Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

QUOTE(gigute2 @ 2010 03 12, 14:12)
labukas ir as jungiuosi i jusu bury ax.gif tiklaus nestumo ginekologe negalejo pasakyti pagal echo, kadangi gimda padengta balta pusle, kaip ji uzvadino, sakekad pirmas atvejis per jos darbo staza, sedziu nezinomybeje ir laukiu 15-os dienos vel vyksiu pas ja, skaiciavo pagal menesines turetu buti 8 savaiteles  wub.gif
tris NT testus dariau jie buvo teigiami,visi nestumo pozymiai, pykina, kyla rugstys labai, piveli tempia, hmmm... verysad.gif mamytes jei pasidaryciau is venos krauja
ar matytu nestumo savaiteles?niekad nebuvau su tuo susidurus...su pirmu vaikuciu
buvo viskas gerai..o dabar..
gal mamytes kuriai taip ir buvo nutike, kad gimdoje balta pusle per visa buvo?

kazin ar kraujo tyrimas nustato nestumo savaites g.gif
Atsakyti
o kodel man niekas nieko nesake apie raukslyte g.gif
Atsakyti
QUOTE(braskeles @ 2010 03 12, 21:37)
o kodel man niekas nieko nesake apie raukslyte  g.gif

man irgi nieko nesake,bet manau,kad visoms ja ziuri g.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 03 12, 15:09)
kazin ar kraujo tyrimas nustato nestumo savaites g.gif


yra specialus tyrimas, nustato tiksliai gana
Atsakyti
QUOTE(kiwi82 @ 2010 03 14, 22:15)
yra specialus tyrimas, nustato tiksliai gana

pirma karta girdziu bigsmile.gif tuoj is kraujo nustatys kas gims berniukas ar mergaite biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif gal zinot ar nestumo metu galima gert vitaminus,plaukam,nagam,ir odai?
Atsakyti
QUOTE(kotryna19 @ 2010 03 15, 01:42)
sveikutes smile.gif gal zinot ar nestumo metu galima gert vitaminus,plaukam,nagam,ir odai?

reiktu su gine pasitarti g.gif o kam tau juos gerti,juk ir taip grazi busi nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 03 12, 13:09)
kazin ar kraujo tyrimas nustato nestumo savaites g.gif


Kraujo tyrimas gana tiksliai nustato nestumo laika pagal hormonu kieki kraujyje.
Atsakyti
QUOTE(kotryna19 @ 2010 03 15, 00:42)
sveikutes smile.gif gal zinot ar nestumo metu galima gert vitaminus,plaukam,nagam,ir odai?



Aš planuojant gėriau Fitoval vitaminus plaukams, tai kai pastojau ginekologė liepė nebegerti, bet jau pradžioj.
Atsakyti
QUOTE(kotryna19 @ 2010 03 15, 00:42)
sveikutes smile.gif gal zinot ar nestumo metu galima gert vitaminus,plaukam,nagam,ir odai?

as visa laika geriau pries pastojant, kai tik pastojau, gine liepe nebegerti schmoll.gif
Atsakyti
o tai nebandei nusipirkt nestumo testa kuris parodo kiek savaiciu esi nescia,nes girdejau kad jau yra ir lietuvoje jau,as butent su tokiu testu dariau kai tikrinau ar esu nescia,buvau keturiu savaiciu
Atsakyti
QUOTE(*Laurusha* @ 2010 03 11, 17:32)
Jau galiu pasidziaugti, jau keleta dieneliu jauciu bumbsiukus  thumbup.gif  Net darbe sededama jauciu kaip bumbteli  thumbup.gif


O kiek tau savaiciu kad pajutai judesiukus? smile.gif
Papildyta:
Labukas. As taip pat esu nestuke jau 12 savaiciu ir noriu prisijungti prie jusu kompanijos. Jau 6 savaiciu maciau savo leliuka ir jo sirdele, viskas gerai. O 10 savaiciu budama pas gine jau girdejau ir sirdeles plakima. Nuostabus jausmas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo omsone: 17 kovo 2010 - 16:40