Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės garbanų formavimui

Ar naudojat ar patiko kokios firmos?
Atsakyti
na as naudojau tik tuos skystus purskiklius, Garnier Hard Style ir Loreal'io. Man tai patinka jie karts nuo karto nors siek tiek pasikeiti wink.gif
Atsakyti
o gal galit pavardinti daugiau kokiu priemoniu skatinanciu plauku garbanojimasi?smile.gif
Atsakyti
Gal galetumete man paaiskinti(dovanokit uz neismanyma smile.gif ),kuo skiriasi sios priemones nuo lako,putu,ar kitu priemoniu,padedanciu formuoti sukuosena?
Atsakyti
cia kaip suprasti? tiesius plaukus garbanoja blink.gif ar vis tiek kokius suktukus naudot reikia? g.gif nesuprantu
Atsakyti
QUOTE (babarskas @ 2004 08 26, 22:27)
cia kaip suprasti? tiesius plaukus garbanoja blink.gif ar vis tiek kokius suktukus naudot reikia? g.gif nesuprantu

Aha ir aš prisidedu,nesuprantu g.gif gerai būtų patepus ligius plaukus-ima ir susigarbanoja plaukučiai laugh.gif Ot,tai tonomis turbut prisipirkčiau tokios priemonės doh.gif
Atsakyti
QUOTE (piplys @ 2004 08 26, 21:39)
Aha ir aš prisidedu,nesuprantu g.gif gerai būtų patepus ligius plaukus-ima ir susigarbanoja plaukučiai laugh.gif Ot,tai tonomis turbut prisipirkčiau tokios priemonės doh.gif

aha ir as tona kita uzsipirkciau biggrin.gif nepatinka-issiplauni thumbup.gif o dabar ka su stagarais daryt? ir taip nustekenti doh.gif
Atsakyti
Apie kokia priemoniu rusi kalbame? Skirta tiesiaplaukems ar garbanems pagelbeti? Jei domina pastarosios, tai apie tokias priemones padedancias isgauti garbanas pasiskaityk cia http://www.supermama...?showtopic=4750
Atsakyti
Toms, kurių plaukai linkę garbanotis arba esant susidėję lengus cheminius - garbanoms formuoti yra kažkoks kremas berods KEUNE firmos
Atsakyti
cia atrodo forume kazkur buvo uzvesta tema apie kirpejas, bet as jos nerandu...;(
taigi, gal kas galit rekomenduoti gera( ne brangininke) kirpeja KAUNE??????
as noriu sruogelem plaukucius pasidazyt ir dar chemini stambiu spiraliu susideti.... g.gif taigi, gal kas galit rekomenduoti kokia nors? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,

As pati garbane,tai kazkaip labai neaktualu man tie visi raitymaisi,bet jums su malonumu padesiu biggrin.gif Mano drauges tiesus neilgi plaukai labai graziai atrodo,kai ji panaudoja priemone(jus jau man atleiskit,bet pavadinimo niekaip nepamenu)na tokia kur su koala,zaliuose indeliuose buna.Tai va ten toks purskalas,tik jis baltas,ne taip kaip visi kiti permatomi(ar zali?)is tos serijos.Ir ten parasyta,kad garbanoms skirta.Tai va,issiplovus galva ant plauku uzdeti siek tiek tos priemones,ir pagniauzyti(plaukus zinoma laugh.gif )ir kai isdzius - pamatysit kaip sauniai atrodysit thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (mjk @ 2004 08 27, 15:07)

as noriu sruogelem plaukucius pasidazyt ir dar chemini stambiu spiraliu susideti.... g.gif taigi, gal kas galit rekomenduoti kokia nors? smile.gif

stambiu spiraliu? nezinojau kad ir tokios galimos. tokiu ir as noriu, nes su smulkiom tai buciau seveliura aplink galva, tik akis prakrapstyciau pro plaukus. stambios manau man tiktu. grei klokit rolleyes.gif
ir apie ta priemone kad garbanotusi prasom greiciau.
Atsakyti