Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas)
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
dangerele
QUOTE(Jubabuba @ 2010 11 23, 22:04)
dangerele, Jūsų FT4 yra ne normoje, norma iki 1,76 - turbūt todėl padidino tiroksino dozę. Laikykitės ir sveikit 4u.gif
*

Gal Jūs sumaišėte su TSH ?
Nes
Norma suagusiems

· TSH 0,2 – 3,8 mU/l
· FT4 11,8 – 24,6 pmol /l
· FT3 5,4 – 9,4 pmol /l

http://www.imed.lt/index.php?act=types.new...mp;news_id=8765

o mano tyrimų lapelyje šiek tiek skiriasi normos, bet labai nežymiai.
FT3 [3.10-6.80] po gydymo 4.82 t.y. norma
FT4 [12.00-22.00] o po 5 mėnesių gydymo tiroksinu50mg, buvo 13,23
TSH [0.270 - 4.20] 2.99 taip pat norma.

Tad ir formuluoju klausimą, kodėl padidino dozę iki 75mg. jeigu puikiausiai pasiteisino gydymas ir su 50mg. ?
rozerozyte
QUOTE(dangerele @ 2010 11 23, 23:12)
Nes
Norma suagusiems

· TSH 0,2 – 3,8 mU/l
· FT3 5,4 – 9,4 pmol /l

Tad ir formuluoju klausimą, kodėl padidino dozę iki 75mg. jeigu puikiausiai pasiteisino gydymas ir su 50mg. ?
*

Galiu pasakyti tik tiek, kad tyrimu normos priklauso nuo laboratorijos, kuri atlieka tyrima, todel tikrai jos skiriasi, bent jau as dariausi tyrimus eilej laboratoriju per sitiek metu ir normos skiriasi, vienos labiau, kitos ne taip smarkiai.
Is pradziu tiroksina didina,nes 2,99 nera idelus variantas, geriausia kai buna nuo 1 iki 2, todel turbut ir padidino, nes per 5 men jau turejo norma pasiekti. Siaip galiu pasakyti, nebijok klausti gydytojo, nes tik taip viska issiaiskinsi, mano ligos istorijoje labai daug ivairiu tiroksino normu, o ir tyrimai idomiai kinta (pvz. TTH nuo 16 iki 1,.17 ivairiom amplitudem svyruoja ir niekada nebuna pastovus, net jei doze nekinta, nes skydlaiuke labai reaguoja i stresa, darbo kruvi, mityba ir t.t.), todel gydytojas geriausias patarejas, pacioms tikrai sunku susigaudyti, kas ir kaip.
Jubabuba
Nes
Norma suagusiems

· TSH 0,2 – 3,8 mU/l
· FT3 5,4 – 9,4 pmol /l

*

nu tikrai normos ziauriai skirtingos, stai ir pagal Sorpo laboratorija ji yra iki 1,9 (http://www.sorpo.lt/lt/tyrimai_pacientui/hormonų_tyrimai/skydliaukės_hormonai)
Gal cia koks nors "mastelis" skirtingas naudojamas... g.gif
Lucero

*

4u.gif Man ir taip, nesupratau kodel didina jei tyrimai geri tapo.... nu tipo nuo 8 nukrito iki 3 doh.gif o didina todel kad tikslas yra pasiekti kuo mazesni tsh , kaip sake daktare tsh idealus turi buti 1......
dangerele
QUOTE(Yadhira @ 2010 11 24, 12:35)
4u.gif  Man ir taip, nesupratau kodel didina jei tyrimai geri tapo.... nu tipo nuo 8 nukrito iki 3  doh.gif  o didina todel kad tikslas yra pasiekti kuo mazesni tsh , kaip sake daktare tsh idealus turi buti 1......
*

Ačiū Tau labai už paiškinimą, pagaliau supratau smile.gif Sakė, kad dabar ypatingai reikėtų stebėti svorį, bei plaukuotumą.
Labai dėl to bijau, kaip Jums su tais reikaliukais? Kiek laiko gydotes ir ar priaugo kiek kg?
Skaičiau mokslinį straipsnį, kad mityba bei fizinis aktyvumas čia nevaidina jokio vaidmens.

P.S. dar turiu Jums visoms klausimą dėl Vit D3. Ar darėtės tyrimuką? Man gydytojas sakė, kad labai dažnas atvejus su hipotiroiditu , kad jo yra nesveikai mažai. Tad reikėtu jo pagerti ne tik mums, bet ir sveikiems žmonėms, o ypač žiemos metu. Nes saulės spinduliukų negauname, ir vitaminas normaliai nesisintetina mūsų odoje.

http://sveikata.diena.lt/lt/naujienos/liau...-d-stoka-290431
Gydytojo Kazanavičiaus straipsnis apie Vit. D
MICKEYO
Sveikos, atėjo mano apto ats 468
kaip suprantu , blogas g.gif
penkt. keliauju pas endokrinologę doh.gif
kas toliau? ar darys dar kažkokius tyrimus?
Jolale
Dar nebuvau pas endokrinologe, bet tikriausiai priklausau jusu gretoms biggrin.gif ATPO 178, norma maziau 60... (ziuriu, kad cia dar nebaisiai daugP) ir FT4 11,3, siek tiek zemiau normos rubu. Echoskopija +/-, mazgu ir cistu nerado. Bendras dydis normalus, bet desine puse 2 kartus didesne uz kairiaja...
Tirtis pradejau del nervingumo ir pastoviai didejancio svorio, nes ryskiai suletejus medziagu apykaita.

Draugausim?
Cashmere
Sveikos naujos narės, aišku, kad draugausim mirksiukas.gif

Aš vis dar laukiu eilėj, papult pas Kauno endokrinologus, jaučiu dusulį, kad tik nebūtų padidėję mano mazgai unsure.gif
saulyte33
Cashmere, aš iš savo patirties pastebėjau, kad tipo dusulį ir smaugimą kakle jausdavau, kada tiroksino dozė būdavo per didelė arba per maža. Po to po tyrimų pakoregavus dozę viskas pasitaisydavo. ax.gif
skruzdeda
QUOTE(millena @ 2010 11 27, 05:21)
Dar nebuvau pas endokrinologe, bet tikriausiai priklausau jusu gretoms biggrin.gif ATPO 178, norma maziau 60... (ziuriu, kad cia dar nebaisiai daugP) ir FT4 11,3, siek tiek zemiau normos rubu. Echoskopija +/-, mazgu ir cistu nerado. Bendras dydis normalus, bet desine puse 2 kartus didesne uz kairiaja...
Tirtis pradejau del nervingumo ir pastoviai didejancio svorio, nes ryskiai suletejus medziagu apykaita.

Draugausim?
*

Mano ATPO nezinia kokio dydzio, yra tiek ziniu, kad jis didesnis negu 1300. Norma lyg ir zemiau 24.. Nu nelabai gal ir svarbu ar 24 ar 60 ...
Jeigu hormonai normose ir net skydliaukes dydis normalus, tai svoris turetu dideti NE DEL skydliaukes ir ne del hormonu. Bet cia teoriskai smile.gif.
O praktiskai kas zino kaip ten yra... Man pvz. man visada salta. Man aiskino, kad neturetu but salta, nes hormonai atitinka normas, o vat neiprastai salta ir viskas...

Del autoimuninio tiroidito, tai irgi toks ATPO manau kelia labiau ilgalaike gresme, kokiu desimt metu i prieki. Kol kas neturetu buti greitu problemu.
orchideja99
QUOTE(Jubabuba @ 2010 11 24, 12:24)
nu tikrai normos ziauriai skirtingos, stai ir pagal Sorpo laboratorija ji yra iki 1,9 (http://www.sorpo.lt/lt/tyrimai_pacientui/hormonų_tyrimai/skydliaukės_hormonai)
Gal cia koks nors "mastelis" skirtingas naudojamas... g.gif
*

manau skiriasi todel, kad sorpo LT4 norma: 0,8-1,9 ng/dL
o visur kitur FT4 11,8 – 24,6 pmol /l
skiriasi matavimo vienetai.. ax.gif
Lucero
o man artimieji sako mest ta tiroksina velniop, niekaip nesupranta ligos esmes nieko
liūtuke
QUOTE(Yadhira @ 2010 11 28, 15:25)
o man artimieji sako mest ta tiroksina velniop, niekaip nesupranta ligos esmes nieko
*

Galima mest g.gif tik po to teks pradėti viską nuo pradžių verysad.gif nuo 0,25 TR , liga juk neišėjo, ji čia ir dabar
skruzdeda
QUOTE(Yadhira @ 2010 11 28, 15:25)
*

manau imanoma mest, bet reikia turet plana kaip gydytis alternatyviai. Netgi is tikruju reikia pradet gydytis alternatyviai, o matant kad ATPO mazeja arba pasidaro normoje, tada galima bandyt mest tiroksina. Vat as ir stengiuosi surinkti info apie alternatyvu gydyma, nelabai yra tos info arba jinai giliai uzkasta.
Uztai ir skaitineju apie visokius papildus ir pan... Gal kazkas esat susidure su Thypro? Jie skelbiasi, kad sis papildas gali sutvarkyt hormonus...
Su sanatorija mano dziaugsma nugesino siemos gydytojas. Pasake, jog nepriklauso ir taskas. Tai va... sad.gif Nu bet sakiau isbandysiu mokamai. Gal nebus siaubingai brangu, gyvenimas nekainuoja, maistas irgi...
Lucero
nu daktarai sako kad nera kitos iseities kaip tik tiroksino gerimas....sad.gif man pasake gersi iki gyvenimo galo, o man jis eda sirdi, kokie pulsai kokie permusimai, tevai sako kad nuo jo
skruzdeda
QUOTE(Yadhira @ 2010 11 28, 21:00)
nu daktarai sako kad nera kitos iseities kaip tik tiroksino gerimas....sad.gif man pasake gersi iki gyvenimo galo, o man jis eda sirdi, kokie pulsai kokie permusimai, tevai sako kad nuo jo
*

ir reikia visais daktarais pasitiket??? smile.gif Taip, jie taip ir sako: iki gyvenimo galo, nera tokios iseitis, jokia homeopatija neisgydys ir pan...
As viska pasakiau homeopatei, o jinai man liepe visa sita slamsta mesti is galvos.
Nuotaikos pas mane banguoja, bet atsirado optimizmo. Sakiau tuo patikesiu tik tada kai isbandysiu visas kitas galimas ir zinomas alternatyvas. Jau isitikinau, kad gydymasis yra ne dakataru klausymas, bet DARBAS, susidedantis is informacijos ieskojimo ir eksperimentu (aisku apgalvotu).
Lucero
man net trys endorkinologai pasake - tiroksinas visam. praradau vilti jau kad kada gyvensiu be jo, o gal dar tiketi....
Jubabuba
QUOTE(skruzdeda @ 2010 11 28, 22:20)
ir reikia visais daktarais pasitiket??? smile.gif Taip, jie taip ir sako: iki gyvenimo galo, nera tokios iseitis, jokia homeopatija neisgydys ir pan...
As viska pasakiau homeopatei, o jinai man liepe visa sita slamsta mesti is galvos.
Nuotaikos pas mane banguoja, bet atsirado optimizmo. Sakiau tuo patikesiu tik tada kai isbandysiu visas kitas galimas ir zinomas alternatyvas. Jau isitikinau, kad gydymasis yra ne dakataru klausymas, bet DARBAS, susidedantis is informacijos ieskojimo ir eksperimentu (aisku apgalvotu).
*

vat aš irgi suprantu, kad endokrinologams paprasčiausia skirti tiroksiną ir tokiu būdu išspręsti simptomų problemą, bet ne pačios ligos/priežasties gydymą... schmoll.gif Kita vertus, imti ir mesti tiroksiną baisu jau vien prisiminus, kaip buvo, kol jo negėriau verysad.gif Aš panašiai kaip skruzdeda ieškausi info, ir galvoju, kad turbūt optimaliausias variantas yra ieškoti alternatyvių gydymo būdų, papildų ir etc., tęsiant tiroksino vartojimą. O jei nuo tų alternatyviųjų būdų skydliaukė ims stiprėti ir "savarankiškėti" gamindama tiroksiną, tai ir tabletinio tiroksino dozės su laiku turėtų mažėti...
skruzdeda
QUOTE(Jubabuba @ 2010 11 29, 13:06)
vat aš irgi suprantu, kad endokrinologams paprasčiausia skirti tiroksiną ir tokiu būdu išspręsti simptomų problemą, bet ne pačios ligos/priežasties gydymą... schmoll.gif Kita vertus, imti ir mesti tiroksiną baisu jau vien prisiminus, kaip buvo, kol jo negėriau verysad.gif Aš panašiai kaip skruzdeda ieškausi info, ir galvoju, kad turbūt optimaliausias variantas yra ieškoti alternatyvių gydymo būdų, papildų ir etc., tęsiant tiroksino vartojimą. O jei nuo tų alternatyviųjų būdų skydliaukė ims stiprėti ir "savarankiškėti" gamindama tiroksiną, tai ir tabletinio tiroksino dozės su laiku turėtų mažėti...
*

As galvoju, kad betent taip ir reikia daryt. 4u.gif
Cashmere
Įdomu kaip užsienį gydo šią ligą? Gaila kad pas mus tokie visi atsilikę, ypač gydytojai, nesidomi naujovėm, manau, kad tikrai įmanoma turėtų būti atstatyti skydliaukės veiklą, ypač tom, kurios dar tik pradėję gert tiroksiną
saulyte33
[quote=Yadhira,2010 11 28, 23:00]
Norėjau pataisyti, ne tiroksinas širdį ėda, o skydliaukės nepakankama funkcija, gaunasi kažkokie impulsai, kas sukelia širdies tachikardiją. O dėl širdies permušimų reikia prašyti šeimos gydytojo vaistukų, pvz, man skyrė Corvitol.
Širdelę pastiprinti profilaktiškai galima ir širdies lašiukais. mirksiukas.gif
syri

nespėjau dar visko čia paskaityti - atsiėmiau šiandien tyrimo rezultatus - anti - TPO 1300 unsure.gif .... Rytoj einu vėl pas daktarę, ko tikėtis? unsure.gif
Lucero
sveikute, na blogiausiu atveju gali tiketis tth aukstesnio.... jei virs keturiu tai skirs tiroksina gert. sekmes
syri
QUOTE(Yadhira @ 2010 11 29, 21:18)
sveikute, na blogiausiu atveju gali tiketis tth aukstesnio.... jei virs keturiu tai skirs tiroksina gert. sekmes
*

TTH 3,47 , tai galiu ramiai šią naktį miegoti ax.gif ?
Lucero
unsure.gif unsure.gif na nezinau net.... manau pagal daktara... kas skirtu gerti kas neskirtu, net idomu ar skirs tau g.gif 50 ant 50 skirs arba ne, nes tth ant ribos, kogero sakys - laukti kol tth pasieks virs 4 g.gif
ar tau yra kokiu simptomu , saltis , augantis svoris, plauku slinkimas ?? g.gif
syri
plaukai ne slenka - o krenta, net gėda prieš kitus, negaliu net liesti plaukų, rankose vis lieka doh.gif

Nors žiūrėjo skydliaukę, tai pakitimų ne itin įžvelgė, bet va kraujo tyrymų nusiuntė pasidaryti. Rytoj papasakosiu ką nutarė, ką pamatė.

Dėl šalčio - tai vakare visada kojos ir rankos šaltos - valandikę praeina kol atšildau ir tada jau užmiegu. O svoris nuo mažens per didelis blush2.gif

O pradėjau vaikščioti dėl galvos skausmų - tai nusiuntė ir pas endokrinologę.
Lucero
tai va tau del skydliaukes jie krenta, man ir slinko, nustojo tik po pusmecio tiroksino gerimo doh.gif tiksliau kai tth pasieke 2
liūtuke
Sveikos! 4u.gif
Daktarais netikit? Gal galit paaaiškinti kodėl? Bet prašom, nesiremti emocijomis smile.gif Kas geriau išmano: tėvai, alternatyvios medicinos atstovai?
Skydliaukė negamina hormono, o Jūsų taip nemėgstamas TR yra ne kas kita, o pakaitinis hormonas, kodėl jis jums nuodas?
Ne viena galim palyginti savijautą prieš TR vartojimą ir vartojant. smile.gif
Eksperimentas su savim nėra labai blogai, su sąlyga, kad supranti ką darai biggrin.gif
Homeopatai - nei stebukladariai, nei Dievai , paslaugos nepigios, jiems taip pat gyventi reikia biggrin.gif , kaip ir papildų platintojams. Kiek duoda naudos skydliaukei sunku pasakyti, o va kišenė tai tikrai pajunta stiprų palengvėjimą biggrin.gif
linamog
QUOTE(liūtuke @ 2010 11 29, 23:14)
Skydliaukė negamina hormono, o Jūsų taip nemėgstamas TR yra ne kas kitas, o pakaitinis hormonas, kodėl jis Jums nuodas?

Va sitos panikos as irgi niekaip negaliu suprast. Geriau versis per galva, isradines dvirati, bet tik ne tiroksinas. ax.gif
liūtuke
QUOTE(linamog @ 2010 11 29, 23:17)
Va sitos panikos as irgi niekaip negaliu suprast. Geriau versis per galva, isradines dvirati, bet tik ne tiroksinas. ax.gif
*

Suprantu naujokes, bet kai senbuvės išradinėja dviratį, tai daugiau negu keista g.gif
saulyte33
Mielos likimo draugės siūlau pasiskaityti apie tiroidito ligą ir jos simtomus.
Iš www.sveikas.lt
Tiroiditas – tai skydliaukės audinio uždegimas. Jis gali būti ūmus, poūmis ir lėtinis. Dažniausiai pasitaiko lėtinis.
Ligos priežastys : Lėtinis tiroiditas (Hašimoto tiroiditas) – autoimuninė skydliaukės liga. Tai dažniausiai pasitaikantis skydliaukės uždegimas. Jam būdingas genetinis polinkis. Kraujyje dėl neaiškių priežasčių atsiranda antikūnai, ardantys skydliaukės ląsteles. Ilgainiui skydliaukės ląstelės gamina vis mažiau hormonų, pasireiškia hipotireozė (sumažėjusi skydliaukės funkcija).
Simptomai Prakaitavimas
Vidurių užkietėjimas
Kaklo skausmas
Limfmazgių padidėjimas
Skydliaukės skausmas čiuopiant
Intensyvus širdies plakimas
Rankų drebėjimas
Odos sausumas
Karščiavimas
Bendras silpnumas

Ligos eiga Lėtinio autoimuninio tiroidito pradžia dažnai nepastebima. Daugumai pacientų liga nustatoma vėlyvame raidos etape, išryškėjus aiškiems hipotireozės (susilpnintos skydliaukės funkcijos) požymiams. Skydliaukė kieta, dažnai mazguota. Būdingi hipotireozės simptomai: bendras silpnumas, retas pulsas, vidurių užkietėjimas, sausa ir šalta oda, lėtumas ir iniciatyvos stoka, sustorėjęs balsas. Hašimoto tiroidito eiga lėtinė. Tai nepagydoma liga, kuri tęsiasi visą gyvenimą.
Komplikacijos. Lėtinio autoimuninio tiroidito komplikacijos tos pačios kaip ir hipotireozės (gali prisidėti gerklų, širdies kraujagyslių, kvėpavimo raumenų spazmas).
Medikamentinis/Chirurginis gydymas. Lėtinis autoimuninis tiroiditas gydomas pakaitine hormonų terapija – skydliaukės hormonais. Skiriamas tiroksinas, dozė nustatoma pagal skydliaukės hormono kiekį kraujyje.
Daugiau: http://www.sveikas.lt/katalogai/ligos/endo.../#ixzz16i9Zr2BF
Lucero
lotuliukas.gif prisiskaiciau vakar sita tema pries miega, tai sapnavau, kad pamirsau isgert tiroksina lotuliukas.gif
kaip jauciates ? mane tas saltis zudo blink.gif
Jubabuba
QUOTE(liūtuke @ 2010 11 30, 00:21)
Suprantu naujokes, bet kai senbuvės išradinėja dviratį, tai daugiau negu keista  g.gif
*

Nu nebukit kategoriskos - nei smerkit, nei teiskit smile.gif Kiekvienas turi teise ieskotis informacijos ir daryti sprendimus savaip. O kartais beisradinejant dvirati ir koks pagerintas mopedas gaunasi... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Yadhira @ 2010 11 30, 11:40)
lotuliukas.gif  prisiskaiciau vakar sita tema pries miega, tai sapnavau, kad pamirsau isgert tiroksina lotuliukas.gif
kaip jauciates ? mane tas saltis zudo blink.gif
*

aha, saltis gyvenimo nepagerina, tas tiesa... Mane gelbsti (1) kailines slepetes; (2) vilnones kojines, (3) daug arbatos, (4) meilus prisiglaudimas prie radiatoriaus biggrin.gif, (5) vakarais ziurint telika, jei visai sustimpu, darau greita trumpa manksta - ir kad susilciau, ir kad kg patirpdyciau biggrin.gif Bet kol kas organizmas dar nespejo tinkamai adaptuotis prie situ arktiniu salygu smile.gif
skruzdeda
QUOTE(liūtuke @ 2010 11 29, 23:21)
Suprantu naujokes, bet kai senbuvės išradinėja dviratį, tai daugiau negu keista  g.gif
*

O man tai keista, kad dauguma cia ramiai geria sau tiroksina ir net nebando ieskot galimybes pasveikt.
Nugi liga yra NE skydliaukes hipofunkcija, bet liga yra autoimuninis procesas, kuris ir sukelia pasakmes. Hipofunkcija yra VIENA is pasekmiu. Tai tiroksino gerimas yra susidorojimas su sios pasekmes rezultatais. O jeigu tradicine medicina sako, jog gydymo nera, liga nepagydoma, tai argi yra pasirinkimo kaip is tikruju gydytis?. Galima tik nesigydyti arba bandyt gydytis visokiais eksperimentais. Sutinku, kad tie eksperimentai gali rezultatu neduoti ir gerokai patustint pinigine.

Kodel tiroksinas neissprendzia problemu mano manymu yra tai, kad skydliauke ir toliau intensyviai zudoma. Ten susidaro arba ateityje gali susidaryt mazgai, kuriuos teks ne karta operuoti. Neatmetama ir piktybejimo galimybiu.

Ir man dar labai keista, kad geriant tiroksina visvien jauciat tuos pacius pozymius, kuriuos jaucia zmones negerdami jo, t.y. saltis, sirdis, oda, PMS ir pan...Todel itariu, kad tiroksinas nera idealus ir neprilygsta nuosavo organizmo hormonui.
Betukas
Bet niekada nežinai, o kas darytūsi, jei negertum TR ax.gif

Aš geriu ir esu patenkinta. Savijauta bent jau kolkas nebloga. Šalta, na šaltoka, bet daugiau viskas thumbup.gif Mėtų arbatą pavartoju, tai ir pačiai šilčiau, ir nervams ramiau biggrin.gif

Ups, labukas 4u.gif
linamog
QUOTE(skruzdeda @ 2010 11 30, 14:52)
Ir man dar labai keista, kad geriant tiroksina visvien jauciat tuos pacius pozymius, kuriuos jaucia zmones negerdami jo, t.y. saltis, sirdis, oda, PMS ir pan...Todel itariu, kad tiroksinas nera idealus ir neprilygsta nuosavo organizmo hormonui.

As pries ligos diagnozavima nejauciau jokiu neigiamu pojuciu, ju nejauciu ir pradejusi gerti tiroksina.
syri

Viskas, grįžau iš endokrinologės - nustatė antimuninį tiroiditą (ką ir įtarė), jokio gydymo nepaskyrė, sako, dar anksti, ir liepė pakartoti TTH tyrimą iki pavasario dar kartą - tuomet pasakyks skirti gydymą ar ne.

Kaip ir viskas gerai būtų, jei kažkas būtų atradęs kas man yra - kodėl pastoviai skauda galva. Šiandien ir iš neurologo grįžau su tomografinės išvadomis - jokių pakitimų.

Žo, galva skauda, kartais skelia pusiau, plaukai slenka, bet esu sveika biggrin.gif
Betukas
QUOTE(syri @ 2010 11 30, 15:26)

Kaip ir viskas gerai būtų, jei kažkas būtų atradęs kas man yra - kodėl pastoviai skauda galva. Šiandien ir iš neurologo grįžau su tomografinės išvadomis - jokių pakitimų.
Žo, galva skauda, kartais skelia pusiau, plaukai slenka, bet esu sveika  biggrin.gif
*

Lygiai taip kaip ir aš bigsmile.gif T.y. man biggrin.gif doh.gif
Cashmere
Manau skydliaukė čia jau ne prie ko mirksiukas.gif

Galvą gali skaudėti dėl spaudimo, migrenos, streso ir t.t., o plaukai slenka taip pat dėl įvairių priežasčių mirksiukas.gif
Lucero
Faina, kad neskyre tau tiroksino, man buvo 4,25 tai skyre ir vis didino didino, o tau dar tik 3 tai manau protingai daro kad dar neskirs smile.gif pavasari tth pasidaryk, duok dieve gal bus nukrites, bet ka tau su plaukais daryt, kazka reik galvot kad liautus slinkti g.gif
Lucero
nusipirkau pagerti biciu pienelio, gal kuo pades
http://www.forever.lt/biciu-produktai/biciu-pienelis/
Jubabuba
ej, likimo seses, tuoj visa tema baigsim priplepeti biggrin.gif kas moka atidaryt nauja? as siuo poziuriu truputi beraste, tai baiminuosi, kad sita tema nedingtu ir testusi blush2.gif
Cashmere
Sukursim, šitą pabaigiam tada iš karto naujos imsimės 4u.gif
linamog
Nauja tema
Cashmere
Gal kuri geriat ką nors kas greitina medžiagų apykaitą, ar arbata kokią ar dar kažką ? Nenoriu storėti daugiau verysad.gif
Jubabuba
QUOTE(Cashmere @ 2010 12 01, 12:11)
Gal kuri geriat ką nors kas greitina medžiagų apykaitą, ar arbata kokią ar dar kažką ? Nenoriu storėti daugiau  verysad.gif
*

Sveika, Cashmere. As jau trys savaites, kaip geriu Guvital ir kasdien stengiuosi po pora puodeliu pu-erh arbatos isgert. Plius nuo vakar rytais pradejau daryti Bodyflex'o pratimus thumbup.gif
saulyte33
Cashmere, iš savo patirties galiu pasakyti, kad pagalbinės priemonės tokios kaip arbatos, (gėriau net Reductil) papildai man asmeniškai nieko gero nepadėjo tiesa nuo Reduktil buvo poveikis. Jį gerdama visiškai nenorėjau valgyti. schmoll.gif
Su svoriu kovoti ir sulieknėti man padėjo ir kitoms tikrai padėtų subalansuota mityba ir sportas (pvz., aerobika). Bet visa tai turi tęstis visą gyvenimą, tapti gyvenimo būdu. biggrin.gif
Cashmere
Na mano tas svoris nedidelis, buvo apie 52, dabar apie 56, ūgis mažas tai jaučiasi man labai unsure.gif
admin*1
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.