Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

QUOTE(berniukumama @ 2010 02 02, 11:08)
Taip suprantama, kad kiekvienam skyriui sava tvarka bent pas mus, tai esu girdejusi ne viena nusiskundima ir zmoniu nepasitenkinima. Nuejes pasijauti tokis vargsas zmogelis, nieko nezinantis ir t.t. Atrodo, kad jos is savo kisenes mums moka tuos menkus 52 litukus  schmoll.gif  O kai pradedi aiskinti ir destyti savo tiesas, tada jau pacios sedi ir nesupranta apie ka cia kalbi, vaizdas tai graudus, nes issilavinimo lygis tikrai kai pas kuriuos darbuotojus yra ryskiai per zemas dirbti tokiose istaigose.
Buvau nusprendusi skundus rasyti, bet rupesciu yra kitu, todel nuleidau rankas. Visam siam reikalui reikia laiko skirti ir nervu, siuo metu nei vieno, nei kito neturiu  biggrin.gif
Miesto neminesiu, nes jau ir taip kai nueinu visi vos ne akim zudanciom ziuri  lotuliukas.gif

biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
del tu 97,5 noriu paklaust, ar tie 525 vienam seimos nariui ar tik tiems kam pasalpa iseina iki 525 ?
Atsakyti
QUOTE(saulyte:) @ 2010 02 02, 12:37)
del tu 97,5 noriu paklaust, ar tie 525 vienam seimos nariui ar tik tiems kam pasalpa iseina iki 525 ?

g.gif na matyt arba čia nesuformuluotas normaliai klausimas arba čia ne mano galvai suprast biggrin.gif
nors gal ir suprantu jei čia apie motinystės pašalpą tai tada jei mažiau gauna mama arba tėvas motinystės pašalpos kaip 525 tada priklauso ir išmoka vaikui o jei gauna daugiau tai tada išvis nepriklauso išmoka už tą vaiką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeroo7: 02 vasario 2010 - 12:41
QUOTE(zeroo7 @ 2010 02 02, 14:39)
g.gif na matyt arba čia nesuformuluotas normaliai klausimas arba čia ne mano galvai suprast biggrin.gif
nors gal ir suprantu jei čia apie motinystės pašalpą tai tada jei mažiau gauna mama arba tėvas motinystės pašalpos kaip 525 tada priklauso ir išmoka vaikui  o jei gauna daugiau tai tada išvis nepriklauso išmoka už tą vaiką.

nu supratau daugmaz biggrin.gif biski painiai paklausiau tai is naujo biggrin.gif
turiu panele 2,5 metu ir mazyle 1 men uz kuria manau gausiu tikrai daugiau nei 525. tai uz mazyle negausiu o uz didziaja gal? Nes dirbanti tik as, tetis nedirba ir asmeniui per men neiseina 525
Atsakyti
QUOTE(saulyte:) @ 2010 02 02, 12:46)
nu supratau daugmaz biggrin.gif biski painiai paklausiau tai is naujo biggrin.gif
turiu  panele 2,5 metu ir mazyle 1 men uz kuria manau gausiu tikrai daugiau nei 525. tai uz mazyle negausiu o uz didziaja gal? Nes dirbanti tik as, tetis nedirba ir asmeniui per men neiseina 525

taip tada gausit tik už vyresnę,bet turit seniūnijoje prašymą parašyti
Atsakyti
QUOTE(saulyte:) @ 2010 02 02, 13:46)
nu supratau daugmaz biggrin.gif biski painiai paklausiau tai is naujo biggrin.gif
turiu  panele 2,5 metu ir mazyle 1 men uz kuria manau gausiu tikrai daugiau nei 525. tai uz mazyle negausiu o uz didziaja gal? Nes dirbanti tik as, tetis nedirba ir asmeniui per men neiseina 525

tik pajamas reikia skaičiuotis 2009 metų ( nuo sausio iki gruodžio).
Atsakyti
QUOTE(zaleake @ 2010 01 28, 18:01)
taip kreipstis y seniunija
Nuo šių metų 2010 sausio 1 d. vaikams skiriamos išmokos:

už vaiką nuo gimimo iki 2 metų kas mėnesį yra mokama po 97,5 lito, jei už tą vaiką nemokama motinystės (tėvystės) išmoka arba ji mokama, bet yra mažesnė nei 525 litai;

už vaikus nuo 2 iki 7 metų kas mėnesį mokama po 52 litus, jei šeimos pajamos vienam asmeniui per mėnesį neviršija 525 litų;


esu girdėjau kad mok. amžiaus vaikams 52lt. nemoka bet jie gauna nemokoma maitinima mokyklose unsure.gif
Atsakyti
idomu pasidare ir man, idomu toks variantas:jeigu daugiavaike mama, augina vaikuti 1 m.amziaus, motin.pasalpa gauna didesne negu 525lt, bet ju pajamos tokios, kad nesieina 525lt kiekvienam seimos nariui, ir priklauso kruopos ir t.t.kiti vaikai jau nuo 7 m.Tai ar uz mazaji priklausys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyteeee @ 2010 02 03, 16:39)
idomu pasidare ir man, idomu toks variantas:jeigu daugiavaike mama, augina vaikuti 1 m.amziaus, motin.pasalpa gauna didesne negu 525lt, bet ju pajamos tokios, kad nesieina 525lt kiekvienam seimos nariui, ir priklauso kruopos ir t.t.kiti vaikai jau nuo 7 m.Tai ar uz mazaji priklausys g.gif

ne.
Beje, kaip ten yra su nemokamu maitinimu, sako, kad jei gauna vaikai nemokama maitinima mokykloje, nieko nesti nereikia, automatiskai paskaiciuos pasalpa... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyteeee @ 2010 02 03, 17:39)
idomu pasidare ir man, idomu toks variantas:jeigu daugiavaike mama, augina vaikuti 1 m.amziaus, motin.pasalpa gauna didesne negu 525lt, bet ju pajamos tokios, kad nesieina 525lt kiekvienam seimos nariui, ir priklauso kruopos ir t.t.kiti vaikai jau nuo 7 m.Tai ar uz mazaji priklausys g.gif

uz mazaji neprikklausys jei pasalpa didesne uz 525, o kruopu turetu gaut , jei ne daugiau 525 iseina , buvau siandien soccialiniam, tai pastudijavau naujienas, o uz vaikus 52 lt turetu gaut jei 1 nariui neiseina 525
Atsakyti
QUOTE(saulyte:) @ 2010 02 03, 20:57)
uz mazaji neprikklausys jei pasalpa didesne uz 525, o kruopu turetu gaut , jei ne daugiau 525 iseina , buvau siandien soccialiniam, tai pastudijavau  naujienas, o uz vaikus 52 lt turetu gaut jei 1 nariui neiseina 525

sveiki, tai jei mano ir mb pajamos bendrai sudejus, nevirsija 525 lt 1 seimos nariui, tai tie 97,50 lt pasalpa priklauso mano pirmam vaikui iki jam sueis 3 metai?
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2010 02 04, 17:38)
sveiki, tai jei mano ir mb pajamos bendrai sudejus, nevirsija 525 lt 1 seimos nariui, tai tie 97,50 lt pasalpa priklauso mano pirmam vaikui iki jam sueis 3 metai?

52 Lt nuo 2 iki 7 m., jei šeimos pajamos per visus 2009 m. buvo mažiau nei 525 Lt 1-am šeimos nariui per mėnesį
Atsakyti