Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Venų varikozė
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
xde
QUOTE(Juratukas78 @ 2010 06 29, 16:18)
Dar vienas klausimukas, gal galit pasakyti kokia GK KLINIKOJE vienos konsultacijos  pas angiochirurgą  kaina dėl venų? 4u.gif
*

nieko nemokejau,kazkokia akcija dare,kad tyrimas nemokamai,kai siaip 200lt.
O pagooglinusi radau dabar tokias kainas:
su ligonių kasom 2450, be 4000 lt.
Beje,Klaipedoje,girdejau,zymiai pigiau.
Dar priskaiciuokite tyrimus,reikia ir vieno mokamo kraujo tyrimo(kiti nemokamai,jei socialiai drausta)
loruki
o jei turi siuntima operacijai vis tiek reikia moketi pinigelius? g.gif
xde
QUOTE(loruki @ 2010 07 01, 03:16)
*

jei darys chirurgiskai valstybineje ligonineje,tada ne,gal tik kai ka teks nusipirkti papildomai-vaistus ar kojines.
Lazerines operacijos visur mokamos.
Jurqita
QUOTE(loruki @ 2010 07 01, 02:16)
*

šiais laikais į nosį nemokamai niekas neduoda lotuliukas.gif juokauju žinoma
o jeigu rimtai, tai tas nemokamai su siuntimu atrodo taip:
maždaug pusės metų eilė (priklauso nuo miesto ir daktaro pas kurį norite patekti mirksiukas.gif );
prieš operaciniai tyrimai kainuos kaip ir visiems - privačiai ar neprivačiai besioperuojantiems;
tvarsliavą, vaistus po operacijos (http://www.100metu.lt/112/4115/receptiniai_vaistai/vaistai_is_f_raides/fraxiparine), kompresines kojines (pvz.: vokiškos Venotrain kainuoja apie 180 Lt viena kojinė) pirksite pati;
ir vis tiek pacientai duoda daktarui kelis šimtus litukų, kad "viskas pavyktų", anesteziologui, kad "atsibustų lengvai po operacijos", dar slaugėm ir med.sesutėm kaišioja šokoladus ar litukus, niu čia galima aišku ir kitokias ar dar visą eilę priežasčių įvardinti "už ką". Taip pas mus Lietuvoje atrodo NEMOKAMAI doh.gif
O galimas ir kitas variantas, pvz.:
http://www.daktaras.lt/chirurgines-operacijos
Paprastas chirurginė operacija privačioje klinikoje kainuoja 600 Lt (jeigu esate socialiai drausta), operaciją atliks žymiai greičiau ir bijau suklaidinti (čia reiktų dar pasitikslinti konkrečiai) ar į operacijos kainą neina tvarsliava ir kompresinė kojinė, nes operuojantis lazeriu tai šie dalykai jau yra įskaičiuoti į operacijos kainą. Apie priežiūros ir požiūrio į pacientą skirtumus turbūt neverta net kalbėti mirksiukas.gif , o jeigu gerai paskaičiuoti, tai kainų skirtumai nėra labai jau dideli smile.gif
loruki
teisingai sakai Jurgita lotuliukas.gif jau ir į nosį nemokamai nebegausi tongue.gif mes iš Klaipėdos esam, operacija reikalinga mano vyrui nes jam nuo cukraligės ir kojų venos "parėjo" doh.gif jau taip saugojom tas kraujagysles visokiais preparatais ir gyd. nurodymo laikėmės bet šnipštas doh.gif dabar sakė kad reikia kojinę lastinę nusipirkti nes bus reikalinga ir po operacijos...maniškis tiek bijo operacijos tai nežinau ...turbūt gyd. namuose gaus suleisti narkozę kad išvešti operacijai doh.gif lotuliukas.gif prisiskaitė kad cukrinukams kraujo krešėjimas visai kitas tai prisigalvojo kad trombas dar koks paklius....nieko nepakeisi kaip dievulis duos tikiuosi viskas gerai bus 4u.gif
Jurqita
QUOTE(loruki @ 2010 07 02, 11:48)
teisingai sakai Jurgita lotuliukas.gif  jau ir į nosį nemokamai nebegausi tongue.gif  mes iš Klaipėdos esam, operacija reikalinga mano vyrui nes jam nuo cukraligės ir kojų venos "parėjo" doh.gif jau taip saugojom tas kraujagysles visokiais preparatais ir gyd. nurodymo laikėmės bet šnipštas doh.gif dabar sakė kad reikia kojinę lastinę nusipirkti nes bus reikalinga ir po operacijos...maniškis tiek bijo operacijos tai nežinau ...turbūt gyd. namuose gaus suleisti narkozę kad išvešti operacijai doh.gif  lotuliukas.gif prisiskaitė kad cukrinukams kraujo krešėjimas visai kitas tai prisigalvojo kad trombas dar koks paklius....nieko nepakeisi kaip dievulis duos tikiuosi viskas gerai bus 4u.gif
*

Loruki, nepergyvenkite taip jau labai console.gif jeigu venų varikozės priežastis yra cukraligė, tai manau gydytojai tikrai imsis visų reikalingų medikamentinių priemonių. Ir operacija jau yra kraštutinė priemonė. aš lygiai taip pat apie 6 metus vartojau visokius vaistus, tepalus, bandžiau kojines, bet po paskutinio nėštumo vis tiek teko operuotis verysad.gif
Paprašykite gydytojo, kas viską smulkiai išaiškintų, kas ir kaip bus daroma. Nes dažniausiai mus gązdina nežinomybė mirksiukas.gif O kai žinai ko tikėtis ir supranti, kad taip ir turi būti, neatrodo jau viskas taip jau blogai. Visuomet prieš operaciją daromi tyrimai, tame tarpe ir kraujo krešumo. O po operacijos dar berods 5 dienas yra leidžiami vaistai kraujo krešumo mažinimui, kad išvengti trombų. Jeigu operacija chirurginė, nieko Jūsiškis nepajus - bus sapnų karalystėje biggrin.gif
loruki
ačiū Jurgita 4u.gif už palaikymą 4u.gif
Juratukas78
Norėčiau paklausti, buvau vienoj klinikoj (ne GK) ir pasakė, kad lazeriu galima operuoti tik šlaunies srityje maždaug per sprindį kur mano akimis venos ten nelabai matosi, tik dažnai ten skauda ir tikriausiai greitu laiku plėsis nes ties kelieniu jau yra susidarės guzelis, o ant visos blauzdos žiauriai išsiplėtę net su mazgais, ar bus galima tokias venas išsioperuoti GK klinikoj? Labai viliuosi, kad bus galima, nes chirurginiu baisoka. verysad.gif

QUOTE(Gravis @ 2010 05 06, 22:11)
linijinis šviesolaidis saugiai uždaro veną iki 1,5 cm diametro, žiedinis iki 2,5 cm diametro. Širdies chirurgijos klinikoje linijinis šviesolaidis. kokio diametro vena pas Jus? Gal vis del to galima ir lazerinę operaciją padaryt...
*

Murlyka
Sveikos, turiu ir as sita beda. Ji mane labai gazdina... Verciasi ir ant krutu, krutines ir ant blauzdu ir ant slaunu... pedu... nezinau kur dar nores issiverst. Greiciau ta rugpjucio 24d. Pasakytu, kad viskas gerai, nereik nervuotis verysad.gif Paveldejau is mociuciu ir mamos. taip kad nera kur dingt.
SaDa
Sveikos mamytes,

mano mama kankina irgi beda su venom. Reikalinga operacija, bet lazerine per brangi, tai galvojam apie operacija standartiska. Ar dar kas operuojates paprastai ir gal koki gera gydytoja parekomenduotumet Vilniuje.
Aciu
Auksine Zuvele Georgia
Labas,

na ka... as po operacijos jau. vakar "patvarke" mane lotuliukas.gif
Operavo GK klinikoje Klaipedoje, tad bandysiu atsakyti i jusu klausimus ir pasidalinti informacija....

QUOTE(Juratukas78 @ 2010 06 29, 08:15)
Ruosiuosi operuotis,  ir galvociau apie GK klinika, tik gal kas tiksliai zinot kokia vienos  kojos kaina su siuntimu? Ir dar domintu ar operacijos metu pašalina issipletusias venas ar ir kapiliarus uz ta pacia kaina. Ar kapiliarus reikia atskirai tvarkyti ir atskira kaina?
*

Klaipedoje vienos kojos kaina bent jau dabar yra 3000 lt. Su siuntimu nezinau kaip. Gydytojas tik minejo, kad is sios operacijos ligoniu kasos kompensuotu tik 500 litu. Kadangi Klaipedos skyrius dar nera pasirases sutarties su ligoniu kaskomis, tai man nekompensuos.
Kapiliaru turetu sumazeti po operacijos. Bet jei lieka, tai kaip supratau juos tvarko jau atskirai po kokiu 4 savaiciu...

Zodziu as vakar uz savo kojyte sumokejau 3000 lt.
Operacja truko gal valanda. Su lazeriuku paeme venas nuo kirksnies iki pat blauzdos (viena tokia turejau grazuole...).
Esu patenkinta, gydytojas labai fainas, jo jumoro jausmas raminanciai veikia, nes jei juokauja per operacija, vadinasi viskas ok smile.gif

Kokie rezultatai galesiu pasidalinti po kokiu 2 menesiu, tada viskas bus akivaizdu smile.gif

QUOTE(Kristuks @ 2010 06 29, 08:39)
Mane irgi domina paskutiniai klausimukai - ar už tą pačią kain ir veną sutvarko, ir kapiliarus?
O šiaip tai, kiek girdėjau, vienos kojos sutvarkymas kainuoja apie +-1500 Lt....  4u.gif  bet čia tik iš nuogirdų, o tiksliai nežinau... 4u.gif
*

Daugiau kainuoja, parasiau jau kiek. Bet tarkim, jei jums maziau ka tvarkyti reikia, gal ir maziau kainuotu... nezinau to... Po konsltacijos gydytojas pasakytu kas, kiek ir kaip... smile.gif

QUOTE(xde @ 2010 06 29, 13:08)
2009 sausi vienos kojos operacija kainavo 1800,buvo pritaikytos 2008m.kaina.Nuo 2009 m.,minejo,kad 2300.
Kapiliarai kartu netvarkomi.Bet,mano atveju,ju po operacijos labai sumazejo savaime.
*

Viska labai tiksliai parasei smile.gif

QUOTE(Juratukas78 @ 2010 06 29, 14:18)
Dar vienas klausimukas, gal galit pasakyti kokia GK KLINIKOJE vienos konsultacijos  pas angiochirurgą  kaina dėl venų? 4u.gif
*

Klaipedoje gydytojo Rolando Dagilaicio konsultacija kainavo 200 lt. Per ja padaro tyrimus visais reikiamais aparatais... ax.gif

QUOTE(xde @ 2010 06 29, 20:15)
nieko nemokejau,kazkokia akcija dare,kad tyrimas nemokamai,kai siaip 200lt.
O pagooglinusi radau dabar tokias kainas:
su ligonių kasom 2450, be 4000 lt.
Beje,Klaipedoje,girdejau,zymiai pigiau.
Dar priskaiciuokite tyrimus,reikia ir vieno mokamo kraujo tyrimo(kiti nemokamai,jei socialiai drausta)
*

Ir vel labai tiksliai viska parasei thumbup.gif
Visus kraujo tyrimus pasiradiau SORPO laroratorijoje - mokejau apie 100 lt smile.gif

QUOTE(loruki @ 2010 07 01, 01:16)
*

Privacioje klinikoje TAIP... smile.gif
sigita
Operavausi ir as venas, bet man pasalinta jau pries 3metus. Dare iprastine operacija, kadangi prie mano diagnozes lazeris jau netiko. atliko 14pjuviu per visa koja nuo kirksnies iki pedos. pjuviai gal 10-15mm, sugijo graziai, beveik nieko nesimato. Operacija atliko gyd. Bickauskas (jei gerai priesimenu), Vilniaus Antakalnio klinikose. realiai kainavo tik tvarsciai ir kitos priemones apie 100lt.
SaDa
o gal kas lanketes pas si gydytoja?
http://www.kardiolita.lt/index.php?cid=115...ių%20chirurgija
kokie atsiliepimai?
Ingese
Galkas operavotes koju venas Santariskiu klinikose?
sigita
QUOTE(SaDa @ 2010 09 10, 21:10)
o gal kas lanketes pas si gydytoja?
http://www.kardiolita.lt/index.php?cid=115...ių%20chirurgija
kokie atsiliepimai?
*

mano drauge, ten operavo klubu sanari. aptarnavimas puikus, gydytojai dirba tie patys kaip ir miesto ligoninese. pvz. ja operavo gydytojas, operuojantis ir Lazdynu kinikoje. Siulau rinktis gydytoja, o paskui jau gydymo istaiga pagal finansine bukle. Tas gydytojas, kuris operavo man venas, tuo pat metu operavo ir Sukicharos centre kur jo paslaugos kainavo tuo metu 3000lt.
SaDa
QUOTE(sigita @ 2010 09 13, 16:35)
mano drauge, ten operavo klubu sanari. aptarnavimas puikus, gydytojai dirba tie patys kaip ir miesto ligoninese. pvz. ja operavo gydytojas, operuojantis ir Lazdynu kinikoje. Siulau rinktis gydytoja, o paskui jau gydymo istaiga pagal finansine bukle. Tas gydytojas, kuris operavo man venas, tuo pat metu operavo ir Sukicharos centre kur jo paslaugos kainavo tuo metu 3000lt.
*

Mes norim pas Zabuli, tai Santariskese kai paskambinau sake, registruoja pas kraujagisliu chirurga, bet kuris is gydytoju bus laisvas tas ir ateis. Tai va uztat ir eisim privaciai koncultacijai, o jau del operacijos gal su juo tarsimes kad Santariskese operuotu.
miselegancija
Turėjau jau seniai atsiradusią (prieš kokius 15 m.) iššokusią veną blauzdoje. Didelių problemų dėl to niekada nejaučiau, tik paskutiniu metu jau ir mausti pradėdavo, tai mėšlungis traukdavo. Nusprendžiau operuotis, daugiau kosmetine prasme. Operaciją dariau prieš nepilną mėn., rugsėjo 1 d. Operavausi Vilniuje (kadangi čia ir gyvenu), VšĮ Vilniaus universitetinės Antakalnio ligoninės Dienos chirurgijos skyriuje (www.chirurgija.com). Gavau siuntimą iš poliklinikos chirurgo ir operaciją atliko tą pačią dieną, kitą dieną išrašė namo. Tik mane operavo tradiciniu būdu - du maži pjūviai, tris siūlės (jau ir dabar praktiškai pjūvių nesimato). Dėl operacijos lazeriu užklausiau, bet man kažkodėl jos nei pasiūlė, nei ja darė. Gal todėl kad nemokėjau į kišenę? g.gif Kadangi turėjau siuntimą, operaciją nieko nekainavo, tik elastinis tvarstį pirkau.
xde
QUOTE(miselegancija @ 2010 09 15, 23:00)
Dėl operacijos lazeriu užklausiau, bet man kažkodėl jos nei pasiūlė, nei ja darė. Gal todėl kad nemokėjau į kišenę? g.gif  Kadangi turėjau siuntimą, operaciją nieko nekainavo, tik elastinis tvarstį pirkau.
*

Antakalnio ligonineje lazeriu venu operaciju ir neatlieka,tik chirurgines.Be to,operacija lazeriu visada mokama,ar turetumete siuntima,ar ne.Uzsimokejus uz lazerine operacija speciali kojine jau ieitu i ta pacia kaina.
miselegancija
QUOTE(xde @ 2010 09 15, 23:17)
Antakalnio ligonineje lazeriu venu operaciju ir neatlieka,tik chirurgines.Be to,operacija lazeriu visada mokama,ar turetumete siuntima,ar ne.Uzsimokejus uz lazerine operacija speciali kojine jau ieitu i ta pacia kaina.
*

Tikrai atlieka tokias operacijas (nebent kalbam apie skirtingas ligonines, aš operavausi dar taip vadinamoje spec. ligoninėje Antakalnio gale, apie pačią operaciją ir kainas, kad NEMOKAMAI jos atliekamos irgi pabrėžiama tinklapio informacijoje, nuorodą buvau įrašiusi prieš tai) - pati prieš operaciją skambinau tinklapyje nurodytu telefonu ir klausiau apie tai, sakė atlieka lazeriu operacijas ir jos taip pat yra nemokamos. Taip pat apie tai klausiau ir pas operuojantį chirurgą (tik dėl kainos jau nesitikslinau), ar jie daro operacijas lazeriu, sakė daro, bet jeigu teisingai supratau chirurgo paaiškinimą, turi būti tam tikra venų patologija ar kažkas panašaus, kada tai būtų atliekama lazeriu. Tik va, man todėl ir keista, kad privačioje ligoninėje, tai gali pasirinkti operacijos būdą, o jau valstybinėje - nelabai ką novatoriškesnio tau ir pasiūlys.
Gravis
QUOTE(miselegancija @ 2010 09 15, 22:45)
Tikrai atlieka tokias operacijas (nebent kalbam apie skirtingas ligonines, aš operavausi dar taip vadinamoje spec. ligoninėje Antakalnio gale, apie pačią operaciją ir kainas, kad NEMOKAMAI jos atliekamos irgi pabrėžiama tinklapio informacijoje, nuorodą buvau įrašiusi prieš tai) - pati prieš operaciją skambinau tinklapyje nurodytu telefonu ir klausiau apie tai, sakė atlieka lazeriu operacijas ir jos taip pat yra nemokamos. Taip pat apie tai klausiau ir pas operuojantį chirurgą (tik dėl kainos jau nesitikslinau), ar jie daro operacijas lazeriu, sakė daro, bet jeigu teisingai supratau chirurgo paaiškinimą, turi būti tam tikra venų patologija ar kažkas panašaus, kada tai būtų atliekama lazeriu. Tik va, man todėl ir keista, kad privačioje ligoninėje, tai gali pasirinkti operacijos būdą, o jau valstybinėje - nelabai ką novatoriškesnio tau ir pasiūlys.
*

Nei vienoje valstybinėje ligoninėje lazerinės venų operacijos neatliekamos. Antakalnio ligoninė, (buvusi spec. ) turi lazerį, kurį naudoja stuburo operacijoms. Teoriškai juo galima atlikti ir venų opeacijas, bet praktiškai nėra nupirkta nei vieno šviesolaidžio tinkančio venoms- tik stuburo išvaržoms. Jei operuojančio chirurgo pavardė Tara......ius , tai jis žodžiais daug ką operuoja, bet tikrai nėra padaręs nei vienos lazerinės venų operacijos ir šiai dienai neturi net techninių galimybių (nėra šviesolaidžių) atlikti tokią operaciją. Valstybinės ligoninės , apart Antakalnio spec. neturi lazerių, kuriuos galima pritaikyti venoms, todėl ir nesiūlo. O neturi todėl, kad operacijos savikaina didelė, o valstybinės gydymo įstaigos oficialiai negali imti priemokų. Operacija į minusą- ligoninė link bankroto. smile.gif

P.S. Jei kas turi klausimų apie lazerius ir venas, klauskit, pasistengsiu atsakyt.
miselegancija
QUOTE(Gravis @ 2010 09 16, 00:28)
Nei vienoje valstybinėje ligoninėje lazerinės venų operacijos neatliekamos. Antakalnio ligoninė, (buvusi spec. ) turi lazerį, kurį naudoja stuburo operacijoms. Teoriškai juo galima atlikti ir venų opeacijas, bet praktiškai nėra nupirkta nei vieno šviesolaidžio tinkančio venoms- tik stuburo išvaržoms. Jei operuojančio chirurgo pavardė Tara......ius  , tai jis žodžiais daug ką operuoja, bet tikrai nėra padaręs nei vienos lazerinės venų operacijos ir šiai dienai neturi net techninių galimybių (nėra šviesolaidžių) atlikti tokią operaciją. Valstybinės ligoninės , apart Antakalnio spec. neturi lazerių, kuriuos galima pritaikyti venoms, todėl ir nesiūlo. O neturi todėl, kad operacijos savikaina didelė, o valstybinės gydymo įstaigos oficialiai negali imti priemokų. Operacija į minusą- ligoninė link bankroto. smile.gif

P.S. Jei kas turi klausimų apie lazerius ir venas, klauskit, pasistengsiu atsakyt.
*

Atsiprašau, jeigu mano prieš tai parašyta info buvo netiksli. Bet tikrai tokią info gavau ir iš poliklinikos chirurgo, ir pasiskambinus jų tinklapy nurodytu telefonu, ir prieš operaciją, kai kalbėjausi jau minėtu chirurgu Tar. Dabar jau man pačiai net lengviau pasidarė, nes galvojau - apgavo, nepasiūlė, o taip gražiai šnekėjo. O aš tik dėl to ir ryžausi operuotis, kad bus lazeriu ji atlikta. Kiek domėjausi, tai tikrai mačiau, kad visur lazerinės operacijos yra mokamos. Bet juk negali nepatikėti žmogumi, kai būtent teiraujiesi apie vieną operacijos būdą, o paskui kai paguldo į ligoninę, rinktis nebeturi iš ko. Naiviai tikėjau, kad žodžiai ir darbai negali skirtis schmoll.gif
jalka
itariu ir manes laukia operacija doh.gif vis skauda,tempia koja,blauzda lig patinusi...kazkada esu apturejusi giliuju venu uzdegima...
skausma jauciu ne vaiksciodama o butent ramybes periodu..vis sunkiau naktim uzmigt nezinai kaip ir kur padet koja doh.gif
bijau opercijos kaip velnias kryziaus...ir dar vis delsiu nueit pas seimos gydytoja siuntimo
** Svaja**
Sveikos merginos, planuoju operuotis po naujuju bet domiuosiu vis , pirma syk operuotabuvau iprastu budu 9darlazeriai nauja ir labai brangu buvo) biggrin.gif betdabar jauciu ne visiems tas lazeris ir tinka turbut? jei labai jau varikoze stipri turbut visviena su skalpeliuku pjauna unsure.gif ? Ar yra kazkokie tyrimai pries operacija kad nustatyti ar galima lazeriu ar velu? Aciu 4u.gif
Gravis
QUOTE(* Pati Ta* @ 2010 09 29, 13:01)
Sveikos merginos, planuoju operuotis  po naujuju bet  domiuosiu vis , pirma syk operuotabuvau iprastu budu 9darlazeriai  nauja ir labai brangu buvo) biggrin.gif  betdabar jauciu ne visiems tas lazeris ir tinka  turbut? jei  labai jau varikoze stipri turbut visviena su skalpeliuku pjauna unsure.gif ? Ar yra kazkokie tyrimai pries operacija  kad nustatyti ar galima lazeriu ar velu? Aciu  4u.gif
*

Ultragarsinis dvigubo skenavimo tyrimas arba kitaip Duplex scan
pulina
Labos,

Ieškau, skaitinėju, domiuosi lazerine operacija, daug čia sužinojau, bet noriu pasitikslint: jei noriu privačiai darytis šią operaciją, pvz GK Klinikoje, tai ten tiesiai ir skambintis reikia, pas savo gydytoją nėr ko ir eit,ane.. blink.gif tik jei sužinočiau, kad lazeriu jau nieko negalima pajoreguot, tadau jau siuntimo chirurginei operacijai... ar teisingai manau g.gif

xde
QUOTE(pulina @ 2010 10 02, 15:18)
jei noriu privačiai darytis šią operaciją, pvz GK Klinikoje, tai ten tiesiai ir skambintis reikia, pas savo gydytoją nėr ko ir eit,ane..  blink.gif

taip,pirmiau ten konsultacijai.
Jei nuspresite operuotis ,tada eisite pas savo gydytoja siuntimo operacijai(jei Jusu atveju dali operacijos kompensuotu ligoniu kasos) ir reikes atlikti kraujo tyrimus.
maliska
Labukas,mamytes....gal kuri nors daretes operacija pas gyd.Zabuli?... kaip praejo?ar buvot patenkintos?...ir dar noreciau suzinoti kiek tai mazdaug kainuoja? (ne privacioj klinikoj,o paprastoj ligoninej)
Realesne
4u.gif Man jau savaite po kombinuotos (lazeriu ir chirurginiu budu) operacijos BMP klinikoj, Kaune.
Galiu pasakyti, kad koja operuota pajauciau pries dvi dienas tik, nes iki to laiko ziauriai skaudejo galva, tai kojos ne nejauciau....
Papuoliau i 5 procentus, kurie po spinalines nejautros jaucia migreninius galvos skausmus. Aciu die, tai laikina, jau dvi dienas jauciu, kad koja operuota, galvos nebeskauda. smile.gif

Apie aptarnavima BMP - galiu pasakyti kad viskas super, tik nustebau, kad kojiniu kompresiniu neduos.

Pavasari, derinant opercijos data, buvo kalbeta, kad kojines iena i operacijos kaina. Dbr po operacijos, xirurgas pasake, kad kazkas ten jiems nepavyko, ir gausiu kompresines kojines pirkti pati. Taip, kad uz vienos kojos operacija mokejau 1200 + kazkur 200 litu bus uz kompresines kojines. Apie rezultatus kalbeti dar anksti, nes koja zydi visomis vaivirykstes spalvomis... smile.gif

Truputi neramina, kad nejautri kojos vieta ties kulniuku, per kur kaip suprantu buvo ivestas tas lazeris.... smile.gif
ZBITKA
nezinau ar besiplecianciu venu pozymis, bet ilgiau pavaiksciojus ar pastovejus skauda kojas, "zaibuoja" ten. be to, sia vasara padaugejo issipletusiu kapiliaru. vasara kojose kaupiasi skysciai. apie pakinkius isryskejo kelios venos. ar cia jau beprasidedanti varikoze? mano mociutei buvo varikoze iki zaizdu
Auksine Zuvele Georgia
QUOTE(ZBITKA @ 2010 10 26, 10:27)
nezinau ar besiplecianciu venu pozymis, bet ilgiau pavaiksciojus ar pastovejus skauda kojas, "zaibuoja" ten. be to, sia vasara padaugejo issipletusiu kapiliaru. vasara kojose kaupiasi skysciai. apie pakinkius isryskejo kelios venos. ar cia jau beprasidedanti varikoze? mano mociutei buvo varikoze iki zaizdu
*

Matomai kad taip ir bus... sad.gif saugok kojytes...
angelinka
QUOTE(ZBITKA @ 2010 10 26, 12:27)
*

ZBITKA,lygiai tas pats ir pas mane..ir mano mociutei iki zaizdu,kvadratines kojos pas ja,kiek operuota.Taip skaudu,jos ir sveikata nebloga ir atmintis super,bet vien del tu koju negali normaliai gyventi jau daugeli metu.Man dar lt nieko budavo,o vat italijoje vasara prie karsciu didziule kancia..Kazkas rase,kad reikia saugoti kojas,bet kaip ta daryti?Ar imanoma kaip nors uzkirsti kelia,kad toliau neplistu?ar tiesiog nuo likimo nepabegsi?..
ZBITKA
QUOTE(angelinka @ 2010 10 27, 20:49)
ZBITKA,lygiai tas pats ir pas mane..ir mano mociutei iki zaizdu,kvadratines kojos pas ja,kiek operuota.Taip skaudu,jos ir sveikata nebloga ir atmintis super,bet vien del tu koju negali normaliai gyventi jau daugeli metu.Man dar lt nieko budavo,o vat italijoje vasara prie karsciu didziule kancia..Kazkas rase,kad reikia saugoti kojas,bet kaip ta daryti?Ar imanoma kaip nors uzkirsti kelia,kad toliau neplistu?ar tiesiog nuo likimo nepabegsi?..
*

as einu pas daktarus lapkricio 18d. ziuresiu, ka sakys g.gif
_BG_
Norėjau jūsų paklausti, galbūt kuri žinote apie operacijas Ortopedijos klinikoje pas gydytoją L. Veličką. Kaip vyksta operacijos, kiek laiko dar tenka užsibūti po operacijos ir kokie ispūdžiai jos metu ir po jos ax.gif Taip pat ar duoda vaistus (raminamus ar nejautrą) ir kokius? 4u.gif
Murlyka
Nu siaubas, kiek serganciu sia liga,o dar sako, kad aceit po 50metu daugiausia suserga... Nieko panasaus, man idomu, del ko gydytojai laukiantis neperspeja, kad reiketu deveti spec. pedkelnes, kad butu gerai daugiau judet, maziau sedet, bet pagulet geriau ir pan. Po gimdymo (CP), sast hemorojus, po pusmecio (per karscius) venos lauk islindo ir toliau sekmingai lenda lauk. Man jau fobija vystosi. Kad ir kokius cyclo3fort, detraleksus (nuo kuriu uzia galvoj) ar ginkorfortus gerciau, kad ir kiek troxevazinai, venorutonais, liotonais tepciau jos vis lenda ir kasdiena vis labiau, pakinklyje sauna virsun visa riebi vena. Mama tik akis varto, jai paciai neuzilgo 50m, bet kojos daugiausiai kapiliaru tinklu israizgytos, tetu, mociuciu nei tinklo, nei per daug issokusiu venu nera. Kas cia darosi po velniu, tai vienas dievas zino. Angiochirurgas, jei ten buvo angiochirurgas, pasake, kad per daug save matau!!! Tai kurgi nematysi, kai visa violetiniu kraujagysliu isvagota! Ka daryt????!!!! Viso kuno juk lazeriu nenusvitinsi, vaistu tiek prisiryt negali, o gyvenima trumpina tai ne tas zodis...
Be to, angioch. man aiskino, kad tokia mano oda, aceit plona! Nu tai kodel jin tokia pries tai nebuvo, nejaugi jis toks kvailas ir nezino, kad sergant sita liga oda ploneja... Abejoju, kad VRCP koks nors vienas savo darba ismanantis gydytojas yra...
Realesne
4u.gif merginos, apturejusios lazerine koju venu operacija - po kiek laiko po operacijos "atitirpoP vieta prie kauliuko, kur lazeri iveda? man ten ji tokia "nutirpus", ir i vakara smarkiai patinsta, lyg buciau issisukus...

Busiu dekinga uz pasidalinima info.... 4u.gif
Auksine Zuvele Georgia
QUOTE(minte @ 2010 11 02, 16:12)
4u.gif  merginos, apturejusios  lazerine koju venu operacija - po kiek laiko po operacijos  "atitirpoP vieta prie kauliuko, kur  lazeri iveda?  man ten ji tokia "nutirpus", ir i vakara smarkiai patinsta, lyg buciau issisukus...

Busiu dekinga uz pasidalinima info....  4u.gif
*

Desinej kojoj neturiu nutirpimo, o kairej kojoj ir iki siol dar truputi jauciasi nutrirpimas, bet jis po mazu slegsta... Gydytojas sake, kad iki ė menesiu gali jaustis patirpimas...
Siulaui pamazele svelniai masazuoti vakare kokia 10-15 min smile.gif Man padeda smile.gif
Nijoliux
QUOTE(minte @ 2010 10 26, 11:20)
4u.gif  Man jau savaite po kombinuotos (lazeriu ir chirurginiu budu) operacijos BMP klinikoj, Kaune.
Galiu pasakyti, kad koja operuota pajauciau pries dvi dienas tik, nes iki to laiko ziauriai skaudejo galva, tai kojos ne nejauciau....
Papuoliau i 5 procentus, kurie po spinalines nejautros jaucia migreninius galvos skausmus. Aciu die, tai laikina, jau dvi dienas jauciu, kad koja operuota, galvos nebeskauda. smile.gif

Apie aptarnavima BMP - galiu pasakyti kad viskas super, tik nustebau, kad kojiniu kompresiniu neduos.

Pavasari, derinant opercijos data, buvo kalbeta, kad kojines iena i operacijos kaina. Dbr po operacijos, xirurgas pasake, kad kazkas ten jiems nepavyko,  ir gausiu kompresines kojines pirkti pati. Taip, kad uz vienos kojos operacija mokejau 1200 +  kazkur 200 litu bus uz kompresines kojines.  Apie rezultatus kalbeti dar anksti, nes koja zydi visomis vaivirykstes spalvomis... smile.gif

Truputi neramina, kad nejautri kojos vieta ties kulniuku, per kur kaip suprantu buvo ivestas tas lazeris.... smile.gif
*

Gal galima būtų plačiau sužinot, kas čia per kombinuotas metodas? Kuo jis geras be to, kad pigesnis nei operuojantis vien lazeriu?

Buvau ketvirtadienį III-ioj ligoninėj konsultacijoj pas gyd. Magalengą, tai taip pat nustatė abiejų kojų varikozę ir sakė reikalinga operacija. Kai užklausiau apie lazerinę, tai sakė, kad operuoti lazeriu jie planuoja pradėti maždaug po mėnesio ir dar užsirašė mano kontaktus. Bet kai pasidomėjau lazerinių kainom, tai verysad.gif Mūsų šeimai tai per daug... dar po 1200 kojai dar gal sukrapštytume...
Realesne
QUOTE(Nijoliux @ 2010 11 08, 14:42)
Gal galima būtų plačiau sužinot, kas čia per kombinuotas metodas? Kuo jis geras be to, kad pigesnis nei operuojantis vien lazeriu?

Buvau ketvirtadienį III-ioj ligoninėj konsultacijoj pas gyd. Magalengą, tai taip pat nustatė abiejų kojų varikozę ir sakė reikalinga operacija. Kai užklausiau apie lazerinę, tai sakė, kad operuoti lazeriu jie planuoja pradėti maždaug po mėnesio ir dar užsirašė mano kontaktus. Bet kai pasidomėjau lazerinių kainom, tai  verysad.gif  Mūsų šeimai tai per daug... dar po 1200 kojai dar gal sukrapštytume...
*

man aiskino taip, kad lazeriu gali sunaikinti tiesu kamiena, o vageles (kilpas) turi ispjaut chirurginiu budu. xirurgas jums paaiskintu placiau....
miselegancija
pasižiūrėkit adresu www.tonus.lt, jie prekiauja kompresinėmis kojinėmis, tikrai kainos mažesnės nei Solidea ar pan. firmos. Pati iš tonus.lt po kojos venos operacijos pirkau kompresines pėdkelnes ir kojines iki kirkšnies, jas mūviu praktiškai kas dieną. Negaliu palyginti su kitų firmų kompresinėmis pėdkelnėmis, bet šitos pirktos man visai thumbup.gif .
silwijana
Sveikos smile.gif Jau 3 savaites kaip issioperavau vena 3 ligoninej ,Kaune.Jauciuosi klaikiai.Diena tai dar dar...Bet naktimis neleidzia miegoti skausmas,aptirpimas prie pedos.Gal kas susidure su panasia padetim verysad.gif
Auksine Zuvele Georgia
QUOTE(silwijana @ 2010 11 16, 13:04)
Sveikos smile.gif Jau 3 savaites kaip issioperavau vena 3 ligoninej ,Kaune.Jauciuosi klaikiai.Diena tai dar dar...Bet naktimis neleidzia miegoti skausmas,aptirpimas prie pedos.Gal kas susidure su panasia padetim verysad.gif
*

Nezinau kokiu budu operavaisi... Man su lazeriu kai viska padare, tai aptirpimas jautesi ilgai - apie 2 menesius, tempima jauciau apie menesi, o didelio skausmo jokio nejauciau...
Ajurweda
Noriu pasiteirauti - ar pasidarius operaciją gali būti, kad ateityje vėl reikės operuotis?
Man irgi paskirta operacija, manau rinksiuosi chrurginiį būdą. Tik va galvoju ar tik nebus po tos operacijos dar blogiau? g.gif
dangaus žydryne
as ka tik is chirurgo konsultacijos, sake operuotis reiks. verysad.gif paklausiau kaip geriau, tai atsake chirurginiu, lazeriu sake visos problemos niekada neisprendzia, nes ten kazkur kazko nepasiekia iki galo(tiksliai nepasakysiu, nes jis ten mediciniskai aiskino). po kurio laiko, priklausomai nuo zmogaus, problema atsinaujina, sake ne viena verke jau kodel vel gumbai islindo... pinigu sumoka nemazai, o problema lieka. sake geriau pataupyk pinigelius....
tai va, bet kazkaip baisu tuo chirurginiu man, jau buvau sugalvojus lazeriu, bet dabar abejot pradejau... sake svarbiausia gerai issirinkt chirurga, geras chirurgas randu baisiu tikrai nepaliks... g.gif
gal yra kas jau daresi chirurginiu? kaip sveikot, ar ilgai skaudejo? apie lazerius daug atsiliepimu, o apie chirurgini mazokai, gal kas papasakos? 4u.gif
Mirtyšė
sveikos mergaites,

noreciau paklausti tu, kurios nesioja kompresines kojines iki kirksnies. ar jums nesmunka tos kojines zemyn? ar kazkaip jas pritvirtinat?

klausiu todel, kad mano vyrui jas paskyre, nupirkom, bet negali nesioti.... nuolat smunka, suvaziuoja ties keliu.... gal sakau kokiu gudrybiu yra, kaip jas pritvirtinti?
Gravis
QUOTE(Mirtyšė @ 2010 12 01, 16:31)
sveikos mergaites,

noreciau paklausti tu, kurios nesioja kompresines kojines iki kirksnies. ar jums nesmunka tos kojines zemyn? ar kazkaip jas pritvirtinat?

klausiu todel, kad mano vyrui jas paskyre, nupirkom, bet negali nesioti.... nuolat smunka, suvaziuoja ties keliu.... gal sakau kokiu gudrybiu yra, kaip jas pritvirtinti?
*

Arba blogai parinktas kojiniu dydis, arba lievas gamintojas.
rolandas_d
QUOTE(dangaus žydryne @ 2010 12 01, 15:27)
as ka tik  is chirurgo konsultacijos, sake operuotis reiks.  verysad.gif  paklausiau kaip geriau, tai atsake chirurginiu, lazeriu sake visos problemos niekada neisprendzia, nes ten kazkur kazko nepasiekia iki galo(tiksliai nepasakysiu, nes jis ten mediciniskai aiskino). po kurio laiko, priklausomai nuo zmogaus, problema atsinaujina, sake ne viena verke jau kodel vel gumbai islindo... pinigu sumoka nemazai, o problema lieka. sake geriau pataupyk pinigelius....
tai va, bet kazkaip baisu tuo chirurginiu man, jau buvau sugalvojus lazeriu, bet dabar abejot pradejau... sake svarbiausia gerai issirinkt chirurga, geras chirurgas randu baisiu tikrai nepaliks... g.gif
gal yra kas jau daresi chirurginiu? kaip sveikot, ar ilgai skaudejo? apie lazerius daug atsiliepimu, o apie chirurgini mazokai, gal  kas papasakos? 4u.gif
*

Kliedesiai chirurgo visiški. Taip kalba gydytojai, kurie neturi galimybių konkuruoti moderniojoje medicinoje, bet nori uždirbti tą vokelį. Man iki šiol keista, kodėl žmonės vis dar renkasi drąstiškas operacijas, vietoj komfortabilių mažai traumuojančių operacijų. Vienintelis motyvas, kurį galiu suprast, tai finansinis skirtumas. Bet ar chirurgas paaiškino, kad vien dėl pjūvio kirkšnyje beveik visada pasižeidžia limfiniai mazgai, ir po operacijo koja gali tinti visą gyvenimą? Tai ne vien , kad pakentesiu po operacijos ar gausiu papildomą narkozę, bet sutaupysiu pinigelių. Tai Jūsų organizmas, kurį saugot reik. Aš esu gydytojas kraujagyslių chirurgas. Dirbu GK klinikose Vilniuje ir Klaipėdoje. Atlikau per tris metus daugiau nei 1500 lazerinių venų operacijų. Labai kviečiu ateiti pas mane į nemokamą konsultaciją visus pacientus (-es), kuriems (kurioms) atsinaujino liga ir tas ne vienas, kurios verkė,nes kol kas nė viena nepasirodė. Su pagarba gyd. R. Dagilaitis
Mirtyšė
QUOTE(Gravis @ 2010 12 02, 00:38)
Arba blogai parinktas kojiniu dydis, arba lievas gamintojas.
*

labai aciu uz atsakyma 4u.gif

pirkom "Ortopedijos technikoj" MIKRO MAX kompresines kojines. nezinau, lievos jos ar geros g.gif
vyras buvo pas angiochirurga. jis paskyre kompresijos klase, parduotuveje ismatavo vyro koja ir pasake, jog reikia tokio dydzio. tai nejaugi blogai patare unsure.gif
ka dabar su jom daryt.... unsure.gif

vyras sako, jog aptempia jam labai gerai, koja gerai jauciasi. bet ka kojine vis pavaziuoja zemyn. ties kojos sulenkimu ( ties keliu) atsiranda rauksleles, kurios pradeda spausti. reikia jas nuolat aukstyn tempti. neprisitvirtina ta juosta virsuje normaliai. gal sakau kaltos labai plaukuotos kojos? g.gif
Mirtyšė
QUOTE(rolandas_d @ 2010 12 02, 01:00)
Su pagarba gyd. R. Dagilaitis
*

kaip saunu, jog temoje diskutuoja ne vien tie, ka sis negerumas paliete asmeniskai. labai smagu sutikti sios srities specialistu 4u.gif

gerbiamas gydytojau, norejau jums uzduoti klausima. kiek tiesos yra tokiuose mediku pasakymuose, jog tu zmoniu, kurie turi problemu su issipletusiom venom, aksciau ar veliau vistiek laukia tas pats finalas - operacija? ar neimanoma tos problemos kazkaip spresti, susvelninti kitais budais (kompresines kojines, vaistai ar pan)?
dangaus žydryne
QUOTE(rolandas_d @ 2010 12 02, 01:00)
Kliedesiai chirurgo visiški. Taip kalba gydytojai, kurie neturi galimybių konkuruoti moderniojoje medicinoje, bet nori uždirbti tą vokelį. Man iki šiol keista, kodėl žmonės vis dar renkasi drąstiškas operacijas, vietoj komfortabilių mažai traumuojančių operacijų. Vienintelis motyvas, kurį galiu suprast, tai finansinis skirtumas. Bet ar chirurgas paaiškino, kad vien dėl pjūvio kirkšnyje beveik visada pasižeidžia limfiniai mazgai, ir po operacijo koja gali tinti visą gyvenimą? Tai ne vien , kad pakentesiu po operacijos ar gausiu papildomą narkozę, bet sutaupysiu pinigelių. Tai Jūsų organizmas, kurį saugot reik. Aš esu gydytojas kraujagyslių chirurgas. Dirbu GK klinikose Vilniuje ir Klaipėdoje. Atlikau per tris metus daugiau nei 1500 lazerinių venų operacijų. Labai kviečiu ateiti pas mane į nemokamą konsultaciją visus pacientus (-es), kuriems (kurioms) atsinaujino liga ir tas ne vienas, kurios verkė,nes kol kas nė viena nepasirodė. Su pagarba gyd. R. Dagilaitis
*

nepykit taip, tiesiog pasakiau ka sake man 4u.gif
dar klausimas, apie kokius pazeistus limfinius mazgus kalbate? blink.gif turite omeny chirurginiu budu operuojant jie pazeidziami? o lazeriu issioperavus liga niekada neatsinaujins? baisiai smalsu viska suzinot:)
Mirtyšė
QUOTE(rolandas_d @ 2010 12 02, 11:42)
Enciklopedinės žinios apie Jūsų ligą, jos gydymą ir profilaktiką.
http://www.youtube.com/user/sveikaslt#p/search/0/sUohwVa2JhQ
Jei nerasit atsakymo, klauskit.
Su pagarba R.D.

Papildyta:
Kojinės iki kelio ar iki kirkšnies ir kokia kompresijos klasė?
*

labai aciu 4u.gif

kojines iki kirksnies, 1 kompresijos klase.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.