Įkraunama...
Įkraunama...

Reglano rankovės

QUOTE(aiwita @ 2010 09 22, 12:28)

man kazko rankoves kliuva g.gif bet visumoje darbelis labai kruopstus
Atsakyti
QUOTE(rogue @ 2010 02 07, 08:35)
user posted image
gal galit patarti kai tas rankoves nusimegzti?

pirmuose puslapiuose radau tai, ko pernai nespejau nusimegzt todel bandysiu dabar. ir man del to reglano kyla klausimuku. kazin nuo apacios ar nuo virsaus geriau pradet megzti? g.gif patarkit, merginos mirksiukas.gif o gal rusaites ji mezge? gal turite nuorodele?
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 09 22, 13:19)
Labai grazus ir kruopstus darbelis  thumbup.gif  Gal galetumete pingviniuko schema pasidalinti 4u.gif

Aciukas ax.gif prasom schemute

user posted image
Atsakyti

user posted image
gal kuri turit sios liemenes aprasyma ax.gif
Atsakyti
Mergaites, Padekit! doh.gif
Mezgu megztuka vaikiska. Dabar reikia pradeti nugaroje megzti reglano rankoves nuo apacios ir nu niekaip nesuprantu kaip cia ka daryti... Jei nesunku, paaiskinkit smulkiau... blush2.gif
http://lazura.galler...8a&viewsize=big

Mano pirmas darbas mezgime, tai tenka net paprasciausius dalykus aiskintis ph34r.gif biggrin.gif
[/quote]
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2010 09 22, 19:13)
user posted image
gal kuri turit sios liemenes aprasyma ax.gif


osinka mezge 4u.gif deja rusiskai ax.gif
Atsakyti
ACIU oro_buckis.gif
Atsakyti
Tai gerai smile.gif ačiū labai 4u.gif
nes nuo viršaus mezgant man painu sudėtingesnius raštus megzti arba yra raštai bangelėm, kuriuos gražu nuo apačios megzt. tai ir sugalvojau mėgint nuo apačios.
Dar noriu paklaust, jei nuo apačios megzt ratu su valu, tai kaip ties pažastimis daryti? Lyg ir mintyse įsivaizduoju, bet dar pilnai nesusidėlioja mintys, nes dar nepabandžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 09 23, 08:02)
Dar noriu paklaust, jei nuo apačios megzt ratu su valu, tai kaip ties pažastimis daryti? Lyg ir mintyse įsivaizduoju, bet dar pilnai nesusidėlioja mintys, nes dar nepabandžiau smile.gif

ties pazastimis ar darau kai "V" formos iskirpte. Tai tada prieki ir nugara mezgu atskirai su 2 virbalais. Arba reikia rankovei uzdeti akiu, kurias paskui surinsi ir pratesi rankoves wink.gif
Atsakyti
Knopka - aciu uz chemute mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 23 rugsėjo 2010 - 10:00
aciu uz schemute, kai visos mumegsim, butinai pasirodykim kas gavosi mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Stai ir as pabaigiau savo pirmaji darbeli reglano nuo virsaus mezgimo budu smile.gif
user posted image
Atsakyti