Įkraunama...
Įkraunama...

Tinginys

user posted image
foto-rugegele23

1-a tema

2-a tema

Darome, skanaujame ir dalinamės naujovėmis...
Atsakyti
Nezinau, ar buvo jau toks receptas ankstesnese temose, tikriausiai buvo, bet dar parasysiu blush2.gif nes as tynginiu visokiu bandziau daryti ir su grietine, kur dedasi, ir su grietinele, nu nera man skanesnio ir greiciau paruosiamo tynginio nei sitas:

1 x kondensuoto pieno
4 pok. selgos vanilimiu sausainiu ( 180g. viename pokelyje)
250g. sviesto ( ne sudyto)
2-3 saukstai kakavos

Sausainius sutrupinu nedideliais gabaliukais ir palieku dideliame inde.
Sviesta supjaustau mazais gabaliukais ir uzdedu lydytis, iskart sudedu kakava, kol sviestas lydosi, tada lengvai pasiskirsto ji ir be jokiu gumuliuku (kakavos galima det ir daugiau, cia pagal skoni, mano gaunasi toks svelniai rudas)
Kai issilydo sviestas supilu kondensuota. Visa laika maisau ir ant nelabai dideles ugnies (kad nepradetu degti) iki kol beveik pradeda virti.
Tada uzpilu viska ant sausainiu ir gerai ismaisau. Is pradziu gali pasirodyti, kad sausainiu per daug, bet gerai maisant viskas kuo puikiausiai issimaiso ir visi sauainiai pasidengia mase .
Pilu i maiseli, graziai suslegiu ir i saldytuva. Kita diena valgom. Nu man labai skanu, neistizes, maiselis nusiima labai lengvai, tvirtas toks tas tinginys, o per nakti pastoveje tie sausainiai taip susigeria, kad jis gaunasi toks sotus, mano seimyna dievina, o ir padaryt ji ner kas. ax.gif Kita kart kai darysiu ateisiu idet fotkes.
Papildyta:
Oi, isijungiau praeita tema, tai Cipsiuko receptas toks pats, tik sausainiu biski maziau ji deda. Ir tikrai gerai ji pasake, dar nebuvo ne karto, kad nesigautu drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kaip skaniai atrodo net seiliu pilna burna smile.gif as jau kelias dienas planuoju pasidaryti tai rytoj tkrai darysiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aissstute @ 2010 01 29, 20:19)
Nezinau, ar buvo jau toks receptas ankstesnese temose, tikriausiai buvo, bet dar parasysiu  blush2.gif nes as tynginiu visokiu bandziau daryti ir su grietine, kur dedasi, ir su grietinele, nu nera man skanesnio ir greiciau paruosiamo tynginio nei sitas:

1 x kondensuoto pieno
4 pok. selgos vanilimiu sausainiu ( 180g. viename pokelyje)
250g. sviesto ( ne sudyto)
2-3 saukstai kakavos

Sausainius sutrupinu nedideliais gabaliukais ir palieku dideliame inde.
Sviesta supjaustau mazais gabaliukais ir uzdedu lydytis, iskart sudedu kakava, kol sviestas lydosi, tada lengvai pasiskirsto ji ir be jokiu gumuliuku (kakavos galima det ir daugiau, cia pagal skoni, mano gaunasi toks svelniai rudas)
Kai issilydo sviestas supilu kondensuota. Visa laika maisau ir ant nelabai dideles ugnies (kad nepradetu degti) iki kol beveik pradeda virti.
Tada uzpilu viska ant sausainiu ir gerai ismaisau. Is pradziu gali pasirodyti, kad sausainiu per daug, bet gerai maisant viskas kuo puikiausiai issimaiso ir visi sauainiai pasidengia mase .
Pilu i maiseli, graziai suslegiu ir i saldytuva. Kita diena valgom. Nu man labai skanu, neistizes, maiselis nusiima labai lengvai, tvirtas toks tas tinginys, o per nakti pastoveje tie sausainiai taip susigeria, kad jis gaunasi toks sotus, mano seimyna dievina, o ir padaryt ji ner kas.  ax.gif Kita kart kai darysiu ateisiu idet fotkes.
Papildyta:
Oi, isijungiau praeita tema, tai Cipsiuko receptas toks pats, tik sausainiu biski maziau ji deda. Ir tikrai gerai ji pasake, dar nebuvo ne karto, kad nesigautu  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(monikutees @ 2010 01 30, 00:41)
kaip skaniai atrodo net seiliu pilna burna smile.gif  as jau kelias dienas planuoju pasidaryti tai rytoj tkrai darysiu  biggrin.gif
Papildyta:

kad tik nezinau ausainiu du ar keturis pakelius deti, labi daug nuomoniu bijau kad nesusteng nes viena karta kose gavosi verysad.gif gal kas patars biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(monikutees @ 2010 01 29, 22:42)
kaip skaniai atrodo net seiliu pilna burna smile.gif  as jau kelias dienas planuoju pasidaryti tai rytoj tkrai darysiu  biggrin.gif
Papildyta:

Papildyta:

kad tik nezinau ausainiu du ar keturis pakelius deti, labi daug nuomoniu bijau kad nesusteng nes viena karta kose gavosi  verysad.gif  gal kas patars  biggrin.gif

patariu deti 2 pokelius, kai sumaisysit viska dekit i krepseli celofanini suspauskit, suformuokit ir laikykit kambario temperaturoje maziausiai 2 val.o tada galit i saldytuva.as taip darau.,pas mane gaunasi super thumbup.gif
Atsakyti
O kaip padaryt tingini su varske g.gif kazkur maciau,bet neberandu doh.gif
Atsakyti
senoje temoje yra receptukas, tik nelabai turiu laiko ieskoti
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2010 01 30, 14:22)
O kaip padaryt tingini su varske g.gif kazkur maciau,bet neberandu doh.gif


Paskaityk CIA , Sonatinos varskinis tinginys.

Skanaus! mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
as dar niekad nedariau tinginio.. Bet dabar saldytuve turiu puse skardines RUDUDU, sviesto.. sausainiu.. Tai norejau paklausti, ar imanoma padaryt su rududu tingini? ir kaip ji padaryt skystesni? g.gif Istirpint sviesta ir tada po sauksta det rududu kol jis pasidarys tokios konsistencijos, kad issimaisys i vientisa mase?
Patarkit man kas nors, aks jau isbande toki recepta blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vavava @ 2010 02 02, 19:31)
Sveikos,
as dar niekad nedariau tinginio.. Bet dabar saldytuve turiu puse skardines RUDUDU, sviesto.. sausainiu.. Tai norejau paklausti, ar imanoma padaryt su rududu tingini? ir kaip ji padaryt skystesni? g.gif  Istirpint sviesta ir tada po sauksta det rududu kol jis pasidarys tokios konsistencijos, kad issimaisys i vientisa mase?
Patarkit man kas nors, aks jau isbande toki recepta blush2.gif

na tinginio nedariau su rududu, bet bandziau torta skruzdelyna daryti, tai man rududu neistirpo, gavosi gabaliukais schmoll.gif jei darysite su juo, tai dar pieno pilkite puse stiklines mirksiukas.gif
Atsakyti
labai skanus tinginys su rududu gaunasi thumbup.gif išlydau sviestą, sudedu rududu ir kaitinu, nuolat maišydama, kol sviestas su rududu susijungia. tada sumaišau su sausainiais ir stingdau. dar tinka džiovinti abrikosai ir slyvos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*dew* @ 2010 02 02, 20:18)
na tinginio nedariau su rududu, bet bandziau torta skruzdelyna daryti, tai man rududu neistirpo, gavosi gabaliukais schmoll.gif jei darysite su juo, tai dar pieno pilkite puse stiklines mirksiukas.gif



QUOTE(Renacio @ 2010 02 02, 20:24)
labai skanus tinginys su rududu gaunasi  thumbup.gif išlydau sviestą, sudedu rududu ir kaitinu, nuolat maišydama, kol sviestas su rududu susijungia. tada sumaišau su sausainiais ir stingdau. dar tinka džiovinti abrikosai ir slyvos  thumbup.gif

aciu labai uz patarimus..Bet nespejau sulaukti atsakymu ir improvizavau prie puodu ax.gif , tai rududu labai jau ziauriai nenorejo jungtis su sviestu.. vos priverciau as juos susijungti biggrin.gif , tada ipyliau truputi kakavos (tikiuos nepagadinau cia g.gif ) dar buvo like kepintu lazdynu riesutu (smulkintu) nuo praejusio kepinio.. zodziu sumaisaiu ir juos su sausainiais.. ir i saldytuva ax.gif
Ziuresiu kas cia gausis man ryt.. bet manau pienas butu tikrai padejes susijungti jiems lengviau g.gif
Atsakyti
QUOTE(vavava @ 2010 02 02, 22:19)
aciu labai uz patarimus..Bet nespejau sulaukti atsakymu ir improvizavau prie puodu ax.gif , tai rududu labai jau ziauriai nenorejo jungtis su sviestu.. vos priverciau as juos susijungti biggrin.gif , tada ipyliau truputi kakavos (tikiuos nepagadinau cia g.gif ) dar buvo like kepintu lazdynu riesutu (smulkintu) nuo praejusio kepinio.. zodziu sumaisaiu ir juos su sausainiais.. ir i saldytuva ax.gif
Ziuresiu kas cia gausis man ryt.. bet manau pienas butu tikrai padejes susijungti jiems lengviau g.gif

na nezinau ar butu padejas pienas, tiesiog jis butu reikalingas standartui, nes minejote kad turite tik puse rududu, o reikia viso indelio arba stiklines pieno, todel ir siuliau pilti puse stiklines 4u.gif na nezinau kaip juos sujungti, man irgi nepavyko lotuliukas.gif
Atsakyti