Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

nu ilamka-be zodziu-super thumbup.gif thumbup.gif ...idealiai grazuuuuu bigsmile.gif ...

na ir jusu teismui manoji ,jau matyto modeliuko ''interpretacija'' biggrin.gif ...reglanas ir ''no kapison'' biggrin.gif ...

user posted image

na,kadangi pats megstuko seimininkas biggrin.gif fotografuotis nesutinka,tenkinuosi pakaba biggrin.gif ..

user posted image

Atsakyti
Nu kokios jūs šaunuolės, kokie gražūs, kruopštūs ir originalūs vyriški megztiniai thumbup.gif
Sunnyday, Lusi, Tiklis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 12 03, 11:16)
Papuosiau dar viena vyriski  biggrin.gif  nertas megztukas

user posted image



Labai jau gražus raštelis wub.gif Ir kaip vąšeliu tas pynes padaryti, niekaip neįmatau g.gif
Atsakyti
Laba diena, mezgėjėlės smile.gif

Gal galit patarti:
Noriu megzti vyrui šaliką (tuo pačiu ir kepurę).
Planuoju imti va tokius siūlus:
http://www.auksarank...?categoryID=147

50 gr. matkelyje, tai imsiu 6 matkiukus, kaip kitos mamos patarė smile.gif
Šaliką planuoju megzti va tokį - aišku, jei gausis su mano mezgimo ypatumais
http://www.scribd.co...-Warm-Men-Scarf

Rašo, kad tokiems siūlams tinka 3-4 nr. virbalai, mąstau kokius pirkti, 3 ar 4 (3,5 kaip tyčia bambukinių nėr biggrin.gif). Kokie geriau tokiam raštui?

Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 12 01, 11:43)
Man rodos, kad ten tikrai koriuko raštas. Kažkada mezgiau Longorijos liemenę šiuo raštu pagal šitą schemą  4u.gif
user posted image


mezgant šiuo raštu... turiu siūlus, tinkamus 3,5 nr virbalams.. ar iš vieno siūlo, ar iš dviejų siūlų megzti ir imti kiek storesnius virbalus, mezgant kepurę?
Atsakyti
dar vienas labai šiltos naminės vilnos vyriškas megztinis



user posted image





Atsakyti
Lusasita: superinis megztukas! Labai graziai numegztas. Kaip is parduotuves. smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
tikrai geru rastu yra
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 06, 10:57)
nu ilamka-be zodziu-super thumbup.gif  thumbup.gif ...idealiai grazuuuuu bigsmile.gif ...

na ir jusu teismui manoji ,jau matyto modeliuko ''interpretacija'' biggrin.gif ...reglanas ir ''no kapison'' biggrin.gif ...



na,kadangi pats megstuko seimininkas biggrin.gif  fotografuotis nesutinka,tenkinuosi pakaba biggrin.gif ..



Na jau šito modeliuko megztinukai kokie faini wub.gif man kažkas neįmanomo tokie dideli rankų darbeliai...
Atsakyti
Manoji populiariojo megztuko versija biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
papuošiau ir aš savo vyriškį rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
zuviuk- bigsmile.gif kaip grazu... wub.gif ...dar pasakykite,kad virbalais,o ne masina megsta-ir as pas jus i mezgimo kursus prasausi bigsmile.gif ...
Atsakyti