Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas)

schmoll.gif ne matosi schmoll.gif , kaip supratau tai mano mazgelis is kaires puses striumos ax.gif . Tai gal dideli pas tave g.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 01 27, 16:06)
Noreciau snukin israsyti zinovui(ei), taip pasakiusiam.

Esu girdejusi, kad baisingas stebuklas daugeliui ligu, o granato zieve ir sekliukes naikina zarnyno kirmeles. tongue.gif

Skanumo nesitikekit, bus aitru ir trauks burna.



QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 27, 16:51)
Paskaičiau tą Struma=vėžys  doh.gif  Norisi sušaudyt tuos,kurie taip sako!Jei taip būtų,vadinasi vėžį turėčiau nuo 14 metų  doh.gif  doh.gif

nereikia taip piktai smile.gif tiesiog tai teigia bet ne teoriskai irodyta
Atsakyti
sveikutės..prieš pusmety rado mazgelį 3 mm...ale tyrimai buvo geri....liepė po pusmečio ateiti pakartotinai, pažiūrėt ar didėja ar ne...sakykit...ar kraujo tyrimas rodytu jo padidėjimą?ar tik su echoskopu tai pamato?nes jau praėjo pusmetis o aš nesu LT..o čia jei eičiau daro tik tyrimus kraujo..tai ir galvoju ar verta išvis čia eiti..o gal važiuoti į LT dabar g.gif ir dabar atrodo gerklė padvigubėjus...atrodo tokia pilna lyg kažkas ją spaustu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Saulutė*20 @ 2010 01 27, 17:31)
O tie guzeliai pas jus matosi ar kaip?
pvz pas mane pries menesi asirado du guzai ant kaklo doh.gif paziurejo endokrinologas ir sako nieko cia nera g.gif

Nesimato guzų tik bendrai matosi padidėjusi.Pas mane net aklas pamatytų,kad kažkas negerai,nes labai matosi ant kaklo,kad skydliaukė didelė.
Papildyta:
QUOTE(Eveneirka @ 2010 01 27, 18:14)
sveikutės..prieš pusmety rado mazgelį 3 mm...ale tyrimai buvo geri....liepė po pusmečio ateiti pakartotinai, pažiūrėt ar didėja ar ne...sakykit...ar kraujo tyrimas rodytu jo padidėjimą?ar tik su echoskopu tai pamato?nes jau praėjo pusmetis o aš nesu LT..o čia jei eičiau daro tik tyrimus kraujo..tai ir galvoju ar verta išvis čia eiti..o gal važiuoti į  LT dabar g.gif ir dabar atrodo gerklė padvigubėjus...atrodo tokia pilna lyg kažkas ją spaustu g.gif

Be echoskopijos tikrai nepasakys ar padidėjo.
Įdomu kaip čia su tais milimetrais.Pas visas žiūriu viskas mm skaičiuojama..Pas mane cistos tai centimetrinės buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 27, 17:24)
Nesimato guzų tik bendrai matosi padidėjusi.Pas mane net aklas pamatytų,kad kažkas negerai,nes labai matosi ant kaklo,kad skydliaukė didelė.
Papildyta:

Be echoskopijos tikrai nepasakys ar padidėjo.
Įdomu kaip čia su tais milimetrais.Pas visas žiūriu viskas mm skaičiuojama..Pas mane cistos tai centimetrinės buvo  doh.gif

o jūs turėdamos mazgelius ar jaučiat ką?gal kokį tempimą..maudimą?
nes man jau keletą dienų neduoda tas ramybės..o gal sakau čia aš pati perdėtu...žinau kad reikia tikrintis ir atsiranda tokia panika g.gif
Atsakyti
As dabar pagalvojau.... buvo pasakyta....striuma dirba gerai, kraujas geras, bet yra mazgelis???Kaip suprasti zmoniskai. Tai mazgelis blogai, a striuma gerai. Isvada...kokia doh.gif kaz kaip man letai eina suprasti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveneirka @ 2010 01 27, 18:32)
o jūs turėdamos mazgelius ar jaučiat ką?gal kokį tempimą..maudimą?
nes man jau keletą dienų neduoda tas ramybės..o gal sakau čia aš pati perdėtu...žinau kad reikia tikrintis ir atsiranda  tokia panika g.gif

Mane tik pykina labai liečiantis prie kaklo doh.gif Endokrinologė vos nepravimdė k doh.gif ol apčiupinėjo doh.gif Negaliu dėtis jokių golfų,standžiau rištis šalių,šalikų,skarelių.. Vienu žodžiu,aš nesiliečiu prie savo kaklo.
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 01 27, 17:41)
As dabar pagalvojau.... buvo pasakyta....striuma dirba gerai, kraujas geras, bet yra mazgelis???Kaip suprasti zmoniskai. Tai mazgelis blogai, a striuma gerai. Isvada...kokia doh.gif  kaz kaip man letai eina suprasti lotuliukas.gif

nu, kaip suprantu mazgelius turi kone kas antra moteris ..tik nuo dydžio manau priklauso..jei tik didėja vadinasi - blogai..

QUOTE(Ruta1992 @ 2010 01 27, 17:54)
Mane tik pykina labai liečiantis prie kaklo doh.gif  Endokrinologė vos nepravimdė k doh.gif ol apčiupinėjo doh.gif  Negaliu dėtis jokių golfų,standžiau rištis šalių,šalikų,skarelių.. Vienu žodžiu,aš nesiliečiu prie savo kaklo.

liečiu kaklą...ale, nejaučiu pykinimo...tik kad maudžia man jį..kažkas viduj..giliai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveneirka @ 2010 01 27, 20:07)
nu, kaip suprantu mazgelius turi kone kas antra moteris ..tik nuo dydžio manau priklauso..jei tik didėja vadinasi - blogai..
liečiu kaklą...ale, nejaučiu pykinimo...tik kad maudžia man jį..kažkas viduj..giliai unsure.gif

Aš maudimo nejaučiu,bet pykinimas labai stiprus.
Atsakyti
o man toks buna jausmas lyg skaudetu kakla/gerkle man sake net gerkle yra nuo skydliaukes g.gif
Atsakyti
man budavo kad smaugdavo, bet praejo tfu tfu tfu..
struma padidejo tai ir kaklas buvo sudvigubejes, pastorejo dvigubai..
dare man vokietijoje toki tyrima, sedejau prie tokio aparato kur sviete ar yra veziu, mazgeliu ir panasiai, bet sake nieko nerado mastau.gif
cia galite pasiziureti kokia patapiau per metus laiko http://public.fotki.com/kristinaziu/ paskutine foto tai pries tableciu vartojima
Atsakyti
Man tai būtu labai idomu pamatyt Rutos kakla , nes jau taaaip baisiai nupasakojo blink.gif doh.gif
Saulute imk 4u.gif na pas tave matos kad kaupiasi tau skysciai , jo ? g.gif bet nera viskas blogai , esi sauni ir stipri moteris 4u.gif
Atsakyti