Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

Mergaites, dabar toki klausima rutulioju galvoje. Patiko man megzti reglanu kaip ir daugumai is jusu, bet man toks klausimas:
akys pridedamos visada kas antra eile(8 papildomos akys visoje eileje)? nesvarbu koks siulo storis, nesvarbu koks rastas, ir net nesvarbu kokio dydzio ruba mezgi?
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 03 03, 15:39)
Mergaites, dabar toki klausima rutulioju galvoje. Patiko man megzti reglanu kaip ir daugumai is jusu, bet man toks klausimas:
akys pridedamos visada kas antra eile(8 papildomos akys visoje eileje)? nesvarbu koks siulo storis, nesvarbu koks rastas, ir net nesvarbu kokio dydzio ruba mezgi?


Nevisada. Reikia pasimatuoti reglano auksti (vertikaliai), pasiskaiciuoti akių kaklinej ir pazastinej daly skirtuma ir jas isdalinti per visa reglano linijos ilgi. Nors as tai paprastai neskaiciuoju, o megzdama koius 2-3 kartus pasimatuoju ir matau, kaip linija eina, kartais kunine dali sumezgineju kas antroj, rankovine kas trecioj ir kitokiais variantais. Reglanas tuom patogus, kad galima matuoti eigoje thumbup.gif
Atsakyti
Tiesa, dar...
Mergaites, kazkuri buvot minejusi, kad turit kazkokia lentele kaip suzinoti reglano linijos ilgi. Kaip man pavyzdziui zinoti dukrai mezgant megztuka arba vyrui kokio ilgio reglano linija daryti?
Bandziau pasiskaiciuoti toje excelio lenteleje, kuri buvo ideta dar pirmosios temos pradzioje, bet kazkaip man nesiseka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 03 03, 15:55)
Tiesa, dar...
Mergaites, kazkuri buvot minejusi, kad turit kazkokia lentele kaip suzinoti reglano linijos ilgi. Kaip man pavyzdziui zinoti dukrai mezgant megztuka arba vyrui kokio ilgio reglano linija daryti?
Bandziau pasiskaiciuoti toje excelio lenteleje, kuri buvo ideta dar pirmosios temos pradzioje, bet kazkaip man nesiseka  schmoll.gif


Kažkur senojoj temoj buvau mačiusi lentelę su reglano ilgiais. Ale reikėtų dabar pasiknisti, nes neišsisaugojau sau doh.gif

jau radau. Jei pavyks nuoroda įdėti blush2.gif

Lentelė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susena: 03 kovo 2010 - 19:22
QUOTE(aiwita @ 2010 03 03, 16:55)
Tiesa, dar...
Mergaites, kazkuri buvot minejusi, kad turit kazkokia lentele kaip suzinoti reglano linijos ilgi. Kaip man pavyzdziui zinoti dukrai mezgant megztuka arba vyrui kokio ilgio reglano linija daryti?
Bandziau pasiskaiciuoti toje excelio lenteleje, kuri buvo ideta dar pirmosios temos pradzioje, bet kazkaip man nesiseka  schmoll.gif

Irgi buvo pirmoje temoje mirksiukas.gif
http://picasaweb.goo...ey=6ZD9N6_ell0#

Susena greitesnė. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 03 kovo 2010 - 19:25
sveikos, parodysiu savo pirmą užsagstomą besiūlį reglaną, nuo viršaus mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 03 03, 22:33)


thumbup.gif Spalvytės fainiai suderintos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Susena @ 2010 03 03, 23:07)
thumbup.gif  Spalvytės fainiai suderintos mirksiukas.gif

na,jei atvirai,man pačiai pjaunasi tiek sagos su bendru vaizdu (bet nebuvo jokių kitų vaikiškų pirkti,tik boružės arba obuoliukai doh.gif ), tiek tas viršus kažkaip nelabai, bet reikėjo likučius likviduoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 03 03, 23:13)
na,jei atvirai,man pačiai pjaunasi tiek sagos su bendru vaizdu (bet nebuvo jokių kitų vaikiškų pirkti,tik boružės arba obuoliukai doh.gif ), tiek tas viršus kažkaip nelabai, bet reikėjo likučius likviduoti biggrin.gif


wub.gif labai grazus megztukas puikus atlikimas thumbup.gif
O del sagyciu tai nevisada ir nupirkti buna reikiamos spalvos ir dydzi.as perku medines ir jas dazau reikiama spalva, galima ir dekupazu padaryti thumbup.gif atrodo.O kokia imantresne forma tai is fimo modelino ( na tas kur orkaiteja kepamas) gaminu. Beja taip pigiau nei pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2010 03 03, 23:13)
na,jei atvirai,man pačiai pjaunasi tiek sagos su bendru vaizdu (bet nebuvo jokių kitų vaikiškų pirkti,tik boružės arba obuoliukai doh.gif ), tiek tas viršus kažkaip nelabai, bet reikėjo likučius likviduoti biggrin.gif


Sagytės gal galėtų būti blankesnės, bet pačios spalvos man labai thumbup.gif
Atsakyti
Pirmiausia laaaaabai aciu uz pagalba ir uz lentele Susenai ir Smalsutei 4u.gif . Rodos taip viska saziningai perskaiciau ir issisaugojau, bet vat sita prazioplinau.

Čili, man spalvos patinka. Sagytes grazuoles, bet as bandyciau dar sagyciu prisiuti kur nors kitur. Ta prasme, boruzeliu patupdyti ir kitose vietose smile.gif

O Mamyte uogyte eilini karta mane apstulbino bigsmile.gif . Net nebuciau pagalvojusi, kad taip galima isspresti sagu problema, nes as paprastai jas apnerineju, kad butu tokios pacios spalvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 03 04, 13:15)
Čili, man spalvos patinka. Sagytes grazuoles, bet as bandyciau dar sagyciu prisiuti kur nors kitur. Ta prasme, boruzeliu patupdyti ir kitose vietose smile.gif


galvojau apie tai,bet tikriausiai būtų labai jau perkrauta - visi tie bumbuliukai,dryžiai,spalvos ir t.t. unsure.gif
Atsakyti