Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

QUOTE(bee @ 2010 09 13, 11:41)
Kaip įdomu, taip visoms anksti echo daro.
O man gydytoja pasakė, kad tik nuo 18 sav darys.... g.gif  unsure.gif  Mums dar tik 12 savaitėlių...
O taip įdomu pažiūrėti, kaip jis ten gyvena, kaip širdutė plaka...
Gal pasikeisti gydytoją, ar čia taip normalu?


Man sake, kad tik nuo 9-10 sav. darys, bet as jau siandien vaziuosiu, ir siaip ginei nemazai klausimu turiu, ir zinau, kad jau bent puslyte matys, tai noriu isitikinti, kad viskas tokio dydzio, kaip ir turi buti smile.gif

Labai keista, kad gydytoja taip ilgai nenori daryti g.gif Gal tikrai vertetu pasikeisti gydytoja, juk kiek galima laukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 15, 11:55)


sveikos as pirma kart buvau pas gine kai man buvo 7 savaites ir jau maciau sirdele plakancia ir nuotrauka padare aisku ten nieko nesimate tik toks kleckiukas vaikelis buvo 1 cm dabar eisiu rugsejo 29 jauciu vel ziures bet man jau bus 15 savaiciu tai gal pamatysiu jau ka rimtesnio blush2.gif
O kaip jusu pilvas atrode 13-14 savaite ar mates pakitimas man tai jau jauciasi kad jis pucias biski
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2010 09 16, 14:22)
sveikos as pirma kart buvau pas gine kai man buvo 7 savaites ir jau maciau sirdele plakancia ir nuotrauka padare aisku ten nieko nesimate tik toks kleckiukas vaikelis buvo 1 cm  dabar eisiu rugsejo 29 jauciu vel ziures bet man jau bus 15 savaiciu tai gal pamatysiu jau ka rimtesnio  blush2.gif
O kaip jusu pilvas atrode 13-14 savaite ar mates pakitimas man tai jau jauciasi kad jis pucias biski

Man eccho pirma dare 12sav.tai jau matesi maziukas mielas zmogiukas 4u.gif Pilvukas ir jau buvo matyt ne taip jau stipriai bet matesi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2010 09 16, 14:22)
sveikos as pirma kart buvau pas gine kai man buvo 7 savaites ir jau maciau sirdele plakancia ir nuotrauka padare aisku ten nieko nesimate tik toks kleckiukas vaikelis buvo 1 cm  dabar eisiu rugsejo 29 jauciu vel ziures bet man jau bus 15 savaiciu tai gal pamatysiu jau ka rimtesnio  blush2.gif
O kaip jusu pilvas atrode 13-14 savaite ar mates pakitimas man tai jau jauciasi kad jis pucias biski



man, tai nelabai dar matosi... vakare gal didesnis būna,kai išpučia, bet šiaip jei gerai pavalgyčiau, tai ir panašiai atrodyčiau smile.gif šiaip sakyčiau nelabai kas matosi..
Atsakyti
QUOTE(*Puika* @ 2010 09 16, 15:31)
man, tai nelabai dar matosi... vakare gal didesnis būna,kai išpučia, bet šiaip jei gerai pavalgyčiau, tai ir panašiai atrodyčiau smile.gif šiaip sakyčiau nelabai kas matosi..

nu siaip as nesu labai smulki ir lasiniu ant pilvo jisada turejau tai daba man jau uztai ir padidejo greiciau nei kitom biggrin.gif
Atsakyti
As vakar buvau pas gine ir maciau savo pilvuko gyventoja wub.gif Nelabai supratau, kur ten sirdele buvo, man tik toks vienas kamuoliukas matesi, bet gine sake, kad sirdele normaliai plaka smile.gif Taip smagu buvo pamatyti, tokios geros emocijos uzpludo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 09 16, 20:38)
As vakar buvau pas gine ir maciau savo pilvuko gyventoja wub.gif Nelabai supratau, kur ten sirdele buvo, man tik toks vienas kamuoliukas matesi, bet gine sake, kad sirdele normaliai plaka smile.gif Taip smagu buvo pamatyti, tokios geros emocijos uzpludo wub.gif

wub.gif wub.gif as pirma kart nuejau pas gine lygiai tiek pat laiko kaip tau buvo man atsuko monitoriu sako matai ta judanti taskeli cia plaka sirdeli toks keistas jausmas apeme wub.gif dabar eisiu antra kart labai laukiu jau tureciau pamatyti vaizda o ne taska bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2010 09 16, 19:42)
wub.gif  wub.gif  as pirma kart nuejau pas gine lygiai tiek pat laiko kaip tau buvo man atsuko monitoriu sako matai ta judanti taskeli cia plaka sirdeli toks keistas jausmas apeme  wub.gif dabar eisiu antra kart labai laukiu jau tureciau pamatyti vaizda o ne taska  bigsmile.gif



as irgi pirma karta tik taska maciau, turiu ir nuotraukyte wub.gif pirmadieni einu pas gydytoja tai jau tikiuosi normaliai savo kleckiuka pamatyti wub.gif
Atsakyti
Mamos,

ka darom? Pereinam i nauja tema? Nes pilvukai auga, tai jau is ketvirto menesio islipom lyg ir:)))
Kaip jus jauciates? Pas mane tai jau savaite kirmeliukas kruta:) Jauciu labiausiai ryte arba vakare, nors vat ir dabar sedziu, rasau, o ten makaluojasi:)) Aisku, mano jau trecias barsukas, bet sumaisyti su kuo nors tai tikrai sunku. Tik vat dar nezinau, aks ten kruta, reikia eiti ultra daryti, baisiai smalsu:)
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif

Smagu, paskaitinėti info, apie naują gyvenimo tarpsnį. thumbup.gif Mums jau beveik 8sav. Kitą savaitę einu pas ginekologę ir šeimos gydytoją. Žiūrėsiu kaip seksis bendrauti, nes turėjau persirašyti į naują kliniką. Tikiuosi, kad viskas bus OK ir išgirsiu tik geras žinias. O jei ką naudingo sužinosiu, būtinai pasidalinsiu su visom bigsmile.gif
Linkiu visoms laimingo laukimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oliuka @ 2010 09 24, 16:11)
Sveikos  nestuke.gif

Smagu, paskaitinėti info, apie naują gyvenimo tarpsnį.  thumbup.gif  Mums jau beveik 8sav. Kitą savaitę einu pas ginekologę ir šeimos gydytoją. Žiūrėsiu kaip seksis bendrauti, nes turėjau persirašyti į naują kliniką. Tikiuosi, kad viskas bus OK ir išgirsiu tik geras žinias. O jei ką naudingo sužinosiu, būtinai pasidalinsiu su visom  bigsmile.gif
Linkiu visoms laimingo laukimo  4u.gif


sveika prisijungusi, tau irgi gražaus ir laimingo nešiojimo 4u.gif man taippat 8 savaitėlės, buvau pas ginę, padarė mums pirmąją nuotraukytę ax.gif wub.gif nieko įžiūrėti dar neina, nes pagal ją tai 1,5cm žirniukas ten pūpso smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mes vakar su maziuku susitikom wub.gif 10sav+2d tai jau 4cm, rankytes ir kojytes matesi wub.gif
Atsakyti