Įkraunama...
Įkraunama...

Bandelės pyragėliai

QUOTE(Ulė @ 2011 11 08, 12:31)
Estiškas kringelis

Oho! blink.gif Atrodo super! thumbup.gif
Butinai si savaitgali kepsiu! bigsmile.gif
Atsakyti
Na padėkit man neišmanėlei, kepiau mielines bandeles, viska pagal recepta dariau, bet gavosi jos man kietos nors i siena duok. doh.gif Pirma karta man taip, kad nepavyktu pagal recepta patiekala pagamint.....
Ir dar, kiek su mieline tesla ka darau, nepasakyciau, kad man ji dvigubai issikelia. Kažin ką ne taip darau.. mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dreamm: 21 lapkričio 2011 - 10:56
Man ir ta pati bėda. Atšala mielinė bandelė ir pasidaro kieta doh.gif Kišu į mikro pusei minutės, kad suminkštėtų prieš valgant. Ką ne taip darau? blush2.gif verysad.gif
Atsakyti
man irig tas pats gaunasi ir kiek sake kaimynka kuri daznai daug kepa ir jai puikiai gaunasi, tai kad miltu per daug.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2011 11 21, 10:55)
Na padėkit man neišmanėlei, kepiau mielines bandeles, viska pagal recepta dariau, bet gavosi jos man kietos nors i siena duok.  doh.gif  Pirma karta man taip, kad nepavyktu pagal recepta patiekala pagamint.....
Ir dar, kiek su mieline tesla ka darau, nepasakyciau, kad man ji dvigubai issikelia. Kažin ką ne taip darau..  mega_shok.gif


perdaug miltų
per silnos ar mažai mielės
blogai išminkyta
per mažai kildinta ir t.t.
daug kas gali būt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 11 21, 17:11)
perdaug miltų
per silnos ar mažai mielės
blogai išminkyta
per mažai kildinta ir t.t.
daug kas gali būt  4u.gif


jooooooooooooo... ax.gif Aciu uz info. Tai dar patarkit, kaip kildinat, nes ji man ne velnio neissikelia.
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2011 11 21, 16:37)
jooooooooooooo...  ax.gif Aciu uz info. Tai dar patarkit, kaip kildinat, nes ji man ne velnio neissikelia.


jei visai nesikelia kaltos mielės, nes jei jos veiklios tuomet tik laiko klausimas, iškils ir šaldytuve.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2011 11 21, 16:11)
perdaug miltų
per silnos ar mažai mielės
blogai išminkyta
per mažai kildinta ir t.t.
daug kas gali būt  4u.gif



QUOTE(keistuole @ 2011 11 21, 17:51)
jei visai nesikelia kaltos mielės, nes jei jos veiklios tuomet tik laiko klausimas, iškils ir šaldytuve.

Dar papildysiu... Jei nesikelia, gali buti, kad mieles buvo uzpiltos per daug karstu skysciu, jos tiesiog zuvo.

O tai kad bandeles atvesusios buna kietos, gali buti, kad pridedat per daug miltu, arba tiesiog perkepate.
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2011 11 21, 17:37)
jooooooooooooo...  ax.gif Aciu uz info. Tai dar patarkit, kaip kildinat, nes ji man ne velnio neissikelia.

Galbūt namuose vėsoka, tai tada labai lėtai kyla, aš kildinu tešlą orkaitėje, įjungus apie 30 C temperatūrą, truputį įkaista, vėl išjungiu. Pas mane tešla kyla apie 1,5-2 val. Jeigu kildinu du kartus, tai antras kartas gal apie 40 min, kai kada ir mažiau.
Atsakyti
Man iškyla gerai- galimas variantas per daug miltų arba per ilgai kepiau- bijojau, kad žalios neliktų blush2.gif
Reiks ekspermentuot dažniau blush2.gif
Atsakyti
man skaniausios bandelės, kai tešla kildinama vėsiai. Nes kai šiltai kildinu, tai baisiai orinės būna.
O iš orkaitės traukiu, vos tik švelniai pagelsta viršus, nelaukiu kol paruduos.
Atsakyti
Oi ačiū, mergaitės , už patarimus. Kildinau ir orkaitėje , ir ranksluosčiais apklojus... Matyt, mieles blogai paruošiu. Užsiimsim tolesniais bandymais aciuks.gif
Atsakyti