Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-4

QUOTE(laurindre @ 2010 10 03, 22:15)


[attachmentid=204299]


[attachmentid=204298]


pirma foto-O kaip padarei balto sluoksnio viršų nelygų?
antra foto-pirmame sluoksnyje raudoni " debesėliai" želė gabaliukai?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 10 03, 22:18)
pirma foto-O kaip padarei balto sluoksnio viršų nelygų?
antra foto-pirmame sluoksnyje raudoni " debesėliai" želė gabaliukai?

Pirmas dariau kazka panasaus i stiklo sukes, tik sugalvojau nemaisyti gabaliuku zele i balta mase, o tiesiog sudejau juos i dugna, vienoj pusej oranzine persiku, kitoj pusej raudona vysnine. Baltas sluoksnis tirstintas pienas be cukraus isplaktas iki putu. Kadangi labai greitai stingo, tai ir neprabego pro zele gabaliukus, todel ir gavosi kalnuota lotuliukas.gif
Antram ne debeseliai, o gelytes lotuliukas.gif Tik kazkaip suplauke g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurindre: 03 spalio 2010 - 21:26
Laurindre, labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 10 03, 22:53)
Laurindre, labai grazu wub.gif

Aciu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Liežuvis želė

user posted image


1l. vandens
2 kupini šaukšteliai universalaus prieskonių mišinio (su druska mišinys, nėra jokių E lotuliukas.gif )
50g. želatinos
350g virto liežuvio (2 vidutinio dydžio liežuviai)
200g. virtų morkų
300g. konservuotų žirnelių

Vandenį užvirinti, įberti prieskonių mišinio , želatinos ir maišyti kol želatina ištirps. Želė žiedą ištepti aliejumi. Ant pačio dugno įpyliau samtelį paruošto vandens ir dėjau iš virtų morkų padarytas gėlytes, į jų tarpus po kelis konservuotus žirnelius. Po to liežuvį, supjaustytą kubeliais. Užpyliau vandens, kad apsemtų liežuvį. Morkų (supjaustytos kubeliais) sluoksnis, vėl vanduo. Žirnelių sluoksnis ir vėl vanduo.
Atsakyti
vau kaip skaniai atrodo bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Diasaja thumbup.gif skanu
Atsakyti
Sveikos merginos. Čia mano pirmas želinis torčiukas.

user posted image

Viršuje apelsinų skiltelės ir apelsininė žele, baltas sluoksnis - geriamas persikinis jogurtas su želatina. Žele gavosi skani, tik apelsinai davė per didelį rūgštumą.
Atsakyti
QUOTE(lavega @ 2010 10 17, 16:31)
Sveikos merginos. Čia mano pirmas želinis torčiukas.



Labai gražus wub.gif O forma kokia?
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2010 10 17, 18:27)

Labai gražus wub.gif O forma kokia?



Forma silikoninė, iš maximos, už 12lt. Vieno litro talpos.
Atsakyti
sveikos, noreciau keletos patarimu, nes darysiu zeliuka pirma karta blush2.gif

maisysiu jogurta su grietinele ir desiu zelatina vienam sluoksniui, tai kiek zelatinos reikia deti, jei turiu 800 gr jogurto ir 250 gr grietineles?

Turiu Dr.Oetker zele, tai kiek vandens pakeliui sitos zele pilti?

Ir dar klausimelis, kadangi i kamera netilps forma, lauke silta, tai desiu i saldytuva, per kiek mazdaug man tie sluoksneliai susals? nes bijau, kad paskui pasiruostas jogurtas ir zele istirpinta man bliuduose nesustingtu, belaukdama savo eiles i torta doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Madame_butterfly @ 2010 10 21, 16:44)
sveikos, noreciau keletos patarimu, nes darysiu zeliuka pirma karta  blush2.gif

maisysiu jogurta su grietinele ir desiu zelatina vienam sluoksniui, tai kiek zelatinos reikia deti, jei turiu 800 gr jogurto ir 250 gr grietineles?

Turiu Dr.Oetker zele, tai kiek vandens pakeliui sitos zele pilti?

Ir dar klausimelis, kadangi i kamera netilps forma, lauke silta, tai desiu i saldytuva, per kiek mazdaug man tie sluoksneliai susals? nes bijau, kad paskui pasiruostas jogurtas ir zele istirpinta man bliuduose nesustingtu, belaukdama savo eiles i torta  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Nelabai supratau, ka tu sluoksniuosi.
Pagal pakelio instrukcija 1 l reikia pokiuko zelatinos, kadangi cia bus tortas, ir dar kiekio daugiau nei 1 l. Tai as deciau visa pokiuka ir dar koki puse sauksto ar net sauksta 4u.gif
Nes pagal instrukcija tik saukstu kabinti galesi, labai drebanti bus lotuliukas.gif
Atsakyti