Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-4

QUOTE(*dew* @ 2010 12 30, 18:40)
per daug tada ipylete, jei vaisiai vos laikosi reik tik vos vos kad liestusi su zele ir taip kelis kartus, po truputi uzpilti, o jei gabaleliai tvirtai guli isdelioti, galima pilti ir iki puses ju aukscio, neisplauks


aciuks.gif reiks bandyti. aš želė pirmą kartą dariau, nėra ko norėti iš karto šedevrų kaip čia merginos sudeda ax.gif
Atsakyti
Gražių, turtingų metų Jums 4u.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 12 30, 11:16)
Labai gražu  wub.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Dange* @ 2010 12 30, 13:41)
labai grazus liutukas thumbup.gif  o cia is dveju spalvu ar maisyta kaip nors? nes graziai atrodo  biggrin.gif

Ačiū 4u.gif Ne, čia vienos spalvos želė (žemuoginė iš tiktųjų, bet foto kažkodėl visai ne raudonai atrodo g.gif ) + pabandžiau išpiešt akytes/nosytę/burnytę su likučiu masės, skirtos meduoliukams gražint, kad vaikui valgyt būtų skaniau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo m@muk@s: 01 sausio 2011 - 12:23
susigundžiau pabandyti daryti grietinėlės želė iš pakelio, tai niekam nerekomenduoju - nepalyginsi su tikra išplakta grietinėle schmoll.gif tiesą sakant, išmetėme, nevalgėme...
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 01 02, 18:25)
susigundžiau pabandyti daryti grietinėlės želė iš pakelio, tai niekam nerekomenduoju - nepalyginsi su tikra išplakta grietinėle schmoll.gif tiesą sakant, išmetėme, nevalgėme...

aš ją pilu tarp sluoksnių ir labai siaurą sluoksnį, tai skonio nepagadina.
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 01 02, 18:02)
aš ją pilu tarp sluoksnių ir labai siaurą sluoksnį, tai skonio nepagadina.


aš dariau per pusę su kita, tik dviem sluoksniais, tai labai pasijautė. juolab kūčioms buvau dariusi su tikra grietinėle, dar skonis nepamirštas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 01 02, 19:12)
aš dariau per pusę su kita, tik dviem sluoksniais,

man ir tik vieno bandymo užteko. Fui, neskanu. Bet tarp sluoksnių-man ji fantastiškai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 01 02, 19:02)
aš ją pilu tarp sluoksnių ir labai siaurą sluoksnį, tai skonio nepagadina.

na dar neesu as darius jos vienos tad negaliu sakyti, kad neskanu, bet kai sluoksniuojiu tai mmm wub.gif su be grietineles skonio zele ne tik kad ne taip skanu, bet ir vaizdas nekoks biggrin.gif
Atsakyti
vienas grietinėlės skonis tai ffuuuuuu blush2.gif nebedariau daugiau niekada po pabandymo doh.gif
Atsakyti
user posted image

mano naujametinis želinukas 4u.gif
Atsakyti
oi, koks Jamaika bigsmile.gif labai gražu ax.gif
o kaip dėl kivių? unsure.gif ant pokelių rašo, kad nuo kivių ir ananasų nestingsta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2011 01 04, 12:49)
oi, koks Jamaika bigsmile.gif labai gražu ax.gif
o kaip dėl kivių? unsure.gif ant pokelių rašo, kad nuo kivių ir ananasų nestingsta unsure.gif



teisingai rašo- švieži kiviai ir ananasai neduoda žėlei sustingt smile.gif

aš kivius supjausčiusi apviriau cukraus sirupe. virdami kiviai visai spalvą prarado-teko įlašint maistinių dažų lašelį smile.gif ir apvirti sustingo puikiausiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ram-une @ 2011 01 04, 11:38)
user posted image

mano naujametinis želinukas  4u.gif


Laba diena, sakykite, kokios firmos kivi zele perkate, kad tokios ryskios spalvos?smile.gif
Atsakyti