Įkraunama...
Įkraunama...

1 - 4 nėštumo mėnuo

QUOTE(Dainoshkyte @ 2011 02 01, 16:20)
Sveikutes. Mums jau eina septinta savaite dar tik 4u.gif  pykinimas apsiramino bet jau noras valgyti... doh.gif  pavalgau po keliu val atrodo,kad mirsiu is bado  doh.gif bet... krutines nelabai skauda... ar tureciau sunerimti? g.gif

sveikute mane taip pat jau 7 savaite su maistu pas mane atvirksciai atrodo kad labai noriu valgyt o kai pradedu tas noras greit praeina ir tada jau kyla sleikstulys doh.gif
Atsakyti
Mano nėštumas pagal buvusias mėnesines skaičiuojant turėtų būti 8 sav. bet kai nuėjau pas ginekologe pažiūrėjo echoskopu ir jis rodė šiek tiek daugiau nei 6 sav., ginekologė nieko plačiau nepaaiškino, o aš kaip pirmą kartą nuėjus pasimečiau ir visko neišsiklausinėjau, paskyrė ateiti už poros savaičių vėl pasižiūrėti su echoskopu. Gal yra kam panašiai buvę? Ar verta nerimauti? Nes prisigalvoju visokiu nesamoniu, nežinau kaip išlauksiu tas dvi savaites verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(redushka13 @ 2011 02 07, 10:03)
Mano nėštumas pagal buvusias mėnesines skaičiuojant turėtų būti 8 sav. bet kai nuėjau pas ginekologe pažiūrėjo echoskopu ir jis rodė šiek tiek daugiau nei 6 sav., ginekologė nieko plačiau nepaaiškino, o aš kaip pirmą kartą nuėjus pasimečiau ir visko neišsiklausinėjau, paskyrė ateiti už poros savaičių vėl pasižiūrėti su echoskopu. Gal yra kam panašiai buvę? Ar verta nerimauti? Nes prisigalvoju visokiu nesamoniu, nežinau kaip išlauksiu tas dvi savaites  verysad.gif


Nereiktų nerimauti - kažką gi jau matė, reiškias nėštumas tikrai yra, tai ir svarbiausia. Galbūt tau ovuliacija vėliau įvyko, dėl to pagal pirmą echo taip nustatė. Bet dar gali būti, kad kitą kartą, kai jau geriau matysis patikslins nėštumo laiką ir pasirodys, kad viskas yra taip, kaip tu pati skaičiuoji mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, jungiuosi prie Jūsų 4u.gif
Mums rytoj šventė - 7 savaitės mirksiukas.gif Širdutę plakančią irgi mačiau, jausmas nerealus..Gaila, kad išgirsti negalėjau... Bet tikiuos dar bus progų...
Atsakyti
labutis... mes taipogi jungiamės prie jūsų visų... thumbup.gif mums poryt jau 7 savaitėlės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(redushka13 @ 2011 02 07, 10:03)
Mano nėštumas pagal buvusias mėnesines skaičiuojant turėtų būti 8 sav. bet kai nuėjau pas ginekologe pažiūrėjo echoskopu ir jis rodė šiek tiek daugiau nei 6 sav., ginekologė nieko plačiau nepaaiškino, o aš kaip pirmą kartą nuėjus pasimečiau ir visko neišsiklausinėjau, paskyrė ateiti už poros savaičių vėl pasižiūrėti su echoskopu. Gal yra kam panašiai buvę? Ar verta nerimauti? Nes prisigalvoju visokiu nesamoniu, nežinau kaip išlauksiu tas dvi savaites  verysad.gif


Man irgi taip buvo, o tada uz poros dienu persileidau. verysad.gif bet pries tai 2 dienas rudos isskyros tepe. Jei jokiu blogu pozymiu nejauti, gal tada nieko blogo, gal, kaip ir sake kazkas, ovuliacija veliau vyko. svarbiausia saves papildomai nenervinti.
Atsakyti
jungiames ir mes su savo kleckiuku, mums pirmadieni bus 9 savaites ax.gif
Atsakyti
Sveikutes, na ir kaip sekasi nesiot mazylius? Tokie orai bjaurus, vejas saltas... as nuolatr panikuoju, kad nesusirgciau, va dabar gerkle skauda, pries savaite temp virs 37 buvo pakilusi. Ar jus kamuoja kad ir mazos ligos ar pavyksta kazkaip apsigint nuo viso to?
Atsakyti
Sveikutes, man jau 5 savaites. Ryt einu antra karta pas gydytoja, nes pries savaite buvau, israse gerti Duphastona ir ateiti po savaites. Turejau pries pusmeti, persileidima verysad.gif , baisu, kad dabar vel tas pats neivyktu...Bet as galvoju tik apie gerus dalykus ir kaip mazylis auga manyje smile.gif , tikiuosi rytoj nuejus pasitikrinti isgirsiu tik geras naujienas 4u.gif .
Atsakyti
linkiu visoms isnesioti grazius ir sveikus leliukus nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
laukiuosi 4 savaite, nestumas pirmas,truputi pamaudzia pilvo apacia ar tai normalu
Atsakyti
QUOTE(bresk5 @ 2011 03 23, 15:35)
laukiuosi 4 savaite, nestumas pirmas,truputi pamaudzia pilvo apacia ar tai normalu

Gali taip būti. Jei maudimas nedidelis nieko tokio. Reikia stebėti, ar labiau neskauda. Jei bus blogiau, ar pradės teplioti, kreipkis į gydytoją iškart.
Atsakyti