Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

QUOTE(Smaragdine @ 2010 10 12, 14:10)
man visada skaudedavo unsure.gif  bet tik si karta taip sulamdytai atrodau, gal del to, kad pas mane venu beveik nematyti, ir minkyk neminkius ta kulokiuka  lotuliukas.gif  nu bet jeigu daznai reiks duoti is venos krauja, tai begsiu kaip tas begemotas nuo skiepu sleptis  lotuliukas.gif  P.s. is pirsto man daug geriau budavo  lotuliukas.gif  na tik velgi sunku kai kraujas nebega  doh.gif


lotuliukas.gif
Nieko nieko, įprasi mirksiukas.gif
kaip viena seselė įvardijo- pas mane rankos kaip sviestas- nieka nėr... Bet randa kartais tai vienoj, tai kitoj rankoj. Prastai su venom. Bet kai prireikia lašines statyt, ar va skatinamuosius- tuoj atsiranda cool.gif

O to kraujuko nuleidimo procedūros tai dar ne viena laukia, svarbiausia- nesibaiminti ir stengtis atsipalaiduot smile.gif kai ruošiasi ir jau ima kraują.
Atsakyti
QUOTE(ingridastar @ 2010 10 12, 18:57)
lotuliukas.gif
Nieko nieko, įprasi  mirksiukas.gif
kaip viena seselė įvardijo- pas mane rankos kaip sviestas- nieka nėr... Bet randa kartais tai vienoj, tai kitoj rankoj. Prastai su venom. Bet kai prireikia lašines statyt, ar va skatinamuosius- tuoj atsiranda  cool.gif

O to kraujuko nuleidimo procedūros tai dar ne viena laukia, svarbiausia- nesibaiminti ir stengtis atsipalaiduot  smile.gif kai ruošiasi ir jau ima kraują.


teks priprasti, bet schmoll.gif kad atsipalaiduociau tai nezinau kaip ten bus biggrin.gif vien tik dabar pagalvojus net supykina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaragdine @ 2010 10 13, 10:25)
teks priprasti, bet  schmoll.gif kad atsipalaiduociau tai nezinau kaip ten bus  biggrin.gif vien tik dabar pagalvojus net supykina  unsure.gif


mane irgi pykindavo vien pagalvojus apie kraujo nuleidimą iš venos, bet šuo kariamas įpranta, tai ir aš pripratau biggrin.gif Sukandi dantis, nusisuki- ir atsipūti kai jau baigta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridastar @ 2010 10 13, 11:11)
mane irgi pykindavo vien pagalvojus apie kraujo nuleidimą iš venos, bet šuo kariamas įpranta, tai ir aš pripratau  biggrin.gif Sukandi dantis, nusisuki- ir atsipūti kai jau baigta  mirksiukas.gif


nieko nepadarysi teks priprast biggrin.gif tik tikiuosi, kad kita karta bent pataikys ten kur reikia doh.gif
Atsakyti
Mergaites,

gal kuriai buvo panasi situacija: mano nestumas yra 4 savaiciu (zinau tiksliai, nes po dibrtinio apvaisinimo. trecio...), vakar ginekologe dare echokoskopija, sako per mazas vaisius, turetu buti 8 mm, o yra maiselis 5.4 mm. Pries sesias dienas buvo 3.54 mm. Zodziu siek tiek paaugo, negali sakyti, kad visai niekas nevyksta, bet nepakankamai. Sako jau turetu matytis trynio maiselis, bet kol kas nieko nesimato.

Gydytoja zodziu i vata nevynioja, sako per sia savaite viskas paaiskes - sustos vystytis ar issikapstys. Maksties gilumoje yra siek tiek kraujingu isskyru, kas, pasak gydytojos, gali buti normalu, nes daugeliui nesciuju taip nutinka, o gali buti ir kaip nesivystancio nestumo zenklas...

Kaip jus mergaites - kiek mm buvo jusu vaisiukai 4 savaiteliu? kiek jie paaugdavo per savaite? kazin, ar man yra vilciu? Pirmas nestumas po 7 metu darbo...
Atsakyti
QUOTE(pirmojiviltis @ 2010 10 13, 13:25)
Mergaites,

gal kuriai buvo panasi situacija: mano nestumas yra 4 savaiciu (zinau tiksliai, nes po dibrtinio apvaisinimo. trecio...), vakar ginekologe dare echokoskopija, sako per mazas vaisius, turetu buti 8 mm, o yra maiselis 5.4 mm. Pries sesias dienas buvo 3.54 mm. Zodziu siek tiek paaugo, negali sakyti, kad visai niekas nevyksta, bet nepakankamai. Sako jau turetu matytis trynio maiselis, bet kol kas nieko nesimato.

Gydytoja zodziu i vata nevynioja, sako per sia savaite viskas paaiskes - sustos vystytis ar issikapstys. Maksties gilumoje yra siek tiek kraujingu isskyru, kas, pasak gydytojos, gali buti normalu, nes daugeliui nesciuju taip nutinka, o gali buti ir kaip nesivystancio nestumo zenklas...

Kaip jus mergaites - kiek mm buvo jusu vaisiukai 4 savaiteliu? kiek jie paaugdavo per savaite? kazin, ar man yra vilciu? Pirmas nestumas po 7 metu darbo...

kaip idomiai, nes man 6 savaiciu buvo 6,5mm g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 10 13, 13:29)
kaip idomiai, nes man 6 savaiciu buvo 6,5mm g.gif


Rozele, tu kaip 6 savaites skaiciavai - nuo paskutiniu menesiniu dienos? nes man tuomet irgi dabar butu 6 savaites. Ar tau gydytoja sake, 6.5 yra geras dydis? nes manolabai nedaug atsilieka tuoet ax.gif
Atsakyti
schmoll.gif
QUOTE(pirmojiviltis @ 2010 10 13, 12:47)
Rozele, tu kaip 6 savaites skaiciavai - nuo paskutiniu menesiniu dienos? nes man tuomet irgi dabar butu 6 savaites. Ar tau gydytoja sake, 6.5 yra geras dydis? nes manolabai nedaug atsilieka tuoet ax.gif

nesuprantu tada sad.gif mano 8 nepilnų savaičių kruopelė buvo tik apie 1,5cm tai kiek ji svere sad.gif jau mane baime kazko ima,sekantis vizitas 11 men. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyn@kė @ 2010 10 13, 14:25)
schmoll.gif
nesuprantu tada sad.gif mano 8 nepilnų savaičių kruopelė buvo tik apie 1,5cm tai kiek ji svere sad.gif jau mane baime kazko ima,sekantis vizitas 11 men. verysad.gif


Melynake, tu tirkai nesigasdink - pas tave centimetrai, o pas mane tik milimetrai sad.gif
pas tave juk yra "cieli" 15 mm! tai ne mano 5.4... o savaite, jei skaiciuoti ipratsai, yra 6.
Atsakyti
QUOTE(pirmojiviltis @ 2010 10 13, 13:47)
Rozele, tu kaip 6 savaites skaiciavai - nuo paskutiniu menesiniu dienos? nes man tuomet irgi dabar butu 6 savaites. Ar tau gydytoja sake, 6.5 yra geras dydis? nes manolabai nedaug atsilieka tuoet ax.gif

cia buvo mano pirmas vizitas, ir gydytoja pasake kiek laiko, pagal paskutiniu menesiniu data. o as tik paklausiau kai paziurejo echo, ar viskas gerai? ji pasake viskas tvarkoj, ner ko nerimaut....
Atsakyti
QUOTE(pirmojiviltis @ 2010 10 13, 13:45)
Melynake, tu tirkai nesigasdink - pas tave centimetrai, o pas mane tik milimetrai sad.gif
pas tave juk yra "cieli" 15 mm! tai ne mano 5.4... o savaite, jei skaiciuoti ipratsai, yra 6.

tada tu irgi nesigasdink 4u.gif pas mus visas žirniukai dar maži, mažai ir savaitėlių,paaugs, o greit ir į pilvelius netilps smile.gif) skaitysim pavasarį šią temą ir šypsosimės visos smile.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rozine_svajone @ 2010 10 13, 14:12)
cia buvo mano pirmas vizitas, ir gydytoja pasake kiek laiko, pagal paskutiniu menesiniu data. o as tik paklausiau kai paziurejo echo, ar viskas gerai? ji pasake viskas tvarkoj, ner ko nerimaut....

na va ir viskas,nerimauti nėra ko ir neverta 4u.gif laukiam, daugiau rūpinamės savimi, gražinamės ir augam 4u.gif
Atsakyti
merginos, mums su maziuku apie 6 savaites, nei karto nebuvo supykine, visa laika puikiai jauciausi, o va siandien ryte kazkaip blogai pasijutai, sleikstulys, pilva suka, saltis purto doh.gif tempos nera. Ar cia man nestumo pozymiai prasidejo ar cia virusas koks? verysad.gif
Atsakyti