Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

aciu uz gerus zodzius, butinai parasysiu gavau ar ne, nes sia sav turetu buti... 4u.gif
Atsakyti
Cia visi tikisi,kad sia sav gausim.
Atsakyti
Mes jau 4 kovo gavome,cia Kaune.
Atsakyti
as ir kauniete ir nieko negavau, gal visai nebemokes unsure.gif
Atsakyti
As uz sausi gavau vasario men. atrodo 10 d. o uz vasari siandien. 4u.gif
Vilnius Swed
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mumukas: 09 kovo 2010 - 11:22
Sveikos mergaitės,

gal kuri man atsakys, dabar bandau skaičiuoti ir va nežinau g.gif
žodžiu ar skaičiuojant mano ir vyro pajamas per 2009 metus, reikia pridėti per 2009 metus gautus vaiko pinigėlius, norint kad sužinočiau ar priklausys vaiko pinigėliai mums ir toliau?
Ar skaičiuoti užtenka tik mano ir vyro pajamas?

ir dar vienas klausimas ar skaičiuojant pajamas per 2009 metus, reikia pridėti tą sumą, kurią gavau 2009 metų sausį (tai buvo motinystės pašalpa už 2008 metų gruodžio mėn.) tik pervesta sausio mėnesį? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smileja: 09 kovo 2010 - 11:31
na dauguma vasarri negavo uz sausi kiek supratau ir as negavau vasari ir dar si menesi negavau, tai sakau gal nueme.....
ir pad mane vilniaus swed bet ten gal eiliskumas koks yra ar nuo kokiu savivaldybiu ar seniuniju priklauso
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2010 03 09, 11:32)
na dauguma vasarri negavo uz sausi kiek supratau ir as negavau vasari ir dar si menesi negavau, tai sakau gal nueme.....
ir pad mane vilniaus swed bet ten gal eiliskumas koks yra ar nuo kokiu savivaldybiu ar seniuniju priklauso
unsure.gif



Jeigu jums priklauso,tai jus gausit.As irgi dar negavau.Nors irgi swed bankas. g.gif
Atsakyti
oi, jau kad nusirasiau...pas mane seb vb..... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(timotey @ 2010 03 09, 00:50)
Mes jau 4 kovo gavome,cia Kaune.

o as dar nieko negavau.. tai jau taip tiketis, kad si menesi kaune nebegausiu? as vasario 9d. parasiau ta prasyma, kad man nuo rugsejo po tuos 52t atiduotu
Atsakyti
Mergaitės, nepaverskit šios temos tik pašalpų aptarinėjimui gavau, negavau, laukiu... Kelios žinutės gali praslinkti, bet jau eina antras lapas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Tinginiuke* @ 2010 03 09, 12:32)
na dauguma vasarri negavo uz sausi kiek supratau ir as negavau vasari ir dar si menesi negavau, tai sakau gal nueme.....
ir pad mane vilniaus swed bet ten gal eiliskumas koks yra ar nuo kokiu savivaldybiu ar seniuniju priklauso
unsure.gif


As irgi negavau kaip ir daugelis ir daugiau negausiu. Pasiskambinau į socialines paramos skyriu ir man pasake, kad tie, kurie gauna pinigus is sodros vaiko pinigu nebegaus. Vat taip vat, pikta baisiai gun_bandana.gif
Atsakyti