Įkraunama...
Įkraunama...

Laimo liga ir erkinis encefalitas

Ar gali būti, kad nuo antibiotikų sutriktų kepenų veikla? išgėriau tik pusę kurso antibiotikų, kažko pradeda kartais mausti kepenų srityje. Šiaip vaistų išvis niekada nevartoju, o dabar tokiom dozėm. Dar liko 10 dienų gerti antibiotikus, net nežinau ką daryti.
Atsakyti
QUOTE(lelija R @ 2013 10 14, 12:06)
Ar gali būti, kad nuo antibiotikų sutriktų kepenų veikla? išgėriau tik pusę kurso antibiotikų, kažko pradeda kartais mausti kepenų srityje. Šiaip vaistų išvis niekada nevartoju, o dabar tokiom dozėm. Dar liko 10 dienų gerti antibiotikus, net nežinau ką daryti.

Nutraukti kurso tikrai nevertėtų manau geriausia būtų pasitarti su gydytoju
Atsakyti
QUOTE(lelija R @ 2013 10 14, 12:06)
Ar gali būti, kad nuo antibiotikų sutriktų kepenų veikla? išgėriau tik pusę kurso antibiotikų, kažko pradeda kartais mausti kepenų srityje. Šiaip vaistų išvis niekada nevartoju, o dabar tokiom dozėm. Dar liko 10 dienų gerti antibiotikus, net nežinau ką daryti.

Kepenys - laboratorija, perdirbanti chemiją
Daug antibiotikų, konkretūs antibiotikai - gali trikdyti kepenis
Būtinai kalbėkit su gydytoju
Atsakyti
Jau daugiau nei mėnesį "nešiojuosi" itin keistą dėmę ant liemens. Kodėl nesikreipiau pas gyd.? Nes nepagavau jokios erkės. Iš pradžių buvo mažas rausvas taškelis, kuris dabar jau išsiplėtęs ir atrodo labai keistai ... Net neįsivaizduoju kada čia su ta erke galėjau turėti kontaktą... Bėrimas jau virš mėnesio, per tą laiką turėjau stiprų stuburo osteochondrozės paūmėjimą, kankino stiprūs galvos skausmai (Dariausi ir MRT tyr., lankiausi pas gyd. dėl to) dabar pradėjo kelių sąnarius skaudėt, jaučiuosi labai prastai, nėra jėgų niekam. Ir tik dabar susimastėm, o gal visgi galėjo būti erkė ? Rytoj skambinsiuosi dėl tyrimo, užsirašysiu pas gyd., bet.... Darosi nejauku, praėjo daug laiko.
Atsakyti
O mano dėmė atrodo štai TAIP. Neprašau diagnozės, kaip tik atvirkščiai gal paneigsite mano įtarimus.
Atsakyti
QUOTE(Būtybė* @ 2013 10 29, 12:01)
O mano dėmė atrodo štai TAIP. Neprašau diagnozės, kaip tik atvirkščiai gal paneigsite mano įtarimus.


kas kokia tai keista, nelabai panasi i LL
Atsakyti
Kad jūsų žodžiai Dievui į ausį, tikiuosi čia visai nepanašu! Šiandien pasidariau tyrimą, atsakymai poryt.
Atsakyti
Kad erkes nematei, tai dar nereiskia, kad jos ir nebuvo. Deme tikrai nevisai panasi, ji turetu buti labiau uzdegimine (paraudusi). Bet ka gali zinoti- kiekvienam vis kitaip 4u.gif Paziurejus vaizdus internete gali rasti ir labai panasiu . Man ji taip pat nebuvo visiskai budinga.

Bet gal kaip tik butu geriau, jei tai butu laimo liga, o ne kazkas neaiskaus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 29 spalio 2013 - 21:07
Butybe, ar tas berimas lygus, ar siurkstus? Ar jis tik deme, ar apciuopiamas?
Atsakyti
Ne jis nelygus, apčiuopamas, šiurkštokas. Kartais paniežti.
Atsakyti
Nenoriu buti diagnozuotoja, bet gal pasiskaityk apie zvyneline doh.gif Bent jau sanariu bedas paaiskintu, o ir panasumo yra 4u.gif
Gal man vaidenasi, bet taip jau buna, kad savo ligas pas visus atrandi unsure.gif

Juk tikrai panasu i tai
http://www.1001remed...-psoriasis1.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 29 spalio 2013 - 21:59
Tikiuosi, kad apskritai nepasitvirtins nei tai, nei tai... Nors nenyksta rupūžė. Nedaug laukti liko, sužinosiu..
Atsakyti