Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

dabar dar esu vaiko prieziuros atostogose.kaip vaikeliui sueis 2 metai-bus pavasaris.i darba negalesiu iseiti nes i darzeli nuo rudens.4 men nedirbsiu ir mums neisnes pajamos po 525lt.noriu paklausti:ar deklaruojant pajamas man sumokes vaiko pinigelius uz tuos menesius?ar atbuline data isduos tuos sausus davinius?
Atsakyti
o as noriu pasiklausti gal kas atrasys kaip apskaiciuoti ar priklauso pinigelei vaikui po 52lt?reikia 12menesiu suma sudeti bendrai dalinti is 12menesiu ir is esamu zmoniu seimoje kiekio ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 01 28, 15:19)
o as noriu pasiklausti gal kas atrasys kaip apskaiciuoti ar priklauso pinigelei vaikui po 52lt?reikia 12menesiu suma sudeti bendrai dalinti is 12menesiu ir is esamu zmoniu seimoje kiekio ar kaip?

mamos pajamos+tecio pajamos, viska sudejus dalinat is zmoniu skaiciaus,bet ne is kiekio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@KIMIRK@ @ 2010 01 28, 16:38)
mamos pajamos+tecio pajamos, viska sudejus dalinat is zmoniu skaiciaus,bet ne is kiekio lotuliukas.gif

na jei jau taip pasakete o tai nereikia dalinti tos bendros sumos is 12menesiu tik tada is zmoniu skaiciaus?nes seniunijoje pasake kad norint gauti 52lt reikia imti paskutiniu 12men vidurki.tad dabar ir nezinau kur tiesa kieno. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 01 28, 15:50)
na jei jau taip pasakete o tai nereikia dalinti tos bendros sumos is 12menesiu tik tada is zmoniu skaiciaus?nes seniunijoje pasake kad norint gauti 52lt reikia imti paskutiniu 12men vidurki.tad dabar ir nezinau kur tiesa kieno. biggrin.gif



12 mėnesių vidurkį, nes mano atvėju mazgis gimęs 2008 metų gale. VIsus 2009 gavau 100 proc. vaiko auginimo pinigus. Nuo dabar 85 procentus. Tai sako deklaruokit balandį, tai skaičiuos nuo balandžio iki balandžio ir ims vidurkį. Bet deja supliusavo vaikų alimentus draugo algą, nes seniūnijoje žino kur gyvena, mano ir gavomės milijonieriai. Užklausiau jei dar mama mano gyventų ar močiutė-pliusuotų ir tas doh.gif nežinau gal kiekvienoje seniūnijoje kitaip, bet pas mus taip, nes parašyta ...'jeigu šeima ar bendrai gyvenantys asmenys..."
Atsakyti
QUOTE(mama4XL @ 2010 01 28, 14:56)
12 mėnesių vidurkį, nes mano atvėju mazgis gimęs 2008 metų gale. VIsus 2009 gavau 100 proc. vaiko auginimo pinigus. Nuo dabar 85 procentus. Tai sako deklaruokit balandį, tai skaičiuos nuo balandžio iki balandžio ir ims vidurkį. Bet deja supliusavo vaikų alimentus draugo algą, nes seniūnijoje žino kur gyvena, mano ir gavomės milijonieriai. Užklausiau jei dar mama mano gyventų ar močiutė-pliusuotų ir tas doh.gif nežinau gal kiekvienoje seniūnijoje kitaip, bet pas mus taip, nes parašyta ...'jeigu šeima ar bendrai gyvenantys asmenys..."

kokioj cia seniunijoj? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wwwlaima @ 2010 01 28, 16:19)
kokioj cia seniunijoj? g.gif

o pas Jus kitaip?

pasirašykite, jei dar nepasirašėte:

http://www.peticijos.lt/visos/3110

gal ką išpešim mirksiukas.gif


Atsakyti
na is dalies as nesutinku kad tik daugiavaikem seimom.kuo skiresi mano sunus nuo kitu seimu daugiavaikiu,ka jis ne vaikas?ar kaskokios birutes,onutes vaikas jam tai nereikia?as viena auginu sunu tai man vadinasi lengva ir nereikia tu pinigeliu?manau isvis galejo palikti kaip buvo ir neliesti tu vaikuciu musu dedes ir tetos is seimo.
Atsakyti
QUOTE(pupppsis_22 @ 2010 01 28, 16:32)
na is dalies as nesutinku kad tik daugiavaikem seimom.kuo skiresi mano sunus nuo kitu seimu daugiavaikiu,ka jis ne vaikas?ar kaskokios birutes,onutes vaikas jam tai nereikia?as viena auginu sunu tai man vadinasi lengva ir nereikia tu pinigeliu?manau isvis galejo palikti kaip buvo ir neliesti tu vaikuciu musu dedes ir tetos is seimo.



Čia nesvarbu kiek vaikų turime, bet kalba apie vaiko pinigus eina.
Aš jus puikiai suprantu, kad sunku. Ir mano šeima per jų gudrius įstatymus patyrė -860 litų. Bet mūsų ir daugiau-juk tai vaiko pinigai, o ne pinigai už vaikus.
Atsakyti
Sveiki,

Vaikui 6 men. Zadu grizti i darba, is sodros motinystes pasalpos nebegausiu. Tai jei teisingai suprantu, man priklausys vaiko pinigai iki 3 metu (97?? ar 143 (nes 3 vaikai seimoje)), nepriklausomai nuo mano gaunamu pajamu???

(Nes iki 2 metu moka toms, kas negauna motinystes ismokos?).
Kreiptis i savo seniunija?

Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Muse @ 2010 01 28, 18:47)
Sveiki,

Vaikui 6 men. Zadu grizti i darba, is sodros motinystes pasalpos nebegausiu. Tai jei teisingai suprantu, man priklausys vaiko pinigai iki 3 metu (97?? ar 143 (nes 3 vaikai seimoje)), nepriklausomai nuo mano gaunamu pajamu???

(Nes iki 2 metu moka toms, kas negauna motinystes ismokos?).
Kreiptis i savo seniunija?

Aciu.

taip kreipstis y seniunija
Nuo šių metų 2010 sausio 1 d. vaikams skiriamos išmokos:

už vaiką nuo gimimo iki 2 metų kas mėnesį yra mokama po 97,5 lito, jei už tą vaiką nemokama motinystės (tėvystės) išmoka arba ji mokama, bet yra mažesnė nei 525 litai;

už vaikus nuo 2 iki 7 metų kas mėnesį mokama po 52 litus, jei šeimos pajamos vienam asmeniui per mėnesį neviršija 525 litų;

už vaikus nuo 7 iki 18 metų kas mėnesį mokama po 52 litus, jei šeimoje auga trys ir daugiau vaikų, o šeimos pajamos vienam asmeniui per mėnesį neviršija 525 litų.
4u.gif
Atsakyti
O gal galit parasyti, kokios vienkartines ismokos priklauso seimai uz vaikeli, jei seimoje dirbanti yra tik mama, tevas stovi darbo birzoj. vaikelis turi gimti geguzes men.
Atsakyti