Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Vyrams
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
m4gduse

Aš megsiu raudoną, o į kaklą dėsiu gumytę, tokią kaip siūlas, gal tada laikys g.gif

Merginos, duosiu patarima, neimezginekit jokiu gumuciu, net kaklo stangraus nedarykit, vyram nepatinka del to kad spaudzia adomo obuoli ir jiem nesmagu, buna net pykina, manajam taip buna todel mezgu tik laisva kakla, arba auksto nedarau.
Rife
user posted image
Numezgiau vyrui darbinę liemenę iš 100 proc. vilnonių siūlų. Patys siūlai yra margi todėl gavosi toks juostuotas.
cordi
Mano kalėdinė dovana uošviui ax.gif Jis čia neužsuka, tad ramiai galiu pasirodyti 4u.gif Siūlai 100% vilna, rusiška iš maximos, labai galiuosi, kad kai buvo daugiau nenusipirkau, nes siūlas fantastiškas doh.gif
user posted image
tiklis
cordi-fantastiska bigsmile.gif ..''guli kaip nulietas'' thumbup.gif ...ir rankovytes''istatytos'' kaip graziai blush2.gif ....ech-baltai pavydziu,nes pati jauciu niekad nesirysiu tokiu rankoviu megst biggrin.gif ...super darbelis thumbup.gif
cordi
QUOTE(tiklis @ 2010 11 30, 19:00)
cordi-fantastiska bigsmile.gif ..''guli kaip nulietas'' thumbup.gif ...ir rankovytes''istatytos''  kaip graziai blush2.gif ....ech-baltai pavydziu,nes pati jauciu niekad nesirysiu tokiu rankoviu megst biggrin.gif ...super darbelis thumbup.gif
*

Tikli, ačiū labai už pagyrimus blush2.gif čia modeliu sutiko vyras pabūt, bet uošvis maždaug tokio pat sudėjimo, turėtų tikt jam irgi cool.gif Rankovės tai juk pačios paprasčiausios statytos, pats lengviausias variantas rankovių mezgimo apskritai biggrin.gif (Jei kada kils problemų tokias mezgant, parašyk į až, mielai pakonsultuosiu wink.gif )
IngridaGal
Cordi labai dailus megztukas ir rastelis thumbup.gif
viosim
Cordi, fantastinė dovana.
Papildyta:
Aelitka, labai stilingas, labai jaunatviškas megztukas sūnui.
simisimi84
laba,
gal galite padėti... brolis užsigeidė tokios kepurės.. Gal žinote koks tai raštas ir kaip tokią kepurę numegzti? ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image
savitre
QUOTE(simisimi84 @ 2010 12 01, 00:18)
laba,
gal galite padėti... brolis užsigeidė tokios kepurės.. Gal žinote koks tai raštas ir /03/a4117c41ab11.jpg[/img][/url]
*

jei gerai ižiūriu tai čia koriuko raštas (evos liemenė juo megzta)
Liniuka
QUOTE(Rife @ 2010 11 29, 19:12)
user posted image
Numezgiau vyrui darbinę liemenę iš 100 proc. vilnonių siūlų. Patys siūlai yra margi todėl gavosi toks juostuotas.
*

Labai dailiai spalvos sugule thumbup.gif O apacia iki pazastu megzta ratu ar susiuta is dvieju daliu? Noriu suknios, bet tokio storumo juostom, kaip sitoj liemenej.
simisimi84
QUOTE(savitre @ 2010 12 01, 00:47)
jei gerai ižiūriu tai čia koriuko raštas (evos liemenė juo megzta)
*

jei nelabai apsunkinčiau, kur tos liemenės ieškoti? gal nuorodą galima būtų? 4u.gif
Šarangė
QUOTE(Rife @ 2010 11 29, 19:12)
*

labai dailiai spalviškai pereina siūlas thumbup.gif Kokie siulai???

QUOTE(cordi @ 2010 11 30, 17:23)
Mano kalėdinė dovana uošviui  ax.gif  Jis čia neužsuka, tad ramiai galiu pasirodyti  4u.gif Siūlai 100% vilna, rusiška iš maximos, labai  galiuosi, kad kai buvo daugiau nenusipirkau, nes siūlas fantastiškas doh.gif

first.gif labai dailiai, krupščiai numegztas, visas ir ypač kaklas ir dar su užtrauktukų, nerealu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Pavydas ima biggrin.gif
man_patinka_lietus
QUOTE(simisimi84 @ 2010 12 01, 09:39)
jei nelabai apsunkinčiau, kur tos liemenės ieškoti? gal nuorodą galima būtų?  4u.gif
*

Man rodos, kad ten tikrai koriuko raštas. Kažkada mezgiau Longorijos liemenę šiuo raštu pagal šitą schemą 4u.gif
user posted image
red40
Sveikos merginos. Gal galėtumėt kuri įdėti schemutę, kaip atverčiamą apykaklę vyriškam megztiniui megzti. Niekur nerandu, nors užsimušk smile.gif Nesuprantu kaip čia įdėti paveikslėlį? blush2.gif
simisimi84
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 12 01, 11:43)
Man rodos, kad ten tikrai koriuko raštas. Kažkada mezgiau Longorijos liemenę šiuo raštu pagal šitą schemą  4u.gif
user posted image
*

oi, labai ačiū 4u.gif bet šis raštas toks skylėtas ale gaunasi? o tai žieminė kepurė ir tokia pat bus? gal kažkoks tankesnis turėtų būti? ar tiesiog siūlai storesni turi būti?
man_patinka_lietus
QUOTE(simisimi84 @ 2010 12 01, 13:16)
oi, labai ačiū  4u.gif  bet šis raštas toks skylėtas ale gaunasi? o tai žieminė kepurė ir tokia pat bus? gal kažkoks tankesnis turėtų būti? ar tiesiog siūlai storesni turi būti?
*

Oi nea, jis gaunasi ne skylėtas, o dvigubas toks. Mezgiau gryna vilna, tai ta liemenė šilta kaip kailiniai koki 4u.gif Tik aš mezgiau pagal tą viršutinę schemą, o ne tą apačioj siūlomą platesnį
simisimi84
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 12 01, 14:13)
Oi nea, jis gaunasi ne skylėtas, o dvigubas toks. Mezgiau gryna vilna, tai ta liemenė šilta kaip kailiniai koki  4u.gif Tik aš mezgiau pagal tą viršutinę schemą, o ne tą apačioj siūlomą platesnį
*

labai ačiū 4u.gif pasibandysiu, žiūrėsiu kaip gausis bigsmile.gif
dar toks klausimas... jūs čia vis vien labiau žinančios. Kepurę kaip geriau megzti? apvaliu mezgimu? bet konkrečiai su šiuo raštu, kaip supratau, reikia megzti ir tada susiūti? ar čia jau grybauju?

sunnyday
Cia mano naujausias mezginys brangiajam.
user posted image
Getira
sunnyday: labai daili liemene! O rasciukas, kad ir paprastas, bet tikrai neprastai ziurisi. smile.gif
saulemeile
QUOTE(sunnyday @ 2010 12 02, 10:54)
*

Labai dailiai numegzta liemene thumbup.gif
rogue
*

jei negaila imesk mezgimo scemute blush2.gif
ilamka
Papuosiau dar viena vyriski biggrin.gif nertas megztukas

user posted image
Naistė
ilamka, labai gražu. Niu neįkirtau aš tų pynių vąšeliu verysad.gif Bet vaizdelis tai labai liuks
IngridaGal
QUOTE(ilamka @ 2010 12 03, 11:16)
Papuosiau dar viena vyriski  biggrin.gif  nertas megztukas

Labai grazu! thumbup.gif
vanda_zydi
Sveikos,

pasirodysiu ir as su dviem megztinukais:
Pirmasis; realiai spalva yra tokia skaniai zalia, nuotraukoje kazkokia blausi gavosi, bet bendras vaizdas matosi:)
user posted image

ir antrasis
user posted image
agurčikas
user posted image
*

SUPER thumbup.gif
Ivonnna
ilamka, tikrai labai grazu thumbup.gif
O kaip toks rastelis gaunasi? Gal gali trumpai papasakoti principa?
ilamka
QUOTE(Ivonnna @ 2010 12 03, 14:30)
ilamka, tikrai labai grazu  thumbup.gif
O kaip toks rastelis gaunasi? Gal gali trumpai papasakoti principa?
*

Labai aciu,bet man papasakoti neiseina blush2.gif parodyti mokecia,bet papasakoti oi doh.gif
sunnyday
Oi tikrai negaila rasciuko, vidurinis prasom:

user posted image
Lusasita
ilamka papuose thumbup.gif thumbup.gif

as tai apsiltinau ax.gif lotuliukas.gif

user posted image
Gelita
sunnyday, ilamka, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
mama-gita
Va kaip stiliovai lotuliukas.gif lotuliukas.gif galim brangiausiuosius papuošt
user posted image
tiklis
nu ilamka-be zodziu-super thumbup.gif thumbup.gif ...idealiai grazuuuuu bigsmile.gif ...

na ir jusu teismui manoji ,jau matyto modeliuko ''interpretacija'' biggrin.gif ...reglanas ir ''no kapison'' biggrin.gif ...

user posted image

na,kadangi pats megstuko seimininkas biggrin.gif fotografuotis nesutinka,tenkinuosi pakaba biggrin.gif ..

user posted image

Šarangė
Nu kokios jūs šaunuolės, kokie gražūs, kruopštūs ir originalūs vyriški megztiniai thumbup.gif
Sunnyday, Lusi, Tiklis thumbup.gif
dangute1
QUOTE(ilamka @ 2010 12 03, 11:16)
Papuosiau dar viena vyriski  biggrin.gif  nertas megztukas

user posted image
*

Labai jau gražus raštelis wub.gif Ir kaip vąšeliu tas pynes padaryti, niekaip neįmatau g.gif
Rudens vaikas
Laba diena, mezgėjėlės smile.gif

Gal galit patarti:
Noriu megzti vyrui šaliką (tuo pačiu ir kepurę).
Planuoju imti va tokius siūlus:
http://www.auksaranke.net/index.php?categoryID=147

50 gr. matkelyje, tai imsiu 6 matkiukus, kaip kitos mamos patarė smile.gif
Šaliką planuoju megzti va tokį - aišku, jei gausis su mano mezgimo ypatumais
http://www.scribd.com/doc/11320245/Extra-Warm-Men-Scarf

Rašo, kad tokiems siūlams tinka 3-4 nr. virbalai, mąstau kokius pirkti, 3 ar 4 (3,5 kaip tyčia bambukinių nėr biggrin.gif). Kokie geriau tokiam raštui?

simisimi84
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 12 01, 11:43)
Man rodos, kad ten tikrai koriuko raštas. Kažkada mezgiau Longorijos liemenę šiuo raštu pagal šitą schemą  4u.gif
user posted image
*

mezgant šiuo raštu... turiu siūlus, tinkamus 3,5 nr virbalams.. ar iš vieno siūlo, ar iš dviejų siūlų megzti ir imti kiek storesnius virbalus, mezgant kepurę?
Lusasita
dar vienas labai šiltos naminės vilnos vyriškas megztinis

user posted image

Getira
Lusasita: superinis megztukas! Labai graziai numegztas. Kaip is parduotuves. smile.gif thumbup.gif
margaritaemilija
tikrai geru rastu yra
Siguciuks
QUOTE(tiklis @ 2010 12 06, 10:57)
nu ilamka-be zodziu-super thumbup.gif  thumbup.gif ...idealiai grazuuuuu bigsmile.gif ...

na ir jusu teismui manoji ,jau matyto modeliuko ''interpretacija'' biggrin.gif ...reglanas ir ''no kapison'' biggrin.gif ...

na,kadangi pats megstuko seimininkas biggrin.gif  fotografuotis nesutinka,tenkinuosi pakaba biggrin.gif ..

*

Na jau šito modeliuko megztinukai kokie faini wub.gif man kažkas neįmanomo tokie dideli rankų darbeliai...
dontstop
Manoji populiariojo megztuko versija biggrin.gif
user posted image
Zuviukas:)
papuošiau ir aš savo vyriškį rolleyes.gif

user posted image
tiklis
zuviuk- bigsmile.gif kaip grazu... wub.gif ...dar pasakykite,kad virbalais,o ne masina megsta-ir as pas jus i mezgimo kursus prasausi bigsmile.gif ...
asta30a
Parodau ir as savojo bramgiausiojo kaledine dovana blush2.gif

user posted image
tiklis
bigsmile.gif astut-nu laaabai labai labai wub.gif ...ir vyrui labai tinka wub.gif ...ir vyras grazaus stoto flirt.gif ...vnz-nu brunette.gif
murce
Noriu Jūsų patarimo, tiek grožių primezgusios thumbup.gif bigsmile.gif
MB plačių pečių, kaip geriau patartumėte megzti- reglanu ar paprastai nuleisti akis? Bijau, kad vėliau netemptų pečių siūlių? blush2.gif Numezgiau iki pažastų ir dvejoju dabar g.gif
tiklis
na ir MB. placiu peciu ir''trumpo kaklo'' hihihi.gif -tai jam visada graziau atrodo ''reglanas'' blush2.gif ... mirksiukas.gif ...siaip-man labai grazu ''statytos'' rankoves,bet maniskiui jos schmoll.gif ...na megsta kuprintis zaltys doh.gif .tai tada doh.gif ''nei vaizdo,nei patogumo'' mirksiukas.gif ...
murce
Tie Mūsų vyrai biggrin.gif - kai iš stuomens ir iš liemens , tai nežinia kaip apmegzt juos ....... kai žiūriu į Asta30a megztinį, tai ir galvoju, kad lb gražiai atrodytų, jei pavyktų dailiai, kaip jai ..... g.gif
Gelita
asta30a , labai dailus megztukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Kruopštus darbelis 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.