Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(DAIIVA @ 2010 03 01, 19:00)
reikia eiti is naujo rasyti  mirksiukas.gif as siandien buvau perasiau prasyma nuo balandzio sake mokes man  4u.gif
Papildyta:



Aciu 4u.gif mirksiukas.gif taip ir galvojau ax.gif o tai, varineja mamas biggrin.gif neturi geros sistemos unsure.gif arba nenori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama4XL @ 2010 03 02, 11:09)
Taip daugiavaikė.
Papildyta:
Na, tai Jūs matomai dar dirbate kažkur, kad kažkokie pinigai yra pas Jus, kad ir 300 litų. Aš viena,vaikai gauna alimentus 500 litų ir viskas.pakolkas dirbo vieta dar yra, bet nuo birželio mano darbo nebeliks, o man dar už mažiuką kaip ir priklausytų motinystės pašalpa, tai buvau paklaust, tai man ten paskaičiavo. Tai toks juokas suėmė,kad kam dirbti tada?nes nedirbant dar daugiau pinigėlių. Nu kažkas nerealaus. Kai dirbi niekas nepriklauso, nei maitinimas niekas ir nesvarbu, kad namuose "nuosavas"darželis. Nedirbi-prašom pinigų, kompensacijų. Na dabar jau supratau ką reiškia vaikai, tai "verslas" doh.gif
Na aš nežinau, bet man tai išaiškino, kad jeigu šeimai kiekvienam neišeina po 315 litų, tai priklauso pašalba. Bet Jūs ne į rankas gaunamus pinigus skaičiuokit o "popierinius"



as niekur dabar nedirbu. esu nesusituokusi, alimentai nepriteisti kolkas. taciau i seimos sudeti ieinu tik as ir vaikas, nes tevas nepadeda 4u.gif tai vat man ir pasake kad man niekas nepriklauso, tik kazkokie 12 lt g.gif o jei prisiteisciau alimentus tada 24 lt per menesi g.gif cia jos skaiciavo kazkaip nuo tu 350. zodziu nieko nesupratau,,,, schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sabalia @ 2010 03 02, 22:37)
as niekur dabar nedirbu. esu nesusituokusi, alimentai nepriteisti kolkas. taciau i seimos sudeti ieinu tik as ir vaikas, nes tevas nepadeda 4u.gif  tai vat man ir pasake kad man niekas nepriklauso, tik kazkokie 12 lt g.gif  o jei prisiteisciau alimentus tada 24 lt per menesi g.gif  cia jos skaiciavo kazkaip nuo tu 350. zodziu nieko nesupratau,,,, schmoll.gif



Nu aš tai šituose reikaluose nenusimanau tik sakau ką sakė man. Bet va žiūrėkit vis tiek paradoksas. Kai gausi alimentus, tai daugiau pinigų priklauso-nu aišku ten 12 litų, tai net nesijaus, bet va dvigubai. O kai nieko negauni, tai ir nieko ...
Atsakyti
Tikrai nepakartojamas dalykas gyventi Lietuvoje. Jei taip progresuos, tai greit reiks valdziai moketi uz tai, kad turi vaiku...
Atsakyti
Sveikutes,ar i seimos pajamas tuos 525lt,ieina vien darbo uzmokestis ir socialines pasalpos.As gaunu europos parama uz paselius,ar ir juos iskaiciuoja i bendrasias pajamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenke @ 2010 03 03, 15:40)
Sveikutes,ar  i  seimos  pajamas  tuos  525lt,ieina  vien  darbo  uzmokestis ir  socialines pasalpos.As  gaunu  europos  parama uz  paselius,ar  ir  juos  iskaiciuoja  i  bendrasias  pajamas g.gif


taip skaiciuojama viskas,net ir pardavimai nek.turto ir t.t..visos pajamos,kurias gaunate unsure.gif smile.gif
Atsakyti
[quote=daugvaikuciu,2010 02 25, 22:32]
Reikia parasyti prasyma moketi vaiko pinigus ir pasiskaiciuot,ar vienam seimos nariui tenka maziau nei 525lt.
Visa tai galioja iki 2010 gruodzio 31d.,tas sumazinimas


o tai jus pasakykit kaip dabar yra.as turiu suneli jam 9.5 men pasalpos gaunu 580 lt.buvau nuejus i socialini susizinot tai pasake kad man nieko nepriklauso,nes virsija 525lt.bet as galvojau kad vaikas irgi yra asmuo,tai kaip dabar suprast?tai iseina as su vaiku esam VIENAS ASMUO g.gif doh.gif
Atsakyti
[quote=mazutesaule,2010 03 05, 11:40]
[quote=daugvaikuciu,2010 02 25, 22:32]
Reikia parasyti prasyma moketi vaiko pinigus ir pasiskaiciuot,ar vienam seimos nariui tenka maziau nei 525lt.
Visa tai galioja iki 2010 gruodzio 31d.,tas sumazinimas
o tai jus pasakykit kaip dabar yra.as turiu suneli jam 9.5 men pasalpos gaunu 580 lt.buvau nuejus i socialini susizinot tai pasake kad man nieko nepriklauso,nes virsija 525lt.bet as galvojau kad vaikas irgi yra asmuo,tai kaip dabar suprast?tai iseina as su vaiku esam VIENAS ASMUO g.gif doh.gif
[/quote]


man lygiai tas pats kaip ir jums. kiek buvau nuejusi, kiek klaususi, tiek man buvo atsakyta jog niekas nepriklauso. nors ir vienam seimos nariui neiseina 525 lt. na bent jau pinigeliai nepriklasuo, o vat maisto tie paketai turetu seip priklausyti. vis sis tas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sabalia @ 2010 03 05, 11:43)
man lygiai tas pats kaip ir jums. kiek buvau nuejusi, kiek klaususi, tiek man buvo atsakyta jog niekas nepriklauso. nors ir vienam seimos nariui neiseina 525 lt. na bent jau pinigeliai nepriklasuo, o vat maisto tie paketai turetu seip priklausyti. vis sis tas ax.gif



pagal mano paskaiciavimus jums priklauso120 lt. nes vienam seimos nariui turi iseiti 350. tai dviems 700 lt. jus gaunat 580, tai jums primoketi turi 120 lt. o jei vyra paduosit alimentams, tai tada ne tik vaikui bet ir jums priklausys 120. t.y 240 lt. man taip aiskino mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sabalia @ 2010 03 05, 10:46)
man lygiai tas pats kaip ir jums. kiek buvau nuejusi, kiek klaususi, tiek man buvo atsakyta jog niekas nepriklauso. nors ir vienam seimos nariui neiseina 525 lt. na bent jau pinigeliai nepriklasuo, o vat maisto tie paketai turetu seip priklausyti. vis sis tas ax.gif

Na tuomet reikes eit kreiptis nors del tu maisto paketu.
Papildyta:
pagal mano paskaiciavimus jums priklauso120 lt. nes vienam seimos nariui turi iseiti 350. tai dviems 700 lt. jus gaunat 580, tai jums  primoketi turi 120 lt. o jei vyra paduosit alimentams, tai tada ne tik vaikui bet ir jums priklausys 120. t.y 240 lt. man taip aiskino mirksiukas.gif


O tai kur man dabar eit ir is kur man suzinot kiek man priklauso,kai socialiniam aiskina kad nieko man nepriklauso.is vaiko tevo alimentu negausiu,nes yra nedirbantis,krizes metu buvo atleistas,o is sodros negauna nes per mazas darbo stazas buvo.
Atsakyti
QUOTE(mazutesaule @ 2010 03 05, 11:53)
O tai kur man dabar eit ir is kur man suzinot kiek man priklauso,kai socialiniam aiskina kad nieko man nepriklauso.is vaiko tevo alimentu negausiu,nes yra nedirbantis,krizes metu buvo atleistas,o is sodros negauna nes per mazas darbo stazas buvo.



i socialines rupybos skyriu nueikite. pasiskaitykite socmin.lt tinklalapyje, ten viskas paaiskinta. bet tikrai vienam zmogui turi iseiti 350 lt. o jie paskui tik primoka kiek priklauso. siuo atveju jei jus gyvenate dviese su vaiku (kaip ir as) tai reikalinga pazyma apie seimos sudeti. todel jums turi iseiti 700 lt ant dvieju zmogeliu. jei neisieina,jie privalo primoketi jums ta skirtuma.

tikiuosi suprantamai parasiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sabalia @ 2010 03 05, 12:09)
i socialines rupybos skyriu nueikite. pasiskaitykite socmin.lt tinklalapyje, ten viskas paaiskinta. bet tikrai vienam zmogui turi iseiti 350 lt. o jie paskui tik primoka kiek priklauso. siuo atveju jei jus gyvenate dviese su vaiku (kaip ir as) tai reikalinga pazyma apie seimos sudeti. todel jums turi iseiti 700 lt ant dvieju zmogeliu. jei neisieina,jie privalo primoketi jums ta skirtuma.

tikiuosi suprantamai parasiau mirksiukas.gif

tai nauja bajeri suzinojau,kad kam neiseina tie 525,kad primoka tik skirtunma? doh.gif
Atsakyti
As gaunu is sodros ne pilnus 500 lt,mazei 1.6 metuku,buvau nuejusi i savo soc. centra-man pasake,kad jokios priemokos nepriklauso,tik kompensacija uz sildimai
(daug poperizmo,nes as priregistruota pas mama) ir maistas.
Atsakyti