Įkraunama...
Įkraunama...

Laimo liga ir erkinis encefalitas

tai taip dazniausiai ir buna, kai nueini i poliklinika ir supranti, kad reikia irodineti jog sergi. Bet kai liga labai spaudzia, tai tenka istverti priekaistingus bobuciu zvilgsnius blush2.gif
bent mano nuomone, galetu buti daugiau privaciu medicinos centru i kuriuos galima butu kreptis ne tik erkei ikandus, bet iskilus kitokioms sveikatos problemoms.
Atsakyti
mano dukrytei vakar diagnozavo Laimo ligą sad.gif, erkė buvo įkandus prieš tris savaites, jokios raudonos dėmės nėra, bet mes dėl visa ko padarėm kraujo tyrimą - ir vakar atsakymas, kad rasta labai daug antikūnų, kas rodo infekciją cry.gif .
Dabar tris savaites prirašė gert amoksiciliną. Jai tik šešeri, bijau, kaip paveiks organizmą toks kiekis antibijotikų... verysad.gif Gal žinot, ar šita Laimo liga praeina be pasekmių jei yra gydoma?
Keista, kad nėra raudonos dėmės, ar ji iš karto atsiranda, ar gali būt, kad vėliau?
Atsakyti
Man is pradziu nebuvo jokis demes, pastebejau ti nieztinti raudona spuogeli ant kojos , kuris itartinai ilgai negijo, o deme atsirado gal po kokiu 3 savaiciu.
Aumiga, nesijaudink, pasveiks tavo mazyle, saunuole, kad taip anksti diagnozavot liga! O del antibiotiku, tai svarbu juos gerti po valgio, kad skranduka maziau dirgintu, gerti vitaminus, bifido bakterijas ar jogurto kapsules ir kt (gydytojas turetu paaiskinti daugiau)
Atsakyti
gal ne taip baisu kaip atrodo, svarbu, kad anksti pastebeta laimo liga.
o jei koks erkinis encefalitas butu - tai geriau is anksto skiepytis
Atsakyti
as ir ko gero sergu laimo liga.Erke pasigavau spalio 4 diena , gyva buvo , idejau i stiklainiuka ir nuejau i poliklinika, tai registratore, sako ko cia mums ja atnesei , sako nedarom jokiu kraujo tyrimu , lauk , jei ims tinti ar kilti temperatura tuomet ateik.Po savaites pradejo skaudeti galva, o praejus po erkes ikandimo 12 dienu pakilo temp 37,2 buvo dvi dienas, tai nuejau pas gydytoja , jis liepe gerti dksiciklino is karto 200 paskui po viena ir eiti pas infektologe , o ta kaip tycia sirgo , tai nuejau kitur ir pasidariau kraujo tyrima , dar po savaites gavau atsakyma , kad kaip ir igm teigiamas, tai radau inete , kad rodo umini uzdegima, o kadangi infektologe sirgio, tai pazystamo gydytojo paprasaiu jos tel paklausti kas per tyrimai , ji pasake , kad gali buti ta liga , o gali ir nebuti , liepe negerti doksiciklina, nu zodziu dabar laukiu pirmadienio, ji bus pasveikus ir apziures mane .Demes jokios nera , bet pradejau jausti kojos sanari , nedaug , netinsta.Eina sau , visa interneta sverciau , nzn bijau ...... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aumiga @ 2006 10 27, 08:51)
mano dukrytei vakar diagnozavo Laimo ligą  sad.gif, erkė buvo įkandus prieš tris savaites, jokios raudonos dėmės nėra, bet mes dėl visa ko padarėm kraujo tyrimą - ir vakar atsakymas, kad rasta labai daug antikūnų, kas rodo infekciją cry.gif .
Dabar tris savaites prirašė gert amoksiciliną. Jai tik šešeri, bijau, kaip paveiks organizmą toks kiekis antibijotikų... verysad.gif  Gal žinot, ar šita Laimo liga praeina be pasekmių jei yra gydoma?
Keista, kad nėra raudonos dėmės, ar ji iš karto atsiranda, ar gali būt, kad vėliau?

Oi, tikrai nepergyvenk dėl antibijotikų...maniškė jų labai daug gėrusi yra. Ir nieko...Tik aišku gerkit gerasias bakterijas po to, taip pat jogurto.Svarbiausia, kad laiku diagnozavo ligą ir paskyrė antibiotikų. Sveikit greičiau wub.gif
Atsakyti
MAn kai laimo liga buvo tai ir dėmė buvo ir pan, kol paguldė tirtis tris sav. su temp 38 ir daugiau siuntinėjo pirmyn atgal.... Po to reikėjo 14 dienu peniciliną gerti( tiksliau ligoninėj 8 paras į veną leido, 6 paras geriamus gėriau) na ir lygtais dabar nieko... Beje, negydant ir iki paralyžiaus gali prieiti, tai geriau nepagailėti to 50 LT tyrimams, nes jei įsisenės, tai gydymas labai brangiai kainuoja, gydytis reik keletą mėn jei ne ilgiau, o vaistams mėn po porą šimtų išeis...
Atsakyti
tai rasyta , kad raudona deme tai pati pradzia , tada tie virusai buna po oda ir tik toj demes vietoj isplite , bet kartais nebuna demes ir liga greitai plinta.Ka tik gavau adresa gydytojos, kuri isgydo 100% nuo Laimo ligos.Zmogus daves man jos koordinates pats sirgo Laimo liga.
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2006 10 29, 12:58)
MAn kai laimo liga buvo tai ir dėmė buvo ir pan, kol paguldė tirtis tris sav. su temp 38 ir daugiau siuntinėjo pirmyn atgal.... Po to reikėjo 14 dienu peniciliną gerti( tiksliau ligoninėj 8 paras į veną leido, 6 paras geriamus gėriau) na ir lygtais dabar nieko... Beje, negydant ir iki paralyžiaus gali prieiti, tai geriau nepagailėti to 50 LT tyrimams, nes jei įsisenės, tai gydymas labai brangiai kainuoja, gydytis reik keletą mėn jei ne ilgiau, o vaistams mėn po porą šimtų išeis...

Pas dukra radau erke birzelio menesi, viskas lig tai normaliai, demiu nebuvo, jauciasi gerai. Kraujo tyrimus nepadarem. Bet kaip cia paskaiciau, baisu darosi, o jai uzkresta ir islis Laimo liga veliau doh.gif . Ar daryti tyrimus dabar?
Atsakyti
melissa, jei man nebutu ikandus erke , tai sakyciau , kad neverta daryti tyrimus, nes jau praejo daug laiko , jei neislindo liga tai gal viskas ok , bet dabar kai pati laukiu tyrimu , tai sakau , kad verta tirtis , nes cia internete prisiskaiciau tokiu baisybiu , kad zmonem islenda ta liga net po keliu metu.Ir dar , zinok , kad tyrimai gali parodyti umini uzdegima pvz igm teigiama, kad ir nesirgsi ta laimo lga, persalus ir atsiranda virusu sukeleju , tai be reikalo gersit vaistus nuo tos ligos , kurios jums neras.Bet kokiu atveju DABAR as jau daryciaus tyrimus .
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2006 10 28, 19:56)
Oi, tikrai nepergyvenk dėl antibijotikų...maniškė jų labai daug gėrusi yra. Ir nieko...Tik aišku gerkit gerasias bakterijas po to, taip pat jogurto.Svarbiausia, kad laiku diagnozavo ligą ir paskyrė antibiotikų. Sveikit greičiau  wub.gif

Ačiū už palaikymą 4u.gif
Geria dukrytė antibijotikus, prisiskaičiau inete, biški nusiraminau, kad anksti pastebėta Laimo liga pilnai išgydoma smile.gif
Ir dar - skaičiau, kad užsikrėsti Laimo liga galima tik jei erkė išbuvo įsisiurbus ne mažiau 24val - todėl grįžę iš gamtos iš kart apžiūrėkite vaikus... ir kaip aš to nepadariau bash.gif verysad.gif Gamtoj buvom savaitgalį, o tik pirmadienį žiūriu kas čia per spuogas, galvojau šašiukas, nes labai maža erkutė buvo, o vėliau vyras apžiūrėjo, sako gi čia erkė! O sekmadienį maudžiau vaikus ir nepamačiau verysad.gif
Na, dabar tikiuosi kad laiku viską darom, ir pilani išgysim mirksiukas.gif
Atsakyti
... jeigu sergu sia liga jau 5-6 metai, tai nera shansu pagyt?? unsure.gif plaukai baigia nuslinkt verysad.gif
Atsakyti