Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrams

QUOTE(Shoricel @ 2011 01 07, 00:01)
o čia tik man vienai schemutė nepasididina g.gif
nes pagal tokią kokia įkelta, ten nieko neįmanoma įžiūrėti schmoll.gif


Niu kad pasididina g.gif Viskas gerai 4u.gif
QUOTE(carnitaster @ 2011 01 07, 08:29)
netikėtai, man net žandikaulis nukrito, labai labai dailus megztinis, tikrai thumbup.gif

Ačiuks 4u.gif
Atsakyti
netikėtai, labai dailiai numegztas megztinis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma J. @ 2011 01 04, 09:44)
Stojam ir mes į šio megztinio gerbėjų gretas  ax.gif  Vyras išsirinko šį modelį, tad vakar jau pradėjau jį megzti  smile.gif  Tik spalva mūsiškio tamsiai tamsiai violetinė beveik mėlyna, įdomu kaip atrodys  g.gif


Niugi stočiau, bet turiu užbaigti darbelį pradėtą. Man šitas megztukas irgi thumbup.gif

netikėtai - kruopščiai atliktas darbas!
Atsakyti
Ir dar toks keistas klausimukas - jūs mane paprotykit, ant kokių virbalų užsimetat 500 akių vyriškam šalikui??? unsure.gif sekantis mezginukas turėtų būti šalikas sūnui, bet jis nori jo laaaabai ilgo. Raščiukas būtų būtent toks - renkasi daug akių. O klausimas tas pats - kaip ir kokiais virbalais megzti? ačiū.
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2011 01 07, 10:05)
netikėtai, labai dailiai numegztas megztinis  bigsmile.gif



QUOTE(eling @ 2011 01 07, 19:17)
netikėtai - kruopščiai atliktas darbas!


Ačiū mergytės 4u.gif

QUOTE(eling @ 2011 01 07, 20:14)
Ir dar toks keistas klausimukas - jūs mane paprotykit, ant kokių virbalų užsimetat 500 akių vyriškam šalikui???  unsure.gif sekantis mezginukas turėtų būti šalikas sūnui, bet jis nori jo laaaabai ilgo. Raščiukas būtų būtent toks - renkasi daug akių. O klausimas tas pats - kaip ir kokiais virbalais megzti? ačiū.

nelabai supratau,o kam reikia 500akių blink.gif Kaip tu jį megzt nori ? Ir koks tas stebuklingas raštas,kad šitiek akių reikia?
Ai,dašuto lotuliukas.gif Tu gal čia plotį skaičiuoji? Bet šaliką juk galima į ilgį megzti-daug patogiau ir 500akių nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 01 06, 16:55)
Va gi ir aš savo brangiajamkalėdoms šį bei tą nuraizgiau biggrin.gif


laaaaabai dailus megztukas thumbup.gif thumbup.gif
tik as tas keliu akiu juostas,kur prie pat kaklo eina,CUT padaryciau biggrin.gif originale prie pat kakliuko irgi ju nera.nes labai kazkaip kakla atvepia rolleyes.gif bet megztukas labai fainas bigsmile.gif
Atsakyti
Olaiva,čia su tuo kaklu nelaiminga istorija-siūlų pritrūkau doh.gif Turėjo aukštas atverčiamas būt,bet gavos kaip gavos.Gal kadarasiu siūliuko sutvarkysiu iki galo.Dabar MB reikalavo kad būt nešiojamas,tai ir yra nešiojamas lotuliukas.gif O tos kelių akių juostos eksperimentas hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2011 01 07, 21:28)
Ačiū mergytės 4u.gif
nelabai supratau,o kam reikia 500akių blink.gif Kaip tu jį megzt nori ? Ir koks tas stebuklingas raštas,kad šitiek akių reikia?
Ai,dašuto lotuliukas.gif Tu gal čia plotį skaičiuoji? Bet šaliką juk galima į ilgį megzti-daug patogiau ir 500akių nereikia mirksiukas.gif


Kiekviena eilė bus skirtingos spalvos. Mezgant išilgai daug gražiau atrodo. Be to, pats paaugliukas būtent taip ir nori. Skaičiau, kad taip ir mezga mamytės, tik nesuprantu kokiais virbalais tokį šedevrą varyt, nejau dviem su valais? mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2011 01 07, 23:25)
Kiekviena eilė bus skirtingos spalvos. Mezgant išilgai daug gražiau atrodo. Be to, pats paaugliukas būtent taip ir nori. Skaičiau, kad taip ir mezga mamytės, tik nesuprantu kokiais virbalais tokį šedevrą varyt, nejau dviem su valais?  mastau.gif

Pabandyk ant virbalu su valu megzti. Turetu tilpti visoso 500 akiu ant jo. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2011 01 08, 07:58)
Pabandyk ant virbalu su valu megzti. Turetu tilpti visoso 500 akiu ant jo. wink.gif

Aš ir taip pagalvojau ax.gif Juk merginos servetėlinius sijonus ant jų mezga ir telpa... Nors jei būtų nepatogu, aš turbūt 2 valus imčiau g.gif
Atsakyti
user posted image
mano kaledine dovanele mb
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Januse: 08 sausio 2011 - 13:45
O štai toks megztinis
user posted image
user posted image
Atsakyti