Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

QUOTE(Mazulikee^ @ 2010 03 31, 18:42)
.......... kaip jums buvo su pilvo dydziais?? mirksiukas.gif

Na, aš lauksiuoi pirmojo, tačiau pilvukas auga nuo pat pirmo mėnesiuko doh.gif Dabar 17-ta savaitė, tai, rodos, jog kasdien jis didėja vis labiau blink.gif
Keista, kad darbe dar niekas nepastebėjo g.gif lotuliukas.gif Turbūt galvoja, kad šiaip pastorėjau, tai nedrąsu/nemandangu užklausti turbūt hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 04 01, 08:05)
Na, aš lauksiuoi pirmojo, tačiau pilvukas auga nuo pat pirmo mėnesiuko doh.gif Dabar 17-ta savaitė, tai, rodos, jog kasdien jis didėja vis labiau blink.gif
Keista, kad darbe dar niekas nepastebėjo g.gif lotuliukas.gif Turbūt galvoja, kad šiaip pastorėjau, tai nedrąsu/nemandangu užklausti turbūt hihihi.gif


Sveikos busimos mammytes smile.gif kalbant apie pilvelius, tai tik suzinojus, jog esu nestuke.gif rodesi, kad pilvas pustis pradejo lotuliukas.gif jauciausi visai kaip pries mm, kai papustas pilvelis buna smile.gif o po to normalizavosi viskas lyg ir dabar jau kopiam i 15 savaite tai jau senosios kelnes spaudzia pilva, nors svorio tai kaip ir nelabai priaugau, nepilna kila rolleyes.gif vaikstau atsisegus kartais lotuliukas.gif pilvukas issiputes, kaip laaabai prisivalgius, jau sioki toki guziuka atsigulus ant pilvo apciuopiu 4u.gif neuzilgo pasirodys manau visu grazumu 4u.gif
Atsakyti
o mums jau 13 savaiciu ir 5 dienos smile.gif pilvukas toks isiputes kad oj oj oj... beje norejau paklaust ar galima jau just judesiukus?neryskius bet toks jausmas kad kas is vidaus belstus i viena sona ir lyg sirdele toj vietoj plaktu,kai 11 sav dare echo tai maciau kad lelius labai duodas pilvuke
Atsakyti
QUOTE(tomike89 @ 2010 04 02, 19:58)
o mums jau 13 savaiciu ir 5 dienos smile.gif pilvukas toks isiputes kad oj oj oj... beje norejau paklaust ar galima jau just judesiukus?neryskius bet toks jausmas kad kas is vidaus belstus i viena sona ir lyg sirdele toj vietoj plaktu,kai 11 sav dare echo tai maciau kad lelius labai duodas pilvuke

mano dabar antras nestumas,tai su antru gyditoja sake kad pajusiu anksciau judesiukus,ir tuos tikruosius judesiukus,ta bumbsejima bet jau pastovu pajutau pries kokias sesias dienas,nors anksciau irgi vaidendavosi kad juda kad bumsi,o paskui dingdavo,tai jau manydavau kad kaskas negerai.o su pirmu vaikeliu judesiukus pajutau kai buvom 20 savaiciu.ir del sirdeles pajautimo manau kad klysti,greiciausiai tavo pulsiukas pulsuoja kazkur,ir tau taip atrodo.bet turek kantrybes,ne nepajusi kaip prabegs laikas ir kaip tave spardys mazius is vidaus.tad sekmes nestuke.gif
Atsakyti
Mums dabar 11 savaiciu, bet mano pilvas, tai nei kiek nepasikeite. As dar kaip tik numeciau svorio, bet cia greiciausiai del to, kad rytais pykina... unsure.gif
Atsakyti
sveikos, nestukes nestuke.gif jungiuosi prie jusu 4u.gif man 9savaiteles, buvau pas gine, kita sav reiks atlikti tyrimus. Lb noriu echoskopu kad pasiziuretu, nes kaip ir kiekvienai is jusu turbut yra siek tiek nerimo, ar tikrai viskas ok rolleyes.gif tik poliklinikoj priklausytu man echoskopo apziura apie 4menesiuka, o as tiek nelauksiu, meginsiu privaciai pas gine eiti, nes ji turi privatu kab(tuo paciu dirba ir poliklinikoj). O kolkas gyvenu su kasdieniniais pykinimais, nuotaikos svyravimais, padidejusiu jautrumu blush2.gif tikiuosi tai praeis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tomike89 @ 2010 04 02, 20:58)
o mums jau 13 savaiciu ir 5 dienos smile.gif pilvukas toks isiputes kad oj oj oj... beje norejau paklaust ar galima jau just judesiukus?neryskius bet toks jausmas kad kas is vidaus belstus i viena sona ir lyg sirdele toj vietoj plaktu,kai 11 sav dare echo tai maciau kad lelius labai duodas pilvuke



chi chi smile.gif man ir jau kokias tris savaites vaidenasi kad jauciu leliuka savo bigsmile.gif bet manu tai tik siaip zarnyno judesiai, taip anskti kaip as atseit pradejau kazka jausti -negali buti, nes tuo metu mum buvo koks 13 sav smile.gif cia taip gaunasi turbut is to begalinio noro kuo greiciau pajausti savo leliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(natariuxi @ 2010 04 08, 08:36)
sveikos, nestukes  nestuke.gif  jungiuosi prie jusu  4u.gif  man 9savaiteles, buvau pas gine, kita sav reiks atlikti tyrimus. Lb noriu echoskopu kad pasiziuretu...................O kolkas gyvenu su kasdieniniais pykinimais, nuotaikos svyravimais, padidejusiu jautrumu  blush2.gif  tikiuosi tai praeis  doh.gif

Sveika prisijungus drinks_cheers.gif Pamatysi, kaip faina pamatyti savo lialių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristuzil @ 2010 04 08, 13:19)
chi chi  smile.gif man ir jau kokias tris savaites vaidenasi kad jauciu leliuka savo  bigsmile.gif  bet manu tai tik siaip zarnyno judesiai, taip anskti kaip as atseit pradejau kazka jausti -negali buti, nes tuo metu mum buvo koks 13 sav  smile.gif cia taip gaunasi turbut is to begalinio noro kuo greiciau pajausti savo leliu  wub.gif

Na kokios 13 savaiciu as taip pat maniau kad juntu judesiukus, o jei pasilengdavau ir paspausdavau pilvuka tai kai duos kazkas is vidaus, tik labai svelniai. Atrodo lyg noretu pasakyti: "Mamyte ko cia stumdaisi ir duok man vietos smile.gif ". Na o dabar jau 15 savaite ir nejauciu tu bumbsejimu, tai taip pat suneri smile.gif mau. Bet manau kad taip turi buti, nes kiek matau kad ne man vienai taip yra smile.gif
Papildyta:
Bet jau mano pilvuko dydis tai labai jau didelis. Man po pirmojo gimdymo jis didokas liko, tad dabar kai jis visas ispusta, tai jau tikras didelis balionas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AndraA @ 2010 04 03, 09:28)
Mums dabar 11 savaiciu, bet mano pilvas, tai nei kiek nepasikeite. As dar kaip tik numeciau svorio, bet cia greiciausiai del to, kad rytais pykina...  unsure.gif

tikrai del to,mano drauge tokia smulkute buvo pamenu ir kai pastojo is tualeto neiseidavo apsikabinusi su juo tris menesius gyveno,tai pilvukas ne tik kad nepaaugo bet ir svorio dar numete,oi kaip jinai pergyveno,bet paskui baiges tie pykinimai ir pilvukas kai pradejo augt,ir suneli pagimde tvirta stipru.bet sako bijociau jau pastot vien nuo tu nuolatiniu pykinimu.aciu dievui sito nepatyriau nei su pirmu nei su dabartiniu.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Tai tau pasiseke.. Na man taip ziauriai nebuvo, kad kiekviena ryta tualeta sedeciau apsikabinusi, bet jau toks sleikstulys ryte budavo ir neduok dieva koks nors kvapas neitikdavo... g.gif gerai, kad jau lygtai mazeja tas pykinimas, tikiuosi greit praeis. thumbup.gif
Atsakyti
Bet pastebejau kuriu nepykina su pirmu vaikeliu tai ir su antru nepykina, matomai organizmas daug stipresnis. O kurias pykina tai jau pykina. As is vis gyvenime vemusi tik kelis kartelius, kai liga kokia uzpuldavo, o siaip tai niekada nepykina. Ir su pirmu vaikeliu ne karto nepykino ir su antru dabar lygiai tas pats ax.gif . Uzuojauta toms kurios nepaliaujamai draugauja su tualetu 4u.gif .
Atsakyti