Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-4

QUOTE(Borkowa @ 2010 08 20, 20:28)
Nejau niekas negali man padet??? unsure.gif  verysad.gif Ir dar jai kas visgi atsakysit,gal dar zinot ar jau galiu sendien daryt zele su vyniotiniu ar tas vyniotinis jau istis per tiek laiko? g.gif


Iki sekmadienio nieko nenutiks tikrai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Borkowa @ 2010 08 20, 20:28)
Nejau niekas negali man padet??? unsure.gif  verysad.gif Ir dar jai kas visgi atsakysit,gal dar zinot ar jau galiu sendien daryt zele su vyniotiniu ar tas vyniotinis jau istis per tiek laiko? g.gif

jau gal velu, bet galejot daryti, viskas butu atlaike 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes! smile.gif

Jus, tikiu, galesite man pagelbeti wink.gif
noriu padaryti visai paprastuti desertuka - zinau, kad dedamas naturalus jogurtas, zelatina, aguonos.. Gal zinote, kaip galeciau toki pagaminti? kokios proporcijos turetu buti? valgiau karta pas draugus - be proto skanu ir atrodo, kad paprasta pagaminti turetu buti..
Atsakyti
1 litrui jogurto, pakanka 20 gr zelatinos, na ir sauja aguonu.geriausia zelarina ismirkinti jogurte
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 08 21, 16:52)
1 litrui jogurto, pakanka 20 gr zelatinos, na ir sauja aguonu.geriausia zelarina ismirkinti jogurte



Didziulis dekui! smile.gif))
dar uzduosiu galbut labai kvaila klausima, bet vis delto paklausiu... o sustingimui deti i saldytuva ar saldymo kamera?.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sendra @ 2010 08 21, 18:09)
Didziulis dekui! smile.gif))
dar uzduosiu galbut labai kvaila klausima, bet vis delto paklausiu... o sustingimui deti i saldytuva ar saldymo kamera?..  ax.gif

i saldytuva, kamera nepatartina mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 08 21, 18:24)
i saldytuva, kamera nepatartina mirksiukas.gif


logiska, bet visgi, norejau pasitikslinti smile.gif
Dekui, tau, Dew, labai smile.gif) einu gaminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sendra @ 2010 08 21, 18:28)
logiska, bet visgi, norejau pasitikslinti smile.gif
Dekui, tau, Dew, labai smile.gif) einu gaminti smile.gif

smagu, kad galejau padeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos grozybiu megejos ir isradejos:)jau beveik metai laviruoju su zele ziedo forma.Labai patinka gaminti desertukus.Kadangi PAGALIAU ismokau ikelti foto,tai keleta parodysiu ir Jusu teismui:
user posted image

LIEZUVIS DREBUCIUOSE:
(kazkada apie ji jau pasakojau)
user posted image

DESERTINIS VARSKES SURIS:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Perla* @ 2010 08 21, 23:21)

wub.gif viskas labai graziai ir skaniai atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Perla* @ 2010 08 21, 23:21)

Šaunuolė 4u.gif thumbup.gif
O iš ko padaryti viršutiniame sluoksnyje raudoni rutuliukai? Braškės gal?
Atsakyti
Greiciausiai ten mano deta raudonos vynuoges pusiau,zaliam sluoksnyje bananai,o apatiniam-obuoliukai:)
Atsakyti