Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Išmokos vaikams, vaiko pinigai
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Socialinių reikalų labirintuose
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
vikosiuks
QUOTE(agule @ 2010 03 17, 15:11)
gal kas zinot, reikia eit tvarkytis popieriukus del dukrytes kad gauciau 52lt, bet idomu kaip jos ten skaiciuos ar man priklauso jei mano vyras puse metu dirbo nelegaliai ir kaip jokiu pajamu oficialiai ir negavo, tai jos ten neprisikabins is ko mes gyvenom? smile.gif
*

jei dirba nelegaliai - tai reisliasi yra bedarbis (nes slepia mokescius), ir turi stovet darbo birzoje. arba bent jau istot paskutine akimirka, kad paskui gautum uz vaikeli.
http://www.socmin.lt/index.php?533031094
Terra's galerija
Tam, kad gautum išmoką vaikui darbo biržoje stovėti nereikia, nemaišykite įstatymų rolleyes.gif
***Meskute***
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 17, 08:14)
Del to ir uzrasineja,kad eiliu nebutu ir nelaukt,ateini ta diena kuria uzrasyta,tuo laiku kaip parasyta ir nereikia po 2 val stovet,laukt. smile.gif  Bet rajone tai tikrai nezinau ar uzrasineje,vilniuje kai daug zmoniu,tai jie nespeje,kavos gi reikia isgert,kaip be jos ,o po kavos ir  smoke.gif norisi.
*

drinks_cheers.gif man asmeniskai tokia sistema patinka ,nereikia stot gyvon eilen nuo 6 ryto o kartais ir nuo 5 tekdavo doh.gif ,jei nenoredavai pralaukt visa diena ir nieko nepesus eit namo doh.gif
vikosiuks
QUOTE(Terra's galerija @ 2010 03 17, 20:14)
Tam, kad gautum išmoką vaikui darbo biržoje stovėti nereikia, nemaišykite įstatymų rolleyes.gif
*

o is kokios istaigos tecio pajamas pristatysi, nedirbti negali jeigu nesi invalidas ir panasiai.
tikiuos mamyte kai nueis del pasalpos pasitikslinti- parasys ar reikia ar nereikia.
man ir labai idomu pasidare.
gal as cia visas klaidinu doh.gif
Terra's galerija
Kreipiantis dėl išmokos vaikui, jei asmuo nedirbo, tai nedirbo, svarbu kad pajamos imant praėjusius kalendorinius metus arba imant praėjusius 12 mėnesių vienam šeimos nariui neviršytų 525 Lt.Todėl privalomai registruotis darbo biržoje tikrai nereikia.
JOLANCIUK
QUOTE(agule @ 2010 03 17, 14:11)
gal kas zinot, reikia eit tvarkytis popieriukus del dukrytes kad gauciau 52lt, bet idomu kaip jos ten skaiciuos ar man priklauso jei mano vyras puse metu dirbo nelegaliai ir kaip jokiu pajamu oficialiai ir negavo, tai jos ten neprisikabins is ko mes gyvenom? smile.gif
*

O jus gaunat kokiu pajamu? Jei jus gaunat tai dalins jusu pajamas ant visu,jei neuzteks kiekvienam po 525 lt,tai mokes jums uz vaika 52 lt. g.gif
edicike
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 17, 20:14)
o is kokios istaigos tecio pajamas pristatysi, nedirbti negali jeigu nesi invalidas ir panasiai.
tikiuos mamyte kai nueis del pasalpos pasitikslinti- parasys ar reikia ar nereikia.
man ir labai idomu pasidare.
gal as cia visas klaidinu doh.gif
*

Man atrodo ,kad ta d,birza irgi ne prie ko,nes as popierius jau susitvarkiau ....Mb pernai nedirbo 9men ,tik 3dirbo.ir birzoj nestovejo.
vikosiuks
QUOTE(edicike @ 2010 03 18, 15:32)
Man atrodo ,kad ta d,birza irgi ne prie ko,nes as popierius jau susitvarkiau ....Mb pernai nedirbo 9men ,tik 3dirbo.ir birzoj nestovejo.
*

tie 3 darbo menesiai, paskutiniai metu menesiai?

o ar gali buti, kad nuo savivaldybes priklauso?
nes kazkodel saviski turejau priverstinai nusiust praitais metais i darbo birza, kad gauciau pasalpa, ar cia dabar pagal nauja istatyma, gali ir nebedirbt ir uz vaikus gauti?
mia29
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 18, 16:45)

nes kazkodel saviski turejau priverstinai nusiust praitais metais i darbo birza, kad gauciau pasalpa, ar cia dabar pagal nauja istatyma, gali ir nebedirbt ir uz vaikus gauti?
*

Kaip man aiškino soc. paslaugų centre, kad gauti išmoką už vaikus, vyrui nereikia stovėt darbo biržoje. Bent jau aš gavau išmokas už savo 2 vaikus 104lt ir vyras nestovi darbo biržoje mirksiukas.gif
vikosiuks
QUOTE(mia29 @ 2010 03 18, 16:47)
Kaip man aiškino soc. paslaugų centre, kad gauti išmoką už vaikus, vyrui nereikia stovėt darbo biržoje. Bent jau aš gavau išmokas už savo 2 vaikus 104lt ir vyras nestovi darbo biržoje mirksiukas.gif
*

tada viskas aisku.
klausykit o jei vyras issiima verslo liudijima, tai kokia suma reikia, pripliusuot per menesi i bendras pajams?
edicike
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 18, 14:45)

*

taip,paskutiniai metu menesiai.
bet ismokos dar negavau unsure.gif
vikosiuks
QUOTE(edicike @ 2010 03 18, 21:58)
taip,paskutiniai metu menesiai.
bet ismokos dar negavau unsure.gif
*

tai jei nedirbtu- butu kitaip (nebutu is kur pazymos paimti)
vaida89
QUOTE(mia29 @ 2010 03 18, 16:47)
*

Mano sesuo taip pat gavo uz vaikus,nors vyras jos neuzsiregistraves DB.
domiliuk
kad vaikui priklausytu 52lt tai visos seimos pajamos turi nevirsyti 525lt?
Esha
QUOTE(domiliuk @ 2010 03 21, 16:09)
kad vaikui priklausytu 52lt tai visos seimos pajamos turi nevirsyti 525lt?
*

Motinystes pasalpa turi nevirsyti 525 lt.
vikosiuks
QUOTE(Esha @ 2010 03 21, 17:03)
Motinystes pasalpa turi nevirsyti 525 lt.
*

motinystes pasalpa turi nevirsyti 525lt jei nori 97lt gauti.
o 52litams motinystes pasalpa gali buti ir virs tukstancio - svarbu,kad kiekvienam seimos nariui nevirsytu 525lt
Esha
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 21, 18:19)
o 52litams motinystes pasalpa gali buti ir virs tukstancio - svarbu,kad kiekvienam seimos nariui nevirsytu 525lt
*

atsiprasau uz dezinformacija blush2.gif
domiliuk
*

o tai jei as gavau 625lt ir man aiskina, kad nepriklauso tie 52lt, nes atsiet turi nevirsyti 525lt, kaip cia tai suprast? man net nesumokejo uz paskutini menesi 97 lt, nes atseit nepriklauso ir pratese mokejima tik nuo to menesio kai nebegavau motinystes pasalpos
JOLANCIUK
QUOTE(domiliuk @ 2010 03 21, 22:05)
o tai jei as gavau 625lt  ir man aiskina, kad nepriklauso tie 52lt, nes atsiet turi nevirsyti 525lt, kaip cia tai suprast? man net nesumokejo uz paskutini menesi 97 lt, nes atseit nepriklauso ir pratese mokejima tik nuo to menesio kai nebegavau motinystes pasalpos
*

o koki mokejima pratese?
Niktė
QUOTE(domiliuk @ 2010 03 21, 22:05)
o tai jei as gavau 625lt  ir man aiskina, kad nepriklauso tie 52lt, nes atsiet turi nevirsyti 525lt, kaip cia tai suprast? man net nesumokejo uz paskutini menesi 97 lt, nes atseit nepriklauso ir pratese mokejima tik nuo to menesio kai nebegavau motinystes pasalpos
*

Jeigu jūs gavote motinystės pašalpą 625, tada iki dviejų metų už vaiką mokami pinigėliai t. y. 97 lt jums nepriklauso. Jie priklauso tik tada, kai vaikas yra virš 2 metukų ir šeimos pajamos vienam šeimos nariui ne daugiau kaip 525 lt. Kokio amžiaus vaikutis? Ar jų du? Nes nežinant vaikų skaičiaus ir amžiaus labai sunku komentuoti
domiliuk
sausio 22d suejo 2 metukai tai uz tas 22 dienas nemokejo, sumokejo tik uz likusias 9 sausio dienas jau tuos 52lt, uz vasari ir gavau 52 lt. tai uz sausi nebepriklause, nes gavau daugiau nei 525lt, nu aisku tada
Niktė
QUOTE(domiliuk @ 2010 03 22, 10:45)
sausio 22d suejo 2 metukai tai uz tas 22 dienas nemokejo, sumokejo tik uz likusias 9 sausio dienas jau tuos 52lt, uz vasari ir gavau 52 lt.  tai uz sausi nebepriklause, nes gavau daugiau nei 525lt, nu aisku tada
*

Teisingai, už sausio 22 nebepriklausė, nes jam buvo metukai o jūs gavote daugiau nei 525. O jau nuo dviejų metukų skaičiuojasi kad vienam šeimos nariui būtų ne daugiau kaip 525 4u.gif
sabalia
*

o pas mane pajamos tikrai nesiekia kiekvienam 525. ir man sake jog amn niekas nepriklauso. nieko nebesuprantu, vieni taip, kiti taip sako. tai kur pagaliau teisybe?
vikosiuks
QUOTE(sabalia @ 2010 03 22, 13:03)
o pas mane pajamos tikrai nesiekia kiekvienam 525. ir man sake jog amn niekas nepriklauso. nieko nebesuprantu, vieni taip, kiti taip sako. tai kur pagaliau teisybe?
*

as tvarkiausi uz du vaikus, vienam iki 2 metuku del 97lituku pasake, kad nepriklauso, nes motinystes pasalpa didesne nei 525 (skaiciuoja tik mamytes pajamas menesiui), ir liepe ateiti, kai sukaks lygiai du metukai, parasyt prasdyma, nes priklausys 52lt.
o didziajam jau virs 2 metuku moka po 52lt , nes bendrai isdalinus pajamas visai mano seimai kiekvienam netenka po 525lt
domiliuk
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 22, 13:12)
as tvarkiausi uz du vaikus, vienam iki 2 metuku del 97lituku pasake, kad nepriklauso, nes motinystes pasalpa didesne nei 525 (skaiciuoja tik mamytes pajamas menesiui), ir liepe ateiti, kai sukaks lygiai du metukai, parasyt prasdyma, nes priklausys 52lt.
o didziajam jau virs 2 metuku moka po 52lt , nes bendrai isdalinus pajamas visai mano seimai kiekvienam netenka po 525lt
*

man soc rupyboje sake, kad isvis visos pajamos turi nevirsyti 525lt tik tada priklauso tie vaiko pinigai, o ne vienam asmeniui. tai dabar laukiu balandzio menesio ir ziuresiu ar gausiu tuos 52lt, nes mano pajamos virsys tuos 525lt
vikosiuks
QUOTE(domiliuk @ 2010 03 22, 14:02)
man soc rupyboje sake, kad isvis visos pajamos turi nevirsyti 525lt tik tada priklauso tie vaiko pinigai, o ne vienam asmeniui. tai dabar laukiu balandzio menesio ir ziuresiu ar gausiu tuos 52lt, nes mano pajamos virsys tuos 525lt
*

pakartosiu dar karteli:
jei nori gauti 97lt (iki 2 metuku)- skaiciuoja tavo vienos pajamas, (tai reiskia tavo motinystes ismoka negali virsyti 525lt)
jei nori gauti 52lt (virs 2 metu)- skaiciuoja, tavo ir vyro benrdas pajamas, jos neturi virsyti 525lt (tavo motinystes pasalpa gali buti kad ir 1200lt, svarbu, kad bendrai sudejus su vyru - jums 3 (nezinau tiksliai kiek vaiku turi) menesines pajamos nevirsytu 525lt kiekvienam.
o tu 52lituku kita menesi negausi, nes reikes per naujo pildyti prasyma gauti 52lt, nes pries tai kiek supratau pildei 97lt (perskaiciuos jusu pajams ir pasakys ar priklauso)
domiliuk
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 22, 14:34)
pakartosiu dar karteli:
jei nori gauti 97lt (iki 2 metuku)- skaiciuoja tavo vienos pajamas, (tai reiskia tavo motinystes ismoka negali virsyti 525lt)
jei nori gauti 52lt (virs 2 metu)- skaiciuoja, tavo ir vyro benrdas pajamas, jos neturi virsyti 525lt (tavo motinystes pasalpa gali buti kad ir 1200lt, svarbu, kad bendrai sudejus su vyru - jums 3 (nezinau tiksliai kiek vaiku turi) menesines pajamos nevirsytu 525lt kiekvienam.
o tu 52lituku kita menesi negausi, nes reikes per naujo pildyti prasyma gauti 52lt, nes pries tai pildei 97lt (perskaiciuos jusu pajams ir pasakys ar priklauso)
*

ne ne, pildziau del ismokos vaikui apskritai tai jau buvo 2 metukai sueje vaikui ir sake atseit dabar skaiciuojama yra kitaip, turi nevirsyti 525lt isvis, o as auginu viena pati viena vaikuti ir nedirbu dabar, na man sitaip sake ne as pati taip sugalvojau, bet tai dabar liepe tik po metu ateit, nes tada vel reiks prasyma rasyt ir is naujo skaiciuos ar priklauso tai turetu visus tuos metus moket nepriklausomai nuo mano pajamu ar ne?
vikosiuks
QUOTE(domiliuk @ 2010 03 22, 14:40)
ne ne, pildziau del ismokos vaikui apskritai tai jau buvo 2 metukai sueje vaikui ir sake atseit dabar skaiciuojama yra kitaip, turi nevirsyti 525lt isvis, o as auginu viena pati viena vaikuti ir nedirbu dabar, na man sitaip sake ne as pati taip sugalvojau, bet tai dabar liepe tik po metu ateit, nes tada vel reiks prasyma rasyt ir is naujo skaiciuos ar priklauso tai turetu visus tuos metus moket nepriklausomai nuo mano pajamu ar ne?
*

jums tada tikrai priklauso, jei vaikui virs 2 metuku
ir pajamas tikrai skaiciuoja 525lt kiekvienam- taigi jusu pajamos gali buti ne didesnes nei 1050lt (2 asmenims)
nebent esat vedusi ir neissiskyrusi ir panasiai (arba seimos sudetyje yra irasyta dar kas nors- sugyventinis)
domiliuk
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 22, 14:46)
jums tada tikrai priklauso, jei vaikui virs 2 metuku
ir pajamas tikrai skaiciuoja 525lt kiekvienam- taigi jusu pajamos gali buti ne didesnes nei 1050lt (2 asmenims)
nebent esat vedusi ir neissiskyrusi ir panasiai (arba seimos sudetyje yra irasyta dar kas nors- sugyventinis)
*

tai tada truputi nusisnekejo ta moteriske ir man mokes tuos pinigus, aisku, aciu uz info smile.gif
edicike
Merginos , kada veliausiai moka,as vis dar negavau ismokos doh.gif
vikosiuks
QUOTE(domiliuk @ 2010 03 22, 14:53)
tai tada truputi nusisnekejo ta moteriske ir man mokes tuos pinigus, aisku, aciu uz info smile.gif
*

tikrai ivyko nesusipratimas, tikrai jums priklauso, cia placiau galite pasiskaitineti
JOLANCIUK
QUOTE(domiliuk @ 2010 03 22, 13:53)
*

Jums tikrai priklauso pinigeliai. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(edicike @ 2010 03 22, 13:55)
Merginos , kada veliausiai moka,as vis dar negavau ismokos doh.gif
*

moka už praėjusį mėnesį iki einamojo mėnesio 25 dienos.
edicike
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 22, 14:07)
Jums tikrai priklauso pinigeliai.  smile.gif
Papildyta:
moka už praėjusį mėnesį iki einamojo mėnesio 25 dienos.
*

Aisku.Man visada anksciau ismokedavo veliausiai iki 15d,uztai ir stresuoju.O jei neismokes(nors prasyma perrasiau),kur kreiptis ,vel i seniunija?
agusia
LABA DIENA AS VAT SIANDIEN BUVAU DEL 52LT ISMOKOS.AS BISKI KAZKO NESUPRATAU PABANDYSIU ISAISKINT SITUACIJA:GYVENU SU SUGYVENTINIU,SAUSI GIME MUSU DUKRYTE,BET IS PIRMOS SANTUOKOS TURIU DUKRYTE KURIAI YRA 5 METUKAI,GAUNU UZ JA ALIMENTUS,BET LIKAU NESUPRATUS KODEL REIK ATASKAITOS IS BANKO UZ ALIMENTUS IR KARTU SUGYVENTINIO PAZYMA IS DARBOVIETES?
vikosiuks
QUOTE(agusia @ 2010 03 22, 17:09)
LABA DIENA AS VAT SIANDIEN BUVAU DEL 52LT ISMOKOS.AS BISKI KAZKO NESUPRATAU PABANDYSIU ISAISKINT SITUACIJA:GYVENU SU SUGYVENTINIU,SAUSI GIME MUSU DUKRYTE,BET IS PIRMOS SANTUOKOS TURIU DUKRYTE KURIAI YRA 5 METUKAI,GAUNU UZ JA ALIMENTUS,BET LIKAU NESUPRATUS KODEL REIK ATASKAITOS IS BANKO UZ ALIMENTUS IR KARTU SUGYVENTINIO PAZYMA IS DARBOVIETES?
*

del to, kad skaiciuojasi visos jusu pajamos, jie nemato kiek alimentu gaunate- todel praso pazymos, o sugyventinio pajamu reikia, nes jis iregistruotas jusu seimos sudetyje- taigi skaiciuoja ir jo pajamas vaikams virs 2 metuku pasalpai gauti. taigi jums 4 viska sudejus, turi buti ne daugiau 2100lt per menesi
edicike
Pasiskambinau i seniunija,pasirodo nuo prasymo parasymo ,tik po 2men perves pinigus doh.gif Bent jau man taip pasake.O as laukiu ,nervuojuos..
erika_jaz
sveikos 4u.gif
turiu klausimeli del ismokos vaikui iki 2m(tu 97,5lt).zinau,kad jei mama gauna is sodros daugiau nei 525ltper men tie pinigais nepriklauso.cia vaiko prieziuros atostogu metu.o kaip tie 2men kai dekrete esi?esu girdejus,kad uz juos sumoka g.gif gal kas zinot apie tai?
vikosiuks
QUOTE(erika_jaz @ 2010 03 23, 14:16)
sveikos 4u.gif
turiu klausimeli del ismokos vaikui iki 2m(tu 97,5lt).zinau,kad jei mama gauna is sodros daugiau nei 525ltper men tie pinigais nepriklauso.cia vaiko prieziuros atostogu metu.o kaip tie 2men kai dekrete esi?esu girdejus,kad uz juos sumoka g.gif gal kas zinot apie tai?
*

taip uz juos sumoka thumbup.gif
erika_jaz
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 23, 15:02)
taip uz juos sumoka thumbup.gif
*

net ir tuo atveju jei is sodros gauni uz dekreta????
Vivgute
Gal galite pasakyti, kur savivaldybe moka 1430 lt vienkartine ismoka, cia ji neatskaicius mokesciu, ar dar nuskaiciuoja ir maziau i rankas gaunasi?

Dekui 4u.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Vivgute @ 2010 03 23, 16:19)
Gal galite pasakyti, kur savivaldybe moka 1430 lt vienkartine ismoka, cia ji neatskaicius mokesciu, ar dar nuskaiciuoja ir maziau i rankas gaunasi?

Dekui 4u.gif
*

Tiek ir gausit.(Kiekvienam gimusiam vaikui skiriama 11 bazinių socialinių išmokų dydžio (1430 Lt) vienkartinė išmoka.) Jeigu jus apie sita ismoka turejot omeny.
vikosiuks
QUOTE(Vivgute @ 2010 03 23, 17:19)

Dekui 4u.gif
*

sita suma gauni uz tai kad lietuvai pagimdai mazyli, nieko nenuskaito, tiesiog lovytei, vezimeliui, sauskelnytems, kad pradzia kudikelis turetu.
cia placiau.

Gimus vaikui

Kiekvienam gimusiam vaikui skiriama 11 bazinių socialinių išmokų dydžio (1430 Lt) vienkartinė išmoka.
Dokumentai, reikalingi išmokai gauti:

prašymas;
asmens tapatybės dokumentas;
vaiko gimimo liudijimas arba civilinės metrikacijos skyriaus išduotas dokumentas, kai vaiko gimimo liudijimas neišduodamas*.

ir gauni ja praejus 10 darbo dienu, nuo prasymo pasirasymo.
Vivgute
QUOTE(JOLANCIUK @ 2010 03 23, 17:50)
Tiek ir gausit.(Kiekvienam gimusiam vaikui skiriama 11 bazinių socialinių išmokų dydžio (1430 Lt) vienkartinė išmoka.) Jeigu jus apie sita ismoka turejot omeny.
*

Taip apie sita ismoka turejau omeny, tik suabejojau ar nenuskaito dar pajamu mokescio nuo jo ax.gif
JOLANCIUK
QUOTE(Vivgute @ 2010 03 23, 17:07)
Taip apie sita ismoka turejau omeny, tik suabejojau ar nenuskaito dar pajamu mokescio nuo jo  ax.gif
*

Nenuskaito,tiek ir gausit i rankas thumbup.gif
Vivgute
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 23, 18:06)
sita suma gauni uz tai kad lietuvai pagimdai mazyli, nieko nenuskaito, tiesiog lovytei, vezimeliui, sauskelnytems, kad pradzia kudikelis turetu.
cia placiau.

Gimus vaikui

Kiekvienam gimusiam vaikui skiriama 11 bazinių socialinių išmokų dydžio (1430 Lt) vienkartinė išmoka.
Dokumentai, reikalingi išmokai gauti:

prašymas;
asmens tapatybės dokumentas;
vaiko gimimo liudijimas arba civilinės metrikacijos skyriaus išduotas dokumentas, kai vaiko gimimo liudijimas neišduodamas*.

ir gauni ja praejus 10 darbo dienu, nuo prasymo pasirasymo.
*

DEKUI uz issamu atsakyma rolleyes.gif
vikosiuks
QUOTE(Vivgute @ 2010 03 23, 18:24)
DEKUI uz issamu atsakyma  rolleyes.gif
*

ir dar tau priklausys po 97lt uz pirmus du menesiukus, kudikeliui tik gimus. tuo paciu galesi susitvarkyt. o kai pradesi gauti motinystes ismoka ir ji bus didesne nei 525lt - tada nepriklausys iki vaikuciui susies du metukai, arba kol ismoka sumazes zemiau 525lt
erika_jaz
QUOTE(vikosiuks @ 2010 03 23, 18:31)
ir dar tau priklausys po 97lt uz pirmus du menesiukus, kudikeliui tik gimus. tuo paciu galesi susitvarkyt. o kai pradesi gauti motinystes ismoka ir ji bus didesne nei 525lt - tada nepriklausys iki vaikuciui susies du metukai, arba kol ismoka sumazes zemiau 525lt
*

tai ar priklauso uz tuos 2men tie pinigai ,jei gauni pinigus uz dekreta????atsakykit prasau,nes musu seniunijos soc darbuotoja man tvirtina,kad man nepriklauso g.gif
Levander
QUOTE(edicike @ 2010 03 23, 13:41)
Pasiskambinau i seniunija,pasirodo nuo prasymo parasymo ,tik po 2men perves pinigus doh.gif Bent jau man taip pasake.O as laukiu ,nervuojuos..
*

o aš praeitą mėnesį tvarkiaus dėl tų 97, 5lt ir man pasakė, kad kovą gausiu už 2 mėnesius. vis dar negaunu, tai gal ir aš be reikalo laukiu doh.gif doh.gif bet tada jau balandį už 3 mėnesius turėčiau gauti g.gif
domiliuk
QUOTE(Levander @ 2010 03 24, 14:39)
o aš praeitą mėnesį tvarkiaus dėl tų 97, 5lt ir man pasakė, kad kovą gausiu už 2 mėnesius. vis dar negaunu, tai gal ir aš be reikalo laukiu  doh.gif  doh.gif bet tada jau balandį už 3 mėnesius turėčiau gauti  g.gif
*

mes su drauge perrasem prasymus kovo 1d ir abiejom kovo 10d pervede, draugei iskart uz sausi ir vasari
JOLANCIUK
QUOTE(Levander @ 2010 03 24, 13:39)
o aš praeitą mėnesį tvarkiaus dėl tų 97, 5lt ir man pasakė, kad kovą gausiu už 2 mėnesius. vis dar negaunu, tai gal ir aš be reikalo laukiu  doh.gif  doh.gif bet tada jau balandį už 3 mėnesius turėčiau gauti  g.gif
*

Kaip man sake,tai balandzio men bus pinigeliai uz 3 menesius.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.