Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas)

[quote=popuri,2010 04 02, 02:19]
Labutis, na man dabar yra 28 savaites. Skydliaukes bedas turiu jau nuo 16. Dabar man 25. Iki nestumo geriau po 100, TSH visada sukdavosi apie 2.5, po poros menesiu nestumo TSH buvo apie 4 ir jauciausi nekaip, tai pradejau gerti 100/125 kas antra diena, dabar nesenia vel dariausi tyrima ir TSH yra 1.46, bet man jau cia per daug, tai dabar geriu 100 ir kas trecia diena 125. Stai tokia mano tiesi trumpa istorija smile.gif Ziuriu tu irgi taip jaudiniesi kaip ir as is pradziu. As zinok pagal save jauciu, kada man doze negera. Tai taip ir reguliuojuosi pagal tyrimus ir savijauta, nes negaliu visiskai gydytojais cia Anglijoj pasikliauti. Cia normos yra gana daug didesnes nei lietuvoj ir ar man butu 1 ar 5, jie sakytu, kad viskas ciki. Nieko nereikia daryti. O as kazkur skaiciau, kad nesciosiom turetu buti nuo 1.5-3.5.
[/quote]
Niu, man is viso nereikejo keisti dozes g.gif
[/quote]

Taip taip, tai ir man butu nekeite, nes viskas tilpo i normas, bet as su 4 negerai jauciausi, tik del to ir patare 25 padidinti. Kaip tavo leliukas popuri? ar leliukui jau dare tyrima del skydliaukes?
Atsakyti
QUOTE(Edituke777 @ 2010 04 06, 15:23)
Taip taip, tai ir man butu nekeite, nes viskas tilpo i normas, bet as su 4 negerai jauciausi, tik del to ir patare 25 padidinti. Kaip tavo leliukas popuri? ar leliukui jau dare tyrima del skydliaukes?

Man 3 d pries gimdyma 3 tebuvo, sunku buvo, nbet jau ne nuo tth o nuo papildomo svorio biggrin.gif

mano mazasis... Atrodo gerai, bet vis dar per gydytojus duodames... Tyremes kai tik gime buvo norma. Paskui darem pakartotinius tyrimus ir buvo tth padidejes, o ft4 norma. Vel kartojom - vel norma. Tai gydytoja sake, kad gerai jam viskas o as gyvenu kaip ant parako statines, nes vis vaidenasi, kad gali kada "islysti"o as nepastebesiu pozymiu doh.gif O siaip vaikas auga gerai, jau baltas, bet vis dar kiek tyrem - padideje kepenu fermentai ir bilirubinas. Rytoj vel bandysim tirtis, bet kad maziukas mano putlus ir niekaip kraujo is venos nepaima... verysad.gif Tik vaika isklykina verysad.gif
O pas mane stebuklai... TTh sumazejes, o svoris auga dienom unsure.gif Jau nebezinau ko ir griebtis... Sakau gal geriau tegul buna to tth daugiau??? Jei as gerai jauciuosi??? Nes dabar jokio skirtumo apart to, kad beprotiskai svoris auga doh.gif unsure.gif
Atsakyti
Sveikute, vat tas tikrai keista, kad su hiper auga svoris, man kai buvo perdozavimas tai valgiau daaaaug, o tu ar emei dvigubai valgyti ?g.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2010 04 07, 10:41)
Sveikute, vat tas tikrai keista, kad su hiper auga svoris, man kai buvo perdozavimas tai valgiau daaaaug, o tu ar emei dvigubai valgyti ?g.gif

Niu lyg nea... Atrodo, kad valgau kaip valgius blush2.gif Bent jau nepastebejau, ka dvigubai valgyciau biggrin.gif Reiks pasekt save smile.gif
Atsakyti
Labuis visoms 4u.gif as vis dar gydausi skydliauke, taciau vel pradejo slinkti plaukai verysad.gif vos tik ataugo ir vel slenka, man jau paranoja, jau vel darosi del plauku depresija, bijau, kad vel nelikciau be plauku verysad.gif
Atsakyti
Sveikute Kristina, oi patirtas dalykas, is patirties bent man plaukai slinko ziauriai kol tsh nepasieke 2 , tik tada nustojo, todel ziurek labai savo tsh!!! wub.gif
Atsakyti
Vakar pridaviau krauja, sivakara turi pasukti daktaras. labai laukiu vakaro ir labai jaudinuosi unsure.gif ka tik uzlipau ant svarstykliu doh.gif jau 93 kg doh.gif nu nors nusisauk blink.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Su skydliauke draugauju jau geras dešimt metų visada būdavo vidiniai mazgai apie 8mm, o dabar padarė echoskopiją g.gif mazgų nėra doh.gif sakau ar gali taip būti ? pagūžčiojo pečiasi ir nieko neatsakė po pusmečio pasirodyti, hormoninnai tyrimai dabar kaip ir norma,tai tiroksino liepė negerti, o gėriau vienu metu 0,25 mg po to 0,50mg ir vėl mažino, o dabar jau geri metai išvis negėrus buvau blush2.gif

Tai va klausimukas gal kam panaši situacija buvo ?
Atsakyti
Siandiena skambino daktaras, ka sesuo perdave man tai kad numazino tablete iki puses tabletes per diena ir sake kad struma pasikeite i kita g.gif gali taip buti?
Atsakyti
Labukas Kristina, ar tu tiroksina geri? o kiek mg? sumazino tau jo ? nu jei taip tai vadinas perdozavai... g.gif
Atsakyti
Labas, Lucero 4u.gif

oooo, koks avataras thumbup.gif labai vasariškai nuteikia. Kaip laikaisi? smile.gif
Pritilę mūsų namučiai sad.gif merginos kaip Jums sekasi?
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2010 05 04, 21:05)
Labas, Lucero 4u.gif

oooo, koks avataras thumbup.gif labai vasariškai nuteikia. Kaip laikaisi? smile.gif
Pritilę mūsų namučiai sad.gif  merginos kaip Jums sekasi?

Sveikos 4u.gif Tylu čia ax.gif
Aš sveika thumbup.gif Kas liečia skydliaukę, jokių problemų thumbup.gif Tai neturiu ir ko pasakyti. Tačiau birželį ketinu darytis tyrimus profilaktiškai unsure.gif
Sveikatėlės 4u.gif
Atsakyti