Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

QUOTE(Chera @ 2010 03 14, 19:18)
nuo pazastu is karto nuo abieju sonu nuleidi po pora akiu ir tada kas antra eile mazini po 1 aki is kiekvieno sono. ta akyte nuleisk ne pirmaja o suimk 3 ir 4 . tada graziau susisius reglanas wink.gif mazindama vis pasimatuoju, kad zinociau kiek nulaidyti. Sau reglana dariau mazdaug 23 cm, o dukriukui apie 15 cm (cia matuoti ne reglano linija, o staciai)  g.gif


Cia kalba eina apie tas dvi akis kurias reik nuimti pacioj pradzioj? g.gif blush2.gif
Atsiprasau uz bukuma blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sabrina:) @ 2010 03 14, 22:42)
Cia kalba eina apie tas dvi akis kurias reik nuimti pacioj pradzioj? g.gif  blush2.gif
Atsiprasau uz bukuma blush2.gif

cia ta 3 ir 4 akis suimu kai mazinu po 1 aki is abieju sonu. Nenuleidziu pirmos akies kad butu grazus susiuvimas wink.gif nes jei nuleisi is karto 1 ir 2 akis - tai sonas gausis tokiais laipteliais ir bus sunku graziai susiuti reglano linija smile.gif
apibraukiau sumegstas akis....
user posted image
p.s. galima i reglano linija ir pynes ir kitus rastus daryti, bet as dabar kol mokausi tai paprasciausia buda pasirinkau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 14 kovo 2010 - 22:40
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 03 14, 22:02)
O jau megztuko grozis  wub.gif  wub.gif  wub.gif
o jau spalvu derinys  wub.gif  wub.gif  wub.gif

blush2.gif aciu uz pastebejima. O del spalvyciu - tai pasirinkimo neturejau - tiesiog sumezgiau siulu likucius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 03 14, 22:21)
cia ta 3 ir 4 akis suimu kai mazinu po 1 aki is abieju sonu. Nenuleidziu pirmos akies kad butu grazus susiuvimas wink.gif nes jei nuleisi is karto 1 ir 2 akis - tai sonas gausis tokiais laipteliais ir bus sunku graziai susiuti reglano linija smile.gif
apibraukiau sumegstas akis....

p.s. galima i reglano linija ir pynes ir kitus rastus daryti, bet as dabar kol mokausi tai paprasciausia buda pasirinkau


Aciukas,bandysiu 4u.gif
O kada pradet megzti iskirpte kaklui ir kaip su rankovem? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sabrina:): 14 kovo 2010 - 22:53
Kankinu dabar pirmąjį savo reglaną nuo viršaus doh.gif numezgiau kokių 20cm. reglano linijos na pridėjus kaip ir gana o kaip toliau? g.gif paprasčiausiai nebemegzt rankovių akių g.gif o tik priekio ir nugaros ,o gal kažkur dar kažko rėikia pridėt ar atimt g.gif
Atsakyti
almara,as vakar kaip tik ta vieta pasibaigiau.Nusimezgiau kiek man reikia iki rankoves.Kadangi mano rankoves kitos spalvos siulu,tai emiau ji ir mezgiau kol uzbaigiau rankove.Toliau vel pamezgiau tuo paciu siulu kur pradetas mezginys iki kitos rankoves,ja taip pat vel uzbaigiau.Toliau jau gaunasi ratais prieki ir nugara varyt mirksiukas.gif Zinok,as irgi pirma karta mezgu tuo budu,bet man jis patinka.Gal veliau kai pramoksiu,gal reikes kazkaip pabandyti kazka kitaip smile.gif
Man tik kaklas nepatinka,abi puses vienodos.Gal kokia gelyte reikes nusimegzti g.gif Tiesa,mezgu lygiuoju rastu,kaip padaryti,kad apacia nesiriestu.Noriu taip uzbaigti,ala sarafanas ar tunika,kazkas panasaus unsure.gif Va,idedu foto,tik rupke raitosi labai doh.gif

user posted image
Atsakyti
Tai kaip suprantu nieko pridėt ar atimt nerėikia blush2.gif man irgi visai patiko taip narplioti ax.gif
Na aš prieki šiek tiek nuėmiau akių tiksliau pridėjinėjau ,pradžioj kiekvienoj eilėj po akį ,o vėliau likusias
user posted image
Atsakyti
Mergaites buna pazastim nuleidzia kokias dvi,tis akis-isemimui.Bet pas mane ten laisvai gavosi,nereikia.Kiek matau,lyg uzsagstomas megztukas,tai tokiam kiek lengviau gal su tom priekinem akim.O kai apvaliai mezgi,kol kas nieko neismasciau ax.gif Ateityje daugiau pamezgus gal issigudrinsiu kaip nors bigsmile.gif O jau rastu kiek prideta,grazus megztukas gausis thumbup.gif As savo pirmaji blyna is likuciu stengiuosi kuo paprasciau rolleyes.gif
Atsakyti
as savo pirmajam irgi pasiemiau siulu, kurie gerai ardytusi (jei kas nepavyks) ir mezgiau lygiuoju rastu. Buvo idomu isbandyti. Bet pavyko puikiai. Nei vienos akies nereikejo ardyti ax.gif
pirmajam mezginiui (tunikai) rankoves surinkau ant ziogeliu, o visa kita susirinkau ir mezgiau. Dabar mezgu dukrai, tai pirma mezgiau rankovytes, kad megzt abi kartu. Nes dariau visokias nesamones su jom. o kai jas numezgiau, susirinkau kitas akis ir dabar mezgu zemyn. Ties issiskirimu nieko nedariau. Nei pridejau, nei atemiau akiu.
Atsakyti
Nu, klausykit gražūs jūsų reglaniukai gaunasi. Smagu žiūrėti. Linkiu sėkmės. mano reglanams dabar pertauka, užsiėmusi nėriniais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 03 15, 17:35)
Dabar mezgu dukrai, tai pirma mezgiau rankovytes, kad megzt abi kartu. Nes dariau visokias nesamones su jom. o kai jas numezgiau, susirinkau kitas akis ir dabar mezgu zemyn. Ties issiskirimu nieko nedariau. Nei pridejau, nei atemiau akiu.

Įdomu, kokios ten rankovės. Čia reglanas nuo viršaus ar rankoves mezgei nuo apačios? blink.gif Gal gali įdėti foto, kad geriau suprasčiau, kaip ten tu mezgi. Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letune: 15 kovo 2010 - 18:05
mezgiau nuo virsaus. Kai numezgiau pakankama reglano ilgi, prieki ir nugara surinkau ant ziogeliu, o rankoves abi ant vieno virbalo. ir mezgiau kartu atskirais siulu kamuoliukais. As tas rankoves platinau, vel siaurinau, vel platinau. Todel norejau megzti kartu, kad nepamirsciau ka darau. Numezgus visa ilgi uzbaigiau. susirinkau prieki ir nugara ant virbalo ir mezgu toliau. O rankoves susiuvau. Nufotografuot neiseis, nes jau susiuta viskas
Tikiuosi supratai... Jei ne, bandysiu dar karta aiskinti blush2.gif
Atsakyti