Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-4

nu ka zeliuku myletojos smile.gif arteja Valentinas clap.gif bus zeliuku paroda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jola1 @ 2010 02 09, 15:54)
nu ka zeliuku myletojos  smile.gif  arteja Valentinas  clap.gif bus zeliuku paroda  lotuliukas.gif

Tikrai taip thumbup.gif
O aš visus tris šiam savaitgaliui ilgajam užsimojau padaryti doh.gif Mat ir gimtadieniai ir Valentinai wub.gif

Su varške arba biskritu sakiau bandysiu, bet nelabai žinau kaip čia bepavyks doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jola1 @ 2010 02 09, 15:54)
nu ka zeliuku myletojos  smile.gif  arteja Valentinas  clap.gif bus zeliuku paroda  lotuliukas.gif

as nesugalvoju koki zeliuka pagaminti verysad.gif
Papildyta:
jau gal sugalvojau bigsmile.gif
Atsakyti
Mano sunus nemegsta imantriu. Dabar tik paprastus splvotus i ivairias formeles pilu. Baltu visai nevalgo (alergiskas pienui). Tai nieko ypatingo ir neturiu parodyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 02 09, 18:35)
Mano sunus nemegsta imantriu. Dabar tik paprastus splvotus i ivairias formeles pilu. Baltu visai nevalgo (alergiskas pienui). Tai nieko ypatingo ir neturiu parodyti schmoll.gif

o mano vyras nelabai megsta ymantrius doh.gif jam geriau virno skonio zele nei yvariu spalvu ir su vaisiais doh.gif
Atsakyti
Ir pas mane tokiu poreikis lotuliukas.gif
Atsakyti
nu va kaip tik sventes tai ir prasideda vyras imantriu nemegsta, vaikas pienui elergiskas .... lotuliukas.gif

prasom nesiteisint nono.gif ir nest savo zeliukus i paroda lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jola1: 09 vasario 2010 - 20:58
lotuliukas.gif Galiu parodyti pernyksti, nes po gimtadienio man jau nebesinori dar ir valentinui kazka gaminti doh.gif O gimtadieniui gaminsiu rimtesnius tortus, nes zeliuku pas mane jau visi atsivalge mirksiukas.gif
[attachmentid=192931]
Atsakyti
grazu niam niam essen.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 02 09, 21:55)
lotuliukas.gif Galiu parodyti pernyksti, nes po gimtadienio man jau nebesinori dar ir valentinui kazka gaminti doh.gif O gimtadieniui gaminsiu rimtesnius tortus, nes zeliuku pas mane jau visi atsivalge mirksiukas.gif
[attachmentid=192931]

koks nuostabus valentiniskas torciukas thumbup.gif is kur forma tokia gavote? smile.gif
Atsakyti
Kazkada gavau dovanu Tupperware silikonine mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2010 02 07, 20:57)
linalin, labai gražus tortukas.
O aš dariau su jogurtu. Jogurtas Jo ir trys pakiukai Otker persikų želės+ trijų spalvų želė, pjaustyta kūbeliais. Foto nėra, bet man tas jogurtas nelabai skanu, keistas skonis sumaišius su žele, gal reiktų grynos želatinos be skonio? kitą kartą darysiu su grietinėle ir sluoksniuosiu su spalvota žele.



QUOTE(laurindre @ 2010 02 07, 21:04)
linanil, labai gražiai ir skaniai atrodo wub.gif

Man tie jogurtai su skoniais visai nepatinka schmoll.gif Kažkokia sintetika, negi neužtenka natūralių uogų įdėti, privaro tu dažų ir kvapų doh.gif
Geriau jau imti natūralų jogurtą, jeigu norisi su jogurtu daryti ir uogų kokių įdėti thumbup.gif
O šiaip vistik skaniau, kai dedama kažkokia dalis grietineles g.gif

noriu pritarti,kad jogurtas su vaisine želė maišytas man irgi neskanu labai.Dariau kažkada doh.gif persikų jogurtą maišiau su persikų želė trimis pakais.Jau atsiskiedė belekaip doh.gif ir skonis fe,išmečiau visą doh.gif O vienas pvz braškinis jogurtas su želatina man skanu.Patys skaniausi tai grietinės,grietinėlės,varškės sluoksniai.Nors skonio reikalas,nepabandęs nesuprasi ax.gif
Atsakyti