Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

QUOTE(Alexandra.R. @ 2011 07 22, 21:21)
o gal turit bandeliu su desrelem recepta, bet, kad tesla butu be mieliu? (pvz. su kepimo milteliais)

Ne, neturiu... Kažkaip net neįsivaizduoju, kaip ji pakiltų mastau.gif
Atsakyti
gaila verysad.gif o su mielem as nelabai "draugauju", jos manes neklauso verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2011 07 23, 09:26)
gaila  verysad.gif o su mielem as nelabai "draugauju", jos manes neklauso  verysad.gif

Su mielėm ir aš nebaisiai draugavau, kol nesupratau minties, kad reikia ŠILTAI palaikyt ir gerai iškildinti... Man dabar tam laaabai puikiai padeda duonkepė. Jei neturite jos, tiesiog pašildykite orkaitę ir ten pamėginkite pakildinti. Antraip tikrai iškepsite akmenuko minkštumo bandeles...
Atsakyti
tik šildant neperšildykit biggrin.gif

o paieškokit Sonatinos receptuose yra šaldoma mielinė tešla mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuks @ 2011 07 23, 08:27)
reikia ŠILTAI palaikyt ir gerai iškildinti...


QUOTE(keistuole @ 2011 07 23, 08:49)
tik šildant neperšildykit  biggrin.gif



Stai cia ir yra didziausia problema su tuo kildinimu. Jei tesla per mazai iskils, bus nei sis, nei tas, jei perkildinsiu, vien mieliu skonis jausis. Na, tipo reikia, kad tesla pakiltu dvigubai, bet... o tai jus ta inda kuo pasizenklinat, kada tas dvigubai pasiekia???? Juk taip is akies tai nelabai tikslu g.gif Butu daug paprasciau, jei reiketu ta mieline tesla tam tikra minuciu kieki kildint, tai nebutu taip sudetinga, o dabar... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2011 07 23, 20:36)
Stai cia ir yra didziausia problema su tuo kildinimu. Jei tesla per mazai iskils, bus nei sis, nei tas, jei perkildinsiu, vien mieliu skonis jausis. Na, tipo reikia, kad tesla pakiltu dvigubai, bet... o tai jus ta inda kuo pasizenklinat, kada tas dvigubai pasiekia???? Juk taip is akies tai nelabai tikslu  g.gif Butu daug paprasciau, jei reiketu ta mieline tesla tam tikra minuciu kieki kildint, tai nebutu taip sudetinga, o dabar...  doh.gif


matot su tom minutėm niekaip nepasakysi, nes priklauso nuo temperatūros, mielių kiekio, jų aktyvumo. Jei temperatūra daugmaž galit tiksliai dar kažkaip numatuot, tai mielių aktyvumo niekaip.
Aplamai geriau kiek nedakilus negu perkildinta, nes įdėjus kept dar pakyla.
Atsakyti
Na, mergaites, esate man atradimas mano virtuves gyvenime.... friends.gif Po keliu nesekmingu bandymu kepti buvo nusvire rankos, bet po cia pateiktu recepteliu, patarimu... tortai gaunasi, bandeles gaunasi... thumbup.gif
Visus tik vaisinu, giriuos kokia "maladec" esu... lotuliukas.gif
Gana jau pagyru... norejau paklausti, gal nemaciau, gal nera, kaip iskepti bandeles kur buna tokios su sokoladu? Mano vaikai labai megsta jas... 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zino kaip issikepti sluoksniuotos teslos bandeliu su marcipano, razinu ir aguonu ydaru kaip kad maksimoje buna pirkti. Man tos bandeles labai patinka ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kas galit rekomenduoti pagal kurį tešlos receptą geriausia kapti bandeles su lašinukais? POrą kart kepiau, gavosi skanios, bet nenusirašiau recepto ir dabar neatimenu nors tu ką. doh.gif Ar galima į tešlą dėti cukraus (tokį receptą radau pas save) jei planuoju su lašinukais kepti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2011 08 04, 22:24)
Sveikos. Gal kas galit rekomenduoti pagal kurį tešlos receptą geriausia kapti bandeles su lašinukais? POrą kart kepiau, gavosi skanios, bet nenusirašiau recepto ir dabar neatimenu nors tu ką. doh.gif  Ar galima į tešlą dėti cukraus (tokį receptą radau pas save) jei planuoju su lašinukais kepti? g.gif


man Aguonėlės patinka
http://aguonele.blog...lasinukais.html

o į mielinės tešlas paprastai dedamas cukrus, kad jos efektyviau veiktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 08 04, 21:39)
man Aguonėlės patinka
http://aguonele.blog...lasinukais.html

o į mielinės tešlas paprastai dedamas cukrus, kad jos efektyviau veiktų  4u.gif

Dėkui už receptuką. AŠ pas save išsisaugojus esu tokį
30 g mielių (ne sausos, tos kur kubeliais buna)
50 g cukraus
¼ l drungno pieno
500 g miltų
2 kiaušiniai
žiupsnelis druskos
100 g tirpinto sviesto

ar 50 gr neperdaug bandelėms su lašinukais. GAL ir tas, kur anksčiau kepiau, nepamenu g.gif bijau pasidaryti saldžią tešlą, nes kepėja iš manęs tik doh.gif kaip sakant "Švenčių ir išskirtinių užplaukimų progoms" doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joliuke: 04 rugpjūčio 2011 - 22:12
QUOTE(Joliuke @ 2011 08 04, 23:10)
Dėkui už receptuką. AŠ pas save išsisaugojus esu tokį
30 g mielių (ne sausos, tos kur kubeliais buna)
50 g cukraus
¼ l drungno pieno
500 g miltų
2 kiaušiniai
žiupsnelis druskos
100 g tirpinto sviesto

ar 50 gr neperdaug bandelėms su lašinukais. GAL ir tas, kur anksčiau kepiau, nepamenu g.gif  bijau pasidaryti saldžią tešlą, nes kepėja iš manęs tik  doh.gif kaip sakant "Švenčių ir išskirtinių užplaukimų progoms"  doh.gif

Sveika, dek tik sauksta i mieles ir viskas 4u.gif
Atsakyti