Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

tesiame toliau
Papildyta:
ankstesne tema
http://www.supermama...;#entry34300888
Atsakyti
Mes čia bigsmile.gif
Praeitą ketvirtadienį jau mačiau plakančią širdutę - tai taip susijaudinau cray.gif wub.gif
Ir toliau gersiu Duphaston'ą doh.gif O po poros savaitėlių, jeigu viskas gerai, registruosiuos jau į įskaitą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 01, 11:35)
jei tik turite galimybe tai butinai kartu eikite.as saviski irgi kartu vedziausi,jis labai norejo leliu pamatyti wub.gif


O keliu savaiciu daro ta sirdutes pasiklasuima? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelina @ 2010 02 02, 21:16)
O keliu savaiciu daro ta sirdutes pasiklasuima?  blush2.gif

jei ta kur su aparaciuku klausosi,tai net nezinau tiksliai nuo kada g.gif man praeita savaite jau turejo klausyti sirdeles,bet nusiunte echo pasidaryti tai likau neisgirdusi verysad.gif bet uztat pamaciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelina @ 2010 02 02, 21:16)
O keliu savaiciu daro ta sirdutes pasiklasuima?  blush2.gif

Aš buvau 7.5 sav 4u.gif
Žinau, kad echo nėštumo metu dažnai nerekomenduojama, tačiau kai yra problemų/rizikų, ginė sakė, kad būtina daryti...
Atsakyti
Labukas 4u.gif
O mes susirgome blink.gif
Pirma karta tenka be rimtu vaistu gydytis, sunku, gal kuri gali patarti ka vartoti imuniteto stiprinimui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Busima mamytė @ 2010 02 03, 12:23)
Labukas 4u.gif
O mes susirgome  blink.gif
Pirma karta tenka be rimtu vaistu gydytis, sunku, gal kuri gali patarti ka vartoti imuniteto stiprinimui? ax.gif

Aš prieš kelias savaitėles irgi sirguliavau - buvo temperatūra (tiesa, neaukšta, apie 37.5) + gerklės perštėjimas doh.gif
Kasdien gėriau žolelių arbatas (liepžiedžių ir šiaip visokių - tik čiobreliai, girdėjau, nėščiosioms nerekomenduojama) su medum + citriną su medum valgiau arba gerdavau užsipylus karštu vandeniu + putinus su medumi + imbierą su citrina ir medumi... skalavau gerklę...
Laikykitės, stenkitės labai nesirgti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Busima mamytė @ 2010 02 03, 12:23)
Labukas 4u.gif
O mes susirgome  blink.gif
Pirma karta tenka be rimtu vaistu gydytis, sunku, gal kuri gali patarti ka vartoti imuniteto stiprinimui? ax.gif

sveikiausia gydytis arbatomis ir citrina su imbieru
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 03, 15:56)
sveikiausia gydytis arbatomis ir citrina su imbieru


O kam skauda gerkle - reikai skalauti ja vandens ir OBUOLIU acto tirpalu. As isbandziau - tikrai padeda ! I puodeli isipili virinto silto vandens ir apie 1-a arbatinisauksteli to obuoliu acto (ziurekit, kad jums nebutu nei per rugstu nei per silpnas).
Atsakyti
QUOTE(Lelina @ 2010 02 03, 17:08)
O kam skauda gerkle - reikai skalauti ja vandens ir OBUOLIU acto tirpalu. As isbandziau - tikrai padeda ! I puodeli isipili virinto silto vandens ir apie 1-a arbatinisauksteli to obuoliu acto (ziurekit, kad jums nebutu nei per rugstu nei per silpnas).

taip dar nebandziau g.gif
Atsakyti
siandien buvau pas gine,bande su aparaciuku sirdeles paklausyti,bet nerado,sake dar per mazas lelius
Atsakyti
Sveikos visos 4u.gif

Gal galit pasakyti, nuo keliu sav gine jau gali israsyti pazyma apie nestuma? Tokia situacija, kad ta pazyma mum labai reikalinga, nors dar tik 5 sav (pas gine eisiu pirmadieni, tai bus 5 sav ir 4 dienos nuo paskutiniu mm).

Kazi taip anksti gali israsyti tokia pazyma? Ar tik nuo 12 sav gali israsyti, kai itraukia i nestukiu sarasus? 4u.gif

Nepyk, jei grybauju su info smile.gif Pirmas kartas blush2.gif Daaaaaug ir ivairiu klausimu kyla ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chicolita: 05 vasario 2010 - 10:48