursas 2 2 1 1 1 1 1). Neskyrė jokių kraujo tyrimų. Ar man užtenka tiek antibiotikų (nes kiti čia mėnesiais geria)? Ar būti ramiam sugėrus antibiotikus ar darytis kraujo tyrimą?
Atsakyti
o mano rodmenys kai norma 0-4,9 30 virsaus. o ar galima maitinti pieneliu savo leliuka gydantis antibais? ir ar galiu per pieneli uzkresrti laimo liga?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neravardo: 21 liepos 2009 - 17:48
QUOTE(Džigė @ 2009 07 21, 09:20)
O man sake kad sie skaiciukai gali likti visus metus nepakite  unsure.gif  ir kad tyrimas nieko neparodytu. O tas kursas daromas po kazkokios pertraukos ar geriama be tarpu antibiotikai?

Umines formos turetu nelikti,nors pas jus skaiciukas labai mazas teigiamoj pusej,tad greiciausiai viskas gerai,bet patariu pakartoti tyrima vistiek.Siaip geriamas be jokiu pertrauku 3 savaites o poto,po antibiotiku baigimo po 3 savaiciu reikia vel pakartoti tyrimukus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(pozzeco @ 2009 07 21, 17:19)
Sveiki, nuėjau pas gydytoją lygiai po dviejų savaičių nuo erkės įkandimo, nes pastebėjau raudoną dėmę. Gydytoja pažiūrėjus pasakė, kad Laimo liga, skyrė Azitrox antibiotikų 9 tabletes (kursas 2 2 1 1 1 1 1). Neskyrė jokių kraujo tyrimų. Ar man užtenka tiek antibiotikų (nes kiti čia mėnesiais geria)? Ar būti ramiam sugėrus antibiotikus ar darytis kraujo tyrimą?

Nelabai ka zinau apie siuos antibiotikus,tad nieko nefgaliu pasakyt.Dazniausiai Laimo ligos atveju yra skiriamas Doxycyclinas.Sugerus kraujo tyrima vistiek reiktu pasidaryti. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(neravardo @ 2009 07 21, 18:43)
o mano rodmenys kai norma 0-4,9 30 virsaus. o ar galima maitinti pieneliu savo leliuka gydantis antibais? ir ar galiu per pieneli uzkresrti laimo liga?

Del uzkretimo per piena-manau,kad tai kaip ir neimanoma,taciau reiktu su infektologu pasikonsultuot.O antibus geriant galima,bet reikia labai tiksliai doze parinkti,nes pagrindinis Laimo ligos gydytojas Doxycyclinas laikinai trikdo kaulu augima.Bet velgi reikia konsultuotis su infektologu,o blogiausiu atveju seimos (bendrosios praktikos) gydytoju. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta1992: 22 liepos 2009 - 00:17