Įkraunama...
Įkraunama...

''Namelis prerijose''


user posted image
JAV draminis serialas, paremtas pagal rašytojos Lauros Ingalls Wilder, to paties pavadinimo knygų seriją. Serialas sulaukė didelio pripažinimo, šešis kartus buvo labiausiai žiūrimų televizijos serialų dvidešimtuke. Serialas nutrauktas kurti po devynių sezonų, dėl nukritusio reitingo, nusprendus pasitraukti vienam iš pagrindinių serialo kūrėjui ir aktoriui Michael Landon.

Serialo veiksmas vyksta XIX amžiaus antroje pusėje, nedideliame miestelyje, Pietų Dakotoje. Pasakojama apie Ingalls šeimą, tėvus Charles ir Karolina, vaikus Mary, Laura, Carie.


Nuo sausio 28d. 16:15h kiekviena darbo diena smile.gif
Atsakyti
Patinka man šitas rolleyes.gif Niekad nesu mačiusi pirmųjų serijų rolleyes.gif Ir šiandien kaip tyčia tik dabar sumąsčiau, kad reikia įsijungti doh.gif
Atsakyti
Malonu, kad vietoj Makleodo dukteru irgi bus ka pasiziuret smile.gif Nameli prerijose vaikysteje ziuredavau - pamenu, kad patiko, tad dabar puiku bus nuo pradziu viska ziuret smile.gif
Atsakyti
nerealios pirmos serijos - juokingos lotuliukas.gif
Ypac su ta islepinta mergiote lotuliukas.gif
Atsakyti
Programoje buvo parašyta, kad šiandien pirma serija, bet jos nerodė ar kitu laiku rodė? g.gif
Atsakyti
Tai,kad rytoj pirma serija lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikrai siandien buvo parasyta. smile.gif As irgi laukiau laukiau ir nesulaukiau smile.gif Tai cia matyt tikrai rytoj rodys, o programoj matyt klaida isivele ax.gif Vaikystej buvo serialas nr1 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatačka @ 2010 01 27, 19:55)
Tikrai siandien buvo parasyta.  smile.gif  As irgi laukiau laukiau ir nesulaukiau  smile.gif  Tai cia matyt tikrai rytoj rodys, o programoj matyt klaida isivele  ax.gif Vaikystej buvo serialas nr1  4u.gif

labai patiko 4u.gif
Atsakyti
o per koki kanala rodys?
Atsakyti
per LRT
Atsakyti
Apgavo vadinasi mane programa blink.gif
Atsakyti
Šaunu, kad vėl rodys.. Kaip tik su mama vis pakalbėdavom, kad geras serialas buvo, galėtų ir vėl rodyti.. na, ir štai, noras išsipildė ax.gif Būtinai reiks žiūrėti, šis serialas man iškart primena vaikystę.. atsimenu kai su mama ir močiute žiūrėdavom 4u.gif
Atsakyti