Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

QUOTE(Tacė @ 2010 12 20, 19:51)
Ir man rūpi, kada gydytoja jau gali pamatyti? Nes mano nėštumui (pagal paskutines M) 4,3 sav., o gydytoja pasakė, kad dar nieko pamatyti negali.. Ir kad jeigu testas teigiamas, didelė tikimybė, kad aš nėščia.. Nežinau, ką galvoti  unsure.gif

zinau, kad penkta savaite jau mato. o jei testas teigiamas, tikrai esi nescia, nes paklaida buna tik atvirkscia - t.y. neigiamas testas negarantuoja, kad esi nenescia, bet teigiamo praktiskai niekada nerodo, jei nesilauki 4u.gif . gal hormonu tyrima pasidaryk?
Papildyta:
QUOTE(ingriuxs @ 2010 12 21, 14:13)
Sveikutes,priimkite ir mane i savo gretas.Mums kai siandien gyd.nustate yra 6 sav.i 1 diena nestuke.gif  .Buciau nevaziavusi dar tikrintis jei ne ryte pasirodes labai stiprus kraujavimas:(.
Is pacio ryto nulekiau apziurai gyd.paskyre gulima rezima kuo maziau vaikscioti.
Maziukui viskas gerai mateme ir girdejome plakancia sirdele wub.gif Tikimes kad viskas bus gerai

o ka sake del kraujavimo?
Atsakyti
Jei testas tikrai patvirtins nestuma (normali juostele bus o ne vaiduoklis), pas gine eisiu ne anksciau nei dar po 1 - 1.5 men. Sedziu namie su vaiku, i darba nereikia, siaip ar taip alkoholio nevartoju, nebe pirmas nestumas, nebenaujiena, nematau prasmes eiti anksciau. Aisku, jei (pf pf pf ) nebus kokiu bedu.
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 02 01, 08:38)
Mes čia bigsmile.gif
Praeitą ketvirtadienį jau mačiau plakančią širdutę - tai taip susijaudinau cray.gif wub.gif
Ir toliau gersiu Duphaston'ą doh.gif O po poros savaitėlių, jeigu viskas gerai, registruosiuos jau į įskaitą ax.gif

o kas cia per vaistukai duphaston ir kam jie skirti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikilu @ 2010 12 27, 16:54)
o kas cia per vaistukai duphaston ir kam jie skirti? smile.gif

hormonas, kuris padeda vaikiukui geriau isitvirtinti gimdoje - t.y. padeda issaugoti nestuma
Atsakyti
As ir jungios prie jusu 4u.gif NT parode dvi juosteles smile.gif na o pas gine tai tikrai neleksiu iskart smile.gif palauksiu kol lelius isitvirtins gerai, jauciuosi puikiai kolkas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, pirma karta nuejau pas gine prasidejus 7 sav., nors patare tik 8 sav., jei viskas gerai, neteplioja. Taigi nera kur skubeti.
Atsakyti
o iki kada galima gerti si vaistuka? as apie ji net nezinojau ir gydytoja net neuzsimine g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2010 12 28, 13:05)
o iki kada galima gerti si vaistuka? as apie ji net nezinojau ir gydytoja net neuzsimine  g.gif

na vaistukai yra vaistukai, tad manau jei tik gresintis tada ji turetu skirti, arba keli persileidymai jau buve. O siap sveikos moterys turetu pacios isnesioti leliukus, nebet medikai nusprendiza, kad jau reikia padeti. o siaip dar nereikia atmesti naturalios atrankos, va mano pusesere patyre persileidima 12 sav. tai operaves daktaras sake, kad apsigimes lelius buvo verysad.gif Bet manau jei daktare neskiria tikrai nereikia gerti.
Papildyta:
QUOTE(Tacė @ 2010 12 20, 18:51)
Ir man rūpi, kada gydytoja jau gali pamatyti? Nes mano nėštumui (pagal paskutines M) 4,3 sav., o gydytoja pasakė, kad dar nieko pamatyti negali.. Ir kad jeigu testas teigiamas, didelė tikimybė, kad aš nėščia.. Nežinau, ką galvoti  unsure.gif

paziurekit i vaikucio vystymasi 5 sav. lelius yra 1,5 -2,5 mmm na manau kad ir plika akim ant rankos sunku butu rasti biggrin.gif dar paaugink kelias savaites, o tada galesi dziaugtis nuostabiu vaizdeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
man kai buvo 8 sav ir tai su echoskopu neziurejo, sako nera dar ko ten lysti, tai kai tik 4,3 sav tai buk rami ir nenorek tu echoskopu jokiu.Aisku mas smalsu kaip atrodo ir ar viskas gerai, bet siaip savijauta gera tai manau kad ir mazyliui viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2010 12 29, 12:58)
man kai buvo 8 sav ir tai su echoskopu neziurejo, sako nera dar ko ten lysti, tai kai tik 4,3 sav tai buk rami ir nenorek tu echoskopu jokiu.Aisku mas smalsu kaip atrodo ir ar viskas gerai, bet siaip savijauta gera tai manau kad ir mazyliui viskas gerai.

na 8sav. tai jau turetu matyti mirksiukas.gif bet manau ta tvarka kuri eina metu metais matyt tam ir yra, nes jos zino kada geriausiai apziureti, kad tik maziau echoskopuot reiketu, nes girdejau kad ir echoskopuotojom kurios visa diena prasedi toj patalpoj tai po dienos galva skauda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(3mamavita @ 2010 12 29, 16:04)
na 8sav. tai jau turetu matyti  mirksiukas.gif bet manau ta tvarka kuri eina metu metais matyt tam ir yra, nes jos zino kada geriausiai apziureti, kad tik maziau echoskopuot reiketu, nes girdejau kad ir echoskopuotojom kurios visa diena prasedi toj patalpoj tai po dienos galva skauda  unsure.gif

na man sake, kad nera reikalo daryti, nes ir taip atrodo viskas gerai, sako nera jie sveika, o beto ir nera reikalo ten lysti ir trukdyti maziukui, geriausia daryti kai jau sprando rauksle matuot reikia, o siaip tipo kuo maziau tuo geriau.Nu ir nzn, tikiu ja
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2010 12 29, 17:22)
na man sake, kad nera reikalo daryti, nes ir taip atrodo viskas gerai, sako nera jie sveika, o beto ir nera reikalo ten lysti ir trukdyti maziukui, geriausia daryti kai jau sprando rauksle matuot reikia, o siaip tipo kuo maziau tuo geriau.Nu ir nzn, tikiu ja

as ir nesiveerziu gultis po tuo echoskopu smile.gif ateis laikas kada tikrai gali paziuret, kaip jis ten vystosi, kai prisiskaitau cia, tai anksciau nuejusios tik stresa patiria tai lelyte per maza, tai dar ko neranda, o nueina po keliu savaiciu ziu jau viskas gerai smile.gif o kiek nervu ir stresu patirta kol laukia sekancio echo doh.gif
o mane jau vyras pradeda lepinti, nors dar nesijauciu labai nestuke.gif tik zinau, kad kazkas pilvuky pupso smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Luttuke @ 2010 12 27, 14:50)
Jei testas tikrai patvirtins nestuma (normali juostele bus o ne vaiduoklis), pas gine eisiu ne anksciau nei dar po 1 - 1.5 men. Sedziu namie su vaiku, i darba nereikia, siaip ar taip alkoholio nevartoju, nebe pirmas nestumas, nebenaujiena, nematau prasmes eiti anksciau. Aisku, jei  (pf pf pf ) nebus kokiu bedu.

kiek zinau tai iki 12 sav. reikia pasirodyti ginei, tai as gal 10 -11 palauksiu ner ten ko vistiek lekt smile.gif
Atsakyti