Įkraunama...
Įkraunama...

Išmokos vaikams, vaiko pinigai

Pasalpos ie nieko dalinti nereikia. Jei ji didesne nei 525, nepriklauso...
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 03 16, 16:32)
Pasalpos ie nieko dalinti nereikia. Jei ji didesne nei 525, nepriklauso...

aisku,dekui
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 03 16, 16:26)
Priklauso tie 97,5 lt iki kol pradeda gauti vaiko prieziuros pinigus.


iki siu metu sausio pirmos dienos pagal istatymus priklausydavo gauti 97lt, tik pagimdzius, iki kol gausi is sodros pirmus pinigelius po triju menesiu, o po naujo istatymo nebepriklauso.(mano drauge pasigimde 2009-12-10, tai gavo tik uz gruodi dali 97lituku(nes nepilnas menuo), o po nauju nuejo-sake nebepriklauso, nes naujas istatymas isejo)
-po naujo istatymo nebegauna ir tos kurios iki 2 metu gauna sau vienai daugiau nei 525lt
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 16, 16:56)
iki siu metu sausio pirmos dienos pagal istatymus priklausydavo gauti 97lt, tik pagimdzius, iki kol gausi is sodros pirmus pinigelius po triju menesiu, o po naujo istatymo nebepriklauso.(mano drauge pasigimde 2009-12-10, tai gavo tik uz gruodi dali 97lituku(nes nepilnas menuo), o po nauju nuejo-sake nebepriklauso, nes naujas istatymas isejo)
-po naujo istatymo nebegauna ir tos kurios iki 2 metu gauna sau vienai daugiau nei 525lt


Nuo 2010 m. sausio 1 d. išmoka vaikui skiriama ir mokama, vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinių išmokų perskaičiavimo ir mokėjimo laikinojo įstatymo (žin., 2009, Nr. 152-6820) nuostatomis:
Ø Vaikui (-ams) nuo gimimo iki 2 metų
Šeimos ar bendrai gyvenančių asmenų auginamam ir (ar) globojamam vaikui nuo gimimo dienos iki 2 metų yra skiriama ir mokama 0,75 bazinės socialinės išmokos (97,50 Lt) dydžio* išmoka per mėnesį, jeigu vaiko tėvai ar globėjai už tą vaiką negauna socialinio draudimo motinystės (tėvystės) pašalpos arba ją gauna, tačiau ši pašalpa yra mažesnė negu 1,5 valstybės remiamų pajamų (525 Lt) dydžio**.


Mamos, pasiskambinkit i ministerija ir paklauskit!
As siandien ta padariau ir man seniunija perves uz du men (nuo vaiko gimimo iki tol, kol prades moket pinigus uz vaiko prieziura) po 97,50 lt.

Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 03 16, 17:09)
  Nuo 2010 m. sausio 1 d. išmoka vaikui skiriama ir mokama, vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinių išmokų perskaičiavimo ir mokėjimo laikinojo įstatymo (žin., 2009, Nr. 152-6820) nuostatomis:
Ø       Vaikui (-ams) nuo gimimo iki 2 metų
Šeimos ar bendrai gyvenančių asmenų auginamam ir (ar) globojamam vaikui nuo gimimo dienos iki 2 metų yra skiriama ir mokama 0,75 bazinės socialinės išmokos (97,50 Lt) dydžio* išmoka per mėnesį, jeigu vaiko tėvai ar globėjai už tą vaiką negauna socialinio draudimo motinystės (tėvystės) pašalpos arba ją gauna, tačiau ši pašalpa yra mažesnė negu 1,5 valstybės remiamų pajamų (525 Lt) dydžio**.


Mamos, pasiskambinkit i ministerija ir paklauskit!
As siandien ta padariau ir man seniunija perves uz du men (nuo vaiko gimimo iki tol, kol prades moket pinigus uz vaiko prieziura) po 97,50 lt.


tai nori pasakyt, kad visoms tebepriklauso iki kol gausi pirmus pinigelius is sodros, tik nuo sausio pirmos reikia prasyma per naujo parasyt, jei pirma kart pildei gruodzio menesi?
pradedu galvot, kad darbuotojos tikrai neisiskaito i istatymu esme, arba pacios nesupranta apie ka istatymuose raso (darbus tokioms reikia keist)

dar vienas klausimelis del aiskumo, o tu susitvarkei sodroj dokumentus del motinystes pasalpos ar ne, pradedu galvotgal kai jos pasiziuri pajamas,gal mato paskaiciavimus- tai daryciau isvada,kad pirma reikia eiti i socialini tvarkytis,tik paskui i sodra,kad nerodytu,jog gausi 4u.gif
cia paskutinis tik siaip pamastymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 16 kovo 2010 - 16:57
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 16, 17:49)
tai nori pasakyt, kad visoms tebepriklauso iki kol gausi pirmus pinigelius is sodros, tik nuo sausio pirmos reikia prasyma per naujo parasyt, jei pirma kart pildei gruodzio menesi?
pradedu galvot, kad darbuotojos tikrai neisiskaito i istatymu esme, arba pacios nesupranta apie ka istatymuose raso (darbus tokioms reikia keist)

dar vienas klausimelis del aiskumo, o tu susitvarkei sodroj dokumentus del motinystes pasalpos ar ne, pradedu galvotgal kai jos pasiziuri pajamas,gal mato paskaiciavimus- tai daryciau isvada,kad pirma reikia eiti i socialini tvarkytis,tik paskui i sodra,kad nerodytu,jog gausi 4u.gif
cia paskutinis tik siaip pamastymas

Sodroj susitvarkiau.
O darbuotojos tikrai mazai ka ismano doh.gif As pirmiau skambinau i seniunija. Pasake niekas man nepriklauso. Tada paskambinau i ministerija. Ten graziai isaiskino, kad nuo vaiko gimimo iki kol pradesiu gaut uz vaiko prieziura is sodros priklauso!
Tada perskambinau i seniunija ir pasakiau ka sake ministerija (tuo paciu pasiuliau patiems paskambinti). Jie ta ir padare. Perskambine pasake, kad atvaziuociau parasyti prasyma.
Tagi mums tie pinigai tikrai priklauso, tik gali tekt del to pakovot...

(daug mamu del to kovojo, bet visos kas domejosi, ta pasalpa gavo)
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 03 16, 18:40)
Sodroj susitvarkiau.
O darbuotojos tikrai mazai ka ismano  doh.gif As pirmiau skambinau i seniunija. Pasake niekas man nepriklauso. Tada paskambinau i ministerija. Ten graziai isaiskino, kad nuo vaiko gimimo iki kol pradesiu gaut uz vaiko prieziura is sodros priklauso!
Tada perskambinau i seniunija ir pasakiau ka sake ministerija (tuo paciu pasiuliau patiems paskambinti). Jie ta ir padare. Perskambine pasake, kad atvaziuociau parasyti prasyma.
Tagi mums tie pinigai tikrai priklauso, tik gali tekt del to pakovot...

(daug mamu del to kovojo, bet visos kas domejosi, ta pasalpa gavo)


saunuole tu
thumbup.gif
visiems nosytes socialiniam nusluostei
Atsakyti
Sian buvau soc.centre,manes paklause ar gaunu siuo metu daugiau negu 525 lt motinistes pasalpos(cia del 97 lt iki 2 metu),pasakiau kad maziau,tai mane uzrase pas konsultante balandzio men.Man labai idomu,cia visus taip uzrasineja?Ir ka jie ten darys,skaiciuos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 16, 22:14)
Sian buvau soc.centre,manes paklause ar gaunu siuo metu daugiau negu 525 lt motinistes pasalpos(cia del 97 lt iki 2 metu),pasakiau kad maziau,tai mane uzrase pas konsultante balandzio men.Man labai idomu,cia visus taip uzrasineja?Ir ka jie ten darys,skaiciuos?  g.gif

bet kaip vilkina laika,kodel tik balandzio menesi?

klausykit dabar dar toks klausimas,
viena mamyte kazka sake,kad jei gauni soc parama, tai ir uz mazaji iki 2 metu 97lt sugrazina, nors mamos pajamos menesiui didesnes virs 525lt
gal kas susiduret, arba tiksliai zinot, nes cia tik nuogirda girdejau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 16 kovo 2010 - 21:25
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 16, 21:22)
bet kaip vilkina laika,kodel tik balandzio menesi?

klausykit dabar dar toks klausimas,
viena mamyte kazka sake,kad jei gauni soc parama, tai ir uz mazaji iki 2 metu 97lt sugrazina, nors mamos pajamos menesiui didesnes virs 525lt
gal kas susiduret, arba tiksliai zinot, nes cia tik nuogirda girdejau




Tai cia pats arciausias mienuo,nes kituose soc.centrose tik geguzes men laisvas.O del pinigeliu tai nezinau,nesusiduriau su situo.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 16, 23:00)
Tai cia pats arciausias mienuo,nes kituose soc.centrose tik geguzes men laisvas.O del pinigeliu tai nezinau,nesusiduriau su situo.

pirma karta girdziu doh.gif kad ir taip buna
cia kokiam tu mieste tokias eiles turi laukti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 16 kovo 2010 - 22:50
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 16, 22:49)
pirma karta girdziu doh.gif kad ir taip buna
cia kokiam tu mieste tokias eiles turi laukti?




Vilniuj
Atsakyti