Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

QUOTE(:)jolka @ 2010 02 08, 16:51)
sleikstuli, pikinima jauciu. o siaip labai gerai jauciuosi tik pirma savaite tai praktiskai is lovos neislisdavau miego labai norejau rolleyes.gif

o as dabar miego labai noriu smile.gif su pirmu nestumu visa nestuma miegodavau kai tik galedavau doh.gif tikiuosiu su situ maziau miegosiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(atilyte @ 2010 02 08, 17:15)
Man irgi praeita savaitė, ypač kelios dienos, švelniai sakant  rolleyes.gif  buvo nekokia... Tikiuosi, kad daugiau taip nebebus... Nors nevėmiau, bet labai jau bloga buvo, miegelio norėjau.. ir šiaip nejaučiu normalaus maisto skonio... Ir apetito nebeturiu...
Per pirmą nėštumą tik porą dienų kaip paxmielinga vaikščiojau, o šiaip visai gerai buvo...  biggrin.gif

as apetito irgi neturiu, kai pradedi daryti atrodo skaniai pavalgysi, o kai paragauji jau nenori, vakar beveik isvis nieko nevalgiau.o man tai pirmas nestumas, tai as isivaizdavau kad jau vemsiu tai vemsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, aš kažkur 5-7 sav. net darbe "miegodavau" blink.gif Dabar išvis nieko nejaučiu, tik šnd pradėjo skaudėt nugaros apačią, kažkaip lyg durtų kas verysad.gif
O dėl maisto absoliučiai niekas nepasikeitė - valgau, ką valgiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(:)jolka @ 2010 02 08, 17:36)
as apetito irgi neturiu, kai pradedi daryti atrodo skaniai pavalgysi, o kai paragauji jau nenori, vakar beveik isvis nieko nevalgiau.o man tai pirmas nestumas, tai as isivaizdavau kad jau vemsiu tai vemsiu  lotuliukas.gif

as i maista ranku negalejau ikisti doh.gif ir parduotuvejese labai smirdedavo pasvinkusiu maistu doh.gif
Atsakyti
O man apetitas padidėjo smile.gif Turiu stabdytis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2010 02 08, 18:40)
O man apetitas padidėjo smile.gif Turiu stabdytis  lotuliukas.gif

pirmus 2 menesius negalima stabdytis schmoll.gif juk placenta auga ir formuojasi smile.gif taigi gali drasiai valgyti uz du biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(:)jolka @ 2010 02 08, 21:39)
o as siandien uz vakar taip prisivalgiau kad bloga net buvo verysad.gif

o gal kas zinote ka galima isgerti kai skrandis sustoja?
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 08, 18:49)
o gal kas zinote ka galima isgerti kai skrandis sustoja?

Mezym Forte galima, taip pat Pangrol ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 02 08, 22:14)
Mezym Forte galima, taip pat Pangrol  ax.gif

mezym man nepadeda schmoll.gif o pangrol dar nebandziau g.gif reikes nusipirkti
Atsakyti
QUOTE(@mamyciukas@ @ 2010 02 08, 21:49)
o gal kas zinote ka galima isgerti kai skrandis sustoja?


nezinau, as stengiuosi isvys jokiu vaistuku negerti. o jeigu sustoja as zoleliu arbata isgeriu arba vandens irgi padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(:)jolka @ 2010 02 08, 22:19)
nezinau, as stengiuosi isvys jokiu vaistuku negerti. o jeigu sustoja as zoleliu arbata isgeriu arba vandens irgi padeda smile.gif

kokiu zoleliu?man ramuneles nuo daug ko padeda,bet nuo skrandzio nelabai
Atsakyti
Man asmeniskai labai padeda arbatele : uzplikau verdanciu vandeniu sutarkuota imbiera su citrina ir medumi . Siek tiek astroka, bet labai super!!! Ir imunine sistema stiprina ir skrandziui dirbti padeda smile.gif
Atsakyti