Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

QUOTE(braskeles @ 2010 02 23, 11:47)
Tikrai priims  mirksiukas.gif  man dave tuos lapelius sausio gale ir sake kelias dienas iki apsilankimo padaryti tyrimus , tai juos padariau tik vasario 19 diena, niekas ne zodzio nesake o jie ir neziuri i data tik i pavarde  4u.gif

dabar ir as galvoju,juk mes su tais lapeliais po menesio einame ir nieko niekas nesako
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Norejau paklausti ar daug mamyciu nores suzinoti kas pilvelyje gyvena??? As labai bijau klausti, nes su pirmu man buvo sake, kad bus mergaite, o gime sunus, tai gerai, kad nebuvau prisipirkusi visko ruzavo blink.gif Tai dabar ir galvoju gal visai neklausti ir siurprizo laukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laurusha* @ 2010 02 23, 14:13)
Labas rytas  4u.gif  Norejau paklausti ar daug mamyciu nores suzinoti kas pilvelyje gyvena??? As labai bijau klausti, nes su pirmu man buvo sake, kad bus mergaite, o gime sunus, tai gerai, kad nebuvau prisipirkusi visko ruzavo  blink.gif  Tai dabar ir galvoju gal visai neklausti ir siurprizo laukti  g.gif

o tu paklausk,bet rubelius neutraliu spalvu pirk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 23, 11:15)
o tu paklausk,bet rubelius neutraliu spalvu pirk mirksiukas.gif


Tai kad ne del rubeliu pergyvenu, tiesiog negaliu apsispresti ar noriu zinoti ar ne. Kaip ir smagu butu siurprizas, bet ir smalsumas didelis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laurusha* @ 2010 02 23, 16:49)
Tai kad ne del rubeliu pergyvenu, tiesiog negaliu apsispresti ar noriu zinoti ar ne. Kaip ir smagu butu siurprizas, bet ir smalsumas didelis  blush2.gif

man su pirmu nestumu iki pat galo negalejo pasakyti kas pilvelyje gyvena,labai jau slapuke buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 23, 13:53)
man su pirmu nestumu iki pat galo negalejo pasakyti kas pilvelyje gyvena,labai jau slapuke buvo smile.gif


O tu turejai nuojauta kas ten slepiasi? Man kai daktarai sake, kad bus mergaite, man kazkas viduj priestaravo tam, nu niekaip negalejau susitaikyti su ta mintim schmoll.gif ir rubelius kai pirkau, vis prie zydru trauke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Laurusha* @ 2010 02 24, 13:45)
O tu turejai nuojauta kas ten slepiasi? Man kai daktarai sake, kad bus mergaite, man kazkas viduj priestaravo tam, nu niekaip negalejau susitaikyti su ta mintim  schmoll.gif  ir rubelius kai pirkau, vis prie zydru trauke  wub.gif

as berniuko labai norejau,bet rubelius ruzavus pirkau,ne zydri buvo negrazus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As norejau pasiteirauti tu kas ne viena leliu turi... Sis mano pirmasis ir laaabai laukiu. Norejau pasiteirauti, kaip zinoti ar jam ten pilvuke viskas gerai, ar jam nieko netrugsta, ar maistas skanus ir panasiai. Mat echoskopa darys tik po 2savaiciu, tai labai nervinuosi. Ta nezinomybe tokia g.gif Ir dar norejau paklausti kiek reikia ir kokiu reikia rubeliu mazdaug prisipirkti, kad uztektu, juk reiks ir perenkti. Apytiksliai kiek marskineliu, kelnyciu maikuciu sliaustu. Labiausia tai bijau, kad kaip grysiu pagimdziusi namo, nezinosiu ka daryti su tuo vaikeliu mirksiukas.gif Labai jaudinuosi ir labai laukiu, bet tuo paciu ir laaabai bijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aurytee2583 @ 2010 02 24, 13:56)
As norejau pasiteirauti tu kas ne viena leliu turi... Sis mano pirmasis ir laaabai laukiu. Norejau pasiteirauti, kaip zinoti ar jam ten pilvuke viskas gerai, ar jam nieko netrugsta, ar maistas skanus ir panasiai. Mat echoskopa darys tik po 2savaiciu, tai labai nervinuosi. Ta nezinomybe tokia g.gif  Ir dar  norejau paklausti kiek reikia ir kokiu reikia rubeliu mazdaug prisipirkti, kad uztektu, juk reiks ir perenkti. Apytiksliai kiek marskineliu, kelnyciu maikuciu sliaustu. Labiausia tai bijau, kad kaip grysiu pagimdziusi namo, nezinosiu ka daryti su tuo vaikeliu mirksiukas.gif  Labai jaudinuosi ir labai laukiu, bet tuo paciu ir laaabai bijau doh.gif

pirmiausia negalvok,kad leliui pilvelyje kazkas negerai ir kad jam kazko truksta,jam ten labai gerai ir jam viskas patinka smile.gif jei jau jauti judesiukus tai tikrai jam viskas gerai smile.gif
va cia gera tema apie kraiteli
http://www.supermama...howtopic=501151
is patirties galiu pasakyti,kad neprisipirk daug rubeliu,nes lelius greitai auga ir nespesi visu aprengti smile.gif
viska tu zinosi,svarbiausia nebijok mirksiukas.gif kaip teisingai maitinti tau ligonineje parodys,o visa kita savaime mokesi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, sakykit, pries kiek laiko reikia priduoti slapimo tyrimus ? Gydytoja padave lapeli tyrimui ir paskyre vizita po 3 savaiciu, sake, kad pries tai pasidaryciau juos, bet kazkaip neuzfiksavau pries kiek laiko ? Savaite iki vizito? Ar kelios dienos ? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(Lelina @ 2010 02 24, 22:52)
Sveikos, sakykit, pries kiek laiko reikia priduoti slapimo tyrimus ? Gydytoja padave lapeli tyrimui ir paskyre vizita po 3 savaiciu, sake, kad pries tai pasidaryciau juos, bet kazkaip neuzfiksavau pries kiek laiko ? Savaite iki vizito? Ar kelios dienos ? Aciu.

veliausiai diena pries vizita,gali ir kelios dienos pries
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 24, 10:51)
as berniuko labai norejau,bet rubelius ruzavus pirkau,ne zydri buvo negrazus doh.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif Vadinas buvo nuojauta thumbup.gif

Merginos, kas pastoviai jau jaucia judesiukus? As pirmus krebzdesiukus pajutau gana anksti, kokioj 14 sav, bet niekaip nesulaukiu tu pastoviu, kasdieniu g.gif Nors gal dar ir ankstoka g.gif
Atsakyti