Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

chimera,kaip jus besiuliame isemete prieki?Man ir priekis,ir nugara vienodi gaunasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2010 04 28, 14:29)
chimera,kaip jus besiuliame isemete prieki?Man ir priekis,ir nugara vienodi gaunasi  unsure.gif

Paprastai, kaip ir megzciau paprastai suiminejau po kelias akis i abu sonus, kai pradejau kakla, tai jau mezgiau nebe ratu, o pirmyn-atgal, ar jus galvojat, kad cia magzta nuo virsaus? Nea, cia nuo apacios.
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2010 04 28, 14:42)
Paprastai, kaip ir megzciau paprastai suiminejau po kelias akis i abu sonus, kai pradejau kakla, tai jau mezgiau nebe ratu, o pirmyn-atgal, ar jus galvojat, kad cia magzta nuo virsaus? Nea, cia nuo apacios.

Aaaaa,galvojau,kad nuo virsaus.As mezgiau dukrytei nuo virsaus,tai kad atskirti prieki nuo nugaros,kisene prisiuvau ax.gif Galvojau,kaip sauniai jums gaunasi nuo virsaus bigsmile.gif Na,bet vistiek,labai grazus jusu darbeliai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2010 04 28, 15:33)
Aaaaa,galvojau,kad nuo virsaus.As mezgiau dukrytei nuo virsaus,tai kad atskirti prieki nuo nugaros,kisene prisiuvau  ax.gif Galvojau,kaip sauniai jums gaunasi nuo virsaus  bigsmile.gif  Na,bet vistiek,labai grazus jusu darbeliai  wub.gif  thumbup.gif

Aciu. Nu dabar as galvoju, gal galima ir nuo virsaus taip, bet tada irgi nesigautu ratuku, o reiktu pirmyn-atgal formuojant kakla pridedant aki viena kita is sonu g.gif o gal ir nusifantazavau biggrin.gif
Atsakyti
Keliame temele i virsu 4u.gif
mano paskutiniai:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Vau,koks sarafancikas simpatulka bigsmile.gif wub.gif O ir kepuriukas,papuosimai... truksta zodziu thumbup.gif
Atsakyti
o man i galva sove viena mintis ir noriu su jumis pasidalinti rolleyes.gif

O jeigu mezgant reglana nuo virsaus , jau pabaigtam gaminiui priekineje puseje tiesiog atsargiai nuardytume kelias eilutes, ir paskui surinkus ant virbalo numegztume apukale. Aisku siuliukus reiktu nukirpti suristi o paskui uzkaisyti g.gif . Dar galima butu ,kad akys nepabegtu , su adata ir siulu dar neisrdzius akis surinkti ir tik po to praardyti g.gif .

Esme tame kad mezgant pirmyn atgal o paskui aplinkui skiriasi rastas. taip isvegtume skirtumo, o ir paskaicuot isemima paprasciau.

Va kaip ismasciau, dabar beliko tik pabandyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Agute - thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 05 03, 23:41)
o man i galva sove viena mintis ir noriu su jumis pasidalinti  rolleyes.gif

O jeigu mezgant reglana nuo virsaus , jau pabaigtam gaminiui priekineje puseje tiesiog atsargiai nuardytume kelias eilutes, ir paskui surinkus ant virbalo numegztume apukale. Aisku siuliukus reiktu nukirpti suristi o paskui uzkaisyti  g.gif . Dar galima butu ,kad akys nepabegtu , su adata ir siulu dar neisrdzius akis surinkti ir tik po to praardyti  g.gif .

Esme tame kad mezgant pirmyn atgal o paskui aplinkui skiriasi rastas. taip isvegtume skirtumo, o ir paskaicuot isemima paprasciau.

Va kaip ismasciau, dabar beliko tik pabandyti  mirksiukas.gif

Nu nzn nzn, pabandykit, lauksim ziniu g.gif bigsmile.gif

Kodel skiriasi? blink.gif reikia ziuret kaip kabinti aki, nepersukta o is kito sono, juk matosi, niekas nesiskiria schmoll.gif
Atsakyti
As irgi taip masciau pirmyn,atgal pamegzti.Jei su rastu kokiu gal ir pasisleptu tos akys unsure.gif
Atsakyti
Nu nezinau kaip jums bet man yra skirtumas. Kai mezgu aplinkui tai akys visos beveik identiskos gaunasi vos ne kaip su mezgimo masina. O va kai mezgu pirmyn atgal, tai mezgant is blogosios puses akys vos vos ilgesnes, ir pars siulas susisuka kitaip. Aisku tas skirtumas labai mazas ir jo beveik nesimato, bet as matau mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 05 04, 20:07)
Nu nezinau kaip jums bet man yra skirtumas. Kai mezgu aplinkui tai akys visos beveik identiskos gaunasi vos ne kaip su mezgimo masina. O va kai mezgu pirmyn atgal, tai mezgant is blogosios puses akys vos vos ilgesnes, ir pars siulas susisuka kitaip. Aisku tas skirtumas labai mazas ir jo beveik nesimato, bet as matau mirksiukas.gif .

bandyk is blogosios puses megzti su plonesniu virbalu ir bus akys vienodos;)
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 05 04, 21:07)
Nu nezinau kaip jums bet man yra skirtumas. Kai mezgu aplinkui tai akys visos beveik identiskos gaunasi vos ne kaip su mezgimo masina. O va kai mezgu pirmyn atgal, tai mezgant is blogosios puses akys vos vos ilgesnes, ir pars siulas susisuka kitaip. Aisku tas skirtumas labai mazas ir jo beveik nesimato, bet as matau mirksiukas.gif .

Aš irgi tai pastebėjau, o šiandien visai netyčia radau paaiškinimą. bigsmile.gif

"Ratu megzkite norimą raštą. Darydami gerąją akį, virbalu kabinkite priekinį akies siūlą, o megzdami išvirkščiąją - akies dalį anapus virbalo; kitaip akys išeis persuktos." (Iš knygos "Mezginių apdaila")

mastau.gif Reiks pamėginti.
Atsakyti