Įkraunama...
Įkraunama...

Žele , žele tortai ir desertai-4

liux thumbup.gif thumbup.gif man sunkiai einasi su sokoladine tvorele, trupa labai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiduokliukas @ 2011 03 02, 19:33)

Labai grazu, saunuole, darei pagal koki recepta ar siaip is visokiu sudejai 4u.gif
Atsakyti
Vaiduokliukas, padirbėta iš peties wub.gif tikrai jaučiu buvo skanu:) o sakyk širdelės čia guminukai?ar saldainiai?
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2011 03 02, 21:17)
liux thumbup.gif  thumbup.gif man sunkiai einasi su sokoladine tvorele, trupa labai doh.gif

Dėkui, o tvorelę pirmą kart dariau ir gavosi net pati nusistebėjau, dariau šiek tiek storesne srovele ir pyliau su mažais tarpeliais, kad butų tvirtesnė smile.gif

QUOTE(airius @ 2011 03 02, 23:23)
Labai grazu, saunuole, darei pagal koki recepta ar siaip is visokiu sudejai 4u.gif

Aciū, ne dariau viska iš galvos, bet ir daugumą savo gaminių darau ne pagal receptus dažnai improvizuoju ax.gif

QUOTE(spyglencija @ 2011 03 03, 12:13)
Vaiduokliukas, padirbėta iš peties wub.gif  tikrai jaučiu buvo skanu:) o sakyk širdelės čia guminukai?ar saldainiai?

Ačiū, o širdelė tai pirktinės tortų pabarstukai cukrinės širdelės, pirkau maximoj smile.gif bet jas jei puoši želatininius tortus, tada reikia juos aplieti, kad sustingtų želėje, nes jei uždėsi tik ant viršaus, tada tos širdutės ištirps .
Atsakyti
Sveikos skaiciau, bet neaptikau, kaip daryt zeliuka su biskvitu. Nu jis ant pacio galo dedas tas aisku, bet tiesiog paimt ir uzdet ant paskutinio sluoksnio? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 03 21, 09:13)
Sveikos skaiciau, bet neaptikau, kaip daryt zeliuka su biskvitu. Nu jis ant pacio galo dedas tas aisku, bet tiesiog paimt ir uzdet ant paskutinio sluoksnio?  blush2.gif

na taip, kol dar sluoksnis nevisiskai sustenges, lipnus toks, tada deti biskvita rolleyes.gif
Atsakyti
Ar lengvai zele issiimtu is metalines formos g.gif Nupirkau tokia grazia sirdele rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 03 25, 19:45)
Ar lengvai zele issiimtu is metalines formos g.gif Nupirkau tokia grazia sirdele rolleyes.gif

jei negili nesunkiai, jei gili tektu pavargt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2011 03 25, 20:32)
jei negili  nesunkiai, jei gili tektu pavargt 4u.gif

Negili as ja nutariau deti ant virsaus torciuko, nes forma ne tusciavidure. Nu ziuresiu kas cia man ryt gausis rolleyes.gif
Mergaites ir noriu pasitikslinti ar galeciau daryti pvz., toki sluoksni turiu jogurto JO, zelatinos, bet jai dar nusipirkciau ledu skonio tos desertines varskes kazi kas gautusi g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 03 25, 20:50)
Negili as ja nutariau deti ant virsaus torciuko, nes forma ne tusciavidure. Nu ziuresiu kas cia man ryt gausis rolleyes.gif
Mergaites ir noriu pasitikslinti ar galeciau daryti pvz., toki sluoksni turiu jogurto JO, zelatinos, bet jai dar nusipirkciau ledu skonio tos desertines varskes kazi kas gautusi g.gif  blush2.gif

gerai gautusi mirksiukas.gif as maisydavau jogurta su varske paprasta, bet dar su cukrum ja pertrindavau, o jei jusu varske saldi, tai tiesiog su jogurtu sumaisyti, pries tai ja sunblenderiavus, arba sakute pertrinus.
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2011 03 26, 09:24)
gerai gautusi mirksiukas.gif as maisydavau jogurta su varske paprasta, bet dar su cukrum ja pertrindavau, o jei jusu varske saldi, tai tiesiog su jogurtu sumaisyti, pries tai ja sunblenderiavus, arba sakute pertrinus.

Sveikutes jau sala pirmas sluoksniukas, saldau antra zele putesiam rolleyes.gif O desertines varskes artimiausioje parduotuveje neradau tai pirkau mascarpones surio ziuresiu kas cia man gausis juk pirmas blynas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2011 03 26, 12:55)
Sveikutes jau sala pirmas sluoksniukas, saldau antra zele putesiam rolleyes.gif O desertines varskes artimiausioje parduotuveje neradau tai pirkau mascarpones surio ziuresiu kas cia man gausis juk pirmas blynas doh.gif  biggrin.gif

mascarpone su jogurtu?a saldinot? g.gif
Atsakyti